× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

پرسش و پاسخ

1. Top | #1

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 819881
    سپاس ها : 4
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    جزئيات بيشتر

Quest ریکاوری اطلاعات گوشی و رم

با درود و احترام
    اولش بگم شرمنده اگه جای اشتباهی سوالمو پرسیدم.
    من 2 سوال دارم. 1) گوشی 6600 دارم که داخل دفترچه یاداشت اون کلی اطلاعات نوشته بودم که یهو گوشی هنگ کرد و مجبور شدم با سه دکمه فرمت کنم گوشیو. میخوام بدونم ایا میشه یاداشتها را برگردونم یا دیگه نمیشه؟ خودم میتونم یا باید حتما بدمش تعمیرکار؟
    2)توی مموری کارتم حدود 5000 اس ام اس داشتم که بعد از فرمت گوشی دیگه هیچ خبری ازشون نیست.درصورتیکه اصلا دست به مموری کارتم نزدم. چطوری میتونم اون مسیج هارو دوباره بخونم؟
    ممنونم اگه راهنماییم کنید.
    با سپاس ..........

2. Top | #2

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Symbian S60
    شماره كاربري : 134339
    نام : عموجو
    سپاس ها : 9,705
    سپاس از شما 10,884 بار در 3,842 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط moji53
    با درود و احترام
    اولش بگم شرمنده اگه جای اشتباهی سوالمو پرسیدم.
    من 2 سوال دارم. 1) گوشی 6600 دارم که داخل دفترچه یاداشت اون کلی اطلاعات نوشته بودم که یهو گوشی هنگ کرد و مجبور شدم با سه دکمه فرمت کنم گوشیو. میخوام بدونم ایا میشه یاداشتها را برگردونم یا دیگه نمیشه؟ خودم میتونم یا باید حتما بدمش تعمیرکار؟
    2)توی مموری کارتم حدود 5000 اس ام اس داشتم که بعد از فرمت گوشی دیگه هیچ خبری ازشون نیست.درصورتیکه اصلا دست به مموری کارتم نزدم. چطوری میتونم اون مسیج هارو دوباره بخونم؟
    ممنونم اگه راهنماییم کنید.
    با سپاس ..........
    اطلاعات موجود در فون مموری که دیگه قابل بازیابی نیستن.
    الان تو مسیجینگ گوشی حافظه رو مموری کارت قرار دادین؟
    قاعدتا اگه مموری کارت رو فرمت نکرده باشید نباید مشکلی در نمایش مسیجهاتون داشته باشید.

3. كاربران زير از شما Rubina عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. Top | #3

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Rubina
    اطلاعات موجود در فون مموری که دیگه قابل بازیابی نیستن.
    الان تو مسیجینگ گوشی حافظه رو مموری کارت قرار دادین؟
    قاعدتا اگه مموری کارت رو فرمت نکرده باشید نباید مشکلی در نمایش مسیجهاتون داشته باشید.
    ممنون دوست عزیز از لطفتون.....
    بله توی مسیجینگ روی مموری کارت هست.نه فرمتش نکردم همه عکس و فیلمهام سرجاش هست فقط خبری از پیامکها دیگه نیست.با xplorer هم میرم توی مموری هیچ خبری از مسیجها نیست.
    ددرضمن یه فایل بکاپ با یه نرم افزار معمولی از گوشیم گرفتم که با پسوند pbf هست وقتی با xplorer بازش میکنم یه قسمتهایی از یادداشتهایم داخلش هست اما متاسفانه این فایل بکاپ نه توسط گوشی و نه توسط nbu باز نمیشه و ریستور نمیشه با nbu فقط عکسها باز میشه و بقیه فایل بازیابی نمیشه.پسوندشو هم عوض میکنم بازم نمیشه بازش کنم .اگه این فایل باز بشه فکر میکنم یادداشتهای توی فون مموریم داخلش باشه ...آیا راهی داره ؟
    بازم بابت وقتی که برای مشکلم گذذاشتید ازتون ممنونم......

5. Top | #4

جزئيات بيشتر

ممنون دوست عزیز از لطفتون.....
    بله توی مسیجینگ روی مموری کارت هست.نه فرمتش نکردم همه عکس و فیلمهام سرجاش هست فقط خبری از پیامکها دیگه نیست.با xplorer هم میرم توی مموری هیچ خبری از مسیجها نیست.
    ددرضمن یه فایل بکاپ با یه نرم افزار معمولی از گوشیم گرفتم که با پسوند pbf هست وقتی با xplorer بازش میکنم یه قسمتهایی از یادداشتهایم داخلش هست اما متاسفانه این فایل بکاپ نه توسط گوشی و نه توسط nbu باز نمیشه و ریستور نمیشه با nbu فقط عکسها باز میشه و بقیه فایل بازیابی نمیشه.پسوندشو هم عوض میکنم بازم نمیشه بازش کنم .اگه این فایل باز بشه فکر میکنم یادداشتهای توی فون مموریم داخلش باشه ...آیا راهی داره ؟
    بازم بابت وقتی که برای مشکلم گذذاشتید ازتون ممنونم......
    با چه نرم افزاری بکاپ گرفتین؟
    معمولا با هر برنامه ای که بکاپ میگیرین ریستورش هم حتما باید با همون نرم افزار انجام بشه.

6. كاربران زير از شما Rubina عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #5

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Rubina
    با چه نرم افزاری بکاپ گرفتین؟
    معمولا با هر برنامه ای که بکاپ میگیرین ریستورش هم حتما باید با همون نرم افزار انجام بشه.
    با احترام
    با یک نرم افزار معمولی به اسم بکاپ که فکر کنم از همین سایت دانلودش کردم البته بصورت پکیج بود با اسم (کل برنامه های نوکیا سری 60 در یک برنامه). بخاطر همین نمیشه مشخصات برنامه را ببینم.وقتی با خود اون برنامه ریستور میکنم هیچ کدام از یادداشتهایم برنمیگرده درصورتیکه وقتی فایل بکاپ رو باز میکنم بعضی از یادداشتهایم را بصورت حروف نامشخص می بینم.نرم افزار nbu هم فقط عکسهایم را از فایل بکاپ باز میکنه. متاسفانه یادداشتهایم برام خیلی مهمه و اگه یادداشتهام برگرده بقیه عکس و فیلمهایم برام مهم نیست. .... ممنووووون ازتون

8. Top | #6

جزئيات بيشتر

با احترام
    با یک نرم افزار معمولی به اسم بکاپ که فکر کنم از همین سایت دانلودش کردم البته بصورت پکیج بود با اسم (کل برنامه های نوکیا سری 60 در یک برنامه). بخاطر همین نمیشه مشخصات برنامه را ببینم.وقتی با خود اون برنامه ریستور میکنم هیچ کدام از یادداشتهایم برنمیگرده درصورتیکه وقتی فایل بکاپ رو باز میکنم بعضی از یادداشتهایم را بصورت حروف نامشخص می بینم.نرم افزار nbu هم فقط عکسهایم را از فایل بکاپ باز میکنه. متاسفانه یادداشتهایم برام خیلی مهمه و اگه یادداشتهام برگرده بقیه عکس و فیلمهایم برام مهم نیست. .... ممنووووون ازتون
    والا نمیدونم چی بگم.تا خودم به صورت عملی باهاش کار نکنم نمیتونم چیزی بگم.
    اگه امکانش هست لینک اون برنامه رو بدید تا روی 6680 خودم تستش کنم ببینم راه حلی پیدا میشه یا نه.

9. كاربران زير از شما Rubina عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #7

جزئيات بيشتر

به خاطر شما یه ای دی تو اون سایت ساختم ولی ظاهرا به خاطر تازه وارد بودن به من اجازه دانلود فایل رو نمیده.
    میتونید خود نرم افزار رو اینجا یا تو یه اپلود سنتر دیگه اپلود کنید؟
    من تو سایت خودمون هم اسم برنامه رو سرچ کردم ولی چیزی پیدا نشد متاسفانه.

11. كاربران زير از شما Rubina عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع