× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17

اخبار خارجی

1. Top | #1

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : اخبار خارجی
    شماره كاربري : 544614
    نام : زانیار
    سپاس ها : 3,420
    سپاس از شما 24,588 بار در 2,657 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض باز هم اپل غوغا می کند: اپل تا کنون 10 میلیون آیفون 6 و 6 پلاس فروخته است

زمانی که آیفون های جدید معرفی شدند کاربران به طرزی در نظر سنجی ها حاضر شدند که ما احساس کردیم اپل می تواند ضرر بزرگی متحمل شود اما می دانستیم که اپل شرکتی نیست که محصولی بد وارد بازار کند. حال اپل امروز اطلاعاتی را در رابطه با فروش آیفون های جدید منتشر کرد. طبق این اطلاعات اپل در اولین هفته بیش از 10 میلیون آیفون 6 و 6 پلاس فروخته است.

اگر اخبار را دنبال کرده باشید هفته ی پیش خبر هایی مبنی بر پیش فروش 4 میلیون آیفون جدید طی 24 ساعت در فضای وب منتشر شد و این به آن معناست که این کمپانی تا دیروز 6 میلیون آیفون دیگر نیز به فروش رسانده است.

یم کوک گفت” فروش آیفون 6 و 6 پلاس بیش از حد تصور ما بوده است و ما نمی توانیم خوش حال تر از این شویم. ما از کاربران به خاطر ثبت بهترین فروشمان تا الان بسیار متشکریم و این رکورد تمام فروش های قبلیمان را می شکند در صورتی که تیم ما در حال مدیریت کردن محصولات تولیدی در رنج بهتری نسبت به قبل است ما می تواینم آیفون های بیشتری را با عرضه ی بیشتر بفروشیم. ما در حال حاضر سخت کار می کنیم تا سفارشات را هر چقدر که ممکن است سریع بپذیریم و پر کنیم.”

اپل تلاش می کند تا 9 میلیون آیفون دیگر را نیز به فروش برساند تا رکورد اولین هفته ی عرضه را نیز بشکند. امیدواریم این رویداد هر چه سریع تر اتفاق بیفتد.

نظر شما در این رابطه چیست؟

ترنجی
    راهِ زیادی مونده تا خدایِ من...

2. 18 كاربر زير از شما zanyar_98 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

بخش : HUAWEI /SAMSUNG
    شماره كاربري : 128289
    نام : pdashop.ir
    سپاس ها : 29,515
    سپاس از شما 56,074 بار در 13,678 پست
    کمک مالي به سايت: 600000 ريال
    جزئيات بيشتر

10میلیون فروخته
    9میلیون دیگه هم میخواد بفروشه
    خدایا منو بکش
    به این میگن گوشی
    اینقدر تبلیغات منفی شد
    از سامسونگ بگیر تا سونی و شرکتهای بی درو پیتی چینی بازم کار خودشو کرد
    چه رکوردی زد ایول!
    منم به زودی به جمع ایفون 6 دارها میپیوندم

4. 13 كاربر زير از شما ehsan2004 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 494355
    نام : پدرام
    سپاس ها : 5,964
    سپاس از شما 3,358 بار در 841 پست
    جزئيات بيشتر

والا من تنها چیزی که از آیفون 6 و اس5 دیدم دوتا گوشی با حاشیه های زیاد مثل سری زد سونیه که هرچی نگاشون میکنم یاد گوشی های فیک چینی میوفتم
    تنها گوشی که امسال به وجدم آورده نوت 4 بوده
    در مورد ظاهرم بخوام بگم زیباترین گوشی سال رو جی3 میدونم و بعدش نوت4

6. 4 كاربر زير از شما pedramsanan عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

بخش : HUAWEI /SAMSUNG
    شماره كاربري : 128289
    نام : pdashop.ir
    سپاس ها : 29,515
    سپاس از شما 56,074 بار در 13,678 پست
    کمک مالي به سايت: 600000 ريال
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramsanan
    والا من تنها چیزی که از آیفون 6 و اس5 دیدم دوتا گوشی با حاشیه های زیاد مثل سری زد سونیه که هرچی نگاشون میکنم یاد گوشی های فیک چینی میوفتم
    تنها گوشی که امسال به وجدم آورده نوت 4 بوده
    در مورد ظاهرم بخوام بگم زیباترین گوشی سال رو جی3 میدونم و بعدش نوت4
    پدرام جان نظر شما کاملا محترم و متین هست
    اما مطمئنا خیلیها مثل شما فکر نمیکنن حداقلش 10میلیون +9میلیون تا حالا
    البته مطمئنا بیشتر هم میشه که هنوز بخاطر قیمت بالای محصول قدرت خرید ندارن منتها سلیقه ها فرق داره و خواسته ها هم همینطور

8. 11 كاربر زير از شما ehsan2004 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #5

بخش : Lumia 920 | نرم افزار بازی WP
    شماره كاربري : 262774
    نام : علی محمدزاده
    سپاس ها : 29,468
    سپاس از شما 59,263 بار در 6,419 پست
    جزئيات بيشتر

عجب همون اولش هم شک نداشتم اینجور میشه

10. 9 كاربر زير از شما alireza2af عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #6

درجه : عضو طلایی
    بخش : Galaxy S4 I9500
    شماره كاربري : 205015
    سپاس ها : 9,674
    سپاس از شما 21,214 بار در 3,410 پست
    جزئيات بيشتر

البته هنوز تو چین عرضه نشده ! اگه بشه امارش خیلی بیشتر میشه...

خیلی جالبه تو روز معرفی خیلیا از نزدیک بودن نابودی اپل می گفتن ! مسخرش می کردن حالا خیلیا ارزو دارن فروش کل سالشون اندازه فروش 3 روز اول ایفون بشه!

منم تا قبل از اینکه ایفون بگیرم دیدگاهم نسبت بهش یه گوشی بسته و کاملا محدود بود ولی بعد از خریدش واقعا دیگه نمی تونم گوشی ای غیر از ایفون رو تحمل کنم کار کردن باهاش لذتبخشه...

12. 9 كاربر زير از شما hassann98 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #7

شماره كاربري : 193341
    نام : امین
    سپاس ها : 708
    سپاس از شما 5,090 بار در 1,718 پست
    جزئيات بيشتر

مهمترین دلیل فروش
    زیاد شدن صفحه نمایش که بهترین سایز موبایل و فبلت هست

///////////
    مقایسه عملی GPS گوشی های
    نقاط ضعف گوشی های شما
    معرقی بهترین برنامه های اندروید به هم
    /////////

14. 2 كاربر زير از شما aminjpo عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #8

بخش : اخبار | HTC HD2
    شماره كاربري : 210412
    نام : ایلیا
    سپاس ها : 16,760
    سپاس از شما 39,084 بار در 5,541 پست
    جزئيات بيشتر

من نمی خوام از ویژگی های خوب ایفون چشم پوشی کنم... اما بخش بزرگی از این اختلاف آشکار در فروش بر می گرده به مدریت عرضه ی محصولات اپل به خصوص ایفون، اپل حالا دیگه استاد تشنه نگه داشتن مشتری هاشه.. و البته اعتماد به نفس بالایی که از پشتوانه ی سابقه خوبش به ارث برده باعث می شه تا به راحتی خودش رو بالاترین ببینه... از طرفی کاربرها اعتماد کافی و لازم رو به ایفون پیدا کردند و سیر تحولاتش طوری نیست که حتی محصولات دو نسل قبلش رو هم از یادها پاک کنه.. خط طراحی منسجمش باعث می شه هیچ کاربری با داشتن ایفون تا مدتها احساس انزوا بهش دست نده... حس پشتیبانی شدن از جانب یک حامی قدر مسئله کمی نیست... و همه ی اینها همون دلایل ریزی هستند که موج فروش ایفون رو هر بار به شکلی تازه رقم می زنند... شاید خیلی ها به این حرف تیم کوک خندیدیم وقتی گفت ما می دونیم چه چیزی رو در چه زمانی عرضه کنیم... ولی این سیاست بارز اپله... دقیقا منظور کوک این بود که اگر ده ها اسمارت فون با سایز بزرگ تولید بشن، خیلی ها منتظر اپلی هستند که این سایز رو داشته باشه.... اپل حکم عقابی رو داره که حتی اگر مدتها گرسنه بمونه پایین نمی یاد تا هر چیزی رو طعمه ی خودش قرار بده... شتاب زده و هیجانی عمل نمی کنه و می دونه کی باید تیرهاش رو به کار بگیره.... اینها تعابیر شاعرانه نیست... حقیقتا کلاس تجارته... من خودم در خیلی از کارهام سیاست های اپل رو الگو قرار می دم... چون خوب یا بد، نتیجش رو همه داریم می بینیم... شاید سونی و سامسونگ و غیره هر کدوم بخشی از این ویژگی ها رو یدک بکشند (منظورم تنها کیفیت نیست، بیشتر عرضم در رابطه با مدریته) اما اپل تمام این ها رو یکجا استفاده می کنه و هیج وقت نمی زاره کاربرانش (حتی اگر جایی اشتباه بکنه) ازش دور بشن... و در نهایت به نظر من داشتن یک فرزند خلف بسیار بهتر از اداره ی ده ها فرزند سردر گمه...

مشکل بزرگ دنیا این است که دانایان به گفته های خود باور کاملی ندارند در حالی که نادانان سرشار از یقین اند....

برتنارد راسل

16. 17 كاربر زير از شما ™EXITMOOD عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #9

گروه : مشاوره
    شماره كاربري : 663559
    نام : عادل
    سپاس ها : 32,418
    سپاس از شما 7,167 بار در 1,899 پست
    جزئيات بيشتر

فکر میکنید این فروش دلیلی غیر از بزرگ بودن نمایشگر داره؟!
    یوزرهای همیشگی اپل (همونایی که میگفتن 3.5 و 4 اینچ سایز ایده آله) که حتما گوشی جدید رو میخرن،چون سایز نمایشگر بزرگ شده یوزرهای اندرویدی هم جذب کرده
    چیز شگفت انگیز دیگه ارائه نداده از نظر من

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

18. 2 كاربر زير از شما superb boy عزيز، سپاسگزاری كرده اند

19. Top | #10

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 195002
    سپاس ها : 407
    سپاس از شما 277 بار در 102 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط superb boy
    فکر میکنید این فروش دلیلی غیر از بزرگ بودن نمایشگر داره؟!
    یوزرهای همیشگی اپل (همونایی که میگفتن 3.5 و 4 اینچ سایز ایده آله) که حتما گوشی جدید رو میخرن،چون سایز نمایشگر بزرگ شده یوزرهای اندرویدی هم جذب کرده
    چیز شگفت انگیز دیگه ارائه نداده از نظر من

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
    عجب !! چون چون صفحه نمایش بزرگ شده یوزر آندرویدم جذب کرده پس آمار فروش رفته بالا آیفون 6 و 6+ معرفی شد مسخرش میکردین که فقط صفحه نمایش و بزرگ کرده حالا که بیشتر از همه داره میفروشه میگین بخاطر صفحه نمایش هست چیز دیگه ندارین بگین گیر دادین به صفحه نمایش
    مگه گوشی اندرویدی با صفحه نمایش بزرگ کم هست که میگی آیفون جدید بخاطر صفحه نمایش بزرگ یوزر های آندروید جذب کرده؟فروش بالای آیفون جدید بخاطر کیفیت بالا +سیستم عامل قویش هست که هنوز داره از رم 1 استفاده میکنه
    اندروید که هر سال داره 1 گیگ رم و میبره بالا باز هم لگ داره

20. 2 كاربر زير از شما @deadman عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع