• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

نرم افزار های سیدیا

1. Top | #1

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : نرم افزار سیمبین | نرم افزار IOS
      شماره كاربري : 250004
      نام : پرویز
      سپاس ها : 16,266
      سپاس از شما 16,542 بار در 2,558 پست
      جزئيات بيشتر

Post New 3G Unrestrictor رهایی از محدودیت های اینترنت 3G رو دیوایس های اپل.

چند وقتی هست که نسل سوم اینترنت در کشورمان فعال شده و به سرعت داره همه گیر می شود ، اما شاید خیلی از شما دوستان تا حالا از این سرویس روی دیوایس خود استفاده نکرده باشید و یا استفاده کردید و به محدودیت هایی که برای دیوایس ها اپل وجود داره پی نبرده باشید.
      خود بنده هم از این محدودیت ها آگاه نبودم تا وفتی دیروز سرویس 3G ایرانسل در شهرمون مهیا شد و بنده هم استفاده کردم اولین روز در کل محدودیتی مشاهده نکردم تا روز دوم که وارد اپ استور شدم و خواستم یه بازی با حجم بیش از 100 MB رو دانلود کنم که با کمال تعجب با این پیغام روبرو شدم:

ابتدای امر اصلا به این موضوع پی نبردم که از محدودیت های اپل باشه تا اینکه یه سرچ تو نت زدمو دیدم بله دلیل این پیغام محدودیتی هستش که رو دیوایس های اپل وجود داره و نمیشه با اینترنت 3G نه برنامه بالاتر از 100 مگ رو دانلود کرد نه از فیس تایم استفاده کرد نه امکان دانلود فیلم و موزیک های حجیم از آیتیونز و چندین محدودیت دیگه...

خب حالا چاره ی کار چیست؟
      چاره ی کار فقط برای دیوایس های جیلبریک شده هستش و اونم یه توییک 1.5 مگابایتی هستش و یعنی کسانی که الان iOS8 رو دیوایسشون نصبه باید با این محدودیت سر کنند . چون تا حالا اینجوری اینترنت 3G در کشور فرا گیر نشده بود خیلی با این محدودیت آشنایی نداشتن ولی از این به بعد فکر کنم دیگه همه مجبور باشند دیوایسهاشون رو بخاطر این توییک هم که شد جلیلبریک کنند.
      نحوه کار این توییک هم بدین صورت هستش که به طریقی دیوایس رو میشه گفت فریب میده و دیوایس فکر می کنه داره از اینترنت Wi-Fi استفاده می کنه./

این توییک بر روی دیوایس های زیر جوابگو خواهد بود:

The following devices are supported

iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, the iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad Air, iPad Mini and iPad Mini Retina (3G models)

It is fully compatible with iOS 4.x, 5.x, 6.x and 7.x!
      FaceTime on 3G and medium video quality on ....... require iOS 4.1 or higher!

3G Unrestrictor 5 iOS7 & 6

امکاناتی که این توییک به دیوایس میده چیا هستن؟

از محدودیت های اینترنت 3G در دیوایس خود خسته شده اید ؟

3G Unrestrictor 5 بهترین نرم افزاری هست که می تواند به شما کمک کند!
      خیلی از قابلیت های خوب iOS مثل FaceTime ، کیفیت بالا در نمایش ویدیو از ....... ، دانلود برنامه های حجیم AppStore فقط قابل استفاده توسط اینترنت Wi-Fi هستند ،
      و به بوسیله اینترنت 3G ، 4G ، LTE قابل استفاده نیستند.
      3G Unrestrictor 5 به شما کمک می کند این محدودیت ها و محدودیت های زیر را حذف کنید :

• مکالمه تصویری با FaceTime
      • استفاده از قابلیت Photo Stream در iCloude
      • گرفتن بکاپ خودکار در iCloude
      • مشاهده ویدیو ها با کیفیت بالا در یوتییوب و قابلیت تنظیم کیفیت پایین ، معمولی و بالا
      • دانلود App های با حجم بالا تر از AppStore
      • دانلود Music ، Music Video ، Tv Show و podcast های حجیم از iTunes Store
      • لذت بردن از بازی هایی که فقط توسط Wi-Fi می توان از آن ها استفاده کرد مانند : Order and Chaos ، Modern Combat ، …

من که دیوایسم جیلبریک بود همین امروز توییک رو ارجینال یا قیمت بسیار خوبی از یکی از دوستان خریداری کردم و از شر همه ی این محدودیت ها خلاص شدم.
      توییک My3G هم عملکردی شبیه همین توییک رو داراست که از اون توییک هم میشه برای رهایی از این محدودیت ها استفاده کرد.

امیدوارم مورد توجه دوستان واقع شده باشه./

پرویز بحری
      - موبایلستان

کپی فقط با ذکر نام نویسنده مجاز است.

2. 7 كاربر زير از شما parviz.bahri عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

توضیحاتی درباره این موضوع