• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 17 از 17 نخستنخست ... 7151617
    نمایش نتایج: از 161 به 166 از 166

رام‌ها

1. Top | #161

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 170203
      نام : Pooyan
      سپاس ها : 185
      سپاس از شما 132 بار در 52 پست
      جزئيات بيشتر

چرا کسی جواب منو نمیده؟ هر روز دارم به این تاپیک سر میزنم ولی همچنان سوت و کوره!!!

2. کسب و کار

3. Top | #162

درجه : مدير ارشد بخش
      بخش : نرم افزار اندروید|Xperia Z series |تعمیرات
      شماره كاربري : 666753
      نام : ali
      سپاس ها : 2,337
      سپاس از شما 6,258 بار در 2,537 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Eldorado_PKN
      با عرض سلام خدمت اساتید موبایلستان
      من یه تبلت a3500-hv دارم.چندوقت پیش خود به خود خاموش شد و وقتی روشنش کردم روی آرم گیر کرد.پشت تبلت رو باز کردم سوکت باتری رو در آوردم دوباره جا زدم.الان فقط روشن میشه و بعد از لوگو وارد ریکاوری میشه.فرمت هم میزنم فرمت نمیشه و ارور میده.پیش دوتا تعمیرکار بردم هردوتاشون گفتن هاردش سوخته و 180 هزار هزینش میشه و بیخیال تبلت بشو.حالا میخوام بدونم واقعا هاردش سوخته و دیگه کاریش نمیشه کرد؟
      سلام داداش.با نرم افزار sp flash tools و رام رسمی فلش کنید.اگه خوب نشد یه بار هارد را فرمت کنید و فلش کنید.اگه حین فلش ارور داد یا بعد از فلش بالا نیومد هاردش سوخته.هم برد شالم پیدا میشه هم هاردش.میتونید تعمیر کنید.

خوب کافی نیست.بهترین را داشته باشید.

4. 3 كاربر زير از شما henra عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #163

شماره كاربري : 170203
      نام : Pooyan
      سپاس ها : 185
      سپاس از شما 132 بار در 52 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط henra
      سلام داداش.با نرم افزار sp flash tools و رام رسمی فلش کنید.اگه خوب نشد یه بار هارد را فرمت کنید و فلش کنید.اگه حین فلش ارور داد یا بعد از فلش بالا نیومد هاردش سوخته.هم برد شالم پیدا میشه هم هاردش.میتونید تعمیر کنید.
      سلام مجدد
      تبلتی که 3 تا از تعمیرکارهای به اصطلاح متخصص شهرمون نتونستن درستش کنن با کمک شما وراهکار ارائه شده در این تاپیک خوشبختانه درست شد.واقعا تعجب میکنم یک مشت بیسواد تازه به دوران رسیده که حتی بلد نیستن یه تبلت رو فلش کنن چطور روی خودشون اسم متخصص میذارن؟؟؟
      از شما و استارتر این تاپیک کمال تشکر رو دارم و امیدوارم همواره در تمامی مراحل زندگی موفق باشید

6. 3 كاربر زير از شما Eldorado_PKN عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #164

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 834900
      سپاس ها : 0
      تعداد 1 تشكر در 1 پست
      جزئيات بيشتر

سلام... من یه تبلت لنوو a3500 داشتم... یه بار وسط کار کردن هنگ کرد. صفحش همونجوری موند تا موقعی که شارژش تموم شد و خاموش شد. بعد هرچی روشن میکنم صفحه اولش که اسم تبلت رو مینویسه میاد ولی بیشتر از این لود نمیشه. با فلش کردن درست میشه؟؟؟ یا خودم میتونم از این روش استفاده کنم؟؟ با اینکه خاموشه جواب میده؟؟

8. كاربران زير از شما Shiva78 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #165

درجه : مدير ارشد بخش
      بخش : نرم افزار اندروید|Xperia Z series |تعمیرات
      شماره كاربري : 666753
      نام : ali
      سپاس ها : 2,337
      سپاس از شما 6,258 بار در 2,537 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Shiva78
      سلام... من یه تبلت لنوو a3500 داشتم... یه بار وسط کار کردن هنگ کرد. صفحش همونجوری موند تا موقعی که شارژش تموم شد و خاموش شد. بعد هرچی روشن میکنم صفحه اولش که اسم تبلت رو مینویسه میاد ولی بیشتر از این لود نمیشه. با فلش کردن درست میشه؟؟؟ یا خودم میتونم از این روش استفاده کنم؟؟ با اینکه خاموشه جواب میده؟؟
      سلام.بله.احتمالا با فلش کردن حل میشه.فایلش را دانلود کنید و با spflash tools فلش کنید.آموزشش هم توی سایت هست.آموزش فلش گوشی با CPU مدیاتک سرچ کنید

خوب کافی نیست.بهترین را داشته باشید.

10. 3 كاربر زير از شما henra عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #166

شماره كاربري : 458314
      سپاس ها : 184
      سپاس از شما 9 بار در 7 پست
      جزئيات بيشتر

با سلام به مدیران گروه
      من یه تبلت TB-7703X دارم که به یکباره خاموش شد و الان فقط روی صفحه آرم لگو لنوو میاد.و ئیگه منو بالا نمیاد .تو سایت هم در مورد فلش کردن توضیح داده شده.میخواستم بدونم مشکلم من چیه.وآیا با فلش کردن مشکل حل میشه و اینکه از چه مدل فلشی باید به گوشی بزنم .تو سایت سه مدل فلش قرار داده شده...
      سپاس

صفحه 17 از 17 نخستنخست ... 7151617

توضیحاتی درباره این موضوع