× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

آرشیو

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 38480
    سپاس ها : 130
    سپاس از شما 31 بار در 15 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض گوشی مناسب و ارزان برای بچه ها

سلام.اولا عذر خواهی می کنم که اینجا تاپیک زدم ودلیلشم اینکه در بخش مشاوره گوشی نتونستم تاپیک باز کنم. از دوستان خواهش می کنم که در زمینه ی خرید یک گوشی مناسب و ارزان من را راهنمایی کنند.من موارد ذیل را می خواستم بدونم:
    1-بهترین و ارزان ترین گوشی نو و دوربین دار(هر مارکی باشه مهم نیست) همراه با قیمت حدودی آن
    2-بهترین و ارزان ترین گوشی نو که بدون دوربینه(هر مارکی باشه مهم نیست) همراه با قیمت حدودی آن
    3-بهترین و ارزان ترین گوشی دست دوم ولی تمیز و دوربین دار(هر مارکی باشه مهم نیست) همراه با قیمت حدودی آن
    4-بهترین و ارزان ترین گوشی دست دوم ولی تمیز که بدون دوربینه(هر مارکی باشه مهم نیست) همراه با قیمت حدودی آن

پیشاپیش از دوستانی که بنده را شرمنده می کنند کمال تشکر را دارم.

2. Top | #2

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2007_j
    سلام.اولا عذر خواهی می کنم که اینجا تاپیک زدم ودلیلشم اینکه در بخش مشاوره گوشی نتونستم تاپیک باز کنم. از دوستان خواهش می کنم که در زمینه ی خرید یک گوشی مناسب و ارزان من را راهنمایی کنند.من موارد ذیل را می خواستم بدونم:
    1-بهترین و ارزان ترین گوشی نو و دوربین دار(هر مارکی باشه مهم نیست) همراه با قیمت حدودی آن
    2-بهترین و ارزان ترین گوشی نو که بدون دوربینه(هر مارکی باشه مهم نیست) همراه با قیمت حدودی آن
    3-بهترین و ارزان ترین گوشی دست دوم ولی تمیز و دوربین دار(هر مارکی باشه مهم نیست) همراه با قیمت حدودی آن
    4-بهترین و ارزان ترین گوشی دست دوم ولی تمیز که بدون دوربینه(هر مارکی باشه مهم نیست) همراه با قیمت حدودی آن

پیشاپیش از دوستانی که بنده را شرمنده می کنند کمال تشکر را دارم.
    :icon_hug:

3. Top | #3

جزئيات بيشتر

ای بابا این سایت چرا اینطوری شده؟حتی مدیران سایت هم جواب سوالات دوستان را نمیدن!!!!!!!!اگه اینجوری قراره باشه خوب زودتر درشو تخته کنین!!!!!!این چه انجمنیه که راه انداختین که یک نفر جواب سوال آدم را نمیده!!!!واقعا که خجالت داره به خصوص برای مدیران!!!از اون موقعی که گروه ویژه تشکیل شد؛این سایت هم به گند کشیده شد!!!اول که اینطوری نبود.یکسری دوستان با مرام و مسولیت پذیر اینجا بودند که هیچ سوالی را بی جواب نمی گذاشتن.اینجا دیگه اسمش انجمن نیست!!!!!!!!!!

4. Top | #4

جزئيات بيشتر

واقعا که!!!!!!

5. Top | #5

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 83516
    نام : ناصر
    سپاس ها : 80
    سپاس از شما 284 بار در 114 پست
    جزئيات بيشتر

شما بهتر بود قيمتت رو هم مي گفتي چون توي اين دوره و زمونه انواع بچه داريم

6. 2 كاربر زير از شما NaserKhan عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #6

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط NaserKhan
    شما بهتر بود قيمتت رو هم مي گفتي چون توي اين دوره و زمونه انواع بچه داريم
    حق با شماست دوست عزیز.من یک گوشی ما بین 20-30 میخواهم.ممنون از شما دوست عزیز.بالاخره یک نفر پیدا شد که جواب ما را بده،از مدیران که بخاری بیرون نمیاد.....:1:

8. Top | #7

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 74
    نام : رشاد
    سپاس ها : 424
    سپاس از شما 2,267 بار در 476 پست
    جزئيات بيشتر

برای بچه ها به نظر من از این گوشی های چینی بگیری ضرر نمی کنی. یا می تونی این مدل های قدیمی ال جی رو بگیری. فکر کنم قیمتش همون حدودا باشه.

9. كاربران زير از شما ReshadGP عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #8

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 83516
    نام : ناصر
    سپاس ها : 80
    سپاس از شما 284 بار در 114 پست
    جزئيات بيشتر

شما بهتره به فكر گوشي دست دوم باشي كه بتونه توي دست بچه ها دوام بياره ودر اين محدوده كه شما گفتي 1100 يا 1110 نوكيا البته دست دوم مي توني بخري و اين گوشي ها ه ماندگاري بيشتري نسبت به گوشي هاي ديگر از جمله چيني كه تازه وارد بازار شده دارند

11. كاربران زير از شما NaserKhan عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #9

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط NaserKhan
    شما بهتره به فكر گوشي دست دوم باشي كه بتونه توي دست بچه ها دوام بياره ودر اين محدوده كه شما گفتي 1100 يا 1110 نوكيا البته دست دوم مي توني بخري و اين گوشي ها ه ماندگاري بيشتري نسبت به گوشي هاي ديگر از جمله چيني كه تازه وارد بازار شده دارند
    نقل قول نوشته اصلی توسط ReshadGP
    برای بچه ها به نظر من از این گوشی های چینی بگیری ضرر نمی کنی. یا می تونی این مدل های قدیمی ال جی رو بگیری. فکر کنم قیمتش همون حدودا باشه.
    خیلی ممنون از شما دوستان عزیز ولی من دو تا سوال از شما دوستان عزیز داشتم اول اینکه مارک اون گوشی چینی چیه و چه امکاناتی داره؟دوما نوکیای 1100 و 1110 چه امکاناتی داره؟مثلا بلوتوث و دوربین هم داره؟
    ممنونم

13. Top | #10

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : قیمت گوشی ، تبلت و لوازم جانبی
    شماره كاربري : 99355
    نام : ایمان
    سپاس ها : 3,950
    سپاس از شما 15,125 بار در 3,698 پست
    جزئيات بيشتر

1100 , 1110 از این قبیل که امکاناتی نداره بلوتوزش کجا بود

14. كاربران زير از شما ImanKhan عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین