• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 8 از 19 نخستنخست ... 67891018 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 71 به 80 از 181

برنامه ها و آموزش های تخصصی

1. Top | #71

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 724547
      نام : احمد
      سپاس ها : 1,620
      سپاس از شما 2,524 بار در 1,170 پست
      کمک مالي به سايت: 1000 ريال
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط naseriya
      سلام دوست عزیز، من متوجه منظور شما نشدم، اما احتمالا منظورتان این بوده که رام B393 در نت وجود نداره وگرنه میزدین. اما حتی اگر هم وجود داشت، تضمینی وجود ندارد که حتما روی گوشی شما نصب بشود. منظور من رام اورجینال گوشی شما بود که نهایتا میتواند بیلد نامبر B109 بوده باشد. شخصا رام B393 را در جایی ندیدم، تا جایی که من میدانم آپدیت بیلد نامبر B393 آمده که با حجم 425 مگابایت، شخصا آنرا از طریق گوشی نصب کرده ام و در یکی از پستها هم جهت مشاهده، چند اسکرین شات از آن گذاشته ام.
      b109 خیلی قدیمیه. اگه میشد قدیمی تر رو زد من b390 رو میزدم چرا اینقد به عقب برگردم؟!باید تحقیق کنم ببینم b390 روی b393 میخوره یا نه.
      مدیران بخش هم میخونن و جواب نمیدن!!

2. کسب و کار

3. Top | #72

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 728676
      نام : مهران
      سپاس ها : 320
      سپاس از شما 460 بار در 232 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط RedDragonA
      b109 خیلی قدیمیه. اگه میشد قدیمی تر رو زد من b390 رو میزدم چرا اینقد به عقب برگردم؟!باید تحقیق کنم ببینم b390 روی b393 میخوره یا نه.
      مدیران بخش هم میخونن و جواب نمیدن!!
      سلام، دوست عزیز به قدیمی بودن آن توجه نکنید، به اورجینال بودنش توجه کنید،در بسیاری از موارد تنها راه رفع مشکل گوشی، برگشت به رام اورجینال و اولیه گوشی است، و طبیعتا رام اورجینال گوشی از ورژن پائیینی برخوردار است و قرار نیست شما در آن ورژن باقی بمانید، و بعد از رفع مشکل میتوانید هر ورژنی که دوست دارید نصب کنید. من برای مواقعی گفتم که بیلد 390 یا پائین تر آن نصب نمیشود و هیچ راهی باقی نمونده باشه، اما اگر امتحان نکرده اید، از بیلد B390 یا هر بیلدی که صلاح میدانید، استفاده کنید.

4. كاربران زير از شما naseriya عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #73

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 724547
      نام : احمد
      سپاس ها : 1,620
      سپاس از شما 2,524 بار در 1,170 پست
      کمک مالي به سايت: 1000 ريال
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط naseriya
      سلام، دوست عزیز به قدیمی بودن آن توجه نکنید، به اورجینال بودنش توجه کنید،در بسیاری از موارد تنها راه رفع مشکل گوشی، برگشت به رام اورجینال و اولیه گوشی است، و طبیعتا رام اورجینال گوشی از ورژن پائیینی برخوردار است و قرار نیست شما در آن ورژن باقی بمانید، و بعد از رفع مشکل میتوانید هر ورژنی که دوست دارید نصب کنید. من برای مواقعی گفتم که بیلد 390 یا پائین تر آن نصب نمیشود و هیچ راهی باقی نمونده باشه، اما اگر امتحان نکرده اید، از بیلد B390 یا هر بیلدی که صلاح میدانید، استفاده کنید.
      آها دیدم راه دانگریدش برگشت به همينه اوکی ممنون
      اگه مستقیما میشد خوب بود.یا اگه امتحان کنم مشکلی پیش نمياد؟

6. Top | #74

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 265193
      سپاس ها : 13
      سپاس از شما 24 بار در 6 پست
      جزئيات بيشتر

سلام دوستان من میخوام یه دونه h60-l02 رو آنلاک کنم ولی این ارور میده
      We regret to say that the information you are searching is not found. Pleae mail to mobile@huawei.com, We'll respond to you as soon as possible, thanks.

7. Top | #75

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 680801
      نام : alireza
      سپاس ها : 337
      سپاس از شما 343 بار در 123 پست
      جزئيات بيشتر

سلام به همه دوستان من گوشیموانلاک کردم حالا هر چی رام رسمی میزنم میخام گوشیمو ریلاک کنم نمیشه و ایراد میده که گوشی ذوت هست وریسک داره این کار در حالی که من رام رسمی به روش سه دکمه زدم ممنون میشم راهنمایی کنن دوستان
      ویرایش توسط alireza1164 : 02-06-2015 در ساعت 08:29

8. Top | #76

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : HUAWEI
      شماره كاربري : 797921
      نام : .: Ali :.
      سپاس ها : 4,413
      سپاس از شما 3,400 بار در 1,111 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mosi64
      We regret to say that the information you are searching is not found. Pleae mail to mobile@huawei.com, We'll respond to you as soon as possible, thanks.
      دوست گلم
      شما نمیخواد اعصاب خودتو خورد کنی
      اگر یه ترجمه ساده هم بکنی معلوم میشه مشکل از کجاست...
      میشه این اطلاعات رو نمیشناسه و قابل فهم نیست و بعدش میگه که به ایمیل هواوی ایمیل بزنید...

یه جای کار رو اشتباه رفتید

به سوالات در مورد گوشی در پیغام خصوصی پاسخ داده نخواهد شد

9. 3 كاربر زير از شما .ALI KING. عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #77

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 680801
      نام : alireza
      سپاس ها : 337
      سپاس از شما 343 بار در 123 پست
      جزئيات بيشتر

کسی از دوستان راهنمایی در مورد ریلاک کردن دوباره بوت لودر نداره ؟

11. Top | #78

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mosi64
      سلام دوست عزیز، همونطور که دوست خوبمون واست توضیح دادن، شما در ارسال اطلاعات گوشی برای سایت قطعا دچار اشتباهی شدید که با اطلاعات شرکت هواوی همخوانی نداشته. آنها در پاسخ به ایمیل شما به این مطلب اشاره کرده اند. شما لطف کن به همین آدرس که شرکت برایت ارسال کرده، یک ایمیل دیگه بزن وبا این مضمون:
      Hi I need recovery pack to unlock the Bootloader please send me
      My phone model : H60-L04
      IMEI : 867708010000000
      S/N : G7FDUC9310000000
      Thanks
      مدل گوشی و کد IMEI و سریال نامبر گوشی را خیلی دقیق بنویس، تا کد آنلاک گوشی را برایت ایمیل کنن. بعد به راحتی میتونی گوشی رو آنلاک کنی. موفق باشی

12. Top | #79

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1164
      سلام به همه دوستان من گوشیموانلاک کردم حالا هر چی رام رسمی میزنم میخام گوشیمو ریلاک کنم نمیشه و ایراد میده که گوشی ذوت هست وریسک داره این کار در حالی که من رام رسمی به روش سه دکمه زدم ممنون میشم راهنمایی کنن دوستان
      سلام، دوست عزیز برای نصب رام رسمی، گوشی شما باید آنلاک و آنروت باشه، به ارورها توجه کن و دقیقا اینکار شما ریسک زیادی دارد و ممکن است در نهایت با یک گوشی خاموش مواجه شوید. شما رام رسمی را با سه کلید، وقتی نصب کردید که گوشی شما لاک بوده و هنوز روت نکرده بودید.

13. Top | #80

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1164
      کسی از دوستان راهنمایی در مورد ریلاک کردن دوباره بوت لودر نداره ؟
      سلام. دوست عزیز آموزش آقا امیر را در پست اول همین تایپیک بخوان. شما به همون روشی که آنلاک و روت کردید، باید ابتدا آنروت و سپس Relock کنید تا بتوانید رام اورجینال را فلش بزنید. حتما میدانید که باید کد آنلاک 16 رقمی را داشته باشید. بعد از آنروت، بجای گزینه Unlock گزینه سوم Relock را بزنید. به شما هشدار میدهد که باید قبل از وارد کردن کد Unlock، با سه کلید فلش بزنید. سپس گوشی Restart میشود. پس از انجام عملیات کد آنلاک را وارد کرده و Relock کنید.
      در نهایت دوست عزیز، با عرض شرمندگی توصییه میکنم چنانچه گوشی شما خواسته های شما را برآورده میکند و مشکل خاصی ندارد، از انجام اینکارها خوداری کنید. چون کوچکترین اشتباهی ممکن است با ریسک زیادی همراه باشد و در نهایت تصمیم با شماست. پیروز باشی

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Honor.png
مشاهده: 21
حجم: 8.8 کیلو بایت

صفحه 8 از 19 نخستنخست ... 67891018 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع