× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19

اخبار خارجی

1. Top | #11

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 715880
    نام : saman-sami
    سپاس ها : 1,169
    سپاس از شما 2,028 بار در 674 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط feryshad
    قیمت این گوشی از 199 دلار شروع میشه که برای مدل مموری داخلی 16 و رم 2 هست ... مدل های بالاتر با رم 4 هنوز قیمتشون اعلام نشده ...
    البته همین هم خیلی خوبه نسبت به امکاناتش ...

فقط یه چیزایی کم داره تا بتونه با بهترین ها رقابت کنه ... که تو فون آرنا هم بهش اشاره شده ...

-من خودم در حال حاضر زنفون 5 دارم که برای 5 اینچی خیلی بزرگه ... زنفون 2 بهتر شده ولی هنوز کمی جا داشت به نظرم ...

-پردازنده اتم خیلی خوبه ولی کاش پردازنده گرافیکی قوی تری داشت! نمیگم پردازنده گرافیکیش ضعیفه ولی نسبت به پردازنده هایی مقل SD805 و 810 و اگزینوس پردازنده گرافیکی ضعیف تری داره ...

- کاش اینقدر شبیه ال جی G3 نبود! نمیدونم چرا اینکار رو کرده ... رنفون های قبلی حداقل تو طراحی مشکلی ندارند ...

- تو تبلیغاتش گفته صفحه نمایش روشنایی 400 نیت داره ... که برای یه صفحه نمایش IPS معمولیه ... صفحه نمایش زنفون خودم نورش کمه به نظرم و یه حالتی بی روحه ... البته نرم افزار برای بالابردن غلظت رنگ ها داره ولی به نظرم رو صفحه نمایش باید بیشتر کار بشه ...

-یه نکته دیگه ای هم فون آرنا گفته که باید گوشی به یازار بیاد تا مشخص بشه .. چیپست اینتل مودک XMM 7260 برای LTE داره که با لیتوگرافی 28 نانومتر ساخته شده در حالی که چیپست رقیب کوالکوم 20 نانومتریه و احتمال داره مصرف باتری بیشتری داشته باشه ... البته هموجوری که گفته شد باید بیاد به بازار تا مشخص بشه ...
    عزیزم ینی شما الان تجربه کار با جی فلکس دو و زن فون 2 رو داری که اینقدر راحت چیپ هاشون رو مقایسه می کنی ؟

شما اجازه بده بیاد بیرون بنچ هاش در بیاد به نظر من که با رم 4 و سی پی یو با این قدرت حتی از نوت 4 هم بهتره...

2. كاربران زير از شما saman-sami عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #12

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Xperia L& Xperia SP
    شماره كاربري : 704448
    نام : Kambiz
    سپاس ها : 21,592
    سپاس از شما 24,985 بار در 3,689 پست
    کمک مالي به سايت: 9999 ريال
    جزئيات بيشتر

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: asus-zenfone-2..jpg
مشاهده: 28
حجم: 21.2 کیلو بایت

نام: zenui.jpg
مشاهده: 28
حجم: 75.5 کیلو بایت

نام: asus-zenfone-2.jpg
مشاهده: 31
حجم: 46.1 کیلو بایت

وجدانن گوشيش منو تحت تاثير قرار داد و اگه نسخه فولش تا 1.5 ميليون هم برسه بازم فوق العادست...!

فقط بايد بياد بازار و توي دست و جيب ببينيم چطوره.

راستي ارديبهشت مياد و باتريشم 3000 ميلي امپره و توي 39 دقيقه تا 60 درصد شارژ ميشه

4. 6 كاربر زير از شما Engine3R عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #13

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 91801
    نام : فرشاد
    سپاس ها : 111
    سپاس از شما 5,466 بار در 757 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ViperX
    در مورد کپی بودن طراحی سری زنفون از سری جی الجی بخصوص g3 کاملاً مخالفم! کافیه شما یه نگاه به زمان معرفی این دو سری بندازید!
    زنفون : 2014, January
    g3 از سری جی : 2014, May

اون دکمه های پشت گوشی هم پتنت الجی نیست! درسته الجی بکارش برد و حالا ایسوس ازش داره استفاده میکنه ولی اصلاً طراحی این دکمه ها ، دکمه های الجی جی 3 رو توی ذهن تداعی نمیکنه! در حقیقت اون الهام گیری که میگن همینه! استفاده از ایده ها ولی به شکلی کاملاً متفاوت و جدید! نه کپی برابر اصل! ولی در طراحی پنل جلوی گوشی g3 خیلی کپی از سری زنفون هست ولی باز با یه سری تغییرات عمده! عملاً نمیشه گفت این دو از هم کپی میزنن!
    نه منظورم کل سری زنفون نیست ... فقط زنفون 2 و اونم پشتش

نقل قول نوشته اصلی توسط shylord
    الان منظور شما این که cpu ضعیفه یا gpu ؟

چون gpu ـش از اکسینوس 5430 قویتره !!! ....... 136 GFLOPs در مقابل 122 GFLOPS

از طرفی این چیپ رو بیشتر روی گوشی و تبلت های میان رده میزارن ...... ولی اسنپ 805 و 810 و اکسینوس روی گوشی هایی هست که حداقل 3 برابر این قیمت دارن !
    اسنپ 805 هنوز تازه روی چندتا پرچمدار قرار گرفته ....... 810 هم که هنوز روی گوشیه ای نبوده

برای یه گوشیه ی 200 دلاری چه توقعاتی دارین !!

دوست عزیز گرافیک 5430 قوی هست ولی نه در حد پرچمداران حتی 2014 ... چه برسه به 2015 ... اگه رو آلفا بنچمارک گرافیک خوبی داره به خاطر رزولیشن پایینشه ...

GPU این چیپست (G6430) کمی قویتر از آدرنو 330 استفاده شده تو SD801 ـه و از آدرنو 420 استفاده شده تو SD805 خیلی ضعیف تره ... حالا آدرنو 430 و یا Mali 760 استفاده شده در اگزینوس 5433/7420 بماند ...

اگه به صحبت های من دقت کرده بودید من گفتم گوشی بسیار خوبیه!! فقط اگه بخواد با پرچمدارای دیگه رقابت کنه این چند مورد رو اصلاح میکرد بهتر بود ...
    و قیمت 200 دلاری برای مدل پایه با پردازنده 3560 و رم 2 و رام 16 هست که مدل پرچمداری نیست ولی بازم به نسبت قیمت از بهترین هاست ...

نقل قول نوشته اصلی توسط saman-sami
    عزیزم ینی شما الان تجربه کار با جی فلکس دو و زن فون 2 رو داری که اینقدر راحت چیپ هاشون رو مقایسه می کنی ؟

شما اجازه بده بیاد بیرون بنچ هاش در بیاد به نظر من که با رم 4 و سی پی یو با این قدرت حتی از نوت 4 هم بهتره...
    من صحبتم در مورد پردازنده گرافیکی بود که در بالا گفتم ...

در مورد CPU هم منم گفتم که بسیار خوبه و حرفی توش نیست ... خودم رنفون دارم اصلا دلیل خریدنم هم CPUش بود ...

6. 4 كاربر زير از شما feryshad عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #14

شماره كاربري : 396698
    سپاس ها : 756
    سپاس از شما 2,677 بار در 518 پست
    جزئيات بيشتر

قیمت Amazon's Fire Phone افت کرد و به 189 دلار رسید به نظر شما ارزش خرید فایر فون بالاتر نیست؟

http://www.gsmarena.com/amazons_fire...news-10684.php
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: gsmarena_001.jpg
مشاهده: 21
حجم: 19.0 کیلو بایت  

8. Top | #15

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 317295
    نام : Pezhman
    سپاس ها : 891
    سپاس از شما 2,904 بار در 750 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط emad_hs
    قیمت Amazon's Fire Phone افت کرد و به 189 دلار رسید به نظر شما ارزش خرید فایر فون بالاتر نیست؟

http://www.gsmarena.com/amazons_fire...news-10684.php
    اون قیمت نسخه قراردادی این گوشیه...

Amazon was charging $649 for an unlocked Fire Phone. That then changed to $449

9. 2 كاربر زير از شما TONYPB عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #16

شماره كاربري : 396698
    سپاس ها : 756
    سپاس از شما 2,677 بار در 518 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط TONYPB
    اون قیمت نسخه قراردادی این گوشیه...
    It's amazing to think that when it launched, Amazon was charging $649 for an unlocked Fire Phone. That then changed to $449, $199, and now $189.

That's because you can now grab a Fire Phone, SIM-free and unlocked, for just $189. That price level is usually reserved for much lower-end hardware in the Android world

نوشته شده اول $649 بوده بعد شده $449 حالا 189

لینک برای خرید از خود آمازون آنلاک
    http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/B00OC0USA6

11. 2 كاربر زير از شما emad_hs عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #17

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 291145
    نام : hamid
    سپاس ها : 63,708
    سپاس از شما 7,468 بار در 1,973 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط feryshad
    دوست عزیز گرافیک 5430 قوی هست ولی نه در حد پرچمداران حتی 2014 ... چه برسه به 2015 ... اگه رو آلفا بنچمارک گرافیک خوبی داره به خاطر رزولیشن پایینشه ...

GPU این چیپست (G6430) کمی قویتر از آدرنو 330 استفاده شده تو SD801 ـه و از آدرنو 420 استفاده شده تو SD805 خیلی ضعیف تره ... حالا آدرنو 430 و یا Mali 760 استفاده شده در اگزینوس 5433/7420 بماند ...

اگه به صحبت های من دقت کرده بودید من گفتم گوشی بسیار خوبیه!! فقط اگه بخواد با پرچمدارای دیگه رقابت کنه این چند مورد رو اصلاح میکرد بهتر بود ...
    و قیمت 200 دلاری برای مدل پایه با پردازنده 3560 و رم 2 و رام 16 هست که مدل پرچمداری نیست ولی بازم به نسبت قیمت از بهترین هاست ...
    باز هم توقع نا به جا ..... با این قیمت همینکه از پرچمداران سال 2014 قویتره خیلی خوبه
    گرافیک استفاده شده در آلفا و s5 یکیه ولی در آلفا کلاک بالاتری داره .... در نتیجه قدرتش هم بالاتر ( بدون در نظر گرفتن رزولیشن )
    از اسنپ 801 هم که می گی قویتره

حتما توقع دارین که با این قیمت اندازه ی نوت 4 قدرت داشته باشه !!

مشکل همینجاست ، شما قیمت این گوشی رو با گوشی های پرچمدار مقایسه کن ...... اگر قیمت یه پرچمدار رو داشت قطعاً این مورد یه مشکل به حساب میومد

در ضمن سوک 3560 از نظر گرافیک دقیقاً مثل 3580 هست ..... فقط سرعت cpu کمتر شده

13. 4 كاربر زير از شما shylord عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #18

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط shylord
    باز هم توقع نا به جا ..... با این قیمت همینکه از پرچمداران سال 2014 قویتره خیلی خوبه
    گرافیک استفاده شده در آلفا و s5 یکیه ولی در آلفا کلاک بالاتری داره .... در نتیجه قدرتش هم بالاتر ( بدون در نظر گرفتن رزولیشن )
    از اسنپ 801 هم که می گی قویتره

حتما توقع دارین که با این قیمت اندازه ی نوت 4 قدرت داشته باشه !!

مشکل همینجاست ، شما قیمت این گوشی رو با گوشی های پرچمدار مقایسه کن ...... اگر قیمت یه پرچمدار رو داشت قطعاً این مورد یه مشکل به حساب میومد

در ضمن سوک 3560 از نظر گرافیک دقیقاً مثل 3580 هست ..... فقط سرعت cpu کمتر شده
    دوست عزیز چیزی که من میگم کاملا واضحه ... با قیمت 200 دلار برای مدل پایه گوشی بسیار خوبیه ... ولی حتی بالاترین مدل این گوشی نمیتونه با پرچمداران شرکت های دیگه رقابت کنه!! آره منم میدونم به نسبت قیمتش خیلی خوبه ...

وان پلاس وان مشخصاتش با پرچمداران دیگه یکی بود ولی با قیمت کمتر ... این گوشی اینطوری نیست ... همین!!

صحبت من اینه که اگه بخواد با گوشی های پرچمدار رقابت کنه یه سری موارد کم داره ... حالا شما هی بگو به نسبت قیمت خیلی خوبه!!

چیپست بکار رفته تو آلفا (5430) با گلکسی S5 که البته تو نوت 3 هم استفاده شده (5422) تفاوت های بیشتری داره ... که البته هر دو از SD801 ضعیف ترن ...

15. Top | #19

جزئيات بيشتر

قیمت تخمینی (از Mobile01) مدل های مختلف زنفون 2 (احتمال داره قیمت های نهایی کمی تغییر داشته باشه) ... قیمت ها فوق العاده ند ... تو رنج های قیمتیشون بی رقیب هستند!

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: zenfone 2 - 1.jpg
مشاهده: 52
حجم: 74.8 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: zenfone 2 - 2.jpg
مشاهده: 52
حجم: 73.0 کیلو بایت  

16. كاربران زير از شما feryshad عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

توضیحاتی درباره این موضوع