• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 6141516
    نمایش نتایج: از 151 به 155 از 155

Sony

1. Top | #151

درجه : سرپرست بخش
      بخش : تخصصی ونرم افزارمیگُ / saillfish / اسلامی
      شماره كاربري : 686386
      نام : حمیدرضا
      سپاس ها : 54,581
      سپاس از شما 8,566 بار در 1,932 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط dodi_ali47
      سلام
      من سونی سی4 دوال با آندروید 5.1 رو روت کردم کردم ولی سوپر یوزر جایگزین کینگ یوزر نمیشه بعد از ریستارت آنروت میشه از طریق ترمینال املاتور اقدام کردم سوپر یوزر نصب میشه ولی فعال نمیشه چکار کنم
      سلام دوست گرامی

به شخصه گوشی شما رو ندارم و نمی دونم، اما چند راه به ذهنم رسید، شاید مفید باشن:
      1) بعد از طریق ترمینال امولیتور نصب کردین، یه بار فایل apk. نسخه جدیدتر ســوپـریــوزر رو تو خود اندروید نصب کنین و بعد اجراش کنین.
      2) در صورت وجود ریکاوری برای گوشیتون، از طریق ریکاوری اقدام به نصب کنین.

موارد زیر رو هم امتحان کرده بودین؟

برنامه Busybox را نصب کنید (سپس آن را اجرا کرده و install را بزنید و منتظر بمانید تا عملیات نصب به پایان برسد).

در بعضی از گوشی ها (بخصوص با رام لالی پاپ)، گوشی بطور ناقص روت می شود یعنی یا بعد از ریستارت، روت از بین می رود و یا اینکه بعضی از برنامه ها اجازه دسترسی به روت ندارند; برای حل این مشکل و انجام روت کامل، باید SuperSU را جایگزین برنامه Kinguser کنید.

- از سایت nut.xperia-files.com ورژن قابل نصب از طریق ویندوزِ ریکاوری دوگانه (با پسوند installer.zip) مربوط به گوشی خود را دانلود و سپس اکسترکت کنید (به عنوان مثال: فایل Z3-lockeddualrecovery2.8.15-RELEASE.installer.zip مربوط به Z3 می باشد و..).

- USB debugging و Unknown sources را فعال کنید.

- گوشی را به PC وصل کنید.

- فایل install.bat را اجرا کنید و عدد 1 را وارد و اینتر بزنید; سپس طبق دستورات برنامه عمل کنید تا ریکاوری نصب شود.

- سپس گوشی مستقیما به ریکاوری می رود.

- فایل SuperSU.zip که قبلا در حافظه گوشی کپی کرده اید را از ریکاوری نصب کنید.

- سپس Wipe Cache Partition/Dalvik Cache Partition را انجام دهید و گوشی را ریستارت کنید.

- بطور خودکار برنامه SuperSU جایگزین Kinguser می شود (اگر همچنان برنامه
      Kinguser وجود داشت، آن را با استفاده از برنامه های App Remover یا بطور دستی از مسیر system/app حذف کنید).
      * بقیه برنامه های مربوط به KingRoot شامل خود برنامه KingRoot و برنامه چینی را نیز حذف کنید.

* اگر برای گوشی شما ریکاوری دوگانه موجود نیست، اما ریکاوری دیگری دارید، می توانید آن را نصب کنید و سپس SuperSU.zip را از ریکاوری فلش کنید.

* در مورد گوشی هایی که هیچ ریکاوری ای برای آنها وجود ندارد، در صورت روت ناقص با این روش، جهت آنروت کردن چاره ای جز فلش رام ندارید. (البته می توانید از Settings/apps برنامه Kinguser را پیدا کرده و force stop و سپس clear data کنید، با این کار هم، گوشی آنروت می شود و می توانید مجدد اقدام به روت کنید; ولی تازمانی که روت کامل نکنید، برنامه Kinguser حذف نمی شود و نمی توانید حذف و جایگزین کنید)

(چندان لزومی ندارد)

* در مورد رام های لالی پاپ جهت دسترسی کامل به روت، بهتر است پچ RICdefeat را هم نصب کنید (در حالی که USB debugging , Unknown sources فعال است، گوشی را به PC وصل کنید و فایل install.bat را اجرا کنید).
      السلام علی مساکن برکت اله و معادن حکمت اله و حفظت سر اله و رحمت اله و برکاته
      لا یَومَ کَیَومَک یا اَباعَبدِالله * اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّدٍ و عَجِّلْ فَرَجَهُمْ* السلام علیک یا قمر بنی هاشم اباالفضل العباس
      اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطمةَ و اَبیها و بَعلِِها وَ بَنیها وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
      حضرت امام رضا(ع)فرموده اند:هیچ چیزباارزش تر ازاخلاق نیکونیست
      «هیچگاه امیدکسی راناامیدنکن،شایدامیدتنها دارایی او باشد.»

به روی دامن پدر سه ساله دیده هرکسی*به دامن سه ساله ای سر پدر ندیده کس

تاپیک جامع معرفی نرم افزارهای ریکاوری کامپیوتر * Active@ UNDELETE|کاملترین بازیاب فایل وپارتیشن بافرمتهای مختلف(حتی لینوکس)
      تاپیک جامعN9برای تمامی عزیزان، علی الخصوص دوستانی که به تازگیN9خریدن * باگ های رفع شده نیتدروید
      ایمیج جدید Sailfish پورت شده برای N9 * روش جدید فعالسازی دولاپر مود و استفاده از مخازن، استور و ... نوکیا
      با کدام روش آموزشی، کدام بوت لودر، کرنل و ... را جهت انواع سیستم عامل ها (نیتدروید،Sailfishو...)نصب نماییم
      آموزش جدید رفع کامل محدودیتN9/N950جهت دسترسی به استورنوکیا،مخازن و...
      ترفندهایی جهت افزایش سرعت لود صفحات
      .: انــجــمــــن گــــونـاگـــــون بخشی متفاوت اما برای همه در موبایلستان :.

2. کسب و کار

3. Top | #152

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 243360
      سپاس ها : 64
      سپاس از شما 19 بار در 10 پست
      جزئيات بيشتر

سلام گوشی سونی m4 aqua dual e2333 هست برای روتش چ کار کنم ؟
      usb درگاه گوشی خرابه که با pc روت کنم
      راهی هست با خود گوشی روتش کنم؟

4. كاربران زير از شما sater عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #153

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sater
      سلام گوشی سونی m4 aqua dual e2333 هست برای روتش چ کار کنم ؟
      usb درگاه گوشی خرابه که با pc روت کنم
      راهی هست با خود گوشی روتش کنم؟
      بله می توانید از نسخه اندرویدی برنامه های روت کننده که در تاپیک های مربوطه معرفی شده اند، استفاده نمایید.
      نسخه های اندرویدی را مستقیم توسط گوشی دانلود کرده یا توسط PC دانلود و از طریق روش های معمول (مانند وای فای و شیر ایت) به گوشی منتقل کنید.
      سپس به اینترنت وصل شده و برنامه را نصب و در نهایت اجرا کنید (در موقع روت به دلیل اینکه اکثراً دانلود از سرور منبعشون دارند و بعضی ازین سرورها ایـــران را در لیست کشورهای تــحـــــریــم شده دارند، اگر چــــیــزشــــکـــن استفاده کنید بهتر است) و در نهایت توسط گزینه روت موجود در برنامه گوشی خود را روت نمایید.

* روال عرض شده بالا روال کلی بود، از اینکه آیا گوشی شما (m4 aqua dual e2333) قابل روت شدن است یا خیر، اطلاع نداشته و باید با نرم افزارهای مختلف امتحان گردد.
      لا یَومَ کَیَومَک یا اَباعَبدِالله * اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّدٍ و عَجِّلْ فَرَجَهُمْ* السلام علیک یا قمر بنی هاشم اباالفضل العباس
      اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطمةَ و اَبیها و بَعلِِها وَ بَنیها وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک

تاپیک جامع معرفی نرم افزارهای ریکاوری کامپیوتر * Active@ UNDELETE|کاملترین بازیاب فایل وپارتیشن بافرمتهای مختلف(حتی لینوکس)
      تاپیک جامعN9برای تمامی عزیزان، علی الخصوص دوستانی که به تازگیN9خریدن * باگ های رفع شده نیتدروید
      ایمیج جدید Sailfish پورت شده برای N9 * روش جدید فعالسازی دولاپر مود و استفاده از مخازن، استور و ... نوکیا
      با کدام روش آموزشی، کدام بوت لودر، کرنل و ... را جهت انواع سیستم عامل ها (نیتدروید،Sailfishو...)نصب نماییم

6. Top | #154

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 48217
      سپاس ها : 2,587
      سپاس از شما 1,676 بار در 770 پست
      جزئيات بيشتر

سلام گوشی زد 1 c6903 هست با رام 5.1.1 که بوت لودرش رو باز کردم با kingroot روت هم کردم وسطش رو 70 درصد گیر کرد دوباره زدم رفت تا 100 درصد زد روت شده ولی یه سری برنامه ها مثل روت چکر میگه روت نشده ولی برنامه همراه بانک و همراه کارت دارم باز میکنم میگه گوشی شما روت شده ایمن نیست امکان اجرا نیست. الانم گوشی ریست میکنم با ریکاوری بیام بالا ریکاوری نداره در صورتیکه هوآوی دارم خودش فست بوت داره. حالا برای ریکاوری چیکار باید بکنم. ساده ترین راه نصب ریکاوری چیه که بعدش رام 7.1 رو بتونم نصب کنم. مجدد چطوری باید گوشی رو آنروت کنم برای برنامه های بانکی بتونم استفاده کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید

7. كاربران زير از شما mrmostafa عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #155

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mrmostafa
      سلام گوشی زد 1 c6903 هست با رام 5.1.1 که بوت لودرش رو باز کردم با kingroot روت هم کردم وسطش رو 70 درصد گیر کرد دوباره زدم رفت تا 100 درصد زد روت شده ولی یه سری برنامه ها مثل روت چکر میگه روت نشده ولی برنامه همراه بانک و همراه کارت دارم باز میکنم میگه گوشی شما روت شده ایمن نیست امکان اجرا نیست. الانم گوشی ریست میکنم با ریکاوری بیام بالا ریکاوری نداره در صورتیکه هوآوی دارم خودش فست بوت داره. حالا برای ریکاوری چیکار باید بکنم. ساده ترین راه نصب ریکاوری چیه که بعدش رام 7.1 رو بتونم نصب کنم. مجدد چطوری باید گوشی رو آنروت کنم برای برنامه های بانکی بتونم استفاده کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید
      سلام آقا مصطفی گل

تو اندروید که تخصص شما بیشتره اما شاید این موارد بد نباشه چک بفرمایین:
      1) معمولاً کینگ روت و ... یه نرم افزار اندرویدی توی گوشی نصب می کنن که از طریق همون می شه آنروت کرد.
      2) اگر Supersu یا سایر موارد مشابه رو توی گوشی نصب کرده باشین، با اونها هم می شه آنروت کرد.
      3) می تونین به جای ریکاوری گوشی، از طریق نرم افزارهای فلشر تحت PC (مثل SP Falsh Tools و ...) یه بار گوشی رو فلش کامل کنین تا دوباره بوت لودرش بسته بشه (البته بستگی به برند و مدل هم داره).
      4) می تونین با همون نرم افزارهای تحت PC ریکاوری‌ای که مناسب گوشیتون هست رو براش فلش کنین (شرمنده کلی می‌گم، چندان سونی آشنایی ندارم).

ممنون