• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 68 از 139 نخستنخست ... 1858666768697078118 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 671 به 680 از 1387

برنامه ها و آموزش های تخصصی

1. Top | #671

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 820415
      سپاس ها : 12
      سپاس از شما 3 بار در 3 پست
      جزئيات بيشتر

یا سلام خدمت دوستان
      امیر خان طبق توصیه شما من از ابتدا مراحل فلش را انجام دادم در هر مرحله هم با دوربین نمونه فیلم هم گرفتم
      ترتیب فلش کزدن هم ابتدا 4.7.16 - 4.10.16 -251sp02 و در انتها فایل 256sp01 سایت پیشنهادی هواوی بود تست در تمام بیلد ها خوب بود فقط در 256 موردی که گفته بودم را داشت (کم نور بودن قیلم ضبط شده در نور اتاق) ضمنا شما گفته بودی که بعد از 256 باز از ota اپدیت وجود دارد ولی من دانلودی ندیدم امکان دارد لینک ان ورژن 256 را در پاسخ لطف کنی ممنون می شوم من مطمئن هستم این مشکل نرم افزاری اشت ولی نمی دانم چرا بعضی از دوستان به ان اشاره می کنند به همین جهت با هواوی مکاتبه مردم و نمونه تست هم برایشان ارسال کرده ام تا پی گیری شود (به درخواست خود شرکت هواوی)

با تشکر از شما

2. کسب و کار

3. Top | #672

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 646626
      نام : امیر
      سپاس ها : 1,591
      سپاس از شما 2,784 بار در 965 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mrh90
      بهجون جون ببخشیدا ولی متوجه نمیشم،مگه ریکاوری اورجینال رو فلش نمیزدیم برا اینکه آپدیتا رو دریافت کنیم؟ولی این ک آخرین نسخس دیگه آپدیتی نیس ک بخوایم اونکارو کنیم،الان چن ساعته دارم ای پستا رو میخونم هی میرم برمیگردم از اول هی میام جلو،تا مرحله 8 مشکلی ندارم فقط همین،بهجون ،امیر و مابقی دوستان کمکککککککککککک
      الان مشکل شما چی هست ؟
      اگه آخرین آپدیت را دریافت کردید دیگه نیازی به ریکاوری اورجینال ندارید

نقل قول نوشته اصلی توسط ali 1343
      یا سلام خدمت دوستان
      امیر خان طبق توصیه شما من از ابتدا مراحل فلش را انجام دادم در هر مرحله هم با دوربین نمونه فیلم هم گرفتم
      ترتیب فلش کزدن هم ابتدا 4.7.16 - 4.10.16 -251sp02 و در انتها فایل 256sp01 سایت پیشنهادی هواوی بود تست در تمام بیلد ها خوب بود فقط در 256 موردی که گفته بودم را داشت (کم نور بودن قیلم ضبط شده در نور اتاق) ضمنا شما گفته بودی که بعد از 256 باز از ota اپدیت وجود دارد ولی من دانلودی ندیدم امکان دارد لینک ان ورژن 256 را در پاسخ لطف کنی ممنون می شوم من مطمئن هستم این مشکل نرم افزاری اشت ولی نمی دانم چرا بعضی از دوستان به ان اشاره می کنند به همین جهت با هواوی مکاتبه مردم و نمونه تست هم برایشان ارسال کرده ام تا پی گیری شود (به درخواست خود شرکت هواوی)

با تشکر از شما
      سلام
      قبلا هم توضیح دادم
      شما روی بویلدی که میدونید گوشیتون با دوربین مشکلی نداره از همون بویلد استفاده کنید
      مجبور نیستید آخرین آپدیت رو بگیرید

4. 3 كاربر زير از شما A Mi R عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #673

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 820832
      سپاس ها : 0
      جزئيات بيشتر

امیر جان من الان رام 4.10.16 رو زدم،بجای اینکه اون رام. Emui 3 ک تو پست اول گذاشتین اومدم emui 3 b256 رو دانلود کردم،الان فقط باید با ریکاوری اینو فلش کنم؟یا کار خاص دیگه ای باس انجام بدم؟ برا فلش از طریق ریکاوری لازمه اون س فایل ادیت شده رو جایگزین کنیم تو این اخرین اموشن؟

6. Top | #674

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 820832
      سپاس ها : 0
      جزئيات بيشتر

امیر جان من الان رام 4.10.16 رو زدم،بجای اینکه اون رام. Emui 3 ک تو پست اول گذاشتین اومدم emui 3 b256 رو دانلود کردم،الان فقط باید با ریکاوری اینو فلش کنم؟یا کار خاص دیگه ای باس انجام بدم؟ برا فلش از طریق ریکاوری لازمه اون س فایل ادیت شده رو جایگزین کنیم تو این اخرین اموشن؟

7. Top | #675

شماره كاربري : 111418
      سپاس ها : 1,054
      سپاس از شما 114 بار در 46 پست
      جزئيات بيشتر

سلام دوستان.
      ممنون میشم اگه من رو راهنمایی کنید.
      من متاسفانه به emotion ui 3 و اندروید 4.4.2 آپدیت کردم و متوجه شدم که زبان فارسی برای منو رو پشتیبانی نمی کنه، حالا می خواستم برگردم به همون ورژن قبلی و اصلی و اولیه ولی متاسفانه فقط از سریال نامبر بک آپ تهیه کردم.
      من برای دانگرید باید چی کار کنم؟

8. Top | #676

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 646626
      نام : امیر
      سپاس ها : 1,591
      سپاس از شما 2,784 بار در 965 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mrh90
      سلام بهترین کار رو انجام دادید چون دیگه نیاز نیست آپدیت ها رو تک تک دریافت کنید و مستقیم آخرین بویلد رو دریافت کردید
      اگه روت نکردید و رام رو دستکاری نکردید تنها کاری که باید بکنید آموزش شماره 8 رو دنبال کنید
      نقل قول نوشته اصلی توسط alivevil
      سلام دوستان.
      ممنون میشم اگه من رو راهنمایی کنید.
      من متاسفانه به emotion ui 3 و اندروید 4.4.2 آپدیت کردم و متوجه شدم که زبان فارسی برای منو رو پشتیبانی نمی کنه، حالا می خواستم برگردم به همون ورژن قبلی و اصلی و اولیه ولی متاسفانه فقط از سریال نامبر بک آپ تهیه کردم.
      من برای دانگرید باید چی کار کنم؟
      پشتیبانی میکنه عزیز ، آخرین آپدیت رو از طریق OTA بگیرید
      لازم نیست دانگرید کنید

9. 2 كاربر زير از شما A Mi R عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #677

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 688937
      نام : иiмα
      سپاس ها : 284
      سپاس از شما 1,324 بار در 492 پست
      جزئيات بيشتر

آقا امیر مشکله منو حل میکنی لطفا ؟؟؟؟ من اصن دس نگرفتم گوشیو که اینجوری شد ... ! همون بریک شدن

11. Top | #678

شماره كاربري : 111418
      سپاس ها : 1,054
      سپاس از شما 114 بار در 46 پست
      جزئيات بيشتر

یه سوال دیگه منن از خیر اون 4.4.2 و اموشن 3 گذشتم، خودم یه جوری دانگرید کردم به 4.2.2 و اموشن 2
      حالا من اشتباهی NVram بکاپم رو پاک کردم، اشکالی داره برای دوستم رو که همین گوشی رو داره بزنم؟
      راهی هست بتونم سریال نامبر گوشی خودم رو داشته باشم دوباره؟

12. Top | #679

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 102843
      سپاس ها : 117
      سپاس از شما 192 بار در 113 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط alivevil
      یه سوال دیگه منن از خیر اون 4.4.2 و اموشن 3 گذشتم، خودم یه جوری دانگرید کردم به 4.2.2 و اموشن 2
      حالا من اشتباهی NVram بکاپم رو پاک کردم، اشکالی داره برای دوستم رو که همین گوشی رو داره بزنم؟
      راهی هست بتونم سریال نامبر گوشی خودم رو داشته باشم دوباره؟
      جناب
      اول برید توی پوشه برنامه mtk droid پوشه nvram back up یک نسخه از فایلی که بک آپ گرفتید باید اونجا باشه ... امیدوارم اون رو پاک نکرده باشید ...
      بعد هم پوشه recycle bin کامپیوتر رو نگاه کنید ببنید نسخه پاک شده اونجا نیست ... Restore کنید ...
      چون IMEI هر گوشی متعلق به همون گوشی هست ... اهمیت بک آپ گرفتنش به همین دلیل بود ... یک راهی هست ... فعلا کچاون کارهایی که عرض کردم رو انجام بدید ببینید مال خودش پیدا میشه ...

13. Top | #680

شماره كاربري : 821184
      سپاس ها : 1
      سپاس از شما 43 بار در 22 پست
      جزئيات بيشتر

سلام امیرآقا من طبق راهنمایی شما sp flash tools از داخل فولدر rework secro فایل scatter رو انتخابو همون تک فایل روفلش کردم اول نوار قرمز اومد بعد زرد وبعد تیک سبز اوکی اومد . گوشیمو رو از کابل جدا کردم و روشن کردم با کمال تعجب گوشیم بصورت نرمال بالا اومد و هیچ اتفاقی نیافتاد و بلد گوشیم همون 115 مونده - چیکارباید بکنم و مشکل کجاست؟

صفحه 68 از 139 نخستنخست ... 1858666768697078118 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع