• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• افت شدید شارژ گوشی به خاطر مشکل نرم افزاری

بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

افت شدید شارژ گوشی به خاطر مشکل نرم افزاری افت شدید شارژ گوشی به خاطر مشکل نرم افزاری
    نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

بخش عمومی

1. Top | #1
      افت شدید شارژ گوشی به خاطر مشکل نرم افزاری

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 682037
      سپاس ها : 19
      سپاس از شما 0 بار در 0 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض افت شدید شارژ گوشی به خاطر مشکل نرم افزاری

سلام دوستان
      گوشی Xperia s و اندروید 2.3

شارژ گوشیم یهو افت شدیدی کرده و از بیش از دو روز به کمتر از یه روز رسیده اما هنوز مثل سابق حدود دو ساعت طول میشکه تا شارژ شه. قبلا که اینجوری میشد آخرین نرم افزارایی رو که نصب کرده بودم (بخصوص فارسیها) حذف میکردم و مشکل حل میشد ولی این دفعه با حذف اونام مشکل حل نشد. شب تا صبح هم 30 درصد مصرف داره که همش کار سیستم عامله.
      به نظر شما جچوری میتونم تشخیص بدم مشکل چیه؟
      با تشکر

2. کسب و کار

3. Top | #2
      افت شدید شارژ گوشی به خاطر مشکل نرم افزاریافت شدید شارژ گوشی به خاطر مشکل نرم افزاری

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 521999
      نام : Mostafa=>Mosix11
      سپاس ها : 1,826
      سپاس از شما 1,549 بار در 444 پست
      جزئيات بيشتر

منم دقیقا همینطور مشکلی دارم .
      البته من مشکلم با گوشی نو هست یه موتورولا xt 907 خریدم از اول رام سیانوژن ۴.۴ روش بود ولی باطری رو شارژ میکردی میذاشتی کنار خودش دوروزو نیمه از ۱۰۰ به صفر میرسه.
      رام رسمی موتو ورایزون هم زدم درست نشد دانگرید کردم نشد فک کردم باطری خرابه.
      ولی یه چیز به نظرم رسید گفتم اگه باطری خراب باشه کاری به روشن و خاموش بودن گوشی نداره خالی میشه.
      گوشی خاموش کردم حدود ۷-۸ ساعت یه درصدم خالی نشد.
      نتیجه گرفتم از باطری نیست.
      رفتم تو باطری یوزج دیدم نوشته ۵۹ درصد رو phone idle مصرف کرده حدود ۳۰ درصدرم cell radio .
      با این که من فقط گوشیو گذاشته بودم کنار. زدم دیدم از سه ساعتی که روشن بوده همون سه ساعت این دوتایی که گفتم ان بودن.
      یعنی فک کنم گوشی وقتی باهاش کار نمیکنی و گذاشتیش کنار هم خودش داره کار میکنه.
      تا حالا سیانوژن مد و رام ریمی خود موتو رو امتحان کردم دریت نشده. باطری هم بادی چیز نکر ه.
      کسی نمیتونه کمکم کنه؟

4. كاربران زير از شما Mosix11 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : انجمن Motorola
      شماره كاربري : 70162
      نام : مجـتبــی::Mojtaba
      سپاس ها : 9,317
      سپاس از شما 13,556 بار در 3,458 پست
      کمک مالي به سايت: 800000 ريال
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mosix11
      منم دقیقا همینطور مشکلی دارم .
      البته من مشکلم با گوشی نو هست یه موتورولا xt 907 خریدم از اول رام سیانوژن ۴.۴ روش بود ولی باطری رو شارژ میکردی میذاشتی کنار خودش دوروزو نیمه از ۱۰۰ به صفر میرسه.
      رام رسمی موتو ورایزون هم زدم درست نشد دانگرید کردم نشد فک کردم باطری خرابه.
      ولی یه چیز به نظرم رسید گفتم اگه باطری خراب باشه کاری به روشن و خاموش بودن گوشی نداره خالی میشه.
      گوشی خاموش کردم حدود ۷-۸ ساعت یه درصدم خالی نشد.
      نتیجه گرفتم از باطری نیست.
      رفتم تو باطری یوزج دیدم نوشته ۵۹ درصد رو phone idle مصرف کرده حدود ۳۰ درصدرم cell radio .
      با این که من فقط گوشیو گذاشته بودم کنار. زدم دیدم از سه ساعتی که روشن بوده همون سه ساعت این دوتایی که گفتم ان بودن.
      یعنی فک کنم گوشی وقتی باهاش کار نمیکنی و گذاشتیش کنار هم خودش داره کار میکنه.
      تا حالا سیانوژن مد و رام ریمی خود موتو رو امتحان کردم دریت نشده. باطری هم بادی چیز نکر ه.
      کسی نمیتونه کمکم کنه؟
      سلام دوست عزیز
      کد زیر رو بزن و سلامت باتری رو نگاه کن
      *#*#4636#*#*

رام 4.4 اصلی این گوشی مشکل باتری داره . اگر امکان داشته باشه رام رسمی 4.1.2 روی گوشی فلش کنید که رام استیبلی هست

6. 3 كاربر زير از شما MOJI3180 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4
      افت شدید شارژ گوشی به خاطر مشکل نرم افزاریافت شدید شارژ گوشی به خاطر مشکل نرم افزاری

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط MOJI3180
      سلام دوست عزیز
      کد زیر رو بزن و سلامت باتری رو نگاه کن
      *#*#4636#*#*

رام 4.4 اصلی این گوشی مشکل باتری داره . اگر امکان داشته باشه رام رسمی 4.1.2 روی گوشی فلش کنید که رام استیبلی هست
      سلام . ممنون از راهنماییتون
      والا من اولش سیانوژن مود روش بود این مشکل داشت ٬ بعد رفتم ۴.۴ اصلی بازم همین مشکل داشت الان رفتم ۴.۱۲ با هزار بدبختی.
      دوومش یه ذره بیشتر شده ولی خوب من نمیدونم اینکه گوشیو شارژ کنی بزاری کنا دو نیم روز بعد خاموش شه عادیه یا نه.
      این کدی هم که فرمودین زدم باطری هلث رو زده گود. دما رو هم زده ۲۶.۶
      نمیدونم چشه. باطری اگه مثلا شارژش کنین از همون اولش بشینین باهاش کار کنین تا تموم شه خوبه و تخلیه نمیشه سریع.
      ولی اگه کنار باشه انگار همینطور داره کار میکنه و شارژش تخلیه میشه . ساعتی ۲ درصد. اگرم خاموش باشه اصلا خالی نمیکنه.
      فک کنم تسکای اضافی داره.
      رام کاستومی هست که رو باطری خ کار کرده باشه؟
      برعکس میخواستم کربن بزنم ببینم چطوره دیدم این ورژنی که ما داری msm kitkat هست و کربن فقط msm jb داره.
      خیلی ممنونم از راهنماییتون

8. Top | #5

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mosix11
      سلام . ممنون از راهنماییتون
      والا من اولش سیانوژن مود روش بود این مشکل داشت ٬ بعد رفتم ۴.۴ اصلی بازم همین مشکل داشت الان رفتم ۴.۱۲ با هزار بدبختی.
      دوومش یه ذره بیشتر شده ولی خوب من نمیدونم اینکه گوشیو شارژ کنی بزاری کنا دو نیم روز بعد خاموش شه عادیه یا نه.
      این کدی هم که فرمودین زدم باطری هلث رو زده گود. دما رو هم زده ۲۶.۶
      نمیدونم چشه. باطری اگه مثلا شارژش کنین از همون اولش بشینین باهاش کار کنین تا تموم شه خوبه و تخلیه نمیشه سریع.
      ولی اگه کنار باشه انگار همینطور داره کار میکنه و شارژش تخلیه میشه . ساعتی ۲ درصد. اگرم خاموش باشه اصلا خالی نمیکنه.
      فک کنم تسکای اضافی داره.
      رام کاستومی هست که رو باطری خ کار کرده باشه؟
      برعکس میخواستم کربن بزنم ببینم چطوره دیدم این ورژنی که ما داری msm kitkat هست و کربن فقط msm jb داره.
      خیلی ممنونم از راهنماییتون
      دوست عزیز این مشکل شما فراگیره و فقط مشکل شما نیست ولی در همه گوشی ها هم اتفاق نمیافته . حل مشکل هم بر میگرده به اپراتور وریزون که چندان عالی عمل نمیکنه و نمیتونه مشکلات رو رفع کنه حتی بعد از چندین آپدیت برای این گوشی و گوشی های سری razr hd

اگر زده good مشکلی از باتری نیست . شما گوشی رو ببر توی حالتsafe mode

اول گوشی رو شارژ کن کلا . بعد گوشی رو خاموش کن . حالا دکمه پاور رو بزن و بلافاصله دکمه های بالا و پایین ولوم رو با هم نگه دار . همینطور دکمه ها رو نگه دارید تا گوشی بالا بیاد . میبینید که پایین صفحه زده safe mode .
      کوشی رو توی این حالت مثل سابق رها کنید و بعد از مدتی بررسی کنید که باز شارژ به همون میزان کم شده یا نه .
      اگر کم نشده باشه مشکلی نداره _ بهتر است مثل بند زیر عمل کنید
      اگر هم مثل قبل کم شده و یا خاموش شده
      : تمام برنامه های روی گوشی رو از طریق همین حالت سیف مود پاک کنید و بعد از طریق منوی گوشی factory data reset بزنید . و از طریق منوی ریکاوری وایپ کش رو کلیک کنید مشکل باید حل میشود

اگر مشکل همچنان وجود داشت بهتره از یک رام کاستوم 4.1.2 استفاده کنید که تو این زمینه معمولا بهتر هست و مشکلش تا حدی رفع شده .

9. 3 كاربر زير از شما MOJI3180 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #6

جزئيات بيشتر

دوست عزیز این مشکل شما فراگیره و فقط مشکل شما نیست ولی در همه گوشی ها هم اتفاق نمیافته . حل مشکل هم بر میگرده به اپراتور وریزون که چندان عالی عمل نمیکنه و نمیتونه مشکلات رو رفع کنه حتی بعد از چندین آپدیت برای این گوشی و گوشی های سری razr hd

اگر زده good مشکلی از باتری نیست . شما گوشی رو ببر توی حالتsafe mode

اول گوشی رو شارژ کن کلا . بعد گوشی رو خاموش کن . حالا دکمه پاور رو بزن و بلافاصله دکمه های بالا و پایین ولوم رو با هم نگه دار . همینطور دکمه ها رو نگه دارید تا گوشی بالا بیاد . میبینید که پایین صفحه زده safe mode .
      کوشی رو توی این حالت مثل سابق رها کنید و بعد از مدتی بررسی کنید که باز شارژ به همون میزان کم شده یا نه .
      اگر کم نشده باشه مشکلی نداره _ بهتر است مثل بند زیر عمل کنید
      اگر هم مثل قبل کم شده و یا خاموش شده
      : تمام برنامه های روی گوشی رو از طریق همین حالت سیف مود پاک کنید و بعد از طریق منوی گوشی factory data reset بزنید . و از طریق منوی ریکاوری وایپ کش رو کلیک کنید مشکل باید حل میشود

اگر مشکل همچنان وجود داشت بهتره از یک رام کاستوم 4.1.2 استفاده کنید که تو این زمینه معمولا بهتر هست و مشکلش تا حدی رفع شده .
      Safe mod رو امتحان کردم قبلا فایده نداشت.
      فک میکنم باید همون رام کاستوم۱.۲ ۴رو بزنم. شما کدوم رامو پیشنهاد میکنید؟

11. Top | #7

جزئيات بيشتر

من تو رام های کاستوم زیاد اطلاعات ندارم . باید تست کنید

12. 2 كاربر زير از شما MOJI3180 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #8

جزئيات بيشتر

من تو رام های کاستوم زیاد اطلاعات ندارم . باید تست کنید
      حدود ۵ ساعت دور گوشی بودم. عاجز شدم.نابودم
      گوشی وقتی رو ۴.۴ سیانوژن بود منو ریکاوریش فرق میکرد الان یجوره دیگه شده.
      از رو ۴.۱.۲ رسمی ۳ تا رام کاستوم دانلود کردم یکی پک من ۴.۴.۴ یکی سیانوژن ۴.۴.۲ ویکی هم miui 4.2.2 که یکیشم کار نکرد.
      من خیلی حرفه ای نیستم
      برا نصب هز کدوم اول ریختمشون تو حافظه داخلی تو ریکاوری مود که اصلا معلوم نبودن برا فلش کردن.
      دست به دامن adb شدم . اونم با هزار دنگو فنگ مشکلات درایور adb و خلاصه هزار بدبختی اوکیش کردم زدم راما رو یکی یکی امتحان کردم.
      هر سه ۱۰۰ درصد فرستاده میشه به گوشی ولی تو گوشی همون اول پکیجو باز میکنه میخواد نصب کنه abort میده. هر سه تاش.
      نمیدونم چه مرگشه.
      بوتلودر بازه. گوشیم روته.
      لطفا اگر خودتونم اطلاعی ندارید یه نفر بهم معرفی کنید کمکم کنه. نابود شدم فت سر این گوشیه.

14. Top | #9

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 594483
      نام : مجید نیازی
      سپاس ها : 253
      سپاس از شما 499 بار در 214 پست
      جزئيات بيشتر

سلام یه سری به اینجا بزن http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=256563

15. 2 كاربر زير از شما Hexenmeister عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع