× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 75

بخش سیدیا ( Cydia)

1. Top | #1

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : cydia . Symbian OS 9.x/^3
    شماره كاربري : 275266
    نام : محمد
    سپاس ها : 30,073
    سپاس از شما 14,024 بار در 2,936 پست
    جزئيات بيشتر

Good معرفی توییک های که با ios 8 سازگار هستند

لیستی از توییک های سیدیا که با ios 8 سازگار هستند

با سلام خدمت دوستان گرامی...

از این به بعد توییکهای مهم و کاربری رو که با ios 8 سازگار هستند در همین تاپیک معرفی خواهد شد.

اول از همه سورس های مهم رو خدمتتون عرض می کنم که داخل سیدیا اضاف یا همون اد کنید.

http://repo.biteyourapple.net

http://repo.hackyouriphone.org

http://repo.insanelyi.com/

در کل همین 3 تا سورس بهترین و بروزترین سورسها هستند که همه توییکهای کرک شده روزانه اپدیت میشود و نیازی نیست سورس بیشتری اد کنید چون بعضی از انها موجب کار انداختن بقیه

سورسها و در خیلی از وقتها هم سورس اصلی رو هم از کار می اندازد....

خوب برای شروع چند تا توییک کاربری و سازگار رو که بنده روی چندین دستگاه تست کردم معرفی می کنم.

Apple File Conduit 2 برای دسترسی به فایل های سیستمی...

winterboard برای شخصی سازی و تعقیر تم ها در بخش‌های سیستم عامل...

AppLocker: قفل‌کردن اپلیکیشن‌ها، فولدرها و بسیاری از بخش‌های دیگر سیستم عامل...

Lockdown pro ios 8 قفل‌کردن اپلیکیشن‌ها، بسیاری از بخش‌های دیگر سیستم عامل با ساپورت اثر انگشت در دستگاهای 5اس و 6 و 6 پلاس...

Android Lock XT قفل اندرویدی یا همون الگو برای قفل کردن دستگاه....

Apex 2 (ios 7 برای شخصی سازی و ایجاد 4 برنامه روی ایکون یه برنامه خیلی جالب و مفید هست...

Appsy(5.x->8.x برای نصب برنامه های کرک شد ...

exKey: برای افزودن یک ردیف اضافی به کیبورد پیش‌فرض سیستم عامل....

Eclipse 2:برای تیره‌کردن نمای تمامی بخش‌های سیستم عامل....

AdBlocker 2: برای بلاک‌کردن تبلیغات وبسایت‌ها در مرورگر....

NCFold: برای افزودن امکان جمع‌کردن لیست نوتیفیکشن‌های یک اپلکیشن در نوتیفیکشن سنتر....

Portrait Lock: برای قفل‌کردن خودکار قابلیت چرخش صفحه در اپلیکیشن‌های مشخص....

WhatsApp Read Receipt Disabler: برای غیرفعال‌کردن قابلیت شناسایی خوانده‌شدن مسیج در واتس اپ....

LockGlyph برای افزودن انیمیشن Apple Pay به نمای بازشدن قفل دستگاه با تاچ آی‌دی...

HandyKey؛ برای تایپ راحت‌تر در حالت یک دستی بر روی دستگاه‌ آیفون ۶ و ۶ پلاس

Activator خوب توییک بسیار مشهور هست که در اکثر برنامه ها نیاز هست ....

Aeternum زیباترین لانچر الهام‌گرفته‌شده از اپل واچ برای آیفون.....

DetailedBatteryUsage برای فعال‌کردن تنظیمات و امکانات مخفی بخش مدیریت مصرف باطری آی‌اواس ۸

HideMe8: برای پنهان‌کردن المان‌ها و قسمت‌های مختلف رابط کاربری سیستم عامل....

Audio Recorder برای ضبط مکالمات....

Cylinder جلو های جالبی رو موقعه ورق زدن صفحات رو می دهد....

lnstagram++ افزودن امکانات ذخیره و سیو عکسها....در Instagram...

PullToRespring برای Respringکردن دستگاه در قسمت تنظیمات گوشی برای اینکار بعد از نصب وارد تنظیمات شوید و در قسمت بالایی دست خود رو دوبار سری به قسمت پایین بکشید تا دستگاه رسپلینک شود...

QuickDo واقعا توییک بسیار کاربری با امکانات زیادی هستش جاگزین مناسبی برای توییک multitaskinggestures هستش...

VirtualHome برای لمسی کردن دکمه هوم در دستگاهای 5اس و 6 و 6 پلاس...

SwipeSelection برای جابه جایی سری موقعه تایپ با کشیدن انگوشت به راست و چپ روی کیبورد.....

filza file manager آخرین نسخه فایل منیجر...

Springtomize 3 (iOS 7 & 8: سفارشی‌کردن بسیاری از نماهای لاک‌اسکرین و هوم‌اسکرین دستگاه....

Psrsian Keyboard ios8 برای فعال‌کردن کیبورد فارسی رسمی اپل بر روی سیستم عامل...

bioProtect بدون شک یکی از توییک های مهم سیدیا هستش برای قفل کردن قسمتهای مختلف سیستم عامل با ساپورت اثر انگشت در دستگاهای 5اس .6 .6پلاس این توییک امروز اپدیت شود و کاملا با ios8 سازگار هست...

CrackTool برای کرک کردن بعضی از توییک ها کاربری دارد....

HomeScreen Settings (ios8 & 7 این توییک بیشتر برای ایفون 6 و 6پلاس کاربری دارد و کار کاربران رو در قسمتهای مختلف ستینگ گوشی راحتتر می کند ....

iCleaner pro برای افزایش فضای دستگاه . پاک کردن فایل های اضافی....

Spin برای شخصی سازی .....در لاک اسکرین ....سیستم عامل....

UIRotation برای افزودن حالت چرخشی در قسمتهای مختلف سیستم عامل و همچنین خودتان می توانی جاهای که نیاز هست یا فعلان برنامه فعال یا غیرفعال باشد....

TinyBar زمانی که با گوشی کار می کنید و پیام در قسمت بالا گوشی میاد اون در یک نوار کوچک به شکل خیلی زیبا نمایش داده میشود و مزاحم کارتون نیست حتما از سورس repo.insanelyi.com نصب کنید...

LocallAPStore برای امکان خرید سکه در بازی ها به رایگان . امکان ارتقاء اپلیکیشن های Free به Full Version....

Gliese 8 یک تم بسیار شیک و قشنگ برای ios 8 که کاملا سازگار هستش با حجم کم....

MUS7 ios8 یک تم دیگر شیک و قشنگ برای ios 8 که کاملا سازگار هستش یکم حجمش زیاد هست ....

No Update این توییک رو حتما نصب کنید از اپدیت شدن خودکار دستگاه به ورژن جدید جلوگیری می کند....

ColorBadges این تویک هم از توییک های هست که بنده همیشه نصب می کنم کارش هم این هست رنگ قرمز Badges ها را با رنگ اپلیکیشن هماهنگ می کند...

این رو هم ذکر کنم اگر دوستان اهل تم های winterboard هستند ذکر کنند تا تم کم حجم و شیک معرفی کنم....

فقط دوستان متاسفانه به علت گرفتاری کارو بار روزانه اصلا وقت ندارم فایلهای deb رو برایتون اپلود کنم وگر نه انجام می دادم به نظرم از سورس های که فرمودم نصب کنید بهتر هست چون هم به روز هست و معمولا چند روزی یه بار این توییکها داره اپدید

میشود تا کاملا باکهایشون رفع بشه.......پس از سیدیا نصب کنید

یه مورد هم رو ذکر کنم کاهی موقعه سیدیا دچار مشکلاتی میشه پس نگران نباشی بعد چند ساعت یا دقیقه تست کنید و همچنین لازم هست در گاهی موقعه هم گوشی رو یکبار رسپلینگ یا ریبوت کنید تا مشکل حل شود....

Facebook ++ افزوندن قابلیتهای دانلود و کپی لینک در Facebook ....

ColorY0urBoard8 قابلیت رنگ بندهای مختلف در کیبورد سیستم عامل....

WhatsApp Stealth Mode برای پنهان کردن موقعیت آنلاین شما به طوری که کاربران دیگر قادر نخواهد بود هنگامی که شما آنلاین و با استفاده در واتساپ هستی ...

Predix برای پیش‌بینی دقیق مدت زمان باقی تا اتمام شارژ باطری ( عملکرد اصلی توییک نمایش اطلاعات مذکور است اما از بخش تنظیمات آن می‌توان این تجربه را بهتر نیز کرد و امکاناتی نظیر تغییر

پس‌زمینه‌ی پنجره‌ی نمایش وضعیت باطری و رنگ لیبل‌های حاوی اطلاعات در اختیارتان گذاشته می‌شود...)

HandsFree 2 این توییک با بهره‌گیری از سنسور پراکسیمیتی واقع در قسمت فوقانی صفحه نمایش شما را قادر می‌سازد که تنها با نزدیک‌کردن دست خود به سنسور به تماس دریافتی پاسخ دهید

و همچنین این توییک یک راه حل بسیار مناسب برای زمان‌هایی است که به دلایل مختلفی از جمله دستتون کثیف‌ هستش و دست‌ها قادر به کارکردن با صفحه نمایش گوشی نیستید....

Simpler Photos با نصب این توییک یه سری امکانات و شخصی سازی در البوم عکس های شما اضاف خواهد شد....

InstaCopyTXT خیلی کاربری هست حتما نصب کنید در مسنجرهای که امکان کپی مطالب نیست میشه راحت کپی پست کرد....

FBCopyTXT این هم تقریبا مانند توییک بالا هست ولی فقط در Facebook کاربورد هست و بس....

Archer این توییک هم بدون شک یکی از بهترینها هستش اگر یادتون باشد یه توییک بود به اسم Multitasking Gestures داشتیم در ای او اس 7 که متاسفانه برای 8 اپدید نشوده تا حالا این توییک

جاگزین خوبی هست برای اون....کارشو هم فکر کنم همه می دوند یکی از کارهایش خارج شدن از برنامه با کشیدن انگشت از پایین صفحه به بالا بدون زدن دگمه هوم و البته تنظیمات جالبی دارد می توانی به صورت دلخو تنظیم و استفاده کنید در

مصرف شارچ هم تاثیری ندارد بنده این رو کاملا تست کردم....

Airblue Sharing بدون شک بهترین توییک هست برای کسانی که اهل بلوتوث کردن هستند با نصب این توییک بلوتوث گوشیتون فعال خواهد شود و راحت به همه دستگاهای دیگری که بلوتوث دارند میشه فعال رد و بدل کرد...

فقط دوستان حتما و حتما % نخسه اورجینال رو از سورس اصلی خریداری و نصب کنید تا خدای نکرده گوشیتون با مشکل مواجعه نشود بنده از سورس اصلی خریداری و نصب کردم بسیار عالیست و هیچ باکی هم ندیدم تا حالا .

کاملا هم با ای او اس 8 مچ هست . به نظرم واقعا ارزش خرید دارد و این 12 یا 15 تومان پولی نیست که ادم نخسه کرکش نصب کند که بعدش با کلی مشکلات مواجعه بشه البته هنوز هم این نخسه کرک نشده خیلی راحت خودتان

می توانی خرید و نصب کنید و البته اقا شعیب ( shoeib) هم از بچه های سایت خودمان موجود دارد کسانی که نمی توند مستقیم از سیدیا خرید کننداقا شعیب کارشون عالیست خدایی....

Share Widget for iOS 8 این توییک هم کاربورد بالایی دارد برای دوستانی که زیاد از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند کارش هم پاسخ سری و وارد شدن داخل برنامه از نوار

سنتر بالا صفحه بعد نصب داخل تنظیمات برنامه های فوق رو فعالیا غیر فعال کنید....

فعلا از Twitter-Facebook-Sina Weibo-Tencent Weibo-Mail-Messages-WhatsApp Messenger-LINE ساپورت می کند...

Disable iOS Swipe Back برای تعقیر قسمت دارک یا همون نوار ابزار پایینی گوشی...

Auxo 3 (iOS 8 توییک پرطرفدار Auxo هم دیشب برای ای او اس 8 اپدید شود خیلی وقت بود منتظر اپدیتش بودیم می توانید نخسه کرک شده رو از سورس repo.biteyourapple.net نصب کنید ....

Share Widget for iOS 8 این توییک هم اپدیت شود . قابلیت دکمه‌ی اشتراک استتوس در شبکه‌های اجتماعی مختلف برای نوتیفیکشن سنتر

DoubleTapToSleep برای قفل‌کردن صفحه نمایش دستگاه تنها با دو تپ متوالی ...البته این رو ذکر کنم در مصرف شارچ زیاد تاثیری ندارد برعکس توییک smarttap که در مصرف شارچ خیلی تاثیر داشت...

AnyDrop 3 برای ارسال هر نوع فایل به کمک قابلیت AirDrop آی‌دیوایس

FolderIcons برای تغییر آیکون و رنگ و شخصی سازی فولدرهای درسیستم عامل....

اموزش نصب برنامه های پولی سیدیا به رایگان در خدمتتون هستم....

البته ناگفته نماند چندتا توییک که کد فعال سازی دارند روال نمیشوند از جمله AirBlue Sharing

خوب اول سورس زیر رو داخل سیدیا اد کنید.

julio.xarold.com

بعد هم از داخل همین سورس توییک CyDown رو نصب کنید.

بعد نصب توییک بالا حالا توییک cydia Enable رو نصب نماید.

بعد نصب توییک بالا ایکون cydia Enable در صفحه اصلی اضاف خواهد شد رو اون کلیک کنید که لیستی از توییک‌های نصب‌شده بر روی دستگاهتان روخواهید دید.

و حالا از این لیست CyDown را پیدا کنید، گزینه‌ی مقابل آن را فعال و گزینه‌ Apply در گوشه‌ سمت راست بالا هست کلیک کنید.

و از cydia Enable خارج شده و وارد Settings گوشی شوید گزینه‌ مربوط به CyDown را پیدا کنید و از بین گزینه‌های مربوط به تنظیمات آن نخست Enabled را برای فعال‌کنید

و سپس گزینه‌های بخش Download Info را که سه تا گزینه هست برای نمایش جزئیات به هنگام دانلود توییک‌ها فعال کنید.

حالا سیدیا را باز کنید و توییک‌های پولی از رنگ آبی به رنگ سیاه درآمده و انتهای نام آن‌ها شکل یک بسته پول نمایش داده می‌شود.

بر روی هر توییک پولی که قصد دانلودش را دارید کلیک کنید

و در صفحه‌ دانلود مشاهده خواهید کرد که دیگر گزینه‌ Purchase وجود ندارد و گزینه Install به مانند توییک های زایگان جایگزین شده است

برای شروع barrel رو تست کنید....

OnlineNotify بدون شک یکی از بهترین توییک هایی هست که در ضعمینه واتس‌اپ ریلیز شده. کارش هم آگاهی از لحظه‌ی آنلاین‌شدن مخاطبان در اپلیکیشن واتس‌اپ...

دارای ویژگی‌های مختلف دیگری هم است که آن را برای کسی که به طور ویژه به دنبال فهمیدن آنلاین‌بودن یا نبودن مخاطبان است کاربردی می‌کند.....

Safari Uploader 8 برای فعال‌کردن قابلیت آپلود فایل در مرورگر سافاری به کمک نصب این توییک....

Switchability توییک جدید و فوق العاده‌ای می باشد احتمالاً همگی شما با ویژگی جدید Reachability که در iOS 8 معرفی شد آشنا هستید. این توییک از فضای خالی صفحه نمایش زمانی که ویژگی Reachability فعال باشد استفاده میکند و مولتی تسکینگ را با ظاهری متفاوت و چند ویژگی کارآمد نمایش میدهد تا شما بتوانید دو ویژگی منحصر به فرد Reachability و مولتی تسکینگ را بصورت همزمان مورد استفاده قرار دهید این توییک نه تنها امکان جا به جای سریع بین اپلیکیشن‌های فعال را ممکن میسازد حتی به شما این امکان را میدهید تا تمامی اپلیشکین‌های فعال در مولتی تسکینگ را به یک باره ببندید برای این کار تنها کافیست انگشت خود را برروی یکی از اپلیکیشن‌های فعال نگه داشته و پس از جمع شدن تمامی پنجره‌ها کنار یکدیگر انگشتتان را به سمت چپ صفحه نمایش بکشید.

Tage این توییک رو یادم هست قبلا معرفی کرده بودم ... بدون شک این یکی از بهترینها هست که بنده همیشه ازش استفاده می کنم قابلیتهای فراوانی دارد باید ازش استفاده کنید تا به کارایهایش پی بود...

از سورس http://repo.hackyouriphone.org نصب کنید و با crackToo هم کرکش کنید...crack Tool به آسانی میتوانید توییک های سیدیا را کرک یا فعال سازی کنید از سورس http://apt.iarrays.com نصب کنید یا هم از سورس

http://repo.hackyouriphone.org ورژن پایین تر رو نصب کنید چون ورژن بالایش که 2.2 بود من تست کردم در کرک کردن بعضی از برنامه ها از جمله Tageمشکل داشت...

Slide2Kill8 Pro با این توییک اپلیکیشن‌های فعال در مولتی تسکینگ را یک باره ببندید و همچنین توییک مشابه به این هم killbackground8 هستش ...

Social Duplicator ایجاد چند نسخه از هر اپلیکیشن و ست کردن روی یه دستگاه ...فقط نخسه مربوط به ای او اس هشت رو نصب کنید...

دوستان فقط توجه کنید بعضی از توییک ها کارایشون مشابه هم هست پس شما تست و بهترین رو انتخاب و توییک مشابه رو حذف کنید ....

MagicColor این توییک برای شخصی سازی قسمت بالا جایی که ایکون باطری و ساعت. وایفای .انتن....هستش به کمک ان می توانی رنگ های ان رو تعقیر و خیلی شخصی سازی دیگر انجام دهید....

CacheCleaner این توییک برای پاک کردن فایل‌های اضافی کش و آزادسازی فضای دستگاه ....به کار میره....

Photego این توییک برای حفاظت از جنبه‌های مختلف گالری تصاویر به کمک تاچ آی‌دی کارامد هستش....

Safari Uploader 8 این توییک هم برای فعال‌کردن قابلیت آپلود فایل در مرورگر سافاری کارامد هستش...

OnlineNotify این توییک هم برای آگاهی از لحظه‌ی آنلاین‌شدن مخاطبان در اپلیکیشن واتس‌اپ کارامد هستش...

درختمتون هستم با معرفی توییک Slices که برای خیلی ها کارامد و مفید هستش ....

این توییک فوق العاده هستش و باهش امکان ساخت چند حساب کاربری روی اپلیکیشن ها مورد نظر میشود ساخت و استفاده کرد....

شما میتوانید توییک Slices را بصورت کرک شده از سورس repo.biteyourapple.net دریافت و نصب کنید...

پس از نصب تنظیمات این توییک در Settings دیوایس شما افزوده خواهد شد...

1-جهت استفاده از توییک Slices میبایست در قدم اول به تنظیمات آن در Settings مراجعه کنید و گزینه Enabled را فعال نمایید.

2-حال باید به بخش Applications بروید و وارد تنظیمات مربوط به اپلیکیشن مورد نظرتون شوید و گزینه Ask on Touch را فعال نمایید....

3-در این مرحله که مرحله اخرهستش باید گزینه Createx Slices را انتخاب نمایید و در پنجره‌ای که نمایان میشود نام کاربری را وارد نمایید

همچنین با تپ کردن برروی آیکون اپلیکیشن مورد نظرتان در SpringBoard و انتخاب گزینه New Slice میتوانید با سرعت بیشتری کاربری جدید به لیست

کاربرهای اپلیکیشن هایتان اضافه نمایید....

در اخر این رو هم ذکر کنم بنده روی WhatsApp و Viber تست کردم توییک کاملا سازگار و به درستی کار می کند و مشکلی ندیدم....

در خدمتون هستم با معرفی توییک
    Harbor
    این توییک برای افزودن بیشتر نرم افزارها که دوست داری و ازشون بیشتر استفاده می کنید

به قسمت دارک پایین گوشی که راحت و سری به انها دسترسی داشته باشید....

از سورس
    repo.biteyourapple.net
    نصب کنید.

در خدمتون هستم با معرفی توییک WiFi Passwords این توییک کاریش این هست وقتی به یه wifi که رمز دارد کانت بشوید

رمز وایفایی که بهشت کانت شدید ذخیره و بهتون نشون می دهد

شاید بگی خوب رمز وای فا رو داریم این چه کاری هست !!! بیشتر به درد کسانی می خورد که رمز از قبل زده و نمی دوند یا فراموش کردند یا رمز رو کسی دیگر زده و خودش نمی دوند....

از سورس اصلی سیدیا نصب کنید.
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_1699.PNG
مشاهده: 31
حجم: 98.4 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_1700.PNG
مشاهده: 29
حجم: 125.8 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_1701.PNG
مشاهده: 34
حجم: 124.8 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_1702.PNG
مشاهده: 43
حجم: 290.9 کیلو بایت  
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    ویرایش توسط mohammadhazer : 19-02-2015 در ساعت 01:29 دلیل: اپدیت!!!

2. Top | #2

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 377082
    نام : پیمان
    سپاس ها : 1,532
    سپاس از شما 3,393 بار در 1,294 پست
    جزئيات بيشتر

آقا محمد دست گلت درد نکنه واقعا وجود همچین تاپیکی هم برا نرم افزار و هم برا توییک ها لازمه چون تو مجموعه 1.3 میلیون نرم افزار و کلی توییک پیدا کردن توییک ها و نرم افزار های کار آمد خیلی زمان میبره (مخصوصا با این سطح سواد انگلیسی تو کشور عزیزمون نمونش خود من زبانم صفره)
    فقط یه پیشنهاد که هر کی از دوستان توییک جدیدی معرفی کنه با اجازه گرفتن از خود ارسال کننده اون توییک به همین پست اول تاپیک اضافه شه تا از سردگمی کاربرا کم شه
    یه دنیا تشکر برا من کاربرد بعضی از توییکا واقعا جالب بود و شاید جیلبریک کنم دستگاه رو

3. 7 كاربر زير از شما peyman_m1992 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. Top | #3

شماره كاربري : 258034
    سپاس ها : 2,017
    سپاس از شما 2,201 بار در 789 پست
    جزئيات بيشتر

بنام خدا.تاپیک بسیار خوبی هستش.امیدوارم که همه کمک کنن که فعال باشه.با اجازتون من دوتا درخواست دارم.
    1-اگر امکان داره فایل deb مربوط به هر توییک هم قرار داده بشه که دوستان بتونن از این امکان هم بهره مند بشن.
    2-درخواست دوم من اینه که من اصلا از این لاک اسکرین و اینترفیس ios8 خوشم نمیاد.یه توییک به اسم classic lock screen پیدا کردم که متاسفانه نصب نشد.اگه دوستان راهی برای این مشکل من دارن ممنون میشم بگن.
    موفق باشید

5. 3 كاربر زير از شما ashkankhoshtip عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #4

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkankhoshtip
    بنام خدا.تاپیک بسیار خوبی هستش.امیدوارم که همه کمک کنن که فعال باشه.با اجازتون من دوتا درخواست دارم.
    1-اگر امکان داره فایل deb مربوط به هر توییک هم قرار داده بشه که دوستان بتونن از این امکان هم بهره مند بشن.
    2-درخواست دوم من اینه که من اصلا از این لاک اسکرین و اینترفیس ios8 خوشم نمیاد.یه توییک به اسم classic lock screen پیدا کردم که متاسفانه نصب نشد.اگه دوستان راهی برای این مشکل من دارن ممنون میشم بگن.
    موفق باشید
    سلام دوست گلم...

متاسفانه توییک classic lock screen با ios8 سازگار نیست ولی میشود توییک های مشابی پیدا کرد فکر کنم یه مورد رو ذکر کردم

در کل و بدون شک توییک های جالب تری برای ios 8 داره ریلیز میشود هر روز که اخبارهای سیدیا رو دنبال می کنم امیدوارتر میشوم و برایم جالب هست توییک های که ریلیز میشود....

در مورد فایل deb مربوط به هر توییک هم در پست بالا فرمودم...

7. 6 كاربر زير از شما mohammadhazer عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #5

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadhazer
    سلام دوست گلم...

متاسفانه توییک classic lock screen با ios8 سازگار نیست ولی میشود توییک های مشابی پیدا کرد فکر کنم یه مورد رو ذکر کردم

در کل و بدون شک توییک های جالب تری برای ios 8 داره ریلیز میشود هر روز که اخبارهای سیدیا رو دنبال می کنم امیدوارتر میشوم و برایم جالب هست توییک های که ریلیز میشود....

در مورد فایل deb مربوط به هر توییک هم در پست بالا فرمودم...
    سلام تشكر از تاپيك خوبتون
    اخبار سيديا رو از كجا پيگيري ميكنين اكه ممكنه لينكشو بدبن تشكر دوباره

فشردن سپاس اجباريست
    Sent from my iPhone using Tapatalk

9. 4 كاربر زير از شما peyman_m1992 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #6

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_m1992
    سلام تشكر از تاپيك خوبتون
    اخبار سيديا رو از كجا پيگيري ميكنين اكه ممكنه لينكشو بدبن تشكر دوباره

فشردن سپاس اجباريست
    Sent from my iPhone using Tapatalk
    سلام داداش گلم...

خیلی ممنون لطف داری....

بیشتر از این دو سایت زیر

http://modmyi.com/

http://www.idownloadblog.com/

11. 7 كاربر زير از شما mohammadhazer عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #7

شماره كاربري : 258034
    سپاس ها : 2,017
    سپاس از شما 2,201 بار در 789 پست
    جزئيات بيشتر

بنام خدا.ممنون محمد جان از زحمتی که میکشی.در مورد اینکه گفته بودی اگر اهل تمهای winter board هستیم؛من تست کردن تمهای مختلف رو دوست دارم ولی وقتی winter board رو نصب میکنم و بعدش هم یک تم که نصب میکنم هیچ تغییری تو گوشی داده نمیشه.نمیدونم اینجا بود یا یک جای دیگه خوندم که وقتی رو winter board کلیک میکنیم چند تا گزینه داره که هر گزینه هم توضیح داده شده بود.ولی من اون گزینه ها رو اصلا ندارم.

13. 3 كاربر زير از شما ashkankhoshtip عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #8

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkankhoshtip
    بنام خدا.ممنون محمد جان از زحمتی که میکشی.در مورد اینکه گفته بودی اگر اهل تمهای winter board هستیم؛من تست کردن تمهای مختلف رو دوست دارم ولی وقتی winter board رو نصب میکنم و بعدش هم یک تم که نصب میکنم هیچ تغییری تو گوشی داده نمیشه.نمیدونم اینجا بود یا یک جای دیگه خوندم که وقتی رو winter board کلیک میکنیم چند تا گزینه داره که هر گزینه هم توضیح داده شده بود.ولی من اون گزینه ها رو اصلا ندارم.
    سلام داداش گلم...

خواهش می کنم...

وقتی که تم مورد نظر رو از سیدیا نصب کردید فقط حواصتون باشد تم های سازگار با ios8 رو نصب کنید بعد نصب داخل تنظیمات گوشی بروید یا هم در قسمت سرچ winter board رو سرچ کنید و اجرایش کنید بعد در کادر اول وارد

شوید و تم مورد نظر رو که نصب کردی انتخاب یا همون تیک دارش کنید و بعد برگردی به صفحه بعد و گزینه دوم رو فعال کنید اگر هم نکردید مهم نیست بعد ان در اخر روی رسپلینگ که در قسمت بالا هست

در همین صفحه winter board کلیک کنید تا تعقرات عمال شود....

15. 4 كاربر زير از شما mohammadhazer عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #9

جزئيات بيشتر

دوستان یه توپیک معرفی کنید که بشه با اینترنت سیم کارت بالای 100 مگابایت هم دانلود کرد
  17. 5 كاربر زير از شما peyman_m1992 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #10

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 685964
    سپاس ها : 7,020
    سپاس از شما 1,283 بار در 438 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_m1992
    دوستان یه توپیک معرفی کنید که بشه با اینترنت سیم کارت بالای 100 مگابایت هم دانلود کرد

19. 7 كاربر زير از شما ALIreza :) عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع