• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 535 از 536 نخستنخست ... 35435485525533534535536 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 5,341 به 5,350 از 5353

مقالات آموزشي | سوالات و مشكلات

1. Top | #5341

درجه : سوپر مدير انجمن
      بخش : Android Os
      شماره كاربري : 690091
      سپاس ها : 5,238
      سپاس از شما 5,640 بار در 2,128 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط teamnet
      ممنونم از راهنمایی خوبتون می خوام ببینم ایا این رام مشکل من رو حل میکنه ؟ البته فایل پیت نداره

https://bitfile.ir/product/sm-g920l-4file-firmware-2/
      دیگه دوتومن این حرفهارو نداره که ضرر نداره تست بزن ...فقط مطمئن شو رام گوشی خودته

2. كاربران زير از شما ebadx1 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #5342

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 111025
      سپاس ها : 39
      سپاس از شما 290 بار در 102 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ebadx1
      دیگه دوتومن این حرفهارو نداره که ضرر نداره تست بزن ...فقط مطمئن شو رام گوشی خودته
      اصلا مشکلم دو تومن نیست فقط گیر اینم که بدتر نشه دادم ی جا دید گفت قفل شبکه نیست چون شبکه رو دیده ولی انتن نمی ده ی جورایی با پارامترهای شبکه ما نمیخونه

5. كاربران زير از شما teamnet عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #5343

درجه : سرپرست انجمن ها
      بخش : عمومی | IOS | SYMBIAN | JAVA
      شماره كاربري : 722706
      نام : علیرضا
      سپاس ها : 27,291
      سپاس از شما 38,159 بار در 8,552 پست
      جزئيات بيشتر

اصلا مشکلم دو تومن نیست فقط گیر اینم که بدتر نشه دادم ی جا دید گفت قفل شبکه نیست چون شبکه رو دیده ولی انتن نمی ده ی جورایی با پارامترهای شبکه ما نمیخونه
      سلام
      با اجازه از عباد عزیز

شما یه دفعه سعی کن با روشی که خودتون پیدا کردید درست فلش بزنید . مشکل از بیس باند هست که اپدیت شده / با فلش زدن اون رام ممکنه برگرده به حالت اولش . فقط بیس باند یا csc هم فلش کنید که مطمن بالا بیاد و بدون مشکل شبکه رو شناسایی کنه .
      Ididn't fall . I Attacked the Floor

7. كاربران زير از شما ALIREZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #5344

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ALIREZA
      سلام
      با اجازه از عباد عزیز

شما یه دفعه سعی کن با روشی که خودتون پیدا کردید درست فلش بزنید . مشکل از بیس باند هست که اپدیت شده / با فلش زدن اون رام ممکنه برگرده به حالت اولش . فقط بیس باند یا csc هم فلش کنید که مطمن بالا بیاد و بدون مشکل شبکه رو شناسایی کنه .
      سلام دوست عزیزم با تشکر از راهنماییتون من با رام کوک شده هم فلش کردم بازهم مشکل داشت و این بار پیام not register network می داد ... با حرف شما کاملا موافقم این مشکلش همون فایل CSC هست الان می خوام 4 فایل اندروید 6.1 رو بزنم بهش اگه جواب بده حله اگر نه باید دنبال CSC ّباشم ..

ی سئول دارم ایا میشه SCS مدل 920F رو بهش زد ؟

9. Top | #5345

درجه : سوپر مدير انجمن
      بخش : Android Os
      شماره كاربري : 690091
      سپاس ها : 5,238
      سپاس از شما 5,640 بار در 2,128 پست
      جزئيات بيشتر

سلام دوست عزیزم با تشکر از راهنماییتون من با رام کوک شده هم فلش کردم بازهم مشکل داشت و این بار پیام not register network می داد ... با حرف شما کاملا موافقم این مشکلش همون فایل CSC هست الان می خوام 4 فایل اندروید 6.1 رو بزنم بهش اگه جواب بده حله اگر نه باید دنبال CSC ّباشم ..

ی سئول دارم ایا میشه SCS مدل 920F رو بهش زد ؟
      خیر بهیچوجه

10. كاربران زير از شما ebadx1 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #5346

جزئيات بيشتر

دوستان من همچنان سر این موضوع مشکل دارم فرستادم نمایندگی اونا هم از سرشون باز کردند شما چه راه حلی پیشنهاد می دید . /

12. Top | #5347

جزئيات بيشتر

دوستان من همچنان سر این موضوع مشکل دارم فرستادم نمایندگی اونا هم از سرشون باز کردند شما چه راه حلی پیشنهاد می دید . /
      سلام مجدد
      با اجازه از عباد عزیز
      شما اینو به سخت افزار کار مجرب که میشناسی نشون بده ببین از از لحاظ انتن سخت افزاری مشکل نداشته باشه . ممکنه ic مربوطه ایراد پیدا کرده باشه . نمایندگی زیر بار نمیره چون اگر یه وقت مشکل پیدا کنه میشه دردسر براشون و نمیخوان هزینه ای بدن چرا که نمایندگی باید طبق قاعده قوانین هزینه بگیره ولی ممکنه یه نفر بیشتر بلد باشه و بابت بیشتر بلد بودنش بخواد هزینه بیشتری بگیره . ولی شما اینو به سخت افزار کار حرفه ای نشون بده ببین نظر اونا چیه . صرفا پیش هرکسی نرو که بازش کنه / صرفا طرف بلد باشه .

13. 2 كاربر زير از شما ALIREZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #5348

جزئيات بيشتر

سلام مجدد
      با اجازه از عباد عزیز
      شما اینو به سخت افزار کار مجرب که میشناسی نشون بده ببین از از لحاظ انتن سخت افزاری مشکل نداشته باشه . ممکنه ic مربوطه ایراد پیدا کرده باشه . نمایندگی زیر بار نمیره چون اگر یه وقت مشکل پیدا کنه میشه دردسر براشون و نمیخوان هزینه ای بدن چرا که نمایندگی باید طبق قاعده قوانین هزینه بگیره ولی ممکنه یه نفر بیشتر بلد باشه و بابت بیشتر بلد بودنش بخواد هزینه بیشتری بگیره . ولی شما اینو به سخت افزار کار حرفه ای نشون بده ببین نظر اونا چیه . صرفا پیش هرکسی نرو که بازش کنه / صرفا طرف بلد باشه .
      دوست عزیزم این گوشی از نظر سخت افزار مشکلی نداره دقیقا داشت کار می کرد تنها مشکلی که داشتت APN موبایل یا همون دیتاموبایل برای اینترنت کار نمی کرد نمی دونم چرا ....

بعد الارم اومد که اپدیت جدید اومده اقا زدم اپدیت شد بالا اومد انتن وجود نداشت

با توجه به مدل گوشی 920L احساس می کنم نوعی قفل شبکه خاص داره دادم بیرون نتونستن درست کنن اروری که دارم می بینم OUT OF SERVICE هست قطعا نرم افزاری هست

15. Top | #5349

جزئيات بيشتر

دوست عزیزم این گوشی از نظر سخت افزار مشکلی نداره دقیقا داشت کار می کرد تنها مشکلی که داشتت APN موبایل یا همون دیتاموبایل برای اینترنت کار نمی کرد نمی دونم چرا ....

بعد الارم اومد که اپدیت جدید اومده اقا زدم اپدیت شد بالا اومد انتن وجود نداشت

با توجه به مدل گوشی 920L احساس می کنم نوعی قفل شبکه خاص داره دادم بیرون نتونستن درست کنن اروری که دارم می بینم OUT OF SERVICE هست قطعا نرم افزاری هست
      شما میفرمایید نرم افزار درست
      شما csc رام قبلی یا رام اصلی قبلی گوشیتون رو که نمیدونید فکر میکنم / باید اون باشه تا همون رام رو پیدا کنید بزنید . شایدم گوشی شما لاک شده باشه از سمت کمپانی / در مورد سامسونگ اطلاع ندارم ولی در ایفون وقتی گوشی فردی به صورت دستی روی یه ورژن انلاک شده باشه به محض اپدیت لاک میشه البته در صورت لاک بودن از سمت کمپانی

حالا با توجه به این سایت
      Solved Samsung Galaxy S8 No Signal From Network After Software Update
      با سیم کارت های دیگه هم تست کنید ببینید بازم همین مشکل هست !

16. كاربران زير از شما ALIREZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #5350

جزئيات بيشتر

شما میفرمایید نرم افزار درست
      شما csc رام قبلی یا رام اصلی قبلی گوشیتون رو که نمیدونید فکر میکنم / باید اون باشه تا همون رام رو پیدا کنید بزنید . شایدم گوشی شما لاک شده باشه از سمت کمپانی / در مورد سامسونگ اطلاع ندارم ولی در ایفون وقتی گوشی فردی به صورت دستی روی یه ورژن انلاک شده باشه به محض اپدیت لاک میشه البته در صورت لاک بودن از سمت کمپانی

حالا با توجه به این سایت
      Solved Samsung Galaxy S8 No Signal From Network After Software Update
      با سیم کارت های دیگه هم تست کنید ببینید بازم همین مشکل هست !

دوست عزیزم با تشکر از راهنمایی خوب شما موارد فوق رو کاملا تست کردم بازهم مشکل پابرجاست

یک موردی که ذهنم سرش درگیر هست شماره سریال یا Imei به مشکل خورده باشه یعنی باشه دوباره فایل سرت زده بشه اکر می تونستم خودم بتونم عالی میشه البته نیاز به باکس داره

این اخرین راه حل هست یعنی با باکس درست نشه دیگه نمیشه

18. كاربران زير از شما teamnet عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع