• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 1 از 38 12311 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 378

بخش پرسش و پاسخ

1. Top | #1

درجه : مدير ارشد بخش
      بخش : HTC One|Desire|Sensation Family
      شماره كاربري : 767015
      سپاس ها : 10,420
      سپاس از شما 16,768 بار در 3,947 پست
      جزئيات بيشتر

14 [ 820 | موضوع کل ] : پرسش و پاسخ درباره تلفن هوشمند HTC Desire 820 ( پست اول مطالعه شود )

با سلام خدمت همه دوستان

در این قسمت شما می توانید مشکلات و سوالات خود را مطرح کنید

" لطفا مشکلات خود را با جزییات کامل مانند Build Number و CID و نسخه اندروید و دو سیم بودن مطرح کنید! "

قوانین :

1) از ایجاد پست های پیاپی برای رسیدن سریع به جواب خودداری کنید ، چون نتیجه معکوس خواهد داد!

2) قبل از مطرح کردن سوال خود پست های قبل را مطالعه کنید ممکن است پاسخ سوال شما آنجا باشد!

3) حتما از ارور های دریافتی اسکرین شات تهیه کنید و در پست خود قرار دهید!

4) برای آنلاک و روت و ... به بخش آموزش مراجعه کنید!

5) از زدن پست های سپاس خودداری کنید و بجای آن از دکمه سپاس استفاده کنید!

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: HTC-Desire-820.jpg
مشاهده: 235
حجم: 158.7 کیلو بایت  

(Sensation (Sold)/Sensation XL
      (Sold)/Desire X (Sold)/One X (Sold)/M7 (Sold)/M8 (Sold)/M9 (Sold)/10 (Sold

(Note 5 (Sold) / S8 (Now

(iPhone 6s (Sold

لطفا سوالات و مشکلاتتون رو در بخش هایی که به این منظور قرار داده شده مطرح کنید

مدیران بخش HTC

MORTEZA | Mozilla Firefox | Farshadvh | LEO | ramtin_26084

برای حمایت از من از لینک های زیر استفاده کنید

بهترین خدمات نرم افزاری : http://shop.parandco.com/index.php/refer_code/35951811

2. 5 كاربر زير از شما Farshadvh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #2

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 669297
      سپاس ها : 376
      سپاس از شما 1,607 بار در 426 پست
      جزئيات بيشتر

دوستان desire 820 دو مدل داره. یه مدل 820 یه مدل 820q.

مدل 820q چهار هسته ای و مدل معمولی هشت هسته ای.

موقع خرید چک کنید گوشی برای تست دولوپر نباشه.
      از مسیر setting-about-tell htc چک کنید که برای تست نباشه.(تو گوشی های برای تست یه متن قرمز راجع به اینکه برای هست نوشته).

موفق باشید

5. 3 كاربر زير از شما S-3-P-3-H-R عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #3

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط S-3-P-3-H-R
      دوستان desire 820 دو مدل داره. یه مدل 820 یه مدل 820q.

مدل 820q چهار هسته ای و مدل معمولی هشت هسته ای.

موقع خرید چک کنید گوشی برای تست دولوپر نباشه.
      از مسیر setting-about-tell htc چک کنید که برای تست نباشه.(تو گوشی های برای تست یه متن قرمز راجع به اینکه برای هست نوشته).

موفق باشید
      @S-3-P-3-H-R

سلام

ممنون از اطلاعات مفیدتون اما اگه ممکنه لینک یا عکس برای راهنمایی دقیق تر و بهتر ارایه بدید

سپاس

(Note 5 (Sold) / S8 (Now

(iPhone 6s (Sold

مدیران بخش HTC

بهترین خدمات نرم افزاری : http://shop.parandco.com/index.php/refer_code/35951811

7. 2 كاربر زير از شما Farshadvh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #4

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 658341
      نام : عمادالدين
      سپاس ها : 336
      سپاس از شما 255 بار در 115 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      من دوتا گوشی یکی 820 و یکی 820q خریدم و میخوام قبل هرکاری روتشون کنم. آنلاکشون کردم ولی برای روت، فایل ریکاوری رو از کجا بیارم؟ توی سایت لینک نذاشتن که!!!
      بعدش میخواستم بدونم ریکاوری هردوتاشون یکیه یا هرکدوم ریکاوریشون فرق میکنه؟؟؟

9. Top | #5

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط EZN-74
      سلام
      من دوتا گوشی یکی 820 و یکی 820q خریدم و میخوام قبل هرکاری روتشون کنم. آنلاکشون کردم ولی برای روت، فایل ریکاوری رو از کجا بیارم؟ توی سایت لینک نذاشتن که!!!
      بعدش میخواستم بدونم ریکاوری هردوتاشون یکیه یا هرکدوم ریکاوریشون فرق میکنه؟؟؟
      سلام

بهتره فعلا صبر کنید چون تازه وارد هست و نیازه که کاربران حرفه ای روشون کار کنن، فعلا فقط آموزش ها قرار گرفته تا درصورت موجود شدن ریکاوری اون ها رو هم قرار بدیم

ریکاوری هم برای هر گوشی منحصر به فرده و ممکنه برای یه نسخه اصلا ریکاوری پیدا نشه! ضمنا توجه کنید معتبر ترین منابع هم گاهی قابل اعتماد نیستن در صورتی که از سایت متفرقه ریکاوری می گیرید ریسکشو هم بپذیرید البته نمی گم چیزایی که ما ارایه میدیم 100 درصد قابل اعتمادن اما با توجه به XDA اونهارو ارایه میدیم

ضمنا دقت کنید برای این گوشی ها رام بصورت RUU دیگه پیدا نمیشه (مگر HTC ارایه بده) دقت کنید رام رو نپرونید! درصورت احساس نیاز بالا به روت! روتشون کنید! در غیر این صورت به هیچ وجه توصیه به روت نمی کنم

(Note 5 (Sold) / S8 (Now

(iPhone 6s (Sold

مدیران بخش HTC

10. 2 كاربر زير از شما Farshadvh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #6

جزئيات بيشتر

سلام.
      من به یه مشکل روی Desire 820q برخوردم. اونم اینه که وقتی توی برنامه Music هستم و میخوام به کمک Dlna آهنگی رو بفرستم روی تلویزیون پخش کنه، Music بسته میشه و ارور میده ولی آهنگ رو روی تلویزیون میفرسته و تا وقتی که از توی Media Output روی My Phone تنظیم نکنم، برنامه Music باز نمیشه.
      دیتای تمام برنامه های مربوط به Dlna و Music رو پاک کردم گفتم شاید حل شه ولی نشد.
      کسی میدونه چیکار کنم؟

12. Top | #7

جزئيات بيشتر

یه سوال دیگه هم واسم پیش اومده
      من گوشیمو آنلاک کردم ولی برای روت کردنش چون فایل RUU ای هنوز واسش ندیدم، میترسم ریکاوری اصلی یا سیستم رو از دست بدم. چطوری میتونم قبل از همه چیز، ایمیج سیستم و ریکاوری رو از گوشی بکاپ بگیرم؟
      آیا با کمک adb یا fastboot میشه اینکارو کرد؟ چجوری؟

13. Top | #8

جزئيات بيشتر

سلام.
      من به یه مشکل روی Desire 820q برخوردم. اونم اینه که وقتی توی برنامه Music هستم و میخوام به کمک Dlna آهنگی رو بفرستم روی تلویزیون پخش کنه، Music بسته میشه و ارور میده ولی آهنگ رو روی تلویزیون میفرسته و تا وقتی که از توی Media Output روی My Phone تنظیم نکنم، برنامه Music باز نمیشه.
      دیتای تمام برنامه های مربوط به Dlna و Music رو پاک کردم گفتم شاید حل شه ولی نشد.
      کسی میدونه چیکار کنم؟
      یه سوال دیگه هم واسم پیش اومده
      من گوشیمو آنلاک کردم ولی برای روت کردنش چون فایل RUU ای هنوز واسش ندیدم، میترسم ریکاوری اصلی یا سیستم رو از دست بدم. چطوری میتونم قبل از همه چیز، ایمیج سیستم و ریکاوری رو از گوشی بکاپ بگیرم؟
      آیا با کمک adb یا fastboot میشه اینکارو کرد؟ چجوری؟
      سلام

این مشکل مقطعیه منم این مشکل رو با One X داشتم که بعد از بروز رسانی TV و مودم مشکل رو حل کردم البته ممکنه که گوشی نیاز به Update یا Fix داشته باشه که توسط HTC عرضه میشه احتمالا

فعلا با ریکاوری کاستوم می تونید از رامتون بکاپ بگیرید که این کار رو باید قبل از روت انجام می دادید، برای ریکاوری اصلی هم باید تو نت بگردید که فعلا چیز نیست البته متناسب با مدل گوشیتون باید پیدا کنید

(Note 5 (Sold) / S8 (Now

(iPhone 6s (Sold

مدیران بخش HTC

14. 2 كاربر زير از شما Farshadvh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #9

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshadvh
      سلام

این مشکل مقطعیه منم این مشکل رو با One X داشتم که بعد از بروز رسانی TV و مودم مشکل رو حل کردم البته ممکنه که گوشی نیاز به Update یا Fix داشته باشه که توسط HTC عرضه میشه احتمالا

فعلا با ریکاوری کاستوم می تونید از رامتون بکاپ بگیرید که این کار رو باید قبل از روت انجام می دادید، برای ریکاوری اصلی هم باید تو نت بگردید که فعلا چیز نیست البته متناسب با مدل گوشیتون باید پیدا کنید
      1- ورژن TV آخرین ورژنشه و آپدیت جدید فعلا واسش نیست. ولی با Desire 600 اینکارو میکنم اصلا مشکل نداره. نمیدونم چرا با این گوشی مشکل داره

2- گوشی رو هنوز هیچکارش نکردم. فقط آنلاکش کردم. میخوام قبل از اینکه ریکاوری کاستوم بریزم یه نسخه از ریکاورشو داشته باشم. یه روش قبلا دیده بودم که میشد از طریق PC و با adb/fastboot از یه پارتیشن مثلا پارتیشن ریکاوری یا بوت بکاپ گرفت و به صورت *.img روی PC ذخیره کرد. ولی حالا هرچی میگردم پیداش نمیکنم! ریکاوری استوک گوشی رو میدونم فعلا روی نت جایی نیست واسه همین میخوام از ریکاوری خودش یه بکاپ داشته باشم، مخصوصا اینکه این گوشی مدل 820q هست و معمولا گوشیایی که دو نسخه دارن، نسخه ضعیف ترشون خیلی بهشون توجهی نمیشه!

3- آها راستی یه سوال دیگه:
      اسم دولوپری این گوشی چیه؟ گوشیای قبلی که داشتم لااقل توی hboot نوشته بود اینو. مثلا سنسیشن به اسم pyramid شناخته میشد. ولی اینو توی hboot اسمی ازش ندیدم که وقتی RUU واسش اومد بدونم به چه اسمی میاد

16. Top | #10

جزئيات بيشتر

1- ورژن TV آخرین ورژنشه و آپدیت جدید فعلا واسش نیست. ولی با Desire 600 اینکارو میکنم اصلا مشکل نداره. نمیدونم چرا با این گوشی مشکل داره

2- گوشی رو هنوز هیچکارش نکردم. فقط آنلاکش کردم. میخوام قبل از اینکه ریکاوری کاستوم بریزم یه نسخه از ریکاورشو داشته باشم. یه روش قبلا دیده بودم که میشد از طریق PC و با adb/fastboot از یه پارتیشن مثلا پارتیشن ریکاوری یا بوت بکاپ گرفت و به صورت *.img روی PC ذخیره کرد. ولی حالا هرچی میگردم پیداش نمیکنم! ریکاوری استوک گوشی رو میدونم فعلا روی نت جایی نیست واسه همین میخوام از ریکاوری خودش یه بکاپ داشته باشم، مخصوصا اینکه این گوشی مدل 820q هست و معمولا گوشیایی که دو نسخه دارن، نسخه ضعیف ترشون خیلی بهشون توجهی نمیشه!

3- آها راستی یه سوال دیگه:
      اسم دولوپری این گوشی چیه؟ گوشیای قبلی که داشتم لااقل توی hboot نوشته بود اینو. مثلا سنسیشن به اسم pyramid شناخته میشد. ولی اینو توی hboot اسمی ازش ندیدم که وقتی RUU واسش اومد بدونم به چه اسمی میاد
      سلام

1) پس ممکنه که نیاز به بروزرسانی داخلی باشه، بهتره صبر کنید تا ارایه بشه

2) با توجه به اطلاعات موجود امکانش نیست اما من براتون دوتا متد میزارم :

این متد یه روشی رو گفته برای بکاپ

کد:
      well its quite easy but it can get complicate if you have bml partition

if you have MTD partition then conect via adb shell or in terminal emulator type: cat/proc/mtd  and press enter

you will see which is recovery partition and then type: dd if=/dev/mtd/mtd1 of=/sdcard/recovery.img   (note that mtd1 you must replace with number which is recovery partition)

after that you will have recovery.img on your sd card

but if your file partition is BML in that case you have a problem.
      این روش گفته شما می تونی بدون فلش زدن ریکاوری کاستوم گوشی رو از روی ریکاوری کاستوم بوت کنی که می تونی از رامت بکاپ بگیری اما نگفته که از ریکاوری استوک هم بکاپ میگیره یا نه!

کد:
      You need to unlock your bootloader, and follow most of the steps to flash the recovery, but instead of flashing the recovery.img after unlocking you would type in the following command:
      fastboot boot recovery your recovery name.img
      3) A50

(Note 5 (Sold) / S8 (Now

(iPhone 6s (Sold

مدیران بخش HTC

17. كاربران زير از شما Farshadvh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 38 12311 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع