• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 1 از 20 12311 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 199

آموزش های جیلبریک

1. Top | #1

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : نرم افزار سیمبین | نرم افزار IOS
      شماره كاربري : 250004
      نام : پرویز
      سپاس ها : 16,266
      سپاس از شما 16,542 بار در 2,558 پست
      جزئيات بيشتر

جیلبریک پایدار 8.1.2 و 8.1.1

جیلبریک پایدار 8.1.2و8.1.1

امروز بعد از مدت کوتاه پس از عرضه iOS 8.1.1 جیلبریک این نسخه هم توسط گروه TiaG عرضه شد همین ابتدا خدمتتون عرض کنیم که این گروه همان گروه PANGU نیستند . این جلبیرک فعلا برای ویندوز ارائه شده است.

این جیلبریک توسط سایت معروف iDownloadBlog تست شده و کار میکنه وفعلا مشکلی گزارش نشده است.

آموزش جیلبریک ....

1.ابتدا TaiG tool رو از اینجا دریافت کنید

2.اطمینان حاصل کنید که آیتیونز بر روی سیستمتان نصب و دیوایستون رو شناسایی کرده است.

3.دیوایستون رو به آخرین نسخه از iOs یعنی 8.1.1 ریستور کنید.

4.اطمینان حاصل کنید که Find My iPhone از این قسمت غیرفعال است: Settings → iCloud

5.اطمینان حاصل کنید که Passcode دیوایس از این قسمت غیرفعال است : Settings → Touch ID & Passcode

6.از کنترل سنتر AirPlane mode رو فعال کنید

7.بر روی TaiGJBreak_1006.exe راست کلیک کرده و گزینه ی Run as Administrator رو زده وسپس روی Yes کلیک کنید

8.اطمینان حاصل کنید که TaiG tool دیوایس شما را شناخته حالا گزینه دوم رو غیر فعال و گزینه ی اول رو تیک دار باقی بزارید

9. بزارید مراحل جیلبریک طی بشه تا با کادر jailbreak is complete مواجه بشید

10. دیوایس یبار ریستارت میشه و سیدیا نمایان خواهد شد.

تبریک میگم شما موفق به جیلبریک دیوایس خود بهمین راحتی شدید.

How to jailbreak iOS 8.1.1 using the TaiG tool on Windows
      Step 1: Download the TaiG tool from the TaiG website and extract its contents to the desktop
      Step 2: Ensure that iTunes is installed and plug your device into your computer and make sure that iTunes recognizes it
      Step 3: Restore your iPhone to iOS 8.1.1 (this tool can also jailbreak iOS 8.0, iOS 8.0.2, iOS 8.1
      Step 4: Make sure that Find My iPhone is turned off in Settings → iCloud
      Step 5: Make sure that your passcode is disabled in Settings → Touch ID & Passcode
      Step 6: Enable AirPlane mode via Control Center
      Step 7: Right click on the TaiGJBreak_1006.exe tool and select Run as Administrator, followed by Yes
      Step 8: Make sure the TaiG tool recognizes your, uncheck the second box but keep Cydia checked, and then click the green jailbreak button
      Step 9: Let the jailbreak progress until the tool states that the jailbreak is complete (you’ll see a smiley face
      Step 10: Once your iPhone reboots, you should see the Cydia app on your Home screen
      Congratulations! You just jailbroke iOS 8.1.1. Easy, wasn’t it?
      Sound off down below in the comments with your thoughts, observations, suggestions, and experiences. Were you expecting the iOS 8.1.1 jailbreak this soon, if at all

هرگونه کپی فقط با ذکر نام موبایلستان و نویسنده مجاز می باشد.
      ویرایش توسط Mic Mic : 10-12-2014 در ساعت 12:18 دلیل: اپدیت 1.2 برنامه اظافه شد

2. کسب و کار

3. Top | #2

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : iOS
      شماره كاربري : 623455
      نام : moein
      سپاس ها : 4,384
      سپاس از شما 33,518 بار در 6,979 پست
      جزئيات بيشتر

تایید شد

ممنون از پرویز عزیز
      مهم شد

game center ID:
      I-MOEIN

4. Top | #3

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 673053
      سپاس ها : 144
      سپاس از شما 44 بار در 34 پست
      جزئيات بيشتر

وقتی توی سیدیا توییکی رو جستجو میکنیم چندتا با یه اسم اما با آیکونهای مختلف،کدومش نرم افزاره و باید نصب بشه؟

چندتا توییک(البته اگه درست بوده باشه) رو نصب کردم توی منوی installs هم هست اما توی منوی اصلی گوشی نمیاد مشکل از کجاس؟
      الانم یه مشکل جدید که وقتی میخوام توییکی نصب کنم این پیام میاد چیکارش کنم؟
      فایل های پیوست در انتظار مدیریت فایل های پیوست در انتظار مدیریت

5. 2 كاربر زير از شما kian1364 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #4

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 188498
      نام : نمیگم !
      سپاس ها : 62
      سپاس از شما 71 بار در 29 پست
      جزئيات بيشتر

انجام شد، تاحالا که مشکلی نبوده !
      ممنون از همگی !

راستی یادم رفت بگم ، بچه هایی که این کار رو میکنن آخر عملیات یه پیغام میاد رو صفحه که میگه حافظه گوشی پر شده و از این حرفا !
      کاملا عادیه و اصلا نترسید ! بعد از ریستارت همه چیز مثل قبله ! عالیه !
      ویرایش توسط hamobile : 02-12-2014 در ساعت 10:17

7. 4 كاربر زير از شما hamobile عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #5

جزئيات بيشتر

نسخه‌ی انگلیسی ابزار جیلبریک و وبسایت TaiG منتشر شد

نسخه‌ی انگلیسی وبسایت در آدرس taig.com/en قابل دسترسی است. در این صفحه لینک دانلود آخرین نسخه‌ی ابزار TaiG و آموزش جیلبریک‌کردن آی‌دیوایس به وسیله‌ی آن را خواهید یافت. نسخه‌ی ۱.۰.۲ TaiG با پشتیبانی از زبان انگلیسی را از طریق این لینک می‌توانید دانلود کنید.

9. 9 كاربر زير از شما parviz.bahri عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #6

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 786019
      سپاس ها : 6
      سپاس از شما 23 بار در 7 پست
      جزئيات بيشتر

درود بر همه ی دوستان
      من ipad air دارم ورژن 8.1.1
      من فقط می خوام به خاطر برنامه های کرک شده جیلبریک کنم این برنامه های چینی در ما رو دراورده همش باید sync کنی!
      1.الان من جیلبریک کنم میتونم با استفاده از ایتونز برنامه های کرک شده نصب کنم ؟ (فقط میخوام با ایتونز نصب شه با itools و غیره نمی خوام)
      2.من هیچ توییکی نمی خوام نصب کنم به جز همین نصب برنامه های کرک شده به نظرتون در این صورت پایداری دستگاه نسبت به حالتی که جیلبریک نیست چه جوریه؟
      3.اونایی که ایپد ایر دارند اگه جیلبریک کنم مصرف باتریم چقدر افزایش پیدا میکنه؟(مثلا من الان با بازی یکسره با وایفای 8 ساعت screen on دارم)
      خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون

11. Top | #7

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : Java | Symbian | iOS
      شماره كاربري : 93540
      نام : --Дмıη--
      سپاس ها : 8,625
      سپاس از شما 20,998 بار در 3,288 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط vitta
      درود بر همه ی دوستان
      من فقط می خوام به خاطر برنامه های کرک شده جیلبریک کنم این برنامه های چینی در ما رو دراورده همش باید sync کنی!
      1.الان من جیلبریک کنم میتونم با استفاده از ایتونز برنامه های کرک شده نصب کنم ؟ (فقط میخوام با ایتونز نصب شه با itools و غیره نمی خوام)
      2.من هیچ توییکی نمی خوام نصب کنم به جز همین نصب برنامه های کرک شده به نظرتون در این صورت پایداری دستگاه نسبت به حالتی که جیلبریک نیست چه جوریه؟
      3.اونایی که ایپد ایر دارند اگه جیلبریک کنم مصرف باتریم چقدر افزایش پیدا میکنه؟(مثلا من الان با بازی یکسره با وایفای 8 ساعت screen on دارم)
      سلام
      حتما لازم نیست که جیلبریک کنید
      با tongbu و یا pp25 هم نرم افزار می تونید نصب کنید.
      1. itunes فقط برای نرم افزار های استور رسمی هست. بعد از jailbreak باید سورس appsync رو اضافه کنی و نرم افزار های کرک شده رو با itools یا ifunbox یا .... نصب کنی
      2.جیلبریک در هر صورت گوشی رو کند می کنه ولی در عوض امکاناتی به شما میده
      3.روی باتری به صورت مستقیم تاثیر نداره چون همه ی تغییرات نرم افزاری هست ولی به صورت غیر مستقیم تاثیر گذار است ولی محسوس نیست.
      موفق باشی

12. 9 كاربر زير از شما Amin عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #8

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 149038
      نام : نیما
      سپاس ها : 271
      سپاس از شما 459 بار در 214 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط vitta
      درود بر همه ی دوستان
      سلام
      من جدیدا ایر۲ گرفتم تا رسیدم خونه اول جیلبریکش کردم بعد رفتم سراغ تنظیمات آیپد
      کلی هم توییک کاربردی نصب کردم که اکثرشونو رو آیفونم داشتم هیچ مشکلی هم نداره مصرف باتری هم عالیه طوریکه من صبح تا ظهر صفحش روشنه به خاطر کارم عصر و شبم تقریبا زیاد ازش کار میکشم ولی تا آخر شب باتریش دووم میاره.تا حالا یه بارم هنگ نمرده

با جیلبریک میتونی برنامه های کرک شده رو از خود آیتونز نصب کنی بی دردسر

14. 2 كاربر زير از شما dr_nima007 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #9

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 434767
      نام : Sew
      سپاس ها : 352
      سپاس از شما 1,657 بار در 623 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_nima007
      سلام
      من جدیدا ایر۲ گرفتم تا رسیدم خونه اول جیلبریکش کردم بعد رفتم سراغ تنظیمات آیپد
      کلی هم توییک کاربردی نصب کردم که اکثرشونو رو آیفونم داشتم هیچ مشکلی هم نداره مصرف باتری هم عالیه طوریکه من صبح تا ظهر صفحش روشنه به خاطر کارم عصر و شبم تقریبا زیاد ازش کار میکشم ولی تا آخر شب باتریش دووم میاره.تا حالا یه بارم هنگ نمرده

با جیلبریک میتونی برنامه های کرک شده رو از خود آیتونز نصب کنی بی دردسر
      منم تازه گرفتم. یه روزه. همون اول جیلبریکش کردم. اولین تجربمه از ios و هر کاری میکنم نمیتونم برنامه های کرک شده رو نصب کنم. کرک شده که هیچ با ایتیونز و ایتولز برنامه های غیر کرک شده و فری هم نتونستم نصب کنم. تو همون installing میمونه.
      چند بار هم رستور کردم. بکاپ ها رو رستور میکنه غیر از یه مورد openvpn که اتفاقا همونم تو اپ استور گرفته بودم.
      چندتا توییک نصب کردم و.... کلا مشکلی نداشتم.
      ولی این مشکل نصب برنامه با ایتیونز کلافه ام کرده نمیدونم appsync کار میکنه نمیکنه ؟!
      شما چطور با ایتیونز برنامه نصب میکنی ؟ چرا مال من نمیشه ؟

16. كاربران زير از شما zanyar.sew عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #10

جزئيات بيشتر

ابزار جیلبریک TaiG به نسخه‌ی ۱.۱.۰ آپدیت شد

دیگر ورق‌ها برگشته و چند وقتی است که به جای پانگو صحبت از تیم TaiG است. چندی پیش به اطلاعتان رساندیم که نسخه‌ی انگلیسی این ابزار در صفحه‌ی انگلیسی وبسایت تیم قرار گرفت. چند روزی از این مسئله نگذشته که نسخه‌ی ۱.۱.۰ نیز از راه رسیده است. اصلی‌ترین تغییر در این نسخه رفع‌شدن باگی است که موجب تولید اطلاعات حشو و اضافی توسط سندباکس می‌شد.

در صورتی که دستگاه خود را توسط نسخه‌ی ۱.۰.۲ یا پایین‌تر ابزار TaiG جیلبریک کرده‌اید نیازی به جیلبریک دوباره جهت بهره‌بردن از بهبودهای نسخه‌ی جدید نیست. این آپدیت به صورت یک پکیج قابل نصب توسط سیدیا نیز عرضه شده است. جهت استفاده از آن ابتدا سورس این تیم را که در آدرس http://apt.taig.com قابل دسترسی است به سیدیای دستگاهتان اضافه کنید. سپس داخل آن به دنبال پکیج TaiG 8.0-8.1.1 گشته و بر روی دستگاهتان نصب کنید.

خوشبختانه این تیم در زمینه‌ی عرضه‌ی آپدیت جهت رفع مشکلات گزارش‌شده توسط کاربران فعال عمل کرده است. نسخه‌ی انگلیسی ابزار نیز به فاصله‌ی کمی پس از عرضه‌ی نخستین نسخه‌ی آن از راه رسید؛ ولی با این حال فعلاً جای نسخه‌ی سازگار با مک TaiG خالی است.

در صورتی که کاربر مک هستید فعلاً باید منتظر خبرهای بیشتر در زمینه‌ی TaiG سازگار با OS X بمانید. و یا می‌توانید با صرف کمی وقت و نصب ویندوز مجازی بر روی مک از همان نسخه‌ی سازگار با ویندوز ابزار بهره ببرید.

18. 7 كاربر زير از شما parviz.bahri عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 20 12311 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع