× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

اخبار خارجی

1. Top | #1

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : اخبار | HTC HD2
    شماره كاربري : 210412
    نام : ایلیا
    سپاس ها : 16,760
    سپاس از شما 39,084 بار در 5,541 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض آغاز پیش فروش Sony SmartWatch 3 در فروشگاه Google Play

ماه پیش خبری را برای شما منتشر کردیم که Sony SmartWatch 3 با برچسب "به زودی" در فروشگاه آن لاین گوگل موسوم به Google Play قرار گرفت. اکنون امکان سفارش این ساعت هوشمند به طور رسمی فراهم گردیده است. علاوه بر Google Play، فروش این ساعت هوشمند با همکاری اپراتور Verizon نیز آغاز شده است. Sony SmartWatch 3 به وسیله جفت شدن با گوشی هوشمند و تبلت، اخطار پیام ها و تماس ها را به شما نشان می دهد. همچنین از راه جفت شدن با برنامه واکمن سونی، می توان موسیقی ها را پخش و کنترل کرد.

این ساعت هوشمند که 249 دلار قیمت گذاری شده است از یک صفحه نمایش 1.6 اینچی با رزولوشن 320 در 320، پردازنده 4 هسته ای با فرکانس 1.2 گیگاهرتز، حافظه رم 512 مگابایتی و حافظه داخلی 4 گیگابایتی برخوردار است. همچنین گواهینامه IP68 تضمین می کند که این دستگاه تا عمق 1.5 متری به مدت 30 دقیقه در زیر آب بدون مشکل کار خواهد کرد. علاوه بر این، در حال حاضر Sony SmartWatch 3 تنها ساعت هوشمند با سیستم عامل Android Wear است که از قابلیت GPS پشتیبانی می کند.

این ساعت هوشمند از راه بلوتوث، توانایی جفت شدن با اسمارت فونها و تبلت های مجهز به اندروید 4.3 و بالاتر را دارد. علاوه بر این شما حتی بدون اسمارت فون، امکان پخش موسیقی و همچنین استفاده از سرویس جستجوی صوتی گوگل را نیز دارید.

Phonearena

مشکل بزرگ دنیا این است که دانایان به گفته های خود باور کاملی ندارند در حالی که نادانان سرشار از یقین اند....

برتنارد راسل

2. 15 كاربر زير از شما ™EXITMOOD عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 494355
    نام : پدرام
    سپاس ها : 5,964
    سپاس از شما 3,358 بار در 841 پست
    جزئيات بيشتر

انصافا دیگه ضد آب بودن یک لازمه برای همه ساعت هاست که تمام شرکتا اینو جا گذاشته بودن و باید به سونی آفرین گفت
    سنسور ضربان قلب بهش اشاره نشده. داره یا نه؟
    ظرفیت باتری هم بهش اشاره ای نشده
    ولی gps هم نکته جالبیه که داره و بقیه ندارن
    ضد آب بودن و gps اونو جلو انداخته و اگه سنسور اندازه گیری ضربان قلب هم داشته باشه که دیگه نور علا نوره

4. 8 كاربر زير از شما pedramsanan عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 732161
    سپاس ها : 3,637
    سپاس از شما 12,759 بار در 2,805 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramsanan
    انصافا دیگه ضد آب بودن یک لازمه برای همه ساعت هاست که تمام شرکتا اینو جا گذاشته بودن و باید به سونی آفرین گفت
    سنسور ضربان قلب بهش اشاره نشده. داره یا نه؟
    ظرفیت باتری هم بهش اشاره ای نشده
    ولی gps هم نکته جالبیه که داره و بقیه ندارن
    ضد آب بودن و gps اونو جلو انداخته و اگه سنسور اندازه گیری ضربان قلب هم داشته باشه که دیگه نور علا نوره
    هم موتو ۳۶۰ و هم gear s ضد اب هستن.

اون قسمت پردازنده هم جالب بود. ۴ هسته ای ۱.۲ گیگاهرتز مثل اینکه سونی هنوز فلسفه ی اسمارت واچ رو درک نکرده. واجب شد کامیارو تگ کنم.
    البته سخت افزار ضعیفم اصلا خوب نیست. مثل موتو ۳۶۰, که شدید کم میاره تو کارکرد عادی.

به نظرم بی هیچ شکی میشه گفت بهترین ساعت هوشمند gear s هست. هم صفحه ی خمیده و هم سنسور ها و امکاناتش. پردازندشم نه خیلی ضعیفه نه خیلی قوی. موتو ۳۶۰ تو رتبه ی بعدی قرار میگیره .این هم بخاطر زیباییش و شارژ بی سیم هست والا وضعیت خوبی نداره ...

6. 8 كاربر زير از شما _ANONYMOUS_ عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

شماره كاربري : 127940
    نام : M.Shadows
    سپاس ها : 16,746
    سپاس از شما 17,933 بار در 4,984 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط _ANONYMOUS_

اون قسمت پردازنده هم جالب بود. ۴ هسته ای ۱.۲ گیگاهرتز مثل اینکه سونی هنوز فلسفه ی اسمارت واچ رو درک نکرده. واجب شد کامیارو تگ کنم.
    البته سخت افزار ضعیفم اصلا خوب نیست. مثل موتو ۳۶۰, که شدید کم میاره تو کارکرد عادی.

به نظرم بی هیچ شکی میشه گفت بهترین ساعت هوشمند gear s هست. هم صفحه ی خمیده و هم سنسور ها و امکاناتش. پردازندشم نه خیلی ضعیفه نه خیلی قوی. موتو ۳۶۰ تو رتبه ی بعدی قرار میگیره .این هم بخاطر زیباییش و شارژ بی سیم هست والا وضعیت خوبی نداره ...
    اون Gear S واقعا عالیه کف کردم . باهاش پیام هم میشه داد .

فقط فکر کنم سیستمس تایزن هست که باعث میشه به رده آخر در ساعتهای هوشمند بره . و نمیدونم باز فقط با گوشی های سامسونگ کار میکنه یا نه .

سیستم ویر خیلی بهتره . براش انقدر برنامه برای آینده دارن که باورکردنی نیست .

ضمنا سونی هر کاری میکنه میگی بده . الان 4 هسته گذاشته ناراحت شدی ؟ حالا اگه 2 بود میگفتی کمه .

انقدر تلاش نکن . تمومه کار.

ایراد این ساعت سونی طراحیش هست . جالب نیست .

و اینکه نامردی کرد و قابلیت مکالمه رو روی دستبند گذاشت .

فلسفه ساعت هم حذف کارهای روزمره با گوشی هست . پس باید سرعت و قدرت بالا داشته باشه .

8. 4 كاربر زير از شما mehdimghi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #5

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimghi

فقط فکر کنم سیستمس تایزن هست که باعث میشه به رده آخر در ساعتهای هوشمند بره . و نمیدونم باز فقط با گوشی های سامسونگ کار میکنه یا نه .

ضمنا سونی هر کاری میکنه میگی بده . الان 4 هسته گذاشته ناراحت شدی ؟ حالا اگه 2 بود میگفتی کمه .

فلسفه ساعت هم حذف کارهای روزمره با گوشی هست . پس باید سرعت و قدرت بالا داشته باشه .
    من به شما توصیه میکنم اول درمورد فلسفه ی ساعت هوشمند مطالعه کن بعد درموردشون نظر بده.

فلسفه ی ساخت ساعت هوشمند اینه که بعضی کارا رو از روی گوشی به ساعت اورد تا نیاز نباشه گوشی رو برای کارای ساده از جیب در اورد. مثلا خوندن پیام ها ,ایمیل ها, ناتیفیکیشن های گوشی, ارسال پیام سریع, مشاهده ی نسخه ی کوتاه اطلاعات و اخبار جدید و ... و همینطور مسایل مربوط به سلامتی و سنسور ها و ... وگرنه ساعت هوشمندو ک نساختن روش اسفالت ۸ بازی کنی!!!

سیستمش تایزنه ولی قرار نیس روش بازی نصب کنی که سیستم عامل چیز مهمی باشه. برنامه هم قرار نیست برا این ساعتا بیاد در اون حد. فقط یه سری برنامه های ساده ک قطعا برای تایزن هم میاد (من طرفدار تایزن روی اسمارت فون نیستم!)

برای کارایی که ساعت هوشمند میکنه یه پردازنده ی کوچک و نیمه قوی کافیه, پردازنده ی ضعیف و قدیمی باعث میشه ساعت لگ بزنه یا مصرف باتریش زیاد باشه (موتو ۳۶۰) پردازنده ی خیلی قوی (همین ساعت سونی) باعث میشه باتری ۳۰۰-۴۰۰ میلی امپری ساعت سریع ته بکشه و سایز ساعتم بره بالا! یادتم نره رزولوشن ساعت چقدره ! پس بهترین پردازنده یه پردازنده ی نیمه قویه مثل چیزی ک رو gear s هست.

سونی تو همه کار یه چیزیش میلنگنه . gear s هم دو هسته ایه چرا نگفتم کمه؟!!!

10. 7 كاربر زير از شما _ANONYMOUS_ عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #6

شماره كاربري : 362731
    سپاس ها : 14,313
    سپاس از شما 21,616 بار در 3,611 پست
    کمک مالي به سايت: 600000 ريال
    جزئيات بيشتر

بله
    باتشکر از علیرضای عزیز که من رو تو این موقعیت قرار دادند

خب. همونطور که با بقیه مخالفت کردم با این هم مخالفت میکنم! این SoC به کار این ساعت نمیاد. اگر قرار بود با فرکانس پایین مثلا 400 مگاهرتز کار کنه میشد یه جوری قبولش کرد. ولی وقتی با فرکانس 1.2 کار میکنه....
    باقیش رو در نقل قول پایین توضیح میدم.
    امروز بخت یار بود و با موتو360 یکی از دوستان که فامیلشون از آمریکا برا روز تولدش فرستاده بود(پسر خونده نمیخوان متاسفانه!!) کار کردم. به جرات میتونم بگم عالی بود. کلا کار باهاش خیلی روون بود. امکانات جالبی داشت. رابط کاملا جستر محور و البته یکم گیج کننده هستش(مثلا با سوایپ چپ یه کار میکنه رو کارت. با راستم یه کار دیگه میکنه. یکم کار کردن میخواد تا جا بیوفتی). نقص ها. میگفت به خاطر اینکه شارژرش تو کیفش جا نمیشه مجبوره نور صفحه رو کم بذاره که تا آخر روز خاموش نشه(البته استفادش زیاده) و اینکه ساعت کامل گرد نیست! قسمت پایین صفحه شاید توی عکس ها چیز مهمی نباشه. ولی رو مخه. google now هم نمیدونم بلد نبود کار کنه یا واقعا به خاطر منطقه غیرفعال شده بود. آپدیت ساعت هم با استفاده از گوشی انجام میشه. به این صورت که آپدیت با گوشی دانلود میشه و پس از انتقال به ساعت شروع به آپگرید میکنه(به خاطر نداشتن ورودی USB دوس داشتم بدونم چطوری آپدیت میشه که گفت(حجم هم یادم رفت بپرسم ))
    کلا بسی خیرکیف نمودندیم و "کوفتت بشه" بر او فرستادیم!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimghi

Gear S در واقع میشه بهش گفت گوشی. سیم کارت میخوره

حالا بحث سخت افزار شد. ببین عزیز جان. نه تنها سونی جونت، بلکه LG و سامسونگ هم اشتباه کردن!ساعت های هوشمند نهایت استفادشون اینه که بتونی کارای گوشیتو بدون اینکه از گوشیت استفاده کنی انجام بدی. پیغام اومد بخونی. اطلاعیه اومد ببینی. موزیک پلیر رو کنترل کنی. به تماس هایی که بهت میشه پاسخ بدی(در حین رانندگی به کار میاد. با هدست بلوتوث چه شود!!! ). جدیدا برنامه های تناسب اندام و سلاتمی هم بهشون اضافه شده. تا الان که استفاده ها به همین چیزا محدود بوده. حالا برای این چیزا و کارای پیش پا افتاده که Cortex A8 موتو360 به راحتی از پسشون برمیومد، اومدن SoC گذاشتن که همون نمونه با فرکانس بالاتر روی گوشی نوت3 نئو پدر گرامی شما هست! گوشی با اون قد و هیکل و کارایی کجا. ساعت هوشمند فنقلی کجا! مشکل ما اینجاست!
    از طرفی باتری. باتری این ساعت ها 300-400 میلی آمپر بیشتر نیست. چون بیشتر از این نمیتونن توی ساعت جا بدن و اگر teardown ساعت هارو دیده باشی میبینی که حدودا 50 درصد قطر و کل مساحت سطح روی ساعت رو باتری تشکیل داده. خب. وقتی نمیتونن باتری قوی تر جا بدن مگه مجبورن سخت افزار به این قوی ای توی ساعت استفاده کنن؟! وقتی snapdragon 200 همین الان هم روی گوشی ها تجربه ای خوب(نه عالی) به کاربر منتقل میکنه و کم مصرف ترو ارزون تر هست چه لزومی داره بیایم سخت افزار میانرده های بازارو بذاریم توی یه ساعت؟!به نظر من همون دو هسته ای هم برای یه ساعت زیاده! ولی وقتی یه هسته ای دیگه تو بازار نیست، از درد مجبوری میتونن از حداقل ها استفاده کنن.

Gear S. نوشته شده پردازنده 2 هسته یه گیگاهرتز هست. یه سری تحقیقات کردم. گویا SoC این ساعت Exynos و احتمالا 4212 هست. پردازنده ای 1- یه زمانی در اولین سری نوت و پرچمدار سامسونگ یعنی Galaxy S2 و اسمارت تی وی های سری ES این کمپانی استفاده شده. 2- به شدت داغ میکنه(دوستان اس2 دار شاهدن 3- پردازنده نسبتا قدیمی و پرمصرفی داره(نسبت به بورس بازار(Cortex A7 و به زودی Cortex A53)). اگه به باشه میگم همینم زیاده! 2 هسته یا 4 هسته ای Cortex A5 یا 2 هسته ای Cortex A7 و GPU Adreno203 یا Adreno302 کافیه! حداقل برای الان که ساعت ها دارن دوران بلوغشونو پشت سر میذارن

12. 4 كاربر زير از شما Kamy-R عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #7

شماره كاربري : 373757
    نام : ¯/_(ツ)_\¯
    سپاس ها : 24,536
    سپاس از شما 10,613 بار در 1,825 پست
    جزئيات بيشتر

Gear S. نوشته شده پردازنده 2 هسته یه گیگاهرتز هست. یه سری تحقیقات کردم. گویا SoC این ساعت Exynos و احتمالا 4212 هست. پردازنده ای 1- یه زمانی در اولین سری نوت و پرچمدار سامسونگ یعنی Galaxy S2 و اسمارت تی وی های سری ES این کمپانی استفاده شده. 2- به شدت داغ میکنه(دوستان اس2 دار شاهدن 3- پردازنده نسبتا قدیمی و پرمصرفی داره(نسبت به بورس بازار(Cortex A7 و به زودی Cortex A53)). اگه به باشه میگم همینم زیاده! 2 هسته یا 4 هسته ای Cortex A5 یا 2 هسته ای Cortex A7 و GPU Adreno203 یا Adreno302 کافیه! حداقل برای الان که ساعت ها دارن دوران بلوغشونو پشت سر میذارن
    نخیر مال اس2 4210 هست ک 40 نانومتریه و بخاری میشه این 4212 هست ک 32 نانومتر هست و اصلا مصرف زیاد و گرمای بالایی نداره
    تازه مشکل بخاری شدن اس2 ها هم توی اونایی بیشتر بود ک از ریویژن اول و دوم 4210 استفاده میکردن ک بجز داغ شدن زیاد به اندرولت هم خیلی حساس بود (مال گوشی خودم ریویژن2 هست متاسفانه) توی ریویژن 3 و 5 و 5 (ک 3 از همه متداول تره و تقریبا اکثر اس2 های اروپا ریویژن3 رو دارن ) این مشکلات خیلی کمتره

البته من مطمئن نیستم سک این Gear S چیه ولی ظاهرا با سک Gear 2 یکیه و Grear 2 هم ک حدودا سه روز یه بار نیاز به شارژ شدن داشت ، اینم احتمالا باتری لایفش از 360 و اون ساعت زشت و بد فرم شرکتی ک لوگوش تقریبا این شکلیه € بهتره

14. 4 كاربر زير از شما M0RT3Z4 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #8

شماره كاربري : 127940
    نام : M.Shadows
    سپاس ها : 16,746
    سپاس از شما 17,933 بار در 4,984 پست
    جزئيات بيشتر

من به شما توصیه میکنم اول درمورد فلسفه ی ساعت هوشمند مطالعه کن بعد درموردشون نظر بده.

فلسفه ی ساخت ساعت هوشمند اینه که بعضی کارا رو از روی گوشی به ساعت اورد تا نیاز نباشه گوشی رو برای کارای ساده از جیب در اورد. مثلا خوندن پیام ها ,ایمیل ها, ناتیفیکیشن های گوشی, ارسال پیام سریع, مشاهده ی نسخه ی کوتاه اطلاعات و اخبار جدید و ... و همینطور مسایل مربوط به سلامتی و سنسور ها و ... وگرنه ساعت هوشمندو ک نساختن روش اسفالت ۸ بازی کنی!!!

سیستمش تایزنه ولی قرار نیس روش بازی نصب کنی که سیستم عامل چیز مهمی باشه. برنامه هم قرار نیست برا این ساعتا بیاد در اون حد. فقط یه سری برنامه های ساده ک قطعا برای تایزن هم میاد (من طرفدار تایزن روی اسمارت فون نیستم!)

برای کارایی که ساعت هوشمند میکنه یه پردازنده ی کوچک و نیمه قوی کافیه, پردازنده ی ضعیف و قدیمی باعث میشه ساعت لگ بزنه یا مصرف باتریش زیاد باشه (موتو ۳۶۰) پردازنده ی خیلی قوی (همین ساعت سونی) باعث میشه باتری ۳۰۰-۴۰۰ میلی امپری ساعت سریع ته بکشه و سایز ساعتم بره بالا! یادتم نره رزولوشن ساعت چقدره ! پس بهترین پردازنده یه پردازنده ی نیمه قویه مثل چیزی ک رو gear s هست.

سونی تو همه کار یه چیزیش میلنگنه . gear s هم دو هسته ایه چرا نگفتم کمه؟!!!
    من مگه چی گفتم !!!! گفتم آسفالت بازی کنیم !!! کارهای روزمره از نظر شما چیه !! خب منظور من از کارهای روزمره همیناست . یعنی من نمیدونم فلسفه گجت ها چیه !!!!!

ضمنا اتفاقا قراره برنامه براش بیاد .کاش لینک خبر گوگل رو داشتم میدی چه خبره . اون موتو 360 هم برو بخون چه مشکلی با ویر داره . خنده داره واقعا . اما خوشگله .

نه اینکه سامسونگ توی همه چیزش چند جاش نمیلنگه !!!!! لیست کنم ؟؟؟!!! دیگه همه صداشون دراومده .

نزار بخشهایی رو نام ببرم ........... سال ........................................ .
    :

نقل قول نوشته اصلی توسط Kamy-R
    بله
    باتشکر از علیرضای عزیز که من رو تو این موقعیت قرار دادند

خب. همونطور که با بقیه مخالفت کردم با این هم مخالفت میکنم! این SoC به کار این ساعت نمیاد. اگر قرار بود با فرکانس پایین مثلا 400 مگاهرتز کار کنه میشد یه جوری قبولش کرد. ولی وقتی با فرکانس 1.2 کار میکنه....
    باقیش رو در نقل قول پایین توضیح میدم.
    امروز بخت یار بود و با موتو360 یکی از دوستان که فامیلشون از آمریکا برا روز تولدش فرستاده بود(پسر خونده نمیخوان متاسفانه!!) کار کردم. به جرات میتونم بگم عالی بود. کلا کار باهاش خیلی روون بود. امکانات جالبی داشت. رابط کاملا جستر محور و البته یکم گیج کننده هستش(مثلا با سوایپ چپ یه کار میکنه رو کارت. با راستم یه کار دیگه میکنه. یکم کار کردن میخواد تا جا بیوفتی). نقص ها. میگفت به خاطر اینکه شارژرش تو کیفش جا نمیشه مجبوره نور صفحه رو کم بذاره که تا آخر روز خاموش نشه(البته استفادش زیاده) و اینکه ساعت کامل گرد نیست! قسمت پایین صفحه شاید توی عکس ها چیز مهمی نباشه. ولی رو مخه. google now هم نمیدونم بلد نبود کار کنه یا واقعا به خاطر منطقه غیرفعال شده بود. آپدیت ساعت هم با استفاده از گوشی انجام میشه. به این صورت که آپدیت با گوشی دانلود میشه و پس از انتقال به ساعت شروع به آپگرید میکنه(به خاطر نداشتن ورودی USB دوس داشتم بدونم چطوری آپدیت میشه که گفت(حجم هم یادم رفت بپرسم ))
    کلا بسی خیرکیف نمودندیم و "کوفتت بشه" بر او فرستادیم!!

Gear S در واقع میشه بهش گفت گوشی. سیم کارت میخوره

حالا بحث سخت افزار شد. ببین عزیز جان. نه تنها سونی جونت، بلکه LG و سامسونگ هم اشتباه کردن!ساعت های هوشمند نهایت استفادشون اینه که بتونی کارای گوشیتو بدون اینکه از گوشیت استفاده کنی انجام بدی. پیغام اومد بخونی. اطلاعیه اومد ببینی. موزیک پلیر رو کنترل کنی. به تماس هایی که بهت میشه پاسخ بدی(در حین رانندگی به کار میاد. با هدست بلوتوث چه شود!!! ). جدیدا برنامه های تناسب اندام و سلاتمی هم بهشون اضافه شده. تا الان که استفاده ها به همین چیزا محدود بوده. حالا برای این چیزا و کارای پیش پا افتاده که Cortex A8 موتو360 به راحتی از پسشون برمیومد، اومدن SoC گذاشتن که همون نمونه با فرکانس بالاتر روی گوشی نوت3 نئو پدر گرامی شما هست! گوشی با اون قد و هیکل و کارایی کجا. ساعت هوشمند فنقلی کجا! مشکل ما اینجاست!
    از طرفی باتری. باتری این ساعت ها 300-400 میلی آمپر بیشتر نیست. چون بیشتر از این نمیتونن توی ساعت جا بدن و اگر teardown ساعت هارو دیده باشی میبینی که حدودا 50 درصد قطر و کل مساحت سطح روی ساعت رو باتری تشکیل داده. خب. وقتی نمیتونن باتری قوی تر جا بدن مگه مجبورن سخت افزار به این قوی ای توی ساعت استفاده کنن؟! وقتی snapdragon 200 همین الان هم روی گوشی ها تجربه ای خوب(نه عالی) به کاربر منتقل میکنه و کم مصرف ترو ارزون تر هست چه لزومی داره بیایم سخت افزار میانرده های بازارو بذاریم توی یه ساعت؟!به نظر من همون دو هسته ای هم برای یه ساعت زیاده! ولی وقتی یه هسته ای دیگه تو بازار نیست، از درد مجبوری میتونن از حداقل ها استفاده کنن.

اولا هدست بلوتوث دیگه نیاز نیست . چون بعضی ساعتهای موجود میشه حرف زد و همچنینی دستبند هوشمند سونی .

دوما یه جواب مشترک به هر دو بدم :
    ----------------

سخت افزار تا یه حدی در مصرف باتری نقش داره بقیش به هنر سازنده و برنامه نویسی ربط داره و الا این همه تفاوت در مصرف گوشی هایی با سخت افزار مشابه وجود نداشت .

مثل برنامه نویسی ایرانی ها یه بازی میسازن سخت افزار قوی میخواد برای اجرا اما از همه لحاظ صفر ولی یه شرکت آمریکایی یه بازی میسازه با همون سخت افزار بهترین رو ارائه میده .

-----

ضمنا آینده این گجت ها = نابودی گوشی .

شما در آینده با این ساعتها و دست بندها کنترل چیزهایی رو میتونید داشته باشید که توی رویاهاتون هم نیست .

یه نمونه از آینده نگری اعلام شده که همه در فکرش هستن : استفاده به عنوان ویدئو پروژکتور !!!!!!!!!!!!! یکی دیگه صفحه های ابری . بازم بگم !!!!!

16. 2 كاربر زير از شما mehdimghi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #9

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط M0RT3Z4
    نخیر مال اس2 4210 هست ک 40 نانومتریه و بخاری میشه این 4212 هست ک 32 نانومتر هست و اصلا مصرف زیاد و گرمای بالایی نداره
    تازه مشکل بخاری شدن اس2 ها هم توی اونایی بیشتر بود ک از ریویژن اول و دوم 4210 استفاده میکردن ک بجز داغ شدن زیاد به اندرولت هم خیلی حساس بود (مال گوشی خودم ریویژن2 هست متاسفانه) توی ریویژن 3 و 5 و 5 (ک 3 از همه متداول تره و تقریبا اکثر اس2 های اروپا ریویژن3 رو دارن ) این مشکلات خیلی کمتره

البته من مطمئن نیستم سک این Gear S چیه ولی ظاهرا با سک Gear 2 یکیه و Grear 2 هم ک حدودا سه روز یه بار نیاز به شارژ شدن داشت ، اینم احتمالا باتری لایفش از 360 و اون ساعت زشت و بد فرم شرکتی ک لوگوش تقریبا این شکلیه € بهتره
    دقیقا درسته.

سوک Gear S هم مودم داره و هم از تکنولوژی ساخت ۳۲ نانو متری استفاده میکنه که مصرف برق خیلی بهتری نسبت به پردازنده ی قدیمی ti omap 3 ی ۴۵ نانو متری موتو ۳۶۰ داره. در مورد GPU هم همین قضیه هست.

18. 4 كاربر زير از شما _ANONYMOUS_ عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع