• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

آرشیو

1. Top | #11

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 788584
      سپاس ها : 1,626
      سپاس از شما 1,715 بار در 501 پست
      جزئيات بيشتر

طراحیش ضایعس انصافا البته اگه این تصویر فیک نباشه
      نکسوس 4 و 5 انصافا خیلی طراحیشون خوب بود مخصوصا نکسوس4

2. 2 كاربر زير از شما یارالی عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #12

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 523054
      نام : mr.GX
      سپاس ها : 4,791
      سپاس از شما 28,154 بار در 4,292 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_m1992
      نه اصلا من منظورم این قابلیت ها نبود
      اصلا برا خود من این قابلیت ها اصلا ارزش نداره تا حالا روی اس 3 حتی مولتی ویندوز هم به دردم نخورده
      اما قابلیتی مثل کلیپبورد که تو کیبورد سامسونگ هست
      یا قابلیت مخفی کردن یا مرتب کردن برنامه ها تو لانچر
      یا یه ویجت کاربردی و زیبا برای آب و هوا و ساعت و ... (خیلی برنامه برای اینا تست کردم اما قابلیتی که برا خود گوشی باشه خیلی بهتر از برنامه های جانبی هست برا من)
      اینجور قابلیت های کار بردی رو اگه داشته باشه به نظرم خیلی بهتره همه که دنبال برنامه نویسی و تغییر در رام و این جور چیزا نیستن (البته من یه زمانی دنبال یادگیریش برنامه نویسی اندروید بودم ولی پیش رو نگرفتم ) .
      به هر حال نظر شخصی من اینه که رنگ و لعاب و رابط کاربری نکسوس ها خوب نیست و در عوض سرعت گوشی های سامسونگ هم نسبت به اندروید خالص کمه(بقیه برند ها رو تست نکردم ).
      اتفاقاً منظور من توسعه دهنده های برنامه در استور بود نه رام و کرنل کاستوم

کیبرد گوگل اگر اجازه سینک شدن با گوگل پلی سرویس رو بدید بسیار هوشمند تر از هر کیبرد دیگه ای هست! (فعالیتهای شما در جیمیل شبکه های اجتماعی و غیره رصد میشه تا کلمات پیشنهادی نزدیکتر به چیزی باشه ک مد نطر شماست)
      لانچر شخص ثالث نصب کنید (باز فرهنگ توسعه) در ضمن نکسوس5 برای نمونه لانچر نداره! GooglePlayLauncher رو دیکامپایلر کردم فقط توش والپیپر هست و یک شورت کات به برنامه سرچ... شما برنامه سرچ رو حذف کنی لانچر هم دیگه کار نمیکنه!!! در واقع برنامه سرچ همون لانچر هست که علاوه بر این وظیفه سرچ در گوشی و جستجو صوتی به عبارتی Now رو هم برعهده داره!
      اپ شخص ثالث نصب کنید (فرهنگ گوگل که گفتم)
      در مورد سرعت روک و راست نه تنها سامسونگ بلکه هیچ برند اندرویدی سرعت نکسوس رو نداره نیاز نیست تست کنید تست کردم قبلاً

این همون فرهنگ توسعه هست که گفتم! یک رام خالص خالص... بدون امکانات که مطابق میلتون میتونی اپ نصب کنید یا کرنل نصب کنید یا رام کاستوم و لذت ببرید! قیمت تمام شده هم میاد پایین 400 دلار میدید گوشی میخرید نوت3 به قیمت 650 دلار نمیتونه بگیرتش!

در مورد اندروید خالص من هم یک روز مثل شما بودم (پستهام در نفی رابط کاربری holo موجوده) و فکر میکنم بقیه هم همینطور هستند شما میگی روح نداره الیا میگه خیلی کارتونی هست! (دوتا چیز متناقض) اون اندروید خالص که شما دیدید شاید سیانوژن یا غیره بودند که میگید آیکونها فلان هست! آیکون اپها در گوگل ادیشن متفاوت هست برادر! رام سیانوژن از aosp ساخته شده و اپهای اون همچنین؛ اما نکسوس از Google Edition و اپهای اختصاصی گوگل

5. 7 كاربر زير از شما GenomeX عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #13

شماره كاربري : 362731
      سپاس ها : 14,313
      سپاس از شما 21,616 بار در 3,611 پست
      کمک مالي به سايت: 600000 ريال
      جزئيات بيشتر

چه صفحه کوچولویی داره . یعنی یه بار این گوگل باب میل من گوشی نزد
      اول به خاطر حافظه. الانم صفحه! بابا به خدا 32 گیگ حافظه برا من کمه! گلکسی نکسوس 16 بود قیدشو زدم. نکسوس 4 اومد عاشقش شدم. اما تا فهمیدم 16 گیگ بیشتر نداره قیدشو زدم(من نمیدونم این ادیب چطوری باهاش کار میکنه که ). نکسوس 5 32 گیگ داره اما منتظر م.ندم ببینم نکسوس 6 چیکار میکنه که لامصب تو جیب کت هم جا نمیشه چه برسه به جیب شلوار
      امیدوارم Moto X 2014 عرضه جهانی بشه وگرنه امسال از ناامیدی خودکشی میکنم! هیشکی یه گوشی درست حسابی نداد بیرون امسال! والا!

7. 2 كاربر زير از شما Kamy-R عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #14

جزئيات بيشتر

ما مشکلی نداریم فضای کلود هست! خخخ
      شوخی کردم من بر اساس نیازم گوشی میخرم 16 گیگ هم زیاده! 8 گیگ گیر نیاوردم تو شهرمون وگرنه 8 گیگ میخریدم! همین الان 6.2 گیگ خالی دارم بیشترین حجم هم مال دیتای بازی RR3 هست به حجم 1.2 گیگ و البته هر مرحله جدید یا ماشین جدید که آزاد میشه باید دیتاشو دانلود کنی! فکر کنم یک روزی به 4 گیگ برسه دیتای این بازی من صبرم زیاده...
      البته جدا از شوخی نکسوسها بین گیگ کم و زیاد خیلی اختلاف قیمت ندارند (برعکس آیفون!) توصیه من اگه نکسوس میگیرید بالاترین حجم ممکن رو بخرید تفاوتشون 30 هزارتومن هم نمیشه...

9. 4 كاربر زير از شما GenomeX عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #15

جزئيات بيشتر

اما انصافاً همه گوشی امسال به نوعی زاخارت بودند!
      فقط یکی مونده معرفی بشه اونم نکسوس جدیده که اگه این باشه ... با خیال راحت پرونده امسال رو ببندیم بریم به امید 2015 ...

11. 5 كاربر زير از شما GenomeX عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #16

بخش : معرفی گوشیها
      شماره كاربري : 63100
      سپاس ها : 2,277
      سپاس از شما 13,255 بار در 1,983 پست
      جزئيات بيشتر

هر چی هست نکسوس نیست . نکسوس بعدی باید پردازنده 64 بیت داشته باشه برای معرفی ال . فکر نمی کنم غیر از تبلت با تگرا دیگه چیزی امسال بیاد . احتمال گوشی نکسوس بعدی با این پردازنده های موجود کمه

13. كاربران زير از شما r_you168 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

توضیحاتی درباره این موضوع