تبلیغات
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

Mo30HD2 آواتار ها
    درجه
    همکار انجمن
    بخش
    HTC HD2
    شماره كاربری
    711645
    نام
    مصطفی
    خرید از فروشگاه
    1 خرید
    جمع مبلغ خریدها
    243000 ریال
    جزئیات بیشتر...
    HTC HD2
    0935
    Medal1

نقل قول نوشته اصلی توسط ALEX_HOT نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان عزیز
    بنده برای حذف تبلیغات مزاحم عضو ویژه شدم اما کماکان این تبلیغ اذیتم میکنه
    با وجود اینکه رای دادم ولی بازم میومد تا اینکه ...
    با نصب افزونه ی Adblock بر روی مرورگر کروم برای همیشه از دست این تبلیغ خلاص شدم (امیدوارم مدیران سایت از دستم ناراحت نشده باشن با این پست )
    اینم یه شات از فروم بدون تبلیغ
    فایل پیوست 994554
    تو عکس اگه توجه کنید مشخصه که اون افزونه به تعداد 5 عدد از پاپ اپ های مزاحم رو از ایجادشون جلوگیری کرده
    فایل پیوست 994556
    موفق باشید
    یا حق
    مرسی عزیز
    من خودمم چندتا extention رو تست کردم اما درست نشد
    این رو تست خواهم کرد

Haswell آواتار ها
    درجه
    عضو ممتاز
    شماره كاربری
    464040
    جزئیات بیشتر...
    Nokia 808 PureView
    Samsung Galaxy Note Pro 12.2
    0935

در اینکه نصب Adblock Plus راه حل نمایش داده نشدن تبلیغات سایتهای مختلف هست شکی نیست (مواردی هم که بطور خودکار حذف نشد بطور دستی باید به افزونه بشناسونید) ولی این افزونه مربوط به ویندوزه
    مشکل بسیاری از کاربرها همونطور که گفتم زمانی حادتر میشه که با کروم اندروید که امکان نصب افزونه نداره و با نمایشگر کوچک گوشی و تبلت به این انجمن می آیند
    متاسفانه مسوولین این فروم به این حق کاربرها کاملا بی توجهند. یکبار که این تبلیغ رو به کاربر نمایش دادید کافیه و باید امکان بستن همیشگیش رو در اختیار قرار بدید

™LEO آواتار ها
    درجه
    عضو طلایی
    بخش
    HTC One & Butterfly Family | Other Devices
    شماره كاربری
    739908
    نام
    احسان
    جزئیات بیشتر...
    HTC One X
    Acer Allegro
    0935-092
    Medal1 Medal2

نقل قول نوشته اصلی توسط Haswell نمایش پست ها
    در اینکه نصب Adblock Plus راه حل نمایش داده نشدن تبلیغات سایتهای مختلف هست شکی نیست (مواردی هم که بطور خودکار حذف نشد بطور دستی باید به افزونه بشناسونید) ولی این افزونه مربوط به ویندوزه
    مشکل بسیاری از کاربرها همونطور که گفتم زمانی حادتر میشه که با کروم اندروید که امکان نصب افزونه نداره و با نمایشگر کوچک گوشی و تبلت به این انجمن می آیند
    متاسفانه مسوولین این فروم به این حق کاربرها کاملا بی توجهند. یکبار که این تبلیغ رو به کاربر نمایش دادید کافیه و باید امکان بستن همیشگیش رو در اختیار قرار بدید
    سلام
    باتوجه به اینکه الآن بحث سره این تبلیغ حمایت از سایت هست،اجازه بدین یه توضیحی بدم
    اولا هر سال فقط یک ماه این تبلیغ هست،کماکان ک پارسال نبود.شما جز این تبلیغ،برای کاربرای ویژه vip+ نمیتونی ایراد دیگه ای بگیرید.(خودم شخصا برام بعضی وقتا پاپ آپ باز میشه)
    قرار بود رای گیری تا 7 بهمن باشه ولی طی تماسی که باهاشون داشتم،چند روز دیگه تمدید شده.
    الآن اگه شما به سایت های دیگه سری بزنید،میبینید که اونا هم همین رو دارن و کاریش نمیشه کرد
    بالاخره برای حمایت از سایت بعضی وقتا خودمون مجبور به تحمل یسری فشار میشیم.
    مطمئن باشید کسی راضی نیست شمارو اذیت کنه.این تبلیغ از پایین تا بالا واسه همه هست،حتی سوپر مدیرا و مدیر کل ها.
    امیدوارم این سختی ها در نهایت به اول شدن موبایلستان در امسال کمک کنه [MENTION=3]Designer[/MENTION]
    با عرض پوزش،به هرگونه سوال پیرامون مشکلات گوشی ها در پیام خصوصی و یا پیغام پروفایل پاسخ داده نخواهد شد
    لطفا تمامی سوالات و مشکلات خود را در تاپیک مربوط به گوشی مورد نظر،مطرح کنید

Haswell آواتار ها
    درجه
    عضو ممتاز
    شماره كاربری
    464040
    جزئیات بیشتر...
    Nokia 808 PureView
    Samsung Galaxy Note Pro 12.2
    0935

این شکل تبلیغ گذشته از دردسری که موقع تایپ برای کاربر ایجاد میکنه و ص قبل یک شات در این زمینه گذاشتم ، باعث عکس العمل منفی کاربرها هم میشه
    بعنوان نمونه بنده هرگز به لینک مربوطه نرفتم . اما اگر بشکل محترمانه ای این تبلیغ بطور موقت نمایش داده می شد قطعا منم احترام قائل می شدم و از موبایلستان حمایت می کردم
    فراموش نکنید ضرب المثلی داریم : هدف وسیله رو توجیه نمی کنه ...

TONYPB آواتار ها
    درجه
    عضو ممتاز
    شماره كاربری
    317295
    نام
    Pezhman
    جزئیات بیشتر...
    HTC Desire S
    Nokia 5800 XpressMusic
    091-0935

نقل قول نوشته اصلی توسط ™LEO نمایش پست ها
    سلام
    باتوجه به اینکه الآن بحث سره این تبلیغ حمایت از سایت هست،اجازه بدین یه توضیحی بدم
    اولا هر سال فقط یک ماه این تبلیغ هست،کماکان ک پارسال نبود.شما جز این تبلیغ،برای کاربرای ویژه vip+ نمیتونی ایراد دیگه ای بگیرید.(خودم شخصا برام بعضی وقتا پاپ آپ باز میشه)
    قرار بود رای گیری تا 7 بهمن باشه ولی طی تماسی که باهاشون داشتم،چند روز دیگه تمدید شده.
    الآن اگه شما به سایت های دیگه سری بزنید،میبینید که اونا هم همین رو دارن و کاریش نمیشه کرد
    بالاخره برای حمایت از سایت بعضی وقتا خودمون مجبور به تحمل یسری فشار میشیم.
    مطمئن باشید کسی راضی نیست شمارو اذیت کنه.این تبلیغ از پایین تا بالا واسه همه هست،حتی سوپر مدیرا و مدیر کل ها.
    امیدوارم این سختی ها در نهایت به اول شدن موبایلستان در امسال کمک کنه [MENTION=3]Designer[/MENTION]
    جناب این گفته تون چیزی رو توجیح نمیکنه.فقط توانایی این سایت زیر سوال میبره.الان حتی رو پیسی هم 3 تا از گزینه های اصلی سایت قابل استفاده نیست....این از زیر مشکل در رفتن افت داره واسه سایت.
    متاسفم واسه موبایلستان که کوچکترین توجهی ندارخ به این اصول از زیرش شونه خالی میکنه...

Sent from my LG-V500

Mr.World.Wide آواتار ها
    درجه
    عضو ممتاز
    شماره كاربری
    816992
    جزئیات بیشتر...
    LG Nexus 5
    Huawei Honor 3X
    Medal1

مدیران عزیز
    این بنر که گذاشتید واقعا روی دکمه آخرین ارسال ها هست
    و خیلی اذیت میکنه
    خب اگر قراره این بنر رو حذف نکنید خب لااقل دکمه آخرین ارسال ها رو جاش رو عوض کنید
    کاری نداره که
    واقعا اذیت کننده س
    من توی گوگل کروم اد بلاک پلاس رو دارم
    اما تو اینترنت اکسپلورر نیست
    و فعلا مجبورم با اینترنت اکسپلورر کار کنم
    این بنر خیلی اذیت میکنه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12