• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 21 به 30 از 31

مقالات مربوط به ساير تكنولوژی ها

1. Top | #21

درجه : سرپرست انجمن ها
      بخش : عمومی | IOS | SYMBIAN | JAVA
      شماره كاربري : 722706
      نام : علیرضا
      سپاس ها : 27,045
      سپاس از شما 37,998 بار در 8,430 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط M0RT3Z4
      من با بیشتر حرف های استارتر مخالفم اما رفتار یه سری دوستان با ایشون هم اصلا جالب نیست.

حالا چون یکی باهاش (کلش) حال میکنه نباید بیاد کسی ک اومده نقدش کرده رو بکوبه.
      کلا ما تحمل نظر مخالف رو نداریم و فقط از تعریف و تمجید خوشمون میاد.
      شخصا میگم ها هر کس نظری داره / نظرش درسته / البته در رابطه با این مطلب عرض میکنم / نظرش منظقی به نظر میاد /. چون هر کس در رابطه با این بازی نظری داره و کاملا نظرش محترم هست /.

2. 3 كاربر زير از شما ALIREZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #22

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 627258
      نام : ҤȺСКЕЯ
      سپاس ها : 1,327
      سپاس از شما 2,267 بار در 593 پست
      جزئيات بيشتر

درود بر برادر هوشیار، خودجوش و همیشه در صحنه

والا من یک سال و نیمه دارم کلش بازی میکنم فقط برای Fun و وقت گذروندن...........
      تا حالا هم یک ریال خرجش نکردم و اصلا فکرشو نمیکردم رژیم غاصب جنایت کار کودک کش بی وجدان بوووووق() صهیونیستی پشت این کلش نامرد باشه
      بخصوص سوپر سل خیانتکار و غاصب(لامصب کل دنیا رو غصب کرده)..............
      ولی خدا وکیلی این چه حرفی بود زدی؟!
      به نظرتون کسانی که اجازه لود شدن صفحات به زبان عبری رو نمیدن، اگه همچین قضیه ای حقیقت داشت اجازه میدن که به این راحتی کلش در دسترس و قابل خرید و فروش باشه
      خودتون تست کنید:
      https://www.google.co.il/#q=%D7%99%D...A8%D7%90%D7%9C

شده مثل جریان سیگار مارلبرو که ب ر ا د ر ا ن قاچاقچی سالانه چند هزار میلیارد از قاچاقش درآمد دارن ولی وقتی که خواستن وارداتشو قانونی کنند گفتن شرکت صهیونیستیه و با یک استغفر الله و سلامو صلوات سر و تهش رو بستن...

ویا شرکت اینتل که تو اخبار گفتن سالانه چندمیلیون دلار به فلان کشور کمک میکنه؛ ولی از این طرف بالای 95% سیستم ها از این برند استفاده می کنند؟

چرا نسبت به باگ ها و کمبود هایی که داره نقد نمی کنید؟

فقط صرفا جهت اطلاعتون بگم گذشت زمانی که میگفتن به ماه نگاه کنید......................... (بقیش را خودتان می دانید)
      اینم بگم این روزها نتیجه این دسته از تبلیغات کاملا برعکس از آب درمیاد.(شک نفرمایید)

5. 6 كاربر زير از شما P.E.Y.M.A.N عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #23

درجه : عضو ممتاز
      شماره كاربري : 287100
      سپاس ها : 2,139
      سپاس از شما 3,014 بار در 727 پست
      کمک مالي به سايت: 200000 ريال
      جزئيات بيشتر

نمیخواستم دیگه تو این تاپیک پست بذارم...

... واقعاً از برخورد بعضی کاربرا ناراحت و ناامید شدم... از طرفی این مقاله توسط خودمم نوشته نشده، توسط یکی از بستگان تنظیم شده و من درباره محتواش تحقیقی انجام ندادم...

ولی با بسیاری از قسمتاش موافق و با بعضی قسمتها هم مخالف بودم... به هر حال تصمصیم گرفتم اینجا قرار بدم تا دوستان مطالعه کنند و نظراتشون رو بیان کنند...

اما نه دیگه اینطور با لحن تمسخر و به دور از ادب...

امیدوارم ظرفیت خودمون رو ببریم بالا و در قبال نقد و انتقاد از چیزی که برامون جالبه یا دوسش داریم، با جواب و برخورد نامناسب، احترام و شخصیت خود و طرف مقابل رو پایین نیاریم.

همگی موفق باشید./

7. 3 كاربر زير از شما LiBeRaL عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #24

شماره كاربري : 212150
      نام : محمد
      سپاس ها : 2,353
      سپاس از شما 1,787 بار در 497 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط LiBeRaL
      نمیخواستم دیگه تو این تاپیک پست بذارم...

... واقعاً از برخورد بعضی کاربرا ناراحت و ناامید شدم... از طرفی این مقاله توسط خودمم نوشته نشده، توسط یکی از بستگان تنظیم شده و من درباره محتواش تحقیقی انجام ندادم...

ولی با بسیاری از قسمتاش موافق و با بعضی قسمتها هم مخالف بودم... به هر حال تصمصیم گرفتم اینجا قرار بدم تا دوستان مطالعه کنند و نظراتشون رو بیان کنند...

اما نه دیگه اینطور با لحن تمسخر و به دور از ادب...

امیدوارم ظرفیت خودمون رو ببریم بالا و در قبال نقد و انتقاد از چیزی که برامون جالبه یا دوسش داریم، با جواب و برخورد نامناسب، احترام و شخصیت خود و طرف مقابل رو پایین نیاریم.

همگی موفق باشید./
      عزیز دلمی داداش گلم
      من تعجب کردم وقتی پستای اولو خوندم واقعا برام جای تعجب داشت که اینا همه اعتقادات شخصیته!!!!
      ولی داداش گلم به اون بستگانتون که زحمت کشیده این مقاله رو نوشته بگو هر چیزیو تو پاچه اسراییل و شیطان پرستای بدبخت نکنین!!!
      بخدا شیطان پرستا خیلی گناه دارن عقل انجام دادن این کارا رو ندارن!!! تازه اگه عقل داشتن که خدای بدی رو نمیپرستیدن!!! کجای دنیا باندهای گانگتری و آدم کشی قهرمان ملی ان؟؟ اینم مثه همونه
      اگه میگفتی اثرات مخربش واسه خارج کردن ارز از کشوره حرفتو قبول میکردیم برات کف هم میزدیم ولی وقتی میگی شیطان پرستی و صهیونیسم... یاد برنامه مضخرف شوک میوفتم..........

9. 4 كاربر زير از شما Mr_sh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #25

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_sh
      عزیز دلمی داداش گلم
      من تعجب کردم وقتی پستای اولو خوندم واقعا برام جای تعجب داشت که اینا همه اعتقادات شخصیته!!!!
      ولی داداش گلم به اون بستگانتون که زحمت کشیده این مقاله رو نوشته بگو هر چیزیو تو پاچه اسراییل و شیطان پرستای بدبخت نکنین!!!
      بخدا شیطان پرستا خیلی گناه دارن عقل انجام دادن این کارا رو ندارن!!! تازه اگه عقل داشتن که خدای بدی رو نمیپرستیدن!!! کجای دنیا باندهای گانگتری و آدم کشی قهرمان ملی ان؟؟ اینم مثه همونه
      اگه میگفتی اثرات مخربش واسه خارج کردن ارز از کشوره حرفتو قبول میکردیم برات کف هم میزدیم ولی وقتی میگی شیطان پرستی و صهیونیسم... یاد برنامه مضخرف شوک میوفتم..........
      با شما و هیچ کاربر دیگه‌ای هــیــچگــــونه بحثی ندارم.

ولی این قسمت: "...اسراییل و شیطان پرستای بدبخت..." خیلی جالب بود.

موفق باشی/
      ویرایش توسط LiBeRaL : 11-06-2015 در ساعت 13:25

11. 2 كاربر زير از شما LiBeRaL عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #26

شماره كاربري : 406200
      سپاس ها : 1,990
      سپاس از شما 1,206 بار در 416 پست
      جزئيات بيشتر

هر کسی دنبال یه چیزی میگرده تو بازی
      یکی خرید و فروش میکنه پول درمیاره
      یکی مثل این عاغا داره یه هدف خاصی دنبال میکنه که مورد توجه یه موارد خاصی قرار بگیره یه چیزی بهش بماسه
      بقیه هم بازی میکنن که نهایتش یه قیمت ناچیزی بفروشن

داداش من از این کاری که تو داری میکنی چیز زیادی بهت نمیماسه...توصیه میکنم نون بازوی خودتو بخور نه چوب لای چرخ این و اون کردن

خیلی تابلو بود

13. كاربران زير از شما reza3soot عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #27

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط reza3soot
      یکی مثل این عاغا داره یه هدف خاصی دنبال میکنه که مورد توجه یه موارد خاصی قرار بگیره یه چیزی بهش بماسه

داداش من از این کاری که تو داری میکنی چیز زیادی بهت نمیماسه...توصیه میکنم نون بازوی خودتو بخور نه چوب لای چرخ این و اون کردن

خیلی تابلو بود

واقعـــا متاسفـــم برای شمـــا...

تهمتی که میزنید رو خدا قاضی باشه...

شما هم موفق باشی./
      ویرایش توسط LiBeRaL : 22-06-2015 در ساعت 12:59

15. 2 كاربر زير از شما LiBeRaL عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #28

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 659776
      نام : مهدی
      سپاس ها : 1,530
      سپاس از شما 1,129 بار در 270 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      راستش من اصلا این بازی رو نکردم بالطبع نمیتونم راجع به مقاله نظر بدم
      اما یکی دو مورد کلی بنظرم رسید:

1- حتی اگه تمام مطالب مستند و درست هم باشه این مقاله نمیتونه هیچکدوم از افرادی رو که اهل این بازی هستن متقاعد به بازی نکردن بکنه
      یه مثال ساده میزنم: همه ی ما میدونیم که نوشابه پر از ضرر ه و هیچ سودی (تقریبا) نداره.. از زمانی که اینو فهمیدیم چند تامون دست از خوردن نوشابه کشیدیم
      در واقع اکثرا تا خودمون به عوارضش دچار نشیم حاضر نیستیم ازش دل بکنیم..
      پس بهتره استارتر تاپیک این مورد رو در نظر میگرفتن که برای پذیرش مطالب مقاله باید به جوّی که مطلب توش فرستاده میشه هم توجه بشه
      خصوصا چنین موضوعاتی که پذیرشش حتما نیاز به پذیرفتن پیش نیازهای زیادی داره (یعنی مخاطب یه چیزایی باید براش حل شده باشه قبلا) و به سادگی مثال نوشابه هم نیست...
      برای همینه که متن از نظر یه نفر قابل تامل بوده و ارزش اشتراک گذاری داشته و از نظر یه نفر دیگه ارزش خوندن هم نداره

اینا رو با فرض این که همه یا عموم مطالب درست باشه گفتم

2- حالا فرض کنیم مطالب اشتباهه ( توهّمه ) یا هر چیز دیگه...
      دوستانی که انتقاد میکنن نباید انصاف و ادب رو رعایت کنن؟!
      اگه ما استدلال داشته باشیم نه نیازی به پرخاش هست و نه نیازی به تمسخر نه وصله چسبوندن به استارتر...
      میشه همونطور که تو مقاله به یه چیزهایی استناد شده ما هم مستند و منطقی بحث کنیم و مقاله رو نقد کنیم .. مگر اینکه استدلالی برای دفاع از نظرمون نداشته باشیم!

به امید بالا رفتن فرهنگ ما توی فضای مجازی

17. 5 كاربر زير از شما A N A M I S عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #29

شماره كاربري : 349381
      نام : سعيد
      سپاس ها : 2,475
      سپاس از شما 2,198 بار در 535 پست
      جزئيات بيشتر

با خیلی از قسمت های این مقاله موافق نیستم اما خب درست نیست بگیم تاپیک به کلی پاک بشه
      راستش خیلی خسته کننده شده که توی این کشور هر چیزی رو ربط میدن به اسرائیل و امریکا و دشمنان اسلام و ......
      من دو ساله بازی میکنم و پرخاشگر نشدم پولی هم خرج بازی نکردم فقط هم روزایی که بیکار هستم یکی دوتا اتک میزنم
      احساسم اینه جاهایی از این نقد بسیار احساسی نوشته شده بود

موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 4 Beta

19. 4 كاربر زير از شما SA33D.1991 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

20. Top | #30

درجه : سرپرست انجمن ها
      بخش : عمومی | IOS | SYMBIAN | JAVA
      شماره كاربري : 722706
      نام : علیرضا
      سپاس ها : 27,045
      سپاس از شما 37,998 بار در 8,430 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط reza3soot

خیلی تابلو بود
      خیلی دیگه شما وارد حریم دیگران شدید ؛ لطفا رعایت نمایید /.

این فقط یک تاپیک هست ؛ کار رو به بستن تاپیک نرسونید ؛ اینجا جایی هست که کاربران میتونن در مورد یه بازی مانند کلش صحبت و به تبادل نظر بپردازند نه اینکه بیان به دگران توهین کنن و شخصیت دیگران رو خراب کنند .

21. 2 كاربر زير از شما ALIREZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع