• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 31

مقالات مربوط به ساير تكنولوژی ها

1. Top | #1

درجه : عضو ممتاز
      شماره كاربري : 287100
      سپاس ها : 2,139
      سپاس از شما 3,014 بار در 727 پست
      کمک مالي به سايت: 200000 ريال
      جزئيات بيشتر

2 نقدی بر بازی Clash Of Clans

نقدی بر بازی Clash Of Clans

نقد بازی کلش آف کلنز:

در دوم آگوست سال ۲۰۱۲، شرکت بازی سازی فنلاندی به نام سوپرسل بازی استراتژیک برخورد قبیله ها با نام (clash of clans) را برای سیستم عامل مخصوص محصولات شرکت اپل (ios) روانه فروشگاه این شرکت کرد. مدتی نگذشت که این بازی در رتبه های نخست فهرست نرم افزارها و بازی های اپل قرار گرفت و تا چند ماه در رتبه اول نرم افزارهای این شرکت باقی ماند.
      هم اکنون نیز این بازی در رتبه سوم بخش بیشترین خرید و دانلود در فروشگاه اپل قرار دارد. رایگان بودن این نرم افزار موجب شد این بازی در بیشتر نقاط جهان از جمله ایران طرفداران بسیاری پیدا کند. هم اکنون این بازی به زبان های انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی، ترکی، هلندی، اسپانیایی، نروژی، ژاپنی، فرانسوی و پرتغالی ترجمه شده است. «برخورد قبیله ها» در روز سی ام سپتامبر ۲۰۱۳ با موفقیت برای سیستم عامل اندروید هم عرضه شد تا طرفداران و کاربران بیشتری را به خود جلب کند. این بازی که به صورت آنلاین انجام می شود، کوشش برای کنترل یک دهکده و منابع است که مورد هجوم دیگران قرار می گیرد. این خلاصه ای بود از بازی آنلاینی که در تمام گوشی های دوستان آشنایان و حتی کودکان خودتان دیده میشه اما موضوع این بازی به کجا ختم میشه.

این بازی که از صدای دالبی و گرافیک حرفه ای استفاده شده یکی از پر طرفدارترین بازیهای دنیا شده.

نقد اول:
      دوستان بازی پس از نصب یک خانم میاد توضیح میده و منطقه سبز شما شروع میشه. این خانم کیه؟؟؟

برای بازی و ساخت قلعه خودتون نیاز شما به جمع آوری طلا و اکسیر دو چندان میشه با حمله هایی که به قبیله های دیگر میکنید تا برای ساخت و ساز استفاده کنید خب اما چه پولی چه کشکی جوری با حرص حمله داری میکنی انگار واقعا پول رو به حسابت میریزند در واقعه طلای اصلی رو تو داری میدی بهترین لحظه های روز رو وقت این بازی قرار میدی طلای واقعی چیه وقت.

مگه نمیگن وقت طلاست خب داری از دست میدی اما به یکباره همه اینها در شب با حمله یک قبیله عرب تمام میشه و طلاهای شما رو به غارت میبرند صبح از خواب بلند میشی میبینی قلعه ات نابود شده اتیش میگیری تصمیم بر انتقام از اعراب شروع میشه و پس از حمله اون جیگرت حال میاد اما میدونستی علم چی میگه:
      لذت بعد از تنش جنون میاره و تو روزانه این رو زیاد میکنی و تبدیل میشی به کسی که ذهنیتش با یک خطا درگیر و اعصبانی میشه.

نقد دوم:
      این بازی واقعا .... پرستانه تشکیل شده طراح اون یک یهودی بوده و از شرکت سوپر سل پولی نخواسته فقط اعلام کرده گزینه ای به اسم جم رو در این بازی انحصاری به نام خودش کرد و واسه خرید اون پول به حساب این آقای یهودی واریز میشه واسه اینکه الان این آقا پنج بازی استراتژیکی دیگه تولید کرده. یکم فکر کنید متوجه میشید این جم که خریداری میکنن در اصل به حساب کی و کجا میره تو هم لذت میبری از اینکه آخجون قلعه من مستحکم تر شد اونم تو یک فضای مجازی!
      عزیزم الان دیگه این یک بازی نیست یک هدفه ماسونی هست برای توی ایرانی که ذهنت درگیر باشه وقتت رو هدر بدی...

نقد سوم :

بازی در فضای Gmail شما ذخیره سازی میشه ایمیل نه هااااا جیمیل اونوقت چه اتفاقی میفته باید جیمیل بسازی و بر کاربران این نرم افزار اضافه کنی. شرکت مایکروسافت در سال ۲۰۰۹ اعلام میکنه بیشترین نرم افزاری کاربرهای دنیای مجازی که استفاده میکنند جایزه نقدی ویژه ای پرداخت میشه خب باز هم جیب یهود رو داری با یک فرهنگ سازی کوچیک پر از پول میکنی و در آخر جز یک جنون برای شما چیزی باقی نمیذاره

حتی نماد بز شیطان پرستی گوشه سمت راست بالا خوب دقت کنی میبینی میخواد بگه از اون گوشه که ورودی این بازی هست من دارم همه چیز رو میبینم!

نقد چهارم:
      بازی به گونه ای طراحی شده که کاربران در هر کشوری که باشند برای هر کدومشون یک نوع برنامه ای ریختن مثال ایرانی ها تو پیدا کردن قبیله ها برای حمله خود هیچ موقع با کشور اسراییل روبرو نمیشید و ۹۶% حمله های شما به کشورهای عربی است و یک درگیری عرب و اجم به راه انداختن جوری که حتی دیدم پس از نابودی قلعه دو تا فحشم میدن به اعراب ببین چطوری داره فرهنگ یک قوم رو زیر سوال میبره خب آماری که من چند روز پیش گرفتم از بازی کلش آف کلن فهمیدم که تنفر اعراب از ایرانی ها سه برابر شده همین میشه دیگه دو کودک ایرانی رو چند روز پیش میگرن تو عربستان بهشون تجاوز میکنند خب ازت تنفر پیدا کرده از هر سه عرب تو عربستان یک نفر کلش آف کلن بازی میکنه خب این اخبار سریعا تو عربستان پخش میشه آخرشم میشه این که اخبار ایران اعلام میکنه دولت عربستان معذرت خواهی کرده امروز به کودک فردا هم به ناموس خب چرا فضای مجازی این بازی رو به گند میکشن بعضی ها

نقد آخر:
      برگردیم خیلی عقب خیلی خیلی عقب اون موقعه ای که خداوند زمین رو آماده کرد برای آفرینش انسان ما ها هر وقت میخوایم خدا رو اشاره کنیم سرمونا نا خداگاه میگیریم بالا و متعقد هستیم.

خدا از بالا داره مارو نگاه میکنه خوب گوش کن، کلش آف کلنز سرگذشت زمین از روز اول تا به الانه و آیندس که بازی تمومی نداره...

سرگذشتی که زمین در ابتدا هیچی نبوده با دو نفر آدم و حوا (دو کارگر) شروع به ساختن میکنند و هرچقد این دنیا رو میسازید سیاه تر و منفور تر از قبل میشه جوری که دیگر جز سیاهی چیزی نیس تو این دنیا به شما یاد میده واسه از بین بردن کشورهای دیگر باید از نیروی جادو و جادوگری استفاده کنید دنیای شما هر چقدر جلو میره با شخصیتهای جادویی بیشتری آشنا میشید حتی اژدهای پرنده دنیای شما واسه اینکه بتونید ساخته بشه میگه حمله کن غارت کن بجنگید دنیای شما هیچوقت صلح نخواهد داشت از روز اولش با جنگ بوده تا به الان و در اینده و در اصل قانون جنگل بخور تا خورده نشی دنیای شما از دو چیز ساخته میشه طلا و اکسیر (طلا=پول اکسیر=نفت)
      که برای بدست آوردنش هیچ راهی جز جنگیدن و کشتن نیست دنیای شما هرچقدر پیشرفته تر میشود پول بیشتری باید بپردازی و خب پول بیشتر یعنی جنگ بیشتر و متاسفم که این رو میگم اما دنیای شما رو به پایان است.
      و این دنیا یعنی بازی که شما خلق کردید رو از بالا نگاه میکنید و شما خدای این جهان هستید و این دنیا یعنی کلش آف کلنز دوستان بازیهای استراتژیکی که الان به شدت تبلیغ میشه در دنیای مجازی داره بهت میگه در واقع خدا خوده تو هستی که داری دنیا رو میسازی میخواد بگه خدا بودن کاری نداره داره خدای تو رو زیر سوال میبره هرچند گفتن این حرفها واسه خیلی ها تاثیری نداره و بعد از خوندن همین مطلب میرن دوباره بازی میکنن و دوباره حمله میکنن...
      ویرایش توسط LiBeRaL : 11-05-2015 در ساعت 16:42

2. 13 كاربر زير از شما LiBeRaL عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #2

جزئيات بيشتر

برخی از مضرات شدید و وحشتناک این بازی:

1. یاد دادن استراتژی های خاص و محدود: شما به ظاهر فکر می کنید که خلاقیت دارید و بر اساس خلاقیت خود بازی می کنید ولی در حقیقت در زمین سازندگان بازی می کنید و از استراتژی های آنها تبعیت می کنید. پس خلاقیتی در کار نیست بلکه به شما آموزش داده می شود که آنگونه که آنها می خواهند فکر کنید و عمل نمایید.

2. اهمیت نداشتن کشته شدن سربازان: برای یک فرمانده حفظ جان سربازان در کنار رسیدن به هدف اهمیت دارد امابرای شما در این بازی مثل یک پادشاه ستمگر فقط رسیدن به منابع دیگران و پیشرفت و کسب امتیاز اهمیت دارد و سربازان بردگان شما برای رساندن شما به اهدافتان هستند.

3. ترویج خشونت: این بازی تخم خشونت را در وجود ما و مخصوصا کودکانمان می کارد.
      4. خراب کردن همه چیز: شما برای کسب غنایم همه چیز دهکده دشمن را نابود می کنید. کجای فرهنگ اسلامی چنین چیزی است؟؟

5. اول خراب کردن سرزمینهای کوچک: این قانون جنگل است که قوی تر ضعیف تر را نابود می کند. در این بازی هم برای رسیدن به منابع بیشتر باید اول از نابود کردن و غارت سرزمین های کوچکتر شروع کنی

6. اسمها و علائمی که در این بازی ترویج می شود با نمادهای فراماسونری و اومانیستی و جنگهای صلیبی و شیطان پرستی قرابت زیادی دارد.

7. اصل اساسی این بازی مبتنی بر توسعه طلبی و کشورگشایی و طمع داشتن به اموال دیگران و پیشرفت از طریق غارت دیگران بنا نهاده شده است.

8. در این بازی معمولاً مثلا به طور رندوم ولی در عمل کاملاً عمدی اعراب در برابر ایرانیان قرار می گیرند و دشمنی را میان آنها تقویت می کند و درگیریهای لفظی در رومها اتفاق می افتد.

9. اتحاد دهکده ها برای نابودی دهکده های دیگر: برای افزایش سرعت پیشرفت و حذف رقبا شما با دیگران متحد می شوید تا دهکده های کوچکتر را نابود کنید. این موضوع ما را یاد تشکیلات ناتو و ائتلاف های مسخره امریکا می اندازد.

10. این بازی طبق اعتراف بازیکنان حرفه ای آن به شدت وقت را تلف می کند و اعتیادآور است. آیا ما کاری مهمتر از بازی کردن و سرگرمی آموزنده ای غیر از این بازی نداریم؟ و اینکه در این بازی شما در یک دور باطل هستید.

به ظاهر دارید پیشرفت می کنید ولی چه پیشرفتی؟ پیشرفت برای رسیدن به چی؟ آپگرید می کنید غارت میکنید که بزرگ شوید تا دوباره آپگرید شوید تا سرزمین بزرگتری را غارت کنید و دوباره پیشرفت کنید که آپگرید کنید که غارت کنید که بزرگ شوید که آپگرید کنید و غارت کنید که بزرگ شوید . . .

5. 10 كاربر زير از شما LiBeRaL عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #3

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 411336
      سپاس ها : 588
      سپاس از شما 1,904 بار در 567 پست
      جزئيات بيشتر

کلا این روزا هر چی که یکم طرفدار پیدا می کنه بر چسب شیطان پرستی و یهودی و تروج خشونت می زنن بهش

اقای عزیز من یک ساله بازی می کنم یه ریال برای این بازی ندادم( البته فقط برای اینترنت که اون هم برای خونه می دم )

اگه واقع این بازی یک یهودی هست یا نماد بز شیطان پرستی شما حداقل یک اکسرین شات یا یک منبع معتبر می گذاشتید تا ما هم یه ذره باور کنیم

در مورد 96 درصد عرب هم باید بگم در طول این یک سال 98 درصد افرادی که واسم میاد خارجی (به ترتیب اروپایی اسیای امریکایی و...) هستن البته جدید (از وقتی برای اندروید اومد) بازیکنان چینی زیاد شدن الان بیشتر چینی یاد

در مورد وقت به شخصه توی این یک سال من فقط توی خونه وقتی بیکار باشم می رم سراغ این بازی وقتی کار داشته باشم به هیچ عنوان سراغش نمی رم .

7. 14 كاربر زير از شما moh2733 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #4

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 719506
      سپاس ها : 76
      سپاس از شما 68 بار در 31 پست
      جزئيات بيشتر

آقا دقیقا همه فکر میکنن از بقیعه بیشتر میفهمن منظورم نویسنده نیست
      تو کل دنیا این بازی داره انجام میشه
      هیج جا ترویج خشونت نیست فقط تو ایران که این حرفها رو میزنن
      مگه ما چقدر سرگرمی داریم که میگین وقت تلف کردن
      اتفاقا اگه بخوای از دیدگاه شما نگاه کنیم این بازی یاد میده چطور با بقیعه همکاری کنی و بهشون کمک کنی تا پیشرفت کنن!!

9. 8 كاربر زير از شما taba79 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #5

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط moh2733
      ...

اگه واقع این بازی یک یهودی هست یا نماد بز شیطان پرستی شما حداقل یک اکسرین شات یا یک منبع معتبر می گذاشتید تا ما هم یه ذره باور کنیم
      ...

مطالب تاپیک دوم رو با دقت بیشتری بخونید.

قبول داشتید یا نداشتید، دلایلش رو برای خودتون توضیح بدید و بیشتر و عمیقتر دربارش فکر کنید.

موفق باشید.

نام: Clash.jpg نمایش: 325 اندازه: 32.5 کیلو بایت

11. 6 كاربر زير از شما LiBeRaL عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #6

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 719506
      سپاس ها : 76
      سپاس از شما 68 بار در 31 پست
      جزئيات بيشتر

مطلب دوم و چهارم رو خوندم کلی خندیدم
      ما فکر میکنیم خیلی مهمیم و هر چی تو دنیا هست میخواد ذهن ما رو خراب کنه !!!
      من به شخصه یادم نمیاد تو این شش ما که بازی کردم یک دونه وار هم با کشور عربستان داشته باشیم!!
      عرب آفریقای بوده زیاد
      آماری که شما گرفتی از کی آمار گرفتی؟ از اعراب؟
      بهتون گفتن ما به خاطر بازی کلش به اون بچه ها تجاوز کردیم !!!
      واااااااااای

13. 8 كاربر زير از شما taba79 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #7

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 301784
      سپاس ها : 8,190
      سپاس از شما 5,622 بار در 1,636 پست
      جزئيات بيشتر

درود
      این اولین باری نیست که تو این سایت و سایتای مختلف دارن در مورد این بازی اینجور مطالبی مینویسن!
      انواع مختلفی از این بازی هست که سروراش ایرانیه و کلا بازی ایرانیه مثل عصر پادشاهان و تراوینو .... که وضع از اینی که تو این بازی هست خیلی بدتره و کسی میتونه پیشرفت کنه که ی منطقرو فارم خودش بکنه!
      پس اونام یهودین دیگه کلا نه!!
      متاسفانه تو کشوری زندگی میکنیم که اگه ی شرکت با استفاده از فکر و دانشش و وقتی که گذاشته موفقیت کسب کنه و تو این موفقیتش ایرانیا هم اندکی سهم داشته باشه جای الهام گرفتن و الگو قرار دادنشون اونارو به یهودو کافرین میبندیم تا با این روش و ب اسم اسلام جلودارشون بشیم جالبه واقعا!!
      یهودی اون شرکتای ایرانیی هستند که به اسم جنس خوب و درجه یک جنس اشغال چینو که حتی تو خود چین بسته بندی شده با زبان فارسیو وارد کشور میکنن و با سود انچنانیو قیمتای کذایی به هموطنشون میفروشن و سعی در فریب مردم کشورشون دارن.اینا هستند که کافرنو به اسم اسلام دارن عوام فریبی میکنن نه شرکتایی که تمام وقتشونو گذاشتن و از دانششون استفاده کردن تا پیشرفت کنن عزیز ایرانم بجای شعار و کار شکنی بره ی بازی بسازه جیب یهودیارو خالی کنه اگه میتونه پس اگه توان رقابت نداریم جو الکیم درست نکنیم.
      و من الله توفیق

15. 15 كاربر زير از شما majidw980 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #8

شماره كاربري : 559868
      نام : HamidReza
      سپاس ها : 1,268
      سپاس از شما 2,984 بار در 831 پست
      جزئيات بيشتر

اول از همه بگم که خیلی سطحی خوندم چون مشخص هست نویسنده این مطلب چه جوری به دنیا نگاه میکنه

نکات مثب بازی میگم تو این بازی من لول 130 هستم و 2 سال بازی میکنم
      تا حالا هم خرجی نکردم و الانم 6 ماهی میشه روزی 5 دقیقه هم بازی نمیکنم!

من تو این بازی یاد گرفتم کمک کردن چقدر خوبه ما با هم تو گروه کمک میکنم و نیرو میدیم و تو وار و از هم تشکر میکنیم البته نه فقط گروه حتی گلوبال
      فهمیدم که هر کی پشت کار داشته باشه موفق میشه دو سال پیش هیچی نبودم ولی الان واسه خودم بزرگی هستم تو بازی و به سطح های پایین تر کمک میکنم

فرهنگ یک قوم رو زیر سوال میبره! از کی تا حالا ما با این عربا یی قوم شدیم!!!!

خب آماری که من چند روز پیش گرفتم از بازی کلش آف کلن فهمیدم که تنفر اعراب از ایرانی ها سه برابر شده شما این امار محرمانه از کجا گرفتید اخه قرار بود این امار فاش نشه جالبه که تو چند روزم گرفتید!

همین میشه دیگه دو کودک ایرانی رو چند روز پیش میگرن تو عربستان بهشون تجاوز میکنند خب ازت تنفر پیدا کرده ! درسته حق با شماست ما نباید با عربا تو بازی حمله کنیم و گرنه اونا ما رو میگیرن بهمون تجاوز میکنن در این مورد حق کاملا با شماست دقیقا یک روز قبل از تجاوز من یکی از مپ های عرب ها رو صاف کردم فکر میکنم من یکم تند رفتم البته اونا هم جواب ما رو دادند با تجاوز حقمونه!

17. 17 كاربر زير از شما wave525mymobile عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #9

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : اخبار
      شماره كاربري : 207201
      سپاس ها : 39,728
      سپاس از شما 39,128 بار در 8,509 پست
      جزئيات بيشتر

مضحک ترین مطلبی که تا الان تو اینترنت خوندم همین بود....

مطلب شما مثل روزنامه ی کیهان میمونه.....

لذت بردیم

19. 11 كاربر زير از شما mOr_uSe عزيز، سپاسگزاری كرده اند

20. Top | #10

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 734303
      سپاس ها : 12,534
      سپاس از شما 6,794 بار در 1,303 پست
      جزئيات بيشتر

ملت عجب تخیلاتی دارن

21. 9 كاربر زير از شما ™M A H D عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع