• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 140 از 146 نخستنخست ... 4090130138139140141142 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,391 به 1,400 از 1453

بخش عمومی

1. Top | #1391

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 466860
      سپاس ها : 244
      سپاس از شما 87 بار در 67 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط arsinnn
      احتمالا به بستن برنامه ها در پس زمینه مربوط بشه در htc boost در قسمت اپتیمایز بکگراند وارد بشید و این برنامه ها رو اف کنید یعنی از حالت stop خارج کنید.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
      این کارو انجام دادم بازم درست نشد و اصلا برنامه مسیج خود گوشی هم اونجا نبود؟در ضمن یه باگ دیگه هم هست وقتی گوشی رو قفل میکنم و درجا دکمه پاور رو فشار میدم گوشی قفل نمیشه

2. کسب و کار

3. Top | #1392

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 605972
      نام : محمد
      سپاس ها : 16,702
      سپاس از شما 36,827 بار در 3,153 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      دوستانی که مشکل نوتیفیکیشن دارن باید به قسمت پاور توی ستینگ برن و در قسمت battery optimization برنامه هایی که میخوان رو از حالت بهینه خارج کنند تا نوتیفیکیشن بیاد ( یا چند لحظه power saver رو غیر فعال کنند )
      دوستان وقتی گوشی رو به حالت سایلنت میبرم کاملا صدا میوت میشه و حتی موزیک هم صدا نداره (همون حالت do not disturb) ولی اندروید 6 اینجوری نبود و صدای موزیک هیچ ربطی به سایلنت نداشت ! و وقتی هم میخوام فقط صدای مدیا رو باز کنم باز برمیگرده به حالت میوت .. تنها چاره حالت ویبره هست ! خواستم ببینم بقیه هم این مشکلو دارن یا باگه؟
      و اینکه مصرف باتری واقعا افتضاح شده .. به شدت گوشی داغ میکنه و اصلا از آپدیت راضی نیستم
      البته ریست نکردم گوشیو ولی فکر نکنم انقدر ها هم تاثیر داشته باشه

4. 2 كاربر زير از شما mb-21 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #1393

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 207464
      سپاس ها : 1,589
      سپاس از شما 3,434 بار در 1,449 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mb-21
      سلام
      دوستانی که مشکل نوتیفیکیشن دارن باید به قسمت پاور توی ستینگ برن و در قسمت battery optimization برنامه هایی که میخوان رو از حالت بهینه خارج کنند تا نوتیفیکیشن بیاد ( یا چند لحظه power saver رو غیر فعال کنند )
      دوستان وقتی گوشی رو به حالت سایلنت میبرم کاملا صدا میوت میشه و حتی موزیک هم صدا نداره (همون حالت do not disturb) ولی اندروید 6 اینجوری نبود و صدای موزیک هیچ ربطی به سایلنت نداشت ! و وقتی هم میخوام فقط صدای مدیا رو باز کنم باز برمیگرده به حالت میوت .. تنها چاره حالت ویبره هست ! خواستم ببینم بقیه هم این مشکلو دارن یا باگه؟
      و اینکه مصرف باتری واقعا افتضاح شده .. به شدت گوشی داغ میکنه و اصلا از آپدیت راضی نیستم
      در مورد ریست بعد از اپدیت درسته همیشه ضروری نیست اما گاهی که مشکلات کوچکی که دیگران هم ندارند مشاهده میشه ریست صددرصد موثر واقع میشه. بنظرم حتما امتحان کنید.اپدیت برنامه ها بعد از اپدیت آندروید هم در مصرف موثره ضمنا میتونید یک نرم افزار مانیتورینگ باتری مانند gsam نصب کنید تا متوجه شوید شاید یک برنامه خاص داره زیادی مصرف میکنه

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

6. 2 كاربر زير از شما arsinnn عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #1394

شماره كاربري : 466860
      سپاس ها : 244
      سپاس از شما 87 بار در 67 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mb-21
      سلام
      مشکل تلگرام حل شد ولی نوتیفیکیشن اس ام اس هنوز مشکل داره اگه ریست کردید نتیجشو اعلام کنید جون مصرف باتری منم به شدت بالاس

8. Top | #1395

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 833257
      سپاس ها : 0
      سپاس از شما 0 بار در 0 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi-gssm
      دوستان من تقریبا تمام پرسش ها رو خوندم و آخرش کسی نتونسته حل کنه این مشکل که چرا بعضی وقتا رو گزینه وای فای میزنی روشن میشه بعضی وقتا نه هی باید قطعو وصل کنی تا وصل بشه...اون گزینه سوئیچ به دیتا رو هم خاموش کردم...من اول فک کردم مشکل از رادیو گوشی هست که پرسش ها رو خوندم فهمیدم دوستانی که مشکل دارن منطقه 401 هست پس مشکل از رادیو نیست چون ورژن من 3.43.1405.4اندروید 6
      الانم کاستوم رام وایپر نصبه بازم همون مشکله
      خلاصه کسی تونست حل کنه ما رو بی خبر نزاره تو خصوصی هم بی زحمت یه پیام بهم بدید مرسی
      هنوز کسی این مشکلو حل نکرده؟؟؟
      اندروید 7 رام وایپر رو هم زدم مشکل حل نشد

9. Top | #1396

شماره كاربري : 740662
      نام : alitak
      سپاس ها : 132
      سپاس از شما 118 بار در 80 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض ارور منم همینه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_1995
      سلام خدمت دوستان
      یه چند وقتیه یه آپدیت تقریبا 680 مگی اومده واسه m9 که ورژن نرم افزار رو به 3.35.401.32 ارتقا میده
      مشکلی که من بهش برخوردم اینه که 6 دفعه سعی کردم این آپدیت رو نصب کنم ولی نمیشه و موقع نصبش رو 25% گیر میکنه و نمیتونه نصبش کنه حتی 2 دفعه هم گوشی رو فکتوری ریست کردم و دوباره دانلود کردم ولی نصب نشد که نشد
      لطفا بگید چیکار کنم اعصابمو بدجور خورد کرده
      سلام دوستان . برا من اندروید 7 اومده بیلد 161 تا الانم 3 باز دانلود کردم موقع نصب تو قسمت ابدیت فریمور که میروه تا 25 درصد که میره ارور مثلث قرمز میاد و ریستارت میشه

کسی میتونه راهنمایی کنه مشکل از کجا میتونه باشه؟ من کلی صبر کردم اندروید 7 بیاد بعد روت کنم الان خیلی زد حاله 7 نشه

10. Top | #1397

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط azad111
      سلام دوستان . برا من اندروید 7 اومده بیلد 161 تا الانم 3 باز دانلود کردم موقع نصب تو قسمت ابدیت فریمور که میروه تا 25 درصد که میره ارور مثلث قرمز میاد و ریستارت میشه

کسی میتونه راهنمایی کنه مشکل از کجا میتونه باشه؟ من کلی صبر کردم اندروید 7 بیاد بعد روت کنم الان خیلی زد حاله 7 نشه
      عکس از ارور من
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: DSC_0048_1~2.jpg
مشاهده: 12
حجم: 77.0 کیلو بایت  

11. Top | #1398

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : HTC |Android game
      شماره كاربري : 197078
      نام : محمد طلوعی
      سپاس ها : 24,739
      سپاس از شما 19,592 بار در 5,092 پست
      جزئيات بيشتر

احتمال داره فایلتون ناقص دانلود شده
      احتمال دیگه اینه که شاید گوشیتون روت شده هستش
      و احتمال دیگه اینه که بدلیل شلوغی سرور اپدیت htc این مشکل برمیخورین

The End

1176 سال است که نیامدی اقاجون
      پس کی این انتظار به پایان میرسد
      اقاجون بیا ......

Mozilla Firefox| ®.TiTAN | ®.TiTAN
      اگر هنوز منو یادته تو تلگرام یه تلنگر بزن @MohamadTolooei

12. 2 كاربر زير از شما Mozilla Firefox عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #1399

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mozilla Firefox
      احتمال داره فایلتون ناقص دانلود شده
      احتمال دیگه اینه که شاید گوشیتون روت شده هستش
      و احتمال دیگه اینه که بدلیل شلوغی سرور اپدیت htc این مشکل برمیخورین
      تا الان 3 بار دانلود کردم از ناقصی فایل نیست .. روت هم نکردم تا الان چون منتظر ابدتش بودم بعد روت کنم اون سومی که گفتین الان هیچی

الان مشکل اینجاس بعد 25 درصد از ابدیت این مثلث قرمز میاد .... و چون از اول اچ تی سی داشتم میدونم تو قسمت اولشه الان که تو فریمورش گیر میکنه
      اون قسمت ابدیت رادیویی یا همون فایل های اصلیش...

حالا اگه ابدیتشو بردارم شاید بتونم انلاک کردم با دستورات ADB نصبش کنم .. الان اگه راهنمایی کنید چطور ابدتشو بردارم شاید مشکلم حل بشه . بعد دانلود از حالت زیپ خارج میشه ابدیت نمیدونمم جای دقیقش کجاس

14. Top | #1400

درجه : مدير ارشد بخش
      بخش : HTC One|Desire|Sensation Family
      شماره كاربري : 767015
      سپاس ها : 10,420
      سپاس از شما 16,768 بار در 3,947 پست
      جزئيات بيشتر

تا الان 3 بار دانلود کردم از ناقصی فایل نیست .. روت هم نکردم تا الان چون منتظر ابدتش بودم بعد روت کنم اون سومی که گفتین الان هیچی

الان مشکل اینجاس بعد 25 درصد از ابدیت این مثلث قرمز میاد .... و چون از اول اچ تی سی داشتم میدونم تو قسمت اولشه الان که تو فریمورش گیر میکنه
      اون قسمت ابدیت رادیویی یا همون فایل های اصلیش...

حالا اگه ابدیتشو بردارم شاید بتونم انلاک کردم با دستورات ADB نصبش کنم .. الان اگه راهنمایی کنید چطور ابدتشو بردارم شاید مشکلم حل بشه . بعد دانلود از حالت زیپ خارج میشه ابدیت نمیدونمم جای دقیقش کجاس
      سلام

برو به بوتلودر ببین گوشی ریلاک هست یا لاک / برو به ریکاوری بررسی کن ببین ریکاوری استوک هست یا نه / آپدیت رو باید از data/data/com.htc.updater/files برداری نیازمند دسترسی روته!

یه نکته ای رو بگم گوشیت برای ودافونه یعنی اپراتوریه پس ممکنه نتونی آپدیت کنی بخاطر سیم آنلاک و ... ممکنه نیاز باشه s-off کنی و از RUU پایین استفاده کنی

این لینک RUU هست برای اندروید 7 بیلد 401 : اینجا

(Sensation (Sold)/Sensation XL
      (Sold)/Desire X (Sold)/One X (Sold)/M7 (Sold)/M8 (Sold)/M9 (Sold)/10 (Sold

(Note 5 (Sold) / S8 (Now

(iPhone 6s (Sold

لطفا سوالات و مشکلاتتون رو در بخش هایی که به این منظور قرار داده شده مطرح کنید

مدیران بخش HTC

MORTEZA | Mozilla Firefox | Farshadvh | LEO | ramtin_26084

برای حمایت از من از لینک های زیر استفاده کنید

بهترین خدمات نرم افزاری : http://shop.parandco.com/index.php/refer_code/35951811

15. كاربران زير از شما Farshadvh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع