× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

Chinese Tablets

1. Top | #1

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 643915
    سپاس ها : 37
    سپاس از شما 24 بار در 16 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض پيش فرض تبلت - قفل پسورد - درخواست اتصال به ایمیل گوگل - no wifi - no usb connect

سلام
    یک دستگاه تبلت غیر مارک ( چینی است که هنگام شناسایی توسط کامپیوتر نام آن را MT65XX میزند.)
    بر اثر اشتباه زدن پسورد پترن به تعداد زیاد، قفل شده و درخواست اتصال به ایمیل گوگل دارد.

1- وای فای خاموش است

2- gprs غیر فعال است (یعنی اینترنت سیم کارت رو هم فعال کردیم فایده نداشت)

3- با توجه به مطالبی که در اینترنت خواندم به نظر میرسد گزینه usb debugger هم غیرفعال باشد (چون فقط روی یک کامپیوتر که همیشه وصل میشده است... وقتی وصل میشود دو درایو به لیست درایوها اضافه میشود ولی امکان دسترسی یا ورود نیست.. )

4- اطلاعات روی تبلت نسبتا مهم است برای صاحب آن.

5- با ADB هم به دلیل عدم شناسایی دستگاه کاری نمیتوان انجام داد.

6- هر از گاهی کلیه اطلاعات دریوار دوم آن (که روی پی سی قابل دسترسی بوده است)، روی پی سی کپی شده است... آیا فکر میکنید اطلاعاتی مثل شماره تلفنها .. یا اطلاعات موجود در یک برنامه خاص از طریق این اطلاعات قابل دستیابی است؟ اگر بله چطور؟!؟! آیا میشود بعد reset factory با کپی همان اطلاعاتٰ دیتای مورد نظر بازیابی شود؟ (فرض بر اینکه برنامه خاص آن دیتا را نصب خواهد نمود).
    متاسفانه Backup انجام نشده است فقط فایلهای کپی شده است.

7- اصولا به امکان انجام reset factory هم شک دارم.

ممنون میشوم هر پیشنهاد یا راه حلی دارید مرا در جریان بگذارید.

2. Top | #2

جزئيات بيشتر

خوب کسی جوابی نداشت!!؟

من امشب رفتم به منوی ریست فکتوری
    اونجا یه گزینه backup user data داشت
    بک آپ گرفتم روی خود تبلت.
    حالا سوال اینه.. اگر گزینه wipe date رو بزنم .. این بک آپ باقی میمونه روی تبلت ؟؟؟؟ یا حذف میشه؟!؟!
    و اینکه یعنی اطلاعات من که در برنامه های مختلف ثبت کرده ام (برای مثال اطلاعات حسابداری و تقویم و .. و شماره تلفن ها و اس ام اس ها) بک آپ گرفته شده است؟!؟!!؟!؟ و بعد از ریست فکتوری (در حالتیکه فایل بک آپ روی خود تبلت است - و امکان دسترسی به اطلاعات تبلت به هیچ روشی نیست) میشه باز اونها رو روی تبلت داشت؟!؟!؟!!؟!؟

3. Top | #3

جزئيات بيشتر

بازم کسی جواب نداد
    باشه..
    من بگم چی شد.
    دیگه اجبارا ریست فکتوری رو زدم..
    ولی بعد دیدم فایل بک آپ حذف نشده .. همینطور فایلهایی که روی SD CARD بود.. ولی تلفنها و نرم افزارها و .... حذف شدن.
    حالا امشب با PC تست میکنم ببینم میشه فایل بک آپ رو RESTORE کرد یا خیر..
    خبرش رو میگذارم.

4. كاربران زير از شما قاصدک ما عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع