× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 30

اخبار خارجی

1. Top | #21

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : اخبار | HTC HD2
    شماره كاربري : 210412
    نام : ایلیا
    سپاس ها : 16,760
    سپاس از شما 39,084 بار در 5,541 پست
    جزئيات بيشتر

الان تقریبا تو هر خونه یا دور بر هر شخص، چند اسمارت فون مطرح بازار وجود داره که همین مسئله امکان مقایسه کاملا زنده رو توسط خود کاربرها فراهم می کنه

مشکل بزرگ دنیا این است که دانایان به گفته های خود باور کاملی ندارند در حالی که نادانان سرشار از یقین اند....

برتنارد راسل

2. 7 كاربر زير از شما ™EXITMOOD عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #22

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 523054
    نام : mr.GX
    سپاس ها : 4,791
    سپاس از شما 28,154 بار در 4,292 پست
    جزئيات بيشتر

مدیران بابت اسپم معذرت... کامیار گوشیت رو میفروشی!؟ خخخ ما خانوادگی بزرگترین تولید کننده زباله های IT در جهانیم چیزی رو نمیفروشیم بلکه میذاریم یادگاری باشه! Nokia 1203 و Samsung M3510 رو یادم رفت...
    کارت گرافیک هم بخوای موجود هست دوتا!!! Micro Genuse و PSone هم هست! با کاستها و سی دی هاشون! موس و کیبرد هم داریم جوی استیک PSone و PC هم داریم (دکمه هاشون کار نمیکنه!)
    -----------------------------------------
    برگردیم به تاپیک: به نظرم باید کنسول رو از نینتندو انتخاب میکردند و تلویزیون رو از الجی... هوشمندهای الجی بهترند. هرچند من خودم تست نکردم اما هرکی خریده گفته پنل الجی بهتر بوده! کلاً تو گوشی هم فکر کنم Z3 لیاقتش بیشتر از M8‌بود!!!

4. 5 كاربر زير از شما GenomeX عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #23

شماره كاربري : 127940
    نام : M.Shadows
    سپاس ها : 16,746
    سپاس از شما 17,933 بار در 4,984 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط GenomeX
    مدیران بابت اسپم معذرت... کامیار گوشیت رو میفروشی!؟ خخخ ما خانوادگی بزرگترین تولید کننده زباله های IT در جهانیم چیزی رو نمیفروشیم بلکه میذاریم یادگاری باشه! Nokia 1203 و Samsung M3510 رو یادم رفت...
    کارت گرافیک هم بخوای موجود هست دوتا!!! Micro Genuse و PSone هم هست! با کاستها و سی دی هاشون! موس و کیبرد هم داریم جوی استیک PSone و PC هم داریم (دکمه هاشون کار نمیکنه!)
    -----------------------------------------
    برگردیم به تاپیک: به نظرم باید کنسول رو از نینتندو انتخاب میکردند و تلویزیون رو از الجی... هوشمندهای الجی بهترند. هرچند من خودم تست نکردم اما هرکی خریده گفته پنل الجی بهتر بوده! کلاً تو گوشی هم فکر کنم Z3 لیاقتش بیشتر از M8‌بود!!!

100 سال که هیچ . 100000000 سال دیگه نینتندو به ps نمیرسه .

n71 دارم شارژ نمیشه میخری ؟

6. 2 كاربر زير از شما mehdimghi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #24

گروه : مشاوره
    شماره كاربري : 663559
    نام : عادل
    سپاس ها : 32,418
    سپاس از شما 7,167 بار در 1,899 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط dabel sadegh
    رابطه کاربری به قول شما با امکانات به چه قیمت؟؟؟؟
    به قیمت به فنا رفتن سرعت گوشی و لگ زدنش؟؟؟؟؟
    اچ تی سی در عین اینکه برخی از امکانت اضافی سنس رو حذف کرده ولی هنوز اون زیبایی خاص خودشو نگه داشته ضمن اینکه دیگه همه میدونن سریع ترین گوشی اندروییدی چیه...
    بعید میدونم شما و امثال هم اصلا دستتون گرفته باشید m8 رو که اینقدر تخصصی دربارش نظز میدید!
    دقیقا من حاضرم اسمارت فون داشته باشم به قیمت چند میلی ثانیه تاخیر اما با امکانات کامل و بی نقص
    فقط سرعت خالی به چه دردم میخوره؟!
    زیبایی هم سلیقه ایه حتما شما سنس رو خیلی زیبا میبینی...
    در مورد جمله آخرتون من فکر میکردم نسل شماها منقرض شده اما انگار تغییر ژن داده،یاد یه سری اپلی های دهه هفتاد افتادم!

نقل قول نوشته اصلی توسط Kamy-R
    داداش من خودم M8 دارم. کلام شما کاملا متینه و من هم قبولش دارم. ولی سریع ترین گوشی اندرویدی نکسوس هست و بس! لازم نیس با گوشی کار کنیم تا متوجه بشیم. با وجود سبک بودن لانچر htc blinkfeed، بازهم به منابع بیشتری نسبت به google now launcher نیاز داره و همین میتونه کمی گوشی رو سنگین کنه و کارایی رو کم کنه. یکی از دوستانم نکسوس 5 32 گیگ داره. اگر پیداش کردم و امکانش بود یه فیلم مقایسه میگیرم و میذارم.
    البته ناگفته نمونه توی جاهایی مثل کانتکت ها و مسیج ها، اگر تعداد محتوا زیاد باشه با یه ریزه کندی باز میکنه و نسبت به فاجعه(گوشی) قبلیم چیزی نیست که اذیت کنه.

دوستمون میگن سنس بدون امکاناته. بله درسته. قبول دارم. سنسور اثر انگشت نداره. سنسور ضربان قلب نداره(همونم به درد خودش میخوره!) و توی زمینه سلامت به pedometer قناعت کرده. دستیار صوتیش به کارامدی S voice نیست و به چیزهای پایه مثل زنگ زدن و SMS دادن قناعت کرده(البته برگشتم فحشش دادم( F U ) یهو بسته شد و از اون موقع تا حالا نمیدونم چرا دیگه باز نمیشه ). از همه مهم تر رنگ لعاب تاچویز رو نداره. package installer با تم همون اندروید خام هست. پیغام های pop-up همین طور. به طور کلی بخوای نگاه کنی همون اندروید خامه که یه پوسته کشیده شده روش و یه سری تغییر کوچیک هم توش داده شده! همین! ولی از اونور، یه سری امکانات بیخودی داره که خیلی ها همون روز اول خاموششون میکنن. مثل smart pause که موقع فیلم دیدن فقط رو مخه!

سنس کامل نیست. نقص داره. اما ناقصم نیست. مثلا دوستان میگن که هیچی نداره و حتی افکت های ساده اندروید هم حذف کرده برای روون بودنش. همین همین جا و توی همین تاپیک این قضیه رو به طور کامل رد میکنم. نه تنها کمتر نداره و پیشفرض های اندروید رو حذف نکرده، بلکه بیشتر هم گذاشته توش! اینه که واقعا قابل تحسینه. منو میشناسید و میدونید که بیخودی از چیزی تعریف نمیکنم. اگر چنین چیزی نبود اصلا اسمشم نمی اوردم و اصلا ازش حرفی هم نمیزدم. مثل extreme power saving در htc و ultra power saving در samsung که من ازشون استفاده نمیکنم و جز بار اضافی حسابشون میکنم و هیچ وقت هم ازشون حرفی نزده بودم. چون امکانات گوشی رو در حد 1200 با صفحه 5 و خورده ای اینچی میارن پایین!(بازم به سامسونگ میتونی چهارتا برنامه توش باز کنی. HTC نمیذاره notification bar هم چک کنی بدبختی!)
    البته نمیدونم اصلا ربطش چقدره. ولی فکر کنم یکی از دلایل روون بودن M8 سرعت خوندن و نوشتن حافظش هم باشه. از خدا پنهون نیست. از شما چه پنهون. سرعت نوشتن ثابت تک فایل 1.5گیگابایتی از external روی internal برابر با 60 مگابایت در ثانیه بود که برابر با ماکزیمم سرعت خوندن مموری کارتم هست
    همون الترا پاور سیوینگ وقتی در سفر باشی و باتریت در حال تموم شدن ارزشش رو میفهمی، من که رو نوت3 استفاده کردم ازش و واقعا راضی بودم، دلیل نمیشه اگه چند تا یوزر استفاده نکنن، امکانات اضافه ای باشه
    گوشی ای که مالتی ویندو کامل نداشته باشه از نظر من نمیشه بهش گفت یه گوشی کامل،نظر شما هم محترمه...
    و سایر امکانات که مطمئنا بودنشون بهتر از نبودن هست، باز هم ميگم تاچویز به سریعی اندروید خام نیست اما خیلی ها ترجیح میدم این همه امکانات رو داشته باشن بجای اون اندک سرعت بیشتر(رجوع شود به آمار فروش گوگل ادیشنها)
    سنس کامل نیست،تاچویزم کامل نیست،اندروید خام هم کامل نیست...بقیه هم کامل نیستن اما امکانات رابط کاربری چیزی نیست که امروزه بشه نادیدش گرفت و اکثر برندها هم دارن به این سمت پیش میرن که دیوایس شما هر چه بیشتر اسمارت باشه
    بعضی ها هم اندروید خام ترجیح میدن اما این به این معنا نیست کار بقیه شرکت ها در قرار دادن امکانات در رابطشون بیهوده است

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

8. 10 كاربر زير از شما superb boy عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #25

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 693695
    سپاس ها : 510
    سپاس از شما 1,408 بار در 318 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimghi

100 سال که هیچ . 100000000 سال دیگه نینتندو به ps نمیرسه .

n71 دارم شارژ نمیشه میخری ؟
    کافی هست که کمی نگاه بیاندازید به فروش کنسول ویتا و مقایسه ای با 3DS
    و کافی هست به نسل قبل نگاه کنید که هم wii بهتر از ps3 فروخت و هم ds بهتر از psp
    کافی است نگاه به سابقه ی نینتندو کنید که حدود 125 سال هست
    کافی هست به تعداد بازیهای که شرکت نینتندو ساخته نگاه کنید و در مقابل به سونی
    کافی هست نگاه کنید که کراش کارت اول اومد یا ماریو کارت (که اول سری ماریو کارت اومد اونم موقعی که حتی ps one هم وجود نداشت)
    و ...

خیلی ممنون

10. 6 كاربر زير از شما sadegh93 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #26

شماره كاربري : 732161
    سپاس ها : 3,637
    سپاس از شما 12,759 بار در 2,805 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط GenomeX
    فقط قبول دارم دوربین اش بهترین نیست!
    پردازنده که 801 هست چه بدی داره!؟ اتفاقاً من به اعداد کاری ندارم (هرچند اکسنوس در اعداد هم اونجوری که تبلیغ شد نبود) اما تجربه بهم ثابت کرده باید به اسنپدراگون بیشتر اعتماد کنم! (دلیل منطقی!؟ چشمهای خودم!!! نه اعداد ارائه شده)
    تفاوت صفحه ها الان اونقدر زیاد نیست که در امتیاز تاثیری داشته باشه! من خودم گوشی زیبا رو بیشتر از AMOLED یا S-LCD بودن مورد توجه قرار میدم چون تفاوت اصلاً ملموس نیست.

هرچند Z3 رو بهتر میدونم! اما دلخور نشی تو اینجور نظر سنجی من هم باشم به دو گوشی iPhone6 و Galaxy S5 امتیاز خوبی نمیدم... جفتشون پروپاگاندا میکنند در صورتی که اصلاً بهترین نیستند!!! ... اما متاسفانه هر دو خوب میفروشند.

یعنی شک نداشتم کامنت شما رو اینجا میبینم ... کلاً هرجا علیرضا کامنت بذاره شما میای کامنت میذاری هرجا هم شما کامنت بذاری علیرضا میاد جواب میده! نظر خودم اینه یه قرار ملاقات واسه هردوتون ترتیب میدم به شکل داعش وار مشکلاتتون رو حل کنید!!!
    مهندس من نگفتم بده. گفتم بهترین نیست!

پردازنده ی ۸۰۱ با وجود رقبایی مثل Exynose 5430 یا Exynose 5433 یا تگرا k1 یا اسنپ ۸۰۵ حرفی برای گفتن نداره.
    صفحه هم من نمیگم SLCD ش بده! میگم بهترین نیست. با وجود صفحه های ایفون ۶ و نوت ۴ که به ترتیب بهترین ال سی دی و بهترین صفحه نمایش موبایل جهان توسط دسپلی میتی که تخصصش تو این زمینه از ما بیشتره انتخاب شدن, صفحش نمیتونه ادعایی برای بهترین بودن داشته باشه.

من هم Z3 رو بهتر میدونم چرا دلخور بشم البته اس ۵ ندیدم تا حالا پروپاگاندا کنه (درست نوشتم؟ )

در مورد اون. این بار جواب ندادم. البته من هیچ مشکلی برای حل به شکل داعش وار ندارم. اگه شرایط رو مهیا کنی قول میدم جوری مشکل رو حل کنم که اون روز اخرین روز لاگین کردنشون تو سایت باشه

(دلیل منطقی!؟ چشمهای خودم!!! نه اعداد ارائه شده)
    من کاری به اکسینوس ندارم . فقط میخوام این جمله رو در نگاه کلی بررسی کنم.

پرفورمنس از دو نظر قابل بررسیه. چیزی که ما میبینم و چیزی که Geekbench میسنجه.
    چیزی که ما میبینیم در واقع روون بودن و سرعت رابط کاربریه. این میتونه بسته به اون رامی که رو گوشیه فرق بکنه. کافیه رو یه گوشی که تاچ ویز داره aosp بزنی تا تغییرات رو حس کنی
    چیزی که Geekbench میسنجه سرعت پردازنده تو انجام دادن کارایی مثل رمز نگاری و رمز گشایی RSA , فشرده کردن با الگوریتم bzip2 و انکود و دیکود png و jpeg و یه سری تست های دیگست. این تست ها در واقع یه نمونه ی کوچک از کارایی هستن که سیستم عامل به طور کلی انجام میده. وقتی یه سی پی یو تو این بنچ مارک امتیاز بیشتری بگیره پس میشه گفت تو انجام دادن اون کار ها از رقیبش سریع تر عمل کرده. این چیزیه که به رابط کاربری مرتبت نیست. پس اون پردازنده که امتیاز بیشتری گرفته یعنی عملکرد بهتری داره. حالا کار نداریم به اینکه روش تاچ ویز سامسونگ گذاشتن یا Android google edition.

12. 6 كاربر زير از شما _ANONYMOUS_ عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #27

شماره كاربري : 525683
    نام : حامد
    سپاس ها : 3,509
    سپاس از شما 6,346 بار در 1,329 پست
    جزئيات بيشتر

یکم به خودشون زحمت دادن گرونترینا رو انتخاب کردن

14. Top | #28

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 255486
    سپاس ها : 147
    سپاس از شما 186 بار در 65 پست
    جزئيات بيشتر

با سلام.چرا اینقد بحث میکنین؟اقا m8 بهترین شده دیگه.ینی اون کارشناسا هیچی حالیشون نی؟؟که میگین z3 بهتره یا فلان و.....
    در مورد صفحه نمایش گوشیا هم سایت فون ارنا یه مقایسه گذاشته بود که m8 و5s واپل6 با یک امتیاز اول شدن و g3 و s5 رتبه های بعدی بودن
    http://www.phonearena.com/reviews/Sc...hone-5s_id3810

15. كاربران زير از شما TAKSTAR-RED عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #29

شماره كاربري : 373757
    نام : ¯/_(ツ)_\¯
    سپاس ها : 24,536
    سپاس از شما 10,613 بار در 1,825 پست
    جزئيات بيشتر

2

نقل قول نوشته اصلی توسط TAKSTAR-RED
    با سلام.چرا اینقد بحث میکنین؟اقا m8 بهترین شده دیگه.ینی اون کارشناسا هیچی حالیشون نی؟؟که میگین z3 بهتره یا فلان و.....
    در مورد صفحه نمایش گوشیا هم سایت فون ارنا یه مقایسه گذاشته بود که m8 و5s واپل6 با یک امتیاز اول شدن و g3 و s5 رتبه های بعدی بودن
    http://www.phonearena.com/reviews/Sc...hone-5s_id3810
    با سلام ، اون کارشناس ها هم انسان هستن و سلیقه ی شخصیشون توی انتخابشون تاثیر داره !

به نظر بنده وان گوشی بسیار خوبیه ولی در حد اندازه ی این نیست ک عنوان بهترین رو بهش بدن ! نوت4 و زد3 گزینه های بسیار بهتری هستن !

در مورد تست فون آرنا دیسپلی میت جوابشون رو داده :

http://www.displaymate.com/news.html

قسمت Bogus Color Accuracy Measurements and Reviews رو بخونید !
    علاوه بر این توی تمام تصویر هایی ک فون آرنا ا صفحه اس5 نشون میده گوشی به شدت ته رنگ سبز داره ، خودتون میتونید با یه اس5 از نزدیک کار کنید تا ببینید تنها چیزی ک نداره ته رنگ سبز هست !

صفحه اس5 به معنای واقعی عالی هست صفحه وان هم واقعا خوبه ولی در مقابل صفحه اس5 حرفی برای گفتن نداره (همین دیروز پیش دوتا از دوستام بودم ک یکیشون وان داره یکیشون اس5 ، از روی چیزی ک دیدم حرف میزنم نه رو هوا ! )

17. 6 كاربر زير از شما M0RT3Z4 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #30

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : اخبار | HTC HD2
    شماره كاربري : 210412
    نام : ایلیا
    سپاس ها : 16,760
    سپاس از شما 39,084 بار در 5,541 پست
    جزئيات بيشتر

دوستان دقت کنید z3 و note 4 در این رقابت شرکت داده نشدند، همینطور ایفون 6 و 6 پلاس. سال آینده این گوشی ها با رقیباشون مقایسه می شن و اونطور که من فهمیدم صرفا قدرت سخت افزاری ملاک نیست. طراحی، رابط کاربری، قیمت در قبال کیفیت و ... ملاک های دیگه هستن. در ضمن گویا امتیاز هایی که می دن به بخشیش به واسطه رای کاربرهاس. سال دیگه حتما باید قبل از شروع رای گیری اطلاعیه بزنیم تو سایت که دوستان برن رای بدن به گوشی محبوبشون اسمارت فون های امسال رو می تونین تو این لینک ببینین:
    http://awards.t3.com/categories/phone-of-the-year

مشکل بزرگ دنیا این است که دانایان به گفته های خود باور کاملی ندارند در حالی که نادانان سرشار از یقین اند....

برتنارد راسل

19. 4 كاربر زير از شما ™EXITMOOD عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

توضیحاتی درباره این موضوع