• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 11 به 20 از 57

اخبار خارجی

1. Top | #11

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 66318
      نام : ایــرج
      سپاس ها : 495
      سپاس از شما 431 بار در 160 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط GUYVER
      کاملا تایید میشه روی رام استوک این لگ و تاخیر ها واقعا اذیت می کرد اما همه ی این لگ و تاخیر ها رو میشه از بین برد. ( آموزشش رو توی بخش نوت 4 قرار دادم. )

نکته اینجاست که تا الان سامسونگ نتونسته یک رام درست و بدون باگ برای نوت 4 بده. ( هنوز حتی آپدیت L رو هم نداده. ( بدبختی آپدیتش هم 5.0.1 هست که باگ های ریز و درشت L رو با خودش داره )

سامسونگ عدم توانایی خودش در کنترل دمای چیپ 5433 رو اومده با عملکرد DVFS به صورت زیر پوشش داده :

DVFS یا Dynamic Voltage and frequency Scaling به صورت زیر عمل می کنه : ( همه ی این ها تجربه ی شخصی هست )

1- در زمان گرفتن انجام یک تست سنگین ( به مدت 5 دقیقه ) دما به راحتی به 95C میرسه اینجاست که DVFS میاد و فرکانس کاری کلاستر A57 رو از 1900 به 1300 کاهش میده.تا زمانی که دما به رنج 50-60C برنگرده ، فرکانس همچنان پایین باقی می مونه.

2- در زمان انجام تست سنگین مربوط به GPU ، کافیه دما به رنج 70-80 برسه ، فرکانس کاری GPU رو هم از 600 به 266 کاهش میده.( لگ توی بازی ها از همینجا ناشی میشه )

سلام دوست من موافقم باهات این مشکل چیپ های سامی هست به نظرم روی ایگزینوس نمیشه زیاد حساب کرد من اسنپ 805 رو با رز 2K تست نکردم اما فکر میکنم بازدهی بهتری داشته باشه نسبت یه اگزینوس .نوت 4 جدا از پردازنده ها دو لنز متفاوت به کار برده رو نوت 4 یکیش همون ایزوسل خودمونه یکیشم لنز سونیه به نظرم همون اسنپ سگش شرف داره به اگزینوس من که تجربم تو اس 5 و نوت 3 اینو میگه حالا نوت 4 رو بچه ها بدجوری از اگزینوس مینالن...خصوصا از لگ و داغ کردن.دوست عزیز کاش نسخه اسنپ هم تست میکردی ببینی لگ میزنه یا نه.اما رز 2K رو باید بهشون لـعـنـت فرستاد که اوردن تو گوشی تو تی وی 4K لازم بود اونم واسه 42 به بالا تو 5.0 تا نهایتن 6.0 که بشه فبلت 1080P کافی بود متاسفانه گند زدن فک کن گوشیت 5.0 باشه اسنپ 810 هم داشته باشی ببین چی میشه البته اسنپ 810 هم تا مشکلات بیگ لیتل رو بر طرف کنه طول داره...

2. 4 كاربر زير از شما DEV3LOPER عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #12

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : Sony
      شماره كاربري : 437248
      سپاس ها : 9,325
      سپاس از شما 23,285 بار در 5,928 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط DEV3LOPER

سلام دوست من موافقم باهات این مشکل چیپ های سامی هست به نظرم روی ایگزینوس نمیشه زیاد حساب کرد من اسنپ 805 رو با رز 2K تست نکردم اما فکر میکنم بازدهی بهتری داشته باشه نسبت یه اگزینوس .نوت 4 جدا از پردازنده ها دو لنز متفاوت به کار برده رو نوت 4 یکیش همون ایزوسل خودمونه یکیشم لنز سونیه به نظرم همون اسنپ سگش شرف داره به اگزینوس من که تجربم تو اس 5 و نوت 3 اینو میگه حالا نوت 4 رو بچه ها بدجوری از اگزینوس مینالن...خصوصا از لگ و داغ کردن.دوست عزیز کاش نسخه اسنپ هم تست میکردی ببینی لگ میزنه یا نه.اما رز 2K رو باید بهشون لـعـنـت فرستاد که اوردن تو گوشی تو تی وی 4K لازم بود اونم واسه 42 به بالا تو 5.0 تا نهایتن 6.0 که بشه فبلت 1080P کافی بود متاسفانه گند زدن فک کن گوشیت 5.0 باشه اسنپ 810 هم داشته باشی ببین چی میشه البته اسنپ 810 هم تا مشکلات بیگ لیتل رو بر طرف کنه طول داره...
      همه ی مدل های نوت 4 رو تست کردم ، نسخه ی اسنپ هم لگ داره. ( درست مثل نسخه ی اکسینوس )

اینجور نیست که نسخه ی اسنپ کلا لگ و تاخیر نداشته باشه.اما GPU نسخه ی اسنپ از اکسینوس قویتره و توی بازی ها FPS بیشتری میده.( بماند که با اورکلاک Mali-T760 تا 750mhz میشه به فریم بالاتری نسبت به نسخه ی اسنپ رسید. )
      Kyūkyoku no shinka

5. 5 كاربر زير از شما GUYVER عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #13

درجه : عضو ممتاز
      شماره كاربري : 715880
      نام : saman-sami
      سپاس ها : 1,169
      سپاس از شما 2,028 بار در 674 پست
      جزئيات بيشتر

قبل از اینکه نوت 4 بیاد دست مردم زیاد از اگزینوس طرفداری میکردن و میگفتن بنچمارک هاش بالا تر قوی تره و... ولی در کل همونطوری که گفتین قبلا سامی خودشو نشون داده بود مخصوصا تو اس 4

که افتضاح بود ... فقط من موندم دلیل اینکه 150- 200 اختلاف قیمت دارن ! ینی 200 بیشتر بدی لگ بیشتر ببینی

اگه سر این 4 جی گند نمیزد تو سری H خیلی خوب بود چون الان مجبوری بین سی پی یو و 4 جی یکیو انتخاب کنی

7. 5 كاربر زير از شما saman-sami عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #14

بخش : Google Nexus
      شماره كاربري : 197862
      سپاس ها : 9,751
      سپاس از شما 10,947 بار در 2,646 پست
      جزئيات بيشتر

ببخشید دوستان که وسط بحث پر محتواتون میشه ولی این گوشی تا به این حد مشکل نداره ( نوت 4) مشکل کد نویسی یک بازی و عدم تطابق اون بازی با پردازنده مربوطه که برای اجرا احتیاج به تمام توان پردازندها نداره ول مبادرت به اینکار میکنه دلیل بر خوب یا بد بودن اون پردازنده نیست آقا شاهرخ مثال real racing3 زدن . خوب من همیشه بازی میکنم همراه با اتصال به wi fi ولی با این شرایط موردی در افت فریم یا لگ در بازی و یا بعد از خروج از بازی ندیدم البته من در چند روز اول با این گوشی مشکل داشتم که بعد از کلی سر و کله زدن باهش متوجه موردی در sd card شدم ( کاملا سالمه ولی اینم مثل اون بازی نمیدونم چرا با این پردازنده مشکل داره رو 9005 بخوبی کار میکنه)

بازهم معذرت میخوام با دمپایی پریدم وسط صحبتتون. ببخشید.

ویرایش : البته قبول دارم که پردازندههای ساخت کوالکوم بعلت تجربه بالای این شرکت و گسترشش در بین دیوایسهای مختلف عملکرد بهتری داره و خودمم یک از طرفداران این شرکتم.

9. 6 كاربر زير از شما Z E U S عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #15

جزئيات بيشتر

همه ی مدل های نوت 4 رو تست کردم ، نسخه ی اسنپ هم لگ داره. ( درست مثل نسخه ی اکسینوس )

اینجور نیست که نسخه ی اسنپ کلا لگ و تاخیر نداشته باشه.اما GPU نسخه ی اسنپ از اکسینوس قویتره و توی بازی ها FPS بیشتری میده.( بماند که با اورکلاک Mali-T760 تا 750mhz میشه به فریم بالاتری نسبت به نسخه ی اسنپ رسید. )
      من موافق نیستم باهات از نظر اسنپ و اگزینوس ولی طرفدارای اگزینوس همیشه جانب داریه غیر منظقی دارن اسنب تو 810 از الان میگن گند میزنه اما تو 820 که معماری کار خودشه و krait هست اما 14 نانومتری هست اگه بهینه بشه رو 1080 عالی میشه ...اما اگزینوس رو قبول ندارم من Ax اپل و اسنب کوالکام رو قبول دارم واقعا بازدهی بهتری دارن نسبت به بقیه..مدیا تک هم که مرخصه هوآوی هم از اون بدتر...تگرا هم عالیه اما میشه بخاری گرمای نافرمی تولید میکنه
      نقل قول نوشته اصلی توسط saman-sami
      قبل از اینکه نوت 4 بیاد دست مردم زیاد از اگزینوس طرفداری میکردن و میگفتن بنچمارک هاش بالا تر قوی تره و... ولی در کل همونطوری که گفتین قبلا سامی خودشو نشون داده بود مخصوصا تو اس 4

که افتضاح بود ... فقط من موندم دلیل اینکه 150- 200 اختلاف قیمت دارن ! ینی 200 بیشتر بدی لگ بیشتر ببینی

اگه سر این 4 جی گند نمیزد تو سری H خیلی خوب بود چون الان مجبوری بین سی پی یو و 4 جی یکیو انتخاب کنی
      موافقم باهات اما به نظرم همون f بخری بهتره اسنپ بهتره تا اگزینوس کاش رز 1080 بود نمیدونم چرا 2k زده... تبلت 13 اینچی که نیست.نه به اپل نه به سامسونگ نه به این شوری نه به این بی نمکی اپل گندشو در اورده سامسونگ هم همینطور...اپل میتونست دوربین 6 رو میزد 13 حسابی روش کار میکرد که وقتی زوم میکنی جزئیات داغون نشه ...یا رم رو میبرد 2 واقعا کم میاره خیلی هم گفتن و قبول کردن جز متصب ها سامسونگ که میدونید بازی با هسته و عدد هست حد تعادل ندارن برندها

11. 2 كاربر زير از شما DEV3LOPER عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #16

جزئيات بيشتر

من موافق نیستم باهات از نظر اسنپ و اگزینوس ولی طرفدارای اگزینوس همیشه جانب داریه غیر منظقی دارن اسنب تو 810 از الان میگن گند میزنه اما تو 820 که معماری کار خودشه و krait هست اما 14 نانومتری هست اگه بهینه بشه رو 1080 عالی میشه ...اما اگزینوس رو قبول ندارم من Ax اپل و اسنب کوالکام رو قبول دارم واقعا بازدهی بهتری دارن نسبت به بقیه..مدیا تک هم که مرخصه هوآوی هم از اون بدتر...تگرا هم عالیه اما میشه بخاری گرمای نافرمی تولید میکنه
      نوت 4 در نسخه های G و F از snapdragon 805 استفاده می کنه نه snapdragon 810 !!!

snapdragon 810 هنوز نیامده اما در rev 1 گزارش هایی مشکل حرارت بالا گزارش شده بود.

تا جایی که بررسی کردم همین لگ هایی که در نسخه ی اکسینوس هست در نسخه ی اسنپ هم موجوده.( میتونید توی فروم XDA هم مشاهده کنید. )

نقل قول نوشته اصلی توسط Z E U S
      ببخشید دوستان که وسط بحث پر محتواتون میشه ولی این گوشی تا به این حد مشکل نداره ( نوت 4) مشکل کد نویسی یک بازی و عدم تطابق اون بازی با پردازنده مربوطه که برای اجرا احتیاج به تمام توان پردازندها نداره ول مبادرت به اینکار میکنه دلیل بر خوب یا بد بودن اون پردازنده نیست آقا شاهرخ مثال real racing3 زدن . خوب من همیشه بازی میکنم همراه با اتصال به wi fi ولی با این شرایط موردی در افت فریم یا لگ در بازی و یا بعد از خروج از بازی ندیدم البته من در چند روز اول با این گوشی مشکل داشتم که بعد از کلی سر و کله زدن باهش متوجه موردی در sd card شدم ( کاملا سالمه ولی اینم مثل اون بازی نمیدونم چرا با این پردازنده مشکل داره رو 9005 بخوبی کار میکنه)

بازهم معذرت میخوام با دمپایی پریدم وسط صحبتتون. ببخشید.
      N.O.V.A 3 مشکل داره !!! ، Godfire Rise of Prometheus هم مشکل داره ؟ ( Godfire Rise of Prometheus خودش دیتای اختصاصی مالی داره )

این دو تا بازی از نظر گرافیکی واقعا عالی هستند برای همین این بازی ها رو مثال زدم.
      Kyūkyoku no shinka

13. 5 كاربر زير از شما GUYVER عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #17

بخش : Galaxy S Family
      شماره كاربري : 737641
      نام : Ahmad
      سپاس ها : 22,891
      سپاس از شما 19,879 بار در 5,919 پست
      جزئيات بيشتر

دوست عزیز چرا ما که نوت3 اگزینوس داریم داغی ندیدم! من الان 11ماهه که نوت3 اگزینوس دارم.
      این که تو بازی گوشی داغ میکنه در مورد کدوم گوشی صادق نیست که فقط روی سری نوت باشه!!!!
      تاچ ویز به خاطر نرم افزارهای اختصاصی که داره سنگسینه ولی با همین سنگینیش هم از گوشیهای سونی با اون روابط کاربری فوق ساده ش بازم روونتره....
      یه جوری در مورد لگ و کندی و نارضایتی صحبت میکنید که آدم فکر میکنه دارید در مورد گلکسی یانگ یا پاکت صحبت میکنید!!!
      به نظر من خیلی از نظراتی که داده میشه از روی صحبت های دیگرانه
      ​​

15. 8 كاربر زير از شما paprika 1 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #18

جزئيات بيشتر

نوت 4 در نسخه های G و F از snapdragon 805 استفاده می کنه نه snapdragon 810 !!!

تا جایی که بررسی کردم همین لگ هایی که در نسخه ی اکسینوس هست در نسخه ی اسنپ هم موجوده.( میتونید توی فروم XDA هم مشاهده کنید. )

.

دوست من کجای تاپیک گفتم نوت 4 اسنپ 810 داره میشه نشونم بدی؟

17. كاربران زير از شما DEV3LOPER عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #19

جزئيات بيشتر

دوست من کجای تاپیک گفتم نوت 4 اسنپ 810 داره میشه نشونم بدی؟
      [/INDENT]
      بحث سر چیپ 5433 هست ، شما دارید از snapdragon 810 صحبت می کنید ( برای همین گفتم. )
      Kyūkyoku no shinka

19. 3 كاربر زير از شما GUYVER عزيز، سپاسگزاری كرده اند

20. Top | #20

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط paprika 1
      دوست عزیز چرا ما که نوت3 اگزینوس داریم داغی ندیدم! من الان 11ماهه که نوت3 اگزینوس دارم.
      این که تو بازی گوشی داغ میکنه در مورد کدوم گوشی صادق نیست که فقط روی سری نوت باشه!!!!
      به نظر من خیلی از نظراتی که داده میشه از روی صحبت های دیگرانه

دوست عزیز شما فکر کن نظرات من از روی صحبت های دیگرانه من از روی تجربه میگم من نوت 3 هم اگزینوس داشتم هم اسنپ قابل مقایسه نبودند متاسفانه تا تعصبات کورکورانه هست همینه بعد میگن از روی صحبت های دیگرانه چون عقاید اکثریت همینه نه تنها اینجا بلکه فروم همسایه بلکه xda ...کسی هم نمیگه اگزینوس بده داستان اینتل و ای ام دی پیش میاد که تو بحث نمیگنجه
      ...اما سوک فقط اسنپ و Ax اپل.

21. 3 كاربر زير از شما DEV3LOPER عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع