• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 98 از 536 نخستنخست ... 488896979899100108148198 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 971 به 980 از 5353

مقالات آموزشي | سوالات و مشكلات

1. Top | #971

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 132853
      سپاس ها : 281
      سپاس از شما 358 بار در 174 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط lionf3
      سلام دوستان،کسی کاور یا کیسِ خوب برای S6 سراغ داره؟ (زیاد با کیس حال نمیکنم اما مجبورم،S4 بدون کیس ۵ ۶ بار از دستم افتاد....)
      از این برچسب ها کسی تو ایران دیده؟
      من گارد مارک rock گرفتم 60 تومان خوشگله به نظرم

2. كاربران زير از شما hovakhshatar عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #972

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 283782
      سپاس ها : 73
      سپاس از شما 147 بار در 60 پست
      جزئيات بيشتر

باسلام
      میخواستم ببینم فست شارژینگ برای باطری ضرر نداره؟؟ یه شارژر 1 آمپر هم برای مواقع غیر ضروری هم داشته باشیم و بیشتر با اون شارژ کنیم بهتر نیست؟؟

5. 2 كاربر زير از شما hadi2073 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #973

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 612736
      نام : مهرداد
      سپاس ها : 2,154
      سپاس از شما 7,334 بار در 2,276 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi2073
      باسلام
      میخواستم ببینم فست شارژینگ برای باطری ضرر نداره؟؟ یه شارژر 1 آمپر هم برای مواقع غیر ضروری هم داشته باشیم و بیشتر با اون شارژ کنیم بهتر نیست؟؟
      طوری طراحی شده که ضرری نزنه البته نوع باتری هم لیتیوم پلیمری هست که عمر طولانی تری داره .

اما تا جایی که برات مقدوره معمولی باتری را شارژ کنید . چون شاررژر خودش fast هست با یه شارژر. دیگه شارژ کن . مثل شارژر نوت 4 یا S5

7. 3 كاربر زير از شما ali110612 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #974

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 37953
      نام : حمیدرضا
      سپاس ها : 238
      سپاس از شما 720 بار در 185 پست
      جزئيات بيشتر

سلام ، لطفاً دوستانی که مدل دو سیم دارن یا اطلاع کامل دارن جواب بدن:
      خواستم بدونم در مدل دو سیم وقتی تماسی با یک سیم برقرار میشه سیم دوم ار دست خارج میشه یا زنگ میخوره و تماس نشون داده میشه؟
      (چون تو مدل دوسیم Z3 وقتی تماس با یک سیم برقرار هست سیم دوم با علامت ساعت شنی کنارش از دست خارج میشه!)

9. Top | #975

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 132853
      سپاس ها : 281
      سپاس از شما 358 بار در 174 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط M@rkus
      سلام ، لطفاً دوستانی که مدل دو سیم دارن یا اطلاع کامل دارن جواب بدن:
      خواستم بدونم در مدل دو سیم وقتی تماسی با یک سیم برقرار میشه سیم دوم ار دست خارج میشه یا زنگ میخوره و تماس نشون داده میشه؟
      (چون تو مدل دوسیم Z3 وقتی تماس با یک سیم برقرار هست سیم دوم با علامت ساعت شنی کنارش از دست خارج میشه!)
      من s5 دو سیم داشتم نه در صورتی که دو سیم رو فعال کرده باشی میشه هر کدام رو روی دیگری دایورت کرد تا اگه هنگام مکالمه با یکی از سیم ها دیگری تماس داشته باشه حین مکالمه با بدق متوجه بشی و اگه بخوای جواب بدی یا در حالت انتظار بمونه

10. 2 كاربر زير از شما hovakhshatar عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #976

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 765924
      سپاس ها : 55
      سپاس از شما 170 بار در 61 پست
      جزئيات بيشتر

پست رو پاک کنید اشتباه شد شرمنده
      ویرایش توسط reza052 : 11-06-2015 در ساعت 12:17 دلیل: پست رو پاک کنید اشتباه شد شرمنده

12. Top | #977

بخش : Galaxy S4 I9500
      شماره كاربري : 205015
      سپاس ها : 9,674
      سپاس از شما 21,213 بار در 3,410 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط majidw980
      مرسی حسن جان از همکاریت
      راستش چندین بار با اس 6 کار کردم
      -از لحاظ ظاهری از روبرو واقعا تشخیصش با اس 4 سخته
      -دقیقا مثل اس 4 داغ میشه گوشی تو پردازشهای سنگین
      -مصرف باتریشم که راضی نیستن اکثرا
      -دوربینم از پشت با اون وضع بیرون زدگیش تو مخه
      -از همه بدتر چراغ نتیفیکیشنو این سامسونگ احمق حذف کرده!!!
      یعنی اینهمه ضرر کنم اس4 رو به اس 6 تبدیل کنم جز یکم قدرت بیشتر cpu هیچی نسیبم نمیشه اونم با این وضع تراکم پیکسلیی که داره گرافیک شدیدا تحت فشاره مخصوصا که mali t760 رو تا اخرین حدی که میتونسته over کرده سامسونگ.
      واقعا نمیدونم چی میشه گفت به این شرکتا عیب کارو خودشون بهتر از هر کس دیگه ای میدونن ولی اصلا تلاشی تو رفع اون نمیکنن و با بهانهای الکی سعی میکنن زیر بار نرن!
      الان اس 4ام پیر شده دیگه واقعا وقت عوض کردنشه ولی اصلا گوشیای جدید تو دلم نمیره اس 6 ادج که خوشم نمیاد خود اس 6 هم که کم بی ایراد نیست تازه تفاوت ضاهری گوشی از جلو هیچ تقریبا.
      واقعا کلافه کنند این وضع قدیم هر نسل به نسل بعد تفاوتها واقعا اشکار بود الان سامسونگ از اس 4 به بعد اصلا هیچ تلاشی تو زمینه ضاهر پرچم داراش نکرده که حداقل فیس گوشی جدیدترش دلربایی کنه از کاربرا.
      موفق باشید عزیزان

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
      1- مجید عزیز واقعا یکی از خصوصیاتش که ادمو مشاق خریدنش می کنه همین ظاهرشه! انصافا برای منی که نزدیک یه ساله ایفون 5 اس داشتم اس6 زیباست البته نسخه اج بیشتر...
      2- نه بابا اس4 خیلی داغ میشد مخصوصا اگزینوسش ... اسنپ باز بهتر بود

3- اینو کاملا قبول دارم ولی اینم بگم واقعا زود شارژ میشه (و اینم بگم یکم مصرف گاهی اوقات غیر عادیه مطمئنم مشکل نرم افزاریه من منتظر یه اپدیت کلی هستم چون مث قبل روزی 4 تا اپدیت نمیده ...)

4- اینم یه نقصه که من کاور انداختم

5- من نمیدونم اولین بار کی این چراغ ناتیفیکیشنو گفته حذف شده!؟! فکر کنم سایت GSM بود خیالت راحت سر جاشه

6- مالی 760 رو فرکانس حد اکثر قرار داده نشده فرکانس حد اکثرش بالای 800 هست عدد دقیق یادم نیست

برتری هاش از نظر من:
      - دوربین بهتر با خصوصیات بیشتر و امکانات بیشترمی تونی واسش حالت های مختلف رو دانلود کنی که سامسونگم قول داده تو اپدیتای بعدی امکانات بیشتری بهش اضافه کنه

- اثر انگشت

-صفحه نمایش طبق گفته دیزپلی میت مصرفش از نسل قبل کمتره پس تاثیری تو باتری قانونا نباید داشته باشه ولی تو عملکرد پردازنده مطمئنا داره

- بلندگو ...

-شارژ سریع

-هدفوناش عوض شده

-سرعت حافظه فوق العاده بالاست

-دیگه خبری از رننگ پریدگی دور گوشی نیست

و....

13. 5 كاربر زير از شما hassann98 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #978

درجه : عضو نيمه ممتاز
      گروه : نشریه ٬ بخش محتوا
      شماره كاربري : 720704
      نام : RAMIN
      سپاس ها : 3,131
      سپاس از شما 3,206 بار در 579 پست
      جزئيات بيشتر

@GUYVER @paprika 1

همون طور که میدونید ما رفتی گارانتی ابی واسمون گرم نشد از همین تریبون میگم بی گارانتی بخرید

مورد بعدی من وایپ ها رو انجام دادم

باتری بسیار عالی شد توی هشت ساعت 2 درصد مصرف کرد

بعد گذشت 15 ساعت مصرف باتری بازم اوکی بود من ی تلگرام نصب کردم باز دوباره مصرف بالا رفت

ی سری از دوستان هم مارو ترسندن و گفتن برو گارانتی دوباره مارو منصرف کردن از فایل پیت زدن و فلش کردن

الانم من دوباره وایپ کردم مصرف باتری اوکیه

این گوشی اعصاب و روان منو خراب کرده

15. 8 كاربر زير از شما #R@M!N# عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #979

شماره كاربري : 301784
      سپاس ها : 8,190
      سپاس از شما 5,622 بار در 1,636 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط hassann98
      1- مجید عزیز واقعا یکی از خصوصیاتش که ادمو مشاق خریدنش می کنه همین ظاهرشه! انصافا برای منی که نزدیک یه ساله ایفون 5 اس داشتم اس6 زیباست البته نسخه اج بیشتر...
      2- نه بابا اس4 خیلی داغ میشد مخصوصا اگزینوسش ... اسنپ باز بهتر بود

3- اینو کاملا قبول دارم ولی اینم بگم واقعا زود شارژ میشه (و اینم بگم یکم مصرف گاهی اوقات غیر عادیه مطمئنم مشکل نرم افزاریه من منتظر یه اپدیت کلی هستم چون مث قبل روزی 4 تا اپدیت نمیده ...)

4- اینم یه نقصه که من کاور انداختم

5- من نمیدونم اولین بار کی این چراغ ناتیفیکیشنو گفته حذف شده!؟! فکر کنم سایت GSM بود خیالت راحت سر جاشه

6- مالی 760 رو فرکانس حد اکثر قرار داده نشده فرکانس حد اکثرش بالای 800 هست عدد دقیق یادم نیست

برتری هاش از نظر من:
      - دوربین بهتر با خصوصیات بیشتر و امکانات بیشترمی تونی واسش حالت های مختلف رو دانلود کنی که سامسونگم قول داده تو اپدیتای بعدی امکانات بیشتری بهش اضافه کنه

- اثر انگشت

-صفحه نمایش طبق گفته دیزپلی میت مصرفش از نسل قبل کمتره پس تاثیری تو باتری قانونا نباید داشته باشه ولی تو عملکرد پردازنده مطمئنا داره

- بلندگو ...

-شارژ سریع

-هدفوناش عوض شده

-سرعت حافظه فوق العاده بالاست

-دیگه خبری از رننگ پریدگی دور گوشی نیست

و....
      درود
      حسن جان مرسی از وقتی که گذاشتی ظاهرا دوستان همه بهشون برخورد و دیگه جواب منو ندادن البته حقم دارن بنده رو نمیشناختن که البته در آینده با هم بیشتر اشنا میشیم.
      رفتم علاالدین امروز کل اونجارو زیرو رو کردم اس 6 دوسیم 64 گیگ رنگ مشکی یجورایی از زیر زمین پیدا کردم گرفتم قیمتش خیلی بالاتر از 32 گیگش هست 2350 کمترین قیمتی بود که پیدا کردم و خریدم.
      گوشیه زیبایی هست واقعا!
      رنگ مشکی بهتره بگیم آبی کاربنیش واقعا خارقالعادس از ظهر باش مشغولم مصرف باتریش بنظرم تفاوتی با اس4 نداره رو 4g (البته هنوز زود برای نظر دادن در مورد باتری معمولا رام روزای اول مصرف بیشتری داره )و گرم شدنشم تقریبا همونطوره تو مرورگر با 4g کاملا فریم گوشی داغ بود و دمای سی پیو رو 55 درجه میل میکرد اس 4 ام با این شرایط دمای سی پیو حدود 50 درجه بود ولی خوب اینقدر گوشی شیرینی هست که حتی اگه از اس4 هم بیشتر گرم کنه بازم لذت کاربریش عالیه!
      اس 4 هم که اینقدر دوستش دارم و عاشقش بودم رو گذاشتم کنار کلی خاطره باش دارم واقعا دوسال ازش با تمام وجود لذت بردم و دلکندن برام یکم سخته ولی این اس6 لامصب هم دیوانه کنندس.
      فقط چیزی که یکم ترسوندم موقع خرید اینکه دوسیم 64 گیگش گارانتی حتی اینتر هم نبود ولی روشنش کردم و زبان فارسیو که تو منو دیدم خیالم بابت رجیونال لاک راحت شد
      خلاصه که منم بجمع اس 6 دارا پیوستم و بعد اس 4 این اولین گوشیی بود که نظرمو بخودش جلب کرد منم از خجالتش در اومدم دیگه حسابی.
      این اولین کامنتیه که با این گوشی میذارم
      موفق باشید

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

17. 8 كاربر زير از شما majidw980 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #980

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : Xperia L& Xperia SP
      شماره كاربري : 704448
      نام : Kambiz
      سپاس ها : 21,592
      سپاس از شما 24,984 بار در 3,689 پست
      کمک مالي به سايت: 9999 ريال
      جزئيات بيشتر

6 قابلیت پنهان و کاربردی گلکسی اس 6 سامسونگ

شاید اکثر کاربرا این قابلیتهارو بدونن ولی گفتم بدک نیست تا دوباره مرور بشه (برای خودم مورد 4 جالب بود)

19. 3 كاربر زير از شما Engine3R عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع