• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 30 از 36 نخستنخست ... 202829303132 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 291 به 300 از 354

صندلی داغ موبایلستان

1. Top | #291

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : صندلی داغ
      شماره كاربري : 759533
      نام : HOSE!N
      سپاس ها : 20,735
      سپاس از شما 24,188 بار در 5,277 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Kamy-R
      این @HF273 چرا صدای نحیف و ظریف منو که توش اینقد قشنگ عیدو تبریک گفتم پاک کرد از رو گوشیش؟!

بگذریم!
      حتما اینطور نبوده که میگی
      1- عیدت مبارک شد؟!
      تقریبا مبارکه اره
      2- عیدی چقد گیرت اومد؟
      فعلا تا اینجا 30 تومن
      3- مدرستون پیک نوروز بهتون نداد؟!
      تو ....خوردی؟!
      اره با این ریش و سیبیل بهمون عیدی میدن

4- صندلی داغ رو بدون @Rasool_Hamilton و @SEDANEH فرض کن مدیونی اگه برا هرکدوم کمتر از سه خط با فونت ریز توضیح بدی
      از رسول اصلا حرف نزن -این بشر اگه 100 تا صندلی هم پشت سر هم باشه چنان داغ میکنه که ندونی از کجا داغ شده!!! واقعا نمیتونم فرض کنم رسول تو صندلی من نباشه این رو جدی میگم !!!!حظور یکی مثل رسول برای صندلی شخص مهمی مثل من واقعا ضروریه اگه محدودیت صندلی داغ نبود الان من با همین رسول و مرتضی به 50 صفحه رسیده بودم
      جالبتر از همه اینه که اینا برعکس خیلی ها خسته نمیشن از سوال پرسیدن و مخشون برای پرسیدن سوال از قبل اماده هست!!!.... یکی مثل تورو اگه بخوام با رسول مقایسه کنم یه توهین بزررگ به رسوله واقعا

مرتضی مخ ماشینه خوب شد که بهش گفتم هیچی از ماشین حالیم نیست ولی باز هم میاد ازم درباره ماشین سوال میپرسه خخخخخ ولی خوب باز هم خوبه صندلی رو خالی نمیزاره سعی میکنه از هر جا که شده بره سوال گیر بیاره و ازم سوال بپرسه -سوالاتش هم خوبه حداقل بهتر از توئه خخخخخخ
      از خصوصیات این بشر میتونم به اخلاق خوبش اشاره کنم که میتونه هر صندلی رو تنهایی اداره کنه و به شدت هم گرمش میکنه صندلی رو -کسی که روی صندلی میشینه میفهمه من چی میگم
      در کل بهت بگم که خدا ازت نگذره این همه توضیح دادم!!!! دوما صندلی من بدون حظور این دوتا شاید خیلی کمتر از این صفحاتش جلو میرفت

5- چایی زغالی دوست داری یا کتری گازی یا کتری برقی؟! یا چای کیسه ای؟!!!!!
      مطمعنا ذغالی خیلی بیشتر میچسبه تا چای کیسه ای
      6- الکل صنعتی یا الکل سفید؟!
      الکل سفید برای پاک کردن بیشتر به کار میاد
      7- جوجه کباب وسط جنگل شمال بیشتر میچسبه یا چلو کباب کوبیده تهیه شده از گوشت خر عملی(junky) در سلف دانشگاه؟!
      الان پرسیدن داشت واقعا؟!
      البته تو دانشگاه هم حال دیگه ای داره چون با رفیقا غذا خوردن میچسبه ولی به شمال نمیرسه

8- نظرت در مورد پادکست؟
      خوب بود همین
      9- به نظرت حجم صدای بم توی پادکست یکم زیاد نبود؟!
      دیگه ناچاری بود چون باید کیفیتش یه کم میومد پایین تا بتونن همه به راحتی دانلود کنن
      10- تفاوت جوجه تیغی و خارپشت در چیست؟! مسله اینست!
      در این که اسمشون فرق داره ولی صفات و شکلشون کپی همه
      یکی از بهترین خاطرات مجازیم(صندلی داغ با حضور من!)
      و یادبود صندلی داغم!

