تبلیغات
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

Mehdi Afkari آواتار ها
    درجه
    عضو سایت
    شماره كاربری
    733697
    نام
    Secure Human
    جزئیات بیشتر...
    BlackBerry Z30
    BlackBerry PlayBook
    0935

14 پیدا کردن کشور سازنده دستگاه شما

ابتدا کد # ۶ ۰ # * را وارد کنید.
    – اگر شماره های هفتم و هشتم ۰۲ یا ۲۰ باشد، گوشی شما مونتاژ امارات متحده عربی است.
    – اگر شماره های هفتم و هشتم ۰۸ یا ۸۰ باشد، گوشی شما در آلمان تولید شده است و کارکرد آن بدک نیست.
    – اگر شماره های هفتم و هشتم ۰۱ یا ۱۰ باشد، گوشی شما تولید فنلاند است و کارکرد آن خوب است.
    – اگر شماره های هفتم و هشتم ۰۳ یا ۳۰ یا ۰۴ یا ۴۰ باشد، گوشی شما تولید چین است اما کیفیت خوبی دارد اما نه به خوبی کیفیت ۰۰ و ۰۱ و ۱۰٫
    – اگر شماره های هفتم و هشتم ۰۵ یا ۵۰ باشد، گوشی شما تولید یکی از کشورهای برزیل ؛ آمریکا و یا فنلاند است.
    – اگر شماره های -فتم و هشتم ۰۶ یا ۶۰ باشد، گوشی شما تولید چین، هنگ کنگ و یا مکزیک می باشد.
    – اگر شماره های هفتم و هشتم ۰۰ باشد، گوشی شما ساخت کارخانه اصلی و دارنده نشان (مارک) خود گوشی است و دارای بهترین کیفیت است.
    – اگر شماره های هفتم و هشتم ۱۳ باشد، گوشی شما مونتاژ کشور آذربایجان و کیفیت یه کمکی پایین میباشد.

S.H.A.H.R.O.K.H آواتار ها
    درجه
    عضو طلایی
    شماره كاربری
    198911
    نام
    کاک شاهرخ
    جزئیات بیشتر...
    091-0935-092
    Medal1 Medal2

من خبر نداشتم برزیل و امارات متحده عربی و آذربایجان و اینا هم خط تولید و مونتاژ دارن..باید بگم خبر کاملا ساختگی و فیک هستش...چون گوشی من اصلی تایوان هستش ولی به حرف شما باشه ساخت مکزیکه !!!!!

جدی خودتون این حرفها و خبرهای فیک وایبری رو باور میکنید ؟؟

Mehdi Afkari آواتار ها
    درجه
    عضو سایت
    شماره كاربری
    733697
    نام
    Secure Human
    جزئیات بیشتر...
    BlackBerry Z30
    BlackBerry PlayBook
    0935

نقل قول نوشته اصلی توسط S.H.A.H.R.O.K.H نمایش پست ها
    من خبر نداشتم برزیل و امارات متحده عربی و آذربایجان و اینا هم خط تولید و مونتاژ دارن
    باید بگم که خط تولید دارن ولی تو قالب شرکت های متفرقه و در سطح دو و سه جهانی کار می کنند.
    باید بگم خبر کاملا ساختگی و فیک هستش؟؟
    این دسته بندی جهانی هستش و کشکی نیست که میگید فیکه
    چون گوشی من اصلی تایوان هستش ولی به حرف شما باشه ساخت مکزیکه !!!!!
    فکر می کنم دستگاه شما HTC باشه که با این اوصاف شک نکنید ساخت چینه نه مکزیک

S.H.A.H.R.O.K.H آواتار ها
    درجه
    عضو طلایی
    شماره كاربری
    198911
    نام
    کاک شاهرخ
    جزئیات بیشتر...
    091-0935-092
    Medal1 Medal2

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi Afkari نمایش پست ها
    باید بگم که خط تولید دارن ولی تو قالب شرکت های متفرقه و در سطح دو و سه جهانی کار می کنند.

این دسته بندی جهانی هستش و کشکی نیست که میگید فیکه

فکر می کنم دستگاه شما HTC باشه که با این اوصاف شک نکنید ساخت چینه نه مکزیک

دوست من..من نوت3 سری اول کره ایی رو دارم که حتی باتریش هم کره ایی هستش...نوت3 ویتنام هم دارم..ولی به حرف شما باشه جفتشون ساخت چین هستن :|

مطمئن باشید اگه تو این کشورها تولید میشد اسم کشور رو مینوشت..مثل نوکیا که یه سریشون هند هستن(و واقعا هم تولید هند هستن و 0 درصد شکی هم توش نیست) ولی اصلا تو این لیست میگه فنلاند !!!! خدایی منبع این لیستتون کجاست من یقه اون رو بگیرم دی:

behzadshar آواتار ها
    درجه
    عضو طلایی
    بخش
    Nokia Lumia 920 & 925
    شماره كاربری
    354488
    نام
    محمدرضا
    جزئیات بیشتر...
    HTC One Max
    0935

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi Afkari نمایش پست ها
    ابتدا کد # ۶ ۰ # * را وارد کنید.
    – اگر شماره های هفتم و هشتم ۰۲ یا ۲۰ باشد، گوشی شما مونتاژ امارات متحده عربی است.
    – اگر شماره های هفتم و هشتم ۰۸ یا ۸۰ باشد، گوشی شما در آلمان تولید شده است و کارکرد آن بدک نیست.
    – اگر شماره های هفتم و هشتم ۰۱ یا ۱۰ باشد، گوشی شما تولید فنلاند است و کارکرد آن خوب است.
    – اگر شماره های هفتم و هشتم ۰۳ یا ۳۰ یا ۰۴ یا ۴۰ باشد، گوشی شما تولید چین است اما کیفیت خوبی دارد اما نه به خوبی کیفیت ۰۰ و ۰۱ و ۱۰٫
    – اگر شماره های هفتم و هشتم ۰۵ یا ۵۰ باشد، گوشی شما تولید یکی از کشورهای برزیل ؛ آمریکا و یا فنلاند است.
    – اگر شماره های -فتم و هشتم ۰۶ یا ۶۰ باشد، گوشی شما تولید چین، هنگ کنگ و یا مکزیک می باشد.
    – اگر شماره های هفتم و هشتم ۰۰ باشد، گوشی شما ساخت کارخانه اصلی و دارنده نشان (مارک) خود گوشی است و دارای بهترین کیفیت است.
    – اگر شماره های هفتم و هشتم ۱۳ باشد، گوشی شما مونتاژ کشور آذربایجان و کیفیت یه کمکی پایین میباشد.
    دوست عزیز این مطلب بارها توی اینترنت منتشر شده و کاملا الکیه
    من دقیقا یادمه از چند سال پیش همیشه این مطلب رو میدیدم.این بیشتر برای گوشیهای نوکیای قدیم کاربرد داشت و گرنه فکر نمیکنم اصلا کشوری مثل اذربایجاناصلا بتونه مونتاژ کنه

کلمات کلیدی این موضوع