از خـــــداونـــد شکــــایـــــت دارمــ...
      که در شــهــری مــتــولــد شــدم
      که ذهــــن مــــردمـــانـــش

بــــوی گـــنـــد شـــهــوت مــیــدهــد...

welcome to dark world

.
      ته خطـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــ

2. 8 كاربر زير از شما * honex * عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #292

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ALIREZA
      امروز چکار کردی ؟
      امروز از خواب که بلند شدم صبحونه خوردم و اومدم پای صندلی داغ! بعدش هم مهمون اومد ازشون پذیرایی کردم
      نظرت در مورد شهدا ؟
      غیرت و شجاعت رو باید از اینا یاد گرفت
      ایا شهدا نرفتن تا ما راحت باشیم ؟
      پس فکر کردی برای تفریح رفتن!؟ وصیت نامه اکثرشون هم این رو نوشته بود که به خاطر ناموس رفتن
      ایا اونها هم زندگی میخواستن ؟
      اونا اخرت میخواستن و ارامش خانوادشون رو

کی متاهل میشی ؟
      معلوم نیست حقیقتش شاید 7-8 سال دیگه
      تا کی مجرد میمونی ؟
      جواب این سوال و سوال بالا یکیه
      ایفون ؟ سامسونگ ؟
      ایفون گرونه ولی برای من بهتره

و یادبود صندلی داغم!

welcome to dark world

.

5. 8 كاربر زير از شما * honex * عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #293

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 734303
      سپاس ها : 12,534
      سپاس از شما 6,794 بار در 1,303 پست
      جزئيات بيشتر

Hi
      احساسی که الان داری؟

منظورم از الان الانی بود که سوالو مینوشتم
      پس احساستو دوباره بگو

اخرین کتابی که پاره کردی؟

تاحالا ناخنتو با موکت بر بریدی؟

تاحالا خیار گوجه لای بربری میل کردی؟

چندبار معلم عربی تورو از کلاس انداخته بیرون؟

اخرین باری که عطسه ات اومد و یهویی نیومد (عجب حس مزخرفی)کی بود؟

تا حالا چیپس رو خودت دوباره تو روغن سرخ کردی؟(یک حالی میده)

نظرت راجع به چیتوز موتوری
      Bi

7. 7 كاربر زير از شما ™M A H D عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #294

درجه : مدير بخش
      بخش : Galaxy S I9003 & R I9103| Grand Family
      شماره كاربري : 756923
      نام : Rasool
      سپاس ها : 11,719
      سپاس از شما 15,667 بار در 3,561 پست
      جزئيات بيشتر

دور بعدی ...

1. به نظرت چرا این حسین @HF273 منو بلاک کرده؟؟؟ میرم تو پروفایلش مینویسه به دلیل گزوینی بودن از ارائه خدمات معذودیم ... آقا خب شما خودت قضاوت کن ... عکس تیلورو که گذاشته ... مجبور میکنه تیلور پسرونه رو تصور کنیم ... صداشم که تو پادکست دافی کرده ... خوب تو حق نمیدی آدم اون روی گزوینیش بالا بیاد؟؟؟؟؟

2. اگر یک ذره را برگیری از جای...جهان از پیش افتاد سراپای

شیخ محمود شبستری ... از اصول فیزیک هایزنبرگ حرف زده تو این شعرش ...

نظرت؟؟؟

3. نظرت راجع به این شعر:

گویند بهشت با حور خوش است
      من میگویم که آب انگور خوش است
      این نقد بگیر و دست از آن نسیه بردار
      کاواز دهل شنیدن از دور خوش است

4. اگه واقعیت با حقیقت فرقی نداره پس این مثال جوابش چیه؟

واقعیت این است که ما چون ماشینی ارگانیک با هوش هستیم... اما در پس این واقعیت حقیقتی نهفته است که بشر از دیدن آن عجز است. روح و ذهن ...

5. نظرت در باره این متن:

برای هرچیز زمانی است و هر مطلبی را زیر آسمان وقتی است. وقتی برای ولایت و وقتی برا موت. وقتی برای غرس کردن و وقتی برای کندن مغروس. وقتی برای قتل و وقتی برای شفا. وقتی برای انهدام و وقتی برای بنا کردن. وقتی برای گریه و وقتی برای خنده. وقتی برای ماتم و وقتی برای رقص. وقتی برای پراکندن سنگ ها و وقتی برای جمع کردن سنگ ها. وقتی برای کسب و وقتی برای خسر. وقتی برای نگاه داشتن و وقتی برای دور انداختن. وقتی برای دریدن و وقتی برای دوختن. وقتی برای سکوت و وقتی برای گفتن. وقتی برای محبت و وقتی برای نفرت. وقتی برای جنگ و وقتی برای صلح. پس کار کننده رو از زحمتش چه منفعت است؟
      کتاب مقدس.بخش جامعه. آیه 1 تا 10

6. سوالی دارم. اما وقتی میبینم جوابی در کار نیست خیلی ساده فراموشش میکنم.

آیا این جمله درسته؟ دلیلش چیه؟

7. دلیل اینکه سوال کردن از جواب دادن سخت تر شده چی هست؟

8. نظرت راجع به هیتلر؟

9. گفتی 2+2 نمیشه 5 چرا چون این در ذهن ماست و تاریخ هم مانع این میشه.

حالا این متن رو بخون:

فرض کنیم هیتلر در جنگ پیروز میشود و تمام یهودی های دنیا را سر به نیست میکند و به مردم میقبولاند که واقعا ن*ژاد. برتری وجود دارد. کتاب های تاریخ عوض میشود و صد سال بعد جانشینانش سرخ پوستان را هم از بین میبرند.سیصد سال بعد ن*ژاد سیاه هم کلا نابود میشود و یرانجام این ماشین جنگی قدرتمند پانصد سال بعد موفق میشود ن*ژاد زرد را هم از زمین محو کند.کتاب های تاریخ از جنگ های کهن با بربرها میگویند اما هیچ کس آن ها را با دقت نمی خواند چرا که اصلا مهم نیست.
      و دوهزار سال بعد از تولد نازیسم در کافه باری در توکیو که پانصد سال است در آن مردم قدبلند و چشم آبی ساکن شده اند هانس و فریتز با هم آبجو میخورند. هانس به فریتز نگاه میکند و میپرسد : فریتز فکر میکنی همیشه همه چیز همین طور بوده؟
      فریتز میگوید: چی همین طور بوده؟
      -دنیا
      -معلوم است که همیشه همینطو بوده مگر یادمان نداده اند؟

هانس میگوید: آره. نمیدانم چرا این سوال احمقانه را کردم! آبجویشان را میخورند و از چیزهای دیگر حرف میزنند و موضوع را از یاد میبرند.

حالا به نظرت میشه 4+4 بشه 5؟

10. جنگیدن آسونتره یا قبول کردن صلح و یا معاهده نامه بعد از جنگ؟ چرا؟

فعلا تا بعد

مخلصیم
      Only one who devotes"
      himself to a cause with
      his whole strength and
      soul can be a true
      master.For this reason
      mastery demands all of
      "a person

___ Albert Einstein ___

.:||
      Antimatter - Mr. White ||:.

شیخی به زن فاحشه گفتا مســـتی
      هر لحظه به دام دگری پا بســتی
      گفت شیخا، هر آنچه گویی هســتم
      اما تو چنان که می نمایی هسـتی؟

9. 9 كاربر زير از شما Rasool_Hamilton عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #295

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 362731
      سپاس ها : 14,313
      سپاس از شما 21,616 بار در 3,611 پست
      کمک مالي به سايت: 600000 ريال
      جزئيات بيشتر

عجب....
      4 زیاد بود نخوندم

1- حسین بلاخره اعتراف کرد! میگه اگه میخواست صدای منو پخش کنه جا داف بلندم میکردن چرا خودم چنین حسی نداشتم؟
      2- علیرضا باز گیر داده به ازدواجت در مورد این مورد انشایی بنویس
      3- الان رسیدی صفحه 30 ذوق کردی یا خرکیف شدی؟
      4- فرض کن تو اتوبوس نشستی. یه پیرمرد با عصا میاد کنارت وایمیسته. دلت میسوزه پا میشی جاتو بدی بش. ولی اون چک میخوابونه زیر گوشت و بت میگه بیشین سر جات! عکس العملت؟!
      5- (این داستان واقعیست!)فرض کن دم 4 راه ایستادی. یه بچه کوچیک فقیر میاد ازت کمک میخواد. توهم دست میکنی تو جیبت یه پولی بهش میدی. همون موقع ماشین رفع سد معبر میاد. طرف فرار میکنه. خودشو رفیقاش میپرن توی یه BMW 530 نقره ای و راننده گازشو میگیره میره. اون لحظه چه حالی بت دست میده؟!
      6- اس ام اس تبریک ر ی ی س - ج م ه و ر برات اومد؟ برا من اومد. جوابشم دادم دلیوری هم داد الان منتظر نشستم بیان بکننم تو گونی ببرنم
      7- رانندگی میکنی؟! اگه اره اسم ماشینو مدل و سال خرید و قیمت و همه چیشو بده!(بگی تکراریه لهت میکنم من اگه حال داشتم 30 صفحه رو بخونم که به جاش وقت میذاشتم برا کنکورم که نرم اون دانشگاه خراب شده!!!!)
      8- از خون نمیترسی؟ سوسول؟
      9- اگه داداشت همین جوری شوخی شخی محض خنده با دمپایی ابری بخوابونه زیر گوشت چیکارش میکنی؟! (قیافت اون لحظه دیدن داره! )
      10- و در آخر(به خاطر اینکه مسافرم و شاید این آخرین سری سوالام باشه) نظرت در مورد من؟! مدیونی اگه راست و حسینی، اون چیزی که تو دلته رو به زبون نیاری(چه خوب چه خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بد!!!!) خیالت راحت. بدترین حرفا هم بارم کنی ناراجت نمیشم. اگر اینجا نمیتونی بگی میتونی توی واتس اپ بم بگی

11. 9 كاربر زير از شما Kamy-R عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #296

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 801955
      سپاس ها : 5,175
      سپاس از شما 2,630 بار در 609 پست
      جزئيات بيشتر

سلام عیدتون مبارک

1 نظرت راجب وضع کشوری که توش زندگی میکنی چیه ؟

2 بهترین سن ازدواج رو چه سنی میدونی ؟

3 بهترین دوستات تو این سایت کیا هستن؟

4 برا مسافرت دوس داری بری شمال کشور یا جنوب کشور ؟چه شهر هایی؟

5بنظرت سایت موبایلستان نسبت ب سال قبل افت نکرده ؟دلیلش رو چی میدونی ؟

6 بزرگترین هدف تو زندگیت چیه ؟

7 تا چه حد عشق رو قبول داری ؟ بنظرت واقعی هستش یا ساخته ذهن انسان ؟

8 یه عکس از خودت بزار

بدرود

13. 7 كاربر زير از شما MEHRDAD.B عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #297

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Rasool_Hamilton
      دور بعدی ....

اول توضیح بدم راجع به اون اتم

برا خود من خیلی جالبه .. اگه از من بپرسن برترین نظم رو چی داره میگم همین اتم ... حدود 70 سال پیش همه میگفتن که رفتار ذرات زیر اتمی تصادفی هست (چون تعریفی برای رفتار پیچیده و درهم برهمشون نداشتن) ولی انیشتین میگفت مخالفم چون خدا تاس نمیندازه ... 50 سال بعد نظریه هایی داده شد که نظر انیشتین رو تایید میکرد ..یعنی پس این حرکتهای درهم برهم یه نظم فوق العاده پیچیده وجود داره که دهن آدم میخوره به سقف...
      انیشتین یه انسان غیر عادی و فوق متفکر بود خدا رحمتش کنه واقعا
      ببین همه چی تو دنیا از متریال (ماده) تشکیل شده ... حتی خود ما ... ماده از اتم تشکیل میشه ... اتم از نوکلئون (هسته) و الکترون تشکیل شده ... نوکلئون از پروتون و نوترون تشکیل شده ... خود پروتون و نوترون از کوارک ها ساخته شدن ... پروتون از دو کوارک بالا و یک کوارک پایین و نوترون از دو کوارک پایین و یک کوارک بالا ساخته شده .. الکترون از لپتون ساخته شده ...حالا یه سری ذرات دیگه هم علاوه بر لپتون ها و کوارک ها تو اتم وجود دارن ... بوزون ها ... معروف ترین بوزون فوتون هست که وظیفه انتقال نور رو داره ... بعد بوزون های گولئوم بوزون w و z بوزون گرویتیوم و بوزون هیگز وجود داره ... این بوزون ها عناصر میانجی هستن ... بوزون های گولئوم کلا 8 نوع هستن که با ماتریس های گلمان تشخیص داده میشن ... این ها به همراه بوزون هیگز جوری بین پروتون ها و نوترون ها آرایش میگیرن که بین دوتا پروتون یه حالت خلسه ای ایجاد میشه و بارشون به هم نمیرسه و اصطلاحا نیروی قوی هسته رو ایجاد میکنن ...
      رسول خیلی اطلاعات خوبی رسوندی ازت ممنونم- ولی یه چیز رو میگم ناراحت نشی -انسان هر چقدر پیشرفت کنه نمیتونه اخر خط علم برسه ،هر چی رو کشف میکنی هزارتا چیز دیگه پشتشه
      پ.ن : جالبه بدونی بوزون هیگز 1 سال بیشتر نیست که اثبات شده و قبلا فقط یه نظریه بود ... سال 2013 برای اولین بار توی هادرون کلایدر سرن تو سویس با برخورد دادن 2 تا اتم که با سرعتی نزدیک به سرعت نور به سمت هم میرفتن کشف شد (جالبه وقتی به هم برخورد کردن برای 1 ثانیه زمان برای اونها متوقف شد ولی برای ما با توجه به گرانش بیشتر از 10 دقیقه طول کشید ...) ... بوزون گرویتیوم هم که توجیه کننده جاذبه هست هنوز اثبات نشده و نظریه هست ...
      wow!!!
      فوق العاده هست

حالا بریم سر سوالا زیادی چرت و پزت گفتیم
      اطلاعاتت تو حلقم
      1. به نظرت امکانش هست دنیا شبیه سازی باشه و خود خدا هم برای تعالی روح این شبیه سازی رو به وجود آورده باشه ... ؟ اینجا که لطمه ای به وجود خدا وارد نیست؟
      کل چیز هایی که خلق شده برای ازمایش هست،میشه اسم شبیه سازی روش گذاشت ولی شبیه سازی محدودیت داره اما این دنیا با این همه علم بی حد و مرزش و خیلی چیز های دیگه نمیشه گفت شبیه سازیه خیلی پیچیده تر از این حرفاس
      2. تصور کن میذارنت رو یه صندلی و میچرخوننت ... بعد یه مدتی 90 درصد خون بدنت جمع میشه تو پاهات ... اینجاست که مغزت عملا میمیره ... تو توی این شرایط تجربه نزدیک به مرگ رو تصور میکنی ... خودتو میبینی که رو صندلی نشستی ولی این بالایی ... بعد با شوک الکتریکی دوباره زندت میکنن و برت میگردونن ... تو این شرایط اولین کاری که بعد از برگشت میکنی چیه ؟
      من فقط میتونم از سر جام بلند شم و به مدت 5 دقیقه فرار کنم
      ترسناکه خوب این مسئله شوکه میشه ادم

3. تصور کن تو یه دره ای ... یه سنگ افتاده رو انگشتت و گیر افتادی لای دره ... موبایل نداره ... غذا و آب خیلی کمه و هیچ کس هم از اون دور اطراف عبور نمیکنه ... چیکار میکنی تو این شرایط؟
      سعی میکنم انگشتم رو بکشم بیرون
      اگه اومد بیرون که هیچ اگر نیومد انگشت رو قطع میکنم

4. اگه شرایطی باشه که بتونی بری به کشوری مثل آلمان بورسیه دانشگاه بشی و دانشگاه تمام مخارجتو بده و بعد هم استخدامت کنه منتها بخاطر سربازی نمیتونی قانونی ازکشور خارج بشی ... مجبوری قاچاقی بری ... اگه قاچاقی بری دیگه نمیتونی خونوادتو تا چندین سال ببینی ... کدوم رو انتخاب میکنی؟ رفتنو تامین آیندتو یا خونوادتو؟ چرا؟
      من ادمی نیستم که به راحتی ریسک کنم
      قبول نمیکنم

5. خوب گفتی ما اختیار داریم ... قبول ... حالا اگر اختیار داریم چطور میشه این رو توضیح داد؟ تو میتونی بشینی ... میتونی پاشی وایسی ... اما چی باعث میشه بشینی ؟ وقتی وای میستی ... یکم بعد خسته میشی ... مجبور میشی از خستگی بشینی ... وقتی تو کلاسی مجبورس بشینی تو شرایط کلاس و حضور استاد ایجاب میکنه ... وقتی تو خونه مهمون داری مجبوری بشینی بجای اینکه دراز بکشی ... چون شرایط خونه و ادب حکم میکنه ... وقتی خسته ای ... مجبوری بخوابی ... چون اگه 72 ساعت نوابی میمیری ..پس خستگی مجبورت میکنه بخوابی ... خوب اینجا مگه شرایط برای ما تصمیم نگرفتن؟ آیا شرایط محدود کننده ما نیستن؟ خوب اسم اینو میشه جبر گذاشت؟
      چرا یه سری شرایط هست ولی من میتونم به مهمون احترام نزارم!
      خودم میخوام احترام بزارم کسی بهم زور نکرده

6. شباهت موسیقی با زندگی؟
      بیس شدید باعث میشه که جوگیر بشی و بعدا نتونی جواب جوگیری رو بدی-باید ریتم ملایم باشه که خسته نشی و جوگیر هم نشی
      7. تصور کن وسط جنگل نشستی ... دوست داری سکوت محض باشه و صدای طبیعت ... یا نه فریاد دیگران هم باشه در کنار صدای طبیعت ؟ چرا؟
      دوست ندارم فریاد باشه ،ولی دوست دارم چند نفری هم پیشم باشن
      8. اگه حق انتخاب داشتی رنگ یه چیزی تو طبیعت رو عوض کنی ... چی رو چه رنگی میکردی؟
      عوض نمیکردم،به نظرم خلقت به بهترین نحو هست
      9. چرا مردم ایران انقد به خشونت و دعوا اهمیت میدن؟ یه جورایی باهاش اخت شدن؟ اونو یه ارزش میدونن؟ کار درستیه؟چرا؟
      نه ارزشی نداره از نظر من،دلیلش رو نمیدونم والا شاید به خاطر اینکه میخوان خودشون رو به دیگران نشون بدن
      ولی خیلی ها هم برای اینکه به طرف یه چیزایی رو حالی کنن این کار رو انجام میدن

10. بدترین گناه زندگی؟ چرا؟
      ظلم در حق مظلوم و یتیم-اونا به اندازه کافی بدبخت هستن پس نبتید بیشتر از این بهشون ظلم کرد

پ.ن: معنی سامسونگ هم یعنی سه ستاره ... از دو کلمه سم + سونگ تشکیل شده ... حتی اوایل تاسیسش رو لوگوش 3 تا ستاره بود

فعلا ... مخلصیم
      خجالتمون میدی داش رسول دمت گرم
      و یادبود صندلی داغم!

welcome to dark world

.

15. 8 كاربر زير از شما * honex * عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #298

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط HF273
      1 -میگن داری تقلب میکنی ؟ مستندات بیارم برات؟
      اون را به من نیشان بده تا بهش بگم
      2 - یعنی داری میگی این علیرضا ، ما براش ....
      متاسفانه....
      3 - روحم شاد یادم گرامی ، روحم ادامه میده - این کامی تو یونی یه صداهایی رو گوشیم ضبط کرد که ... هیچی الان صداشو گذاشته بودم به عنوان داف برده بودنش
      پس الکی نیست که میگن میخواد زن من بشه
      4 - رسول بد داره تیکه میندازه میتونی باقی شو بخونی - منم یه جا قایم کن داره مشکوک میزنه
      بیا برو زیر صندلی اگه عذیت نمیشی از دمای اون
      5 - چرا بعضی جواب ها رو قرمز و بعضی هارو سبز میکنی ؟ اگر رنگ دیگه هست بگو !
      با گوشی که میام با رنگ ابی جواب میدم و با لپ تاپ که میام با رنگ نارنجی پررنگ
      6 - امضای الانم بهتره یا قدیم ؟ امضای جدید هدفش چیه ؟
      هر دو خوبن،فعلا بزار یه تنوعی بشه بعد عوضش کن
      7 - اگر امسال علیرضا بهترین مدیر بشه دقیقا چه خاکی تو سرم بریزم ؟ (البته تو قسمت رای گیری نیست ولی توسط مدیریت سایت میتونه انتخاب بشه !) بنظرت امسال کیا شانس بالاتری دارن ؟ (مدیر ، متخصص ، کاربر )
      خوب خیلی شیک و مجلسی باید خاک رس بریزی سرت
      جابر تو مدیرا به نظرم،،،،کاربر متخصص و عضو ها هم نمیدونم!!!

8 - بهتم گفتم قبلا ، چرا رای گیری اینجوری بود ؟ مدیراآزمایشی متخصص شدن ، مدیرای بازنشسته مدیر ! منطقش چیه ؟
      مملکت ما منطق داشت الان وضعمون این نبود مشتی
      سیاسی نکن:|||

9 - سال 93 سایت بالا بلندی زیادی داشت ! اتفاقات مهم پارسال رو بگو! (اگر موارد مدیریتی میخوای مطرح کنی یه اشاره کوچیک بکنی حله تا شامل افشای اطلاعات محرمانه نشیم )
      اتفاق خاصی نیوفتاد به نظرم همه چیز امن و امان بود !!!
      تغییرات توی کادر مدیریتی بوجود اومد مث هر سال

10 - سال 94 ه ، برنامه هات چیه ؟ من رسما میدونم سال خیلی سختی رو در پیش دارم !
      منم همینطور
      چون باید به شدت برای کنکور تلاش کنم و امیدوارم موفق بشم

11 - پوچ

زارررت خخخخ
      فعلا ...
      ماچ ماچ
      و یادبود صندلی داغم!

welcome to dark world

.

17. 8 كاربر زير از شما * honex * عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #299

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ™M A H D
      Hi
      احساسی که الان داری؟
      خوب نیست
      منظورم از الان الانی بود که سوالو مینوشتم
      پس احساستو دوباره بگو
      بد نبود اون موقع

اخرین کتابی که پاره کردی؟
      پارسال کتاب عربی وای نمیدونی چه حالی داشت

تاحالا ناخنتو با موکت بر بریدی؟
      نه والا این دیگه چیه یا ابلفض

تاحالا خیار گوجه لای بربری میل کردی؟
      بلی
      رفته بودیم شهرستان خیلی هم تو باغ حال میداد

چندبار معلم عربی تورو از کلاس انداخته بیرون؟
      نمیتونن بندازن بیرون چون براشون گرون تموم میشه وگرنه از خداشونه

اخرین باری که عطسه ات اومد و یهویی نیومد (عجب حس مزخرفی)کی بود؟
      اوفففف همین دوشب پیش ://

تا حالا چیپس رو خودت دوباره تو روغن سرخ کردی؟(یک حالی میده)
      نه متاسفانه حتما تست میکنم ههه

نظرت راجع به چیتوز موتوری
      خیلی هم بده;/
      Bi
      hi
      و یادبود صندلی داغم!

welcome to dark world

.

19. 8 كاربر زير از شما * honex * عزيز، سپاسگزاری كرده اند

20. Top | #300

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : كامپيوتر(سخت افزار،نرم افزار، اخبار)
      شماره كاربري : 661032
      نام : مرتضی
      سپاس ها : 39,287
      سپاس از شما 21,492 بار در 7,269 پست
      جزئيات بيشتر

اهوا

مرحله پانزدهم : اصلا فکرشم نمی کردم به 15 مرحله برسم رکورد زدم

141. این شماره 141 تو رو یاد چی می اندازه؟

142. تا حالا به خودت فکر کردی ببینی که بقیه در موردت چی فکر می کنن؟ یا به بقیه فکر کردی که در مورد خودشون چی فکر می کنن؟ یا اینکه فکر کردی که بقیه در مورد بقیه چی فکز می کنن؟ اصلا فکر هم می کنی؟ مگه چیزی به اسم عقل تو اون کلت هست؟ والا من فقط گچ می بینم

143.لیست کاملی از گوشی ها و لپ تاپ ها و پی سی هایی که داشتی با رسم نمودار نمایان کن.

144. بیا با هم مبارزه کنیم. هستی؟ علی رضا هم داوره خوبه؟

145. چرا علی رضا چرا واسه حسین تبعیض قائل می شی؟ بند پ؟!!!

146.تا حالا فکر کردی که با دستات قدت رو اندازه بگیری؟ خواستی بگو تا بت یاد بدم

147. نظرت در مورد این شکلک

148. خب دوربین عکاسی به زندگی می شه اینکه سفت بچسبی تا پشیمون نشی. خب در مورد دوربین فیلم برداری چی؟ تازه لرزش گیر هم دارن 1000 فریم بر ثانیه یعنی دستت هم بلرزه خراب نمی شه. حالا چی می گی؟

149. نظرت در مورد 200 چیه؟ آخه من هر جیو نمی تونم بخرم می گم دویست میلیون تومن . خب حالا اومدیم از 200 میلیون بیشتر بود اونوقت چی باید بگم؟

150.
      در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (5 کاربران و 0 مهمان ها)

نظرت چیه؟ 5 نفر دارن می بینن ولی کاری نمی کنن

مرحله بعدی.
      ای خونت خراب سری سوال برام بفرست دیگه سوالام تموم شد. 480 تا سوال مربوط به ماشین داشتم ولی ماشین باز نیستی که بپرسم.

21. 8 كاربر زير از شما SEDANEH عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 30 از 36 نخستنخست ... 202829303132 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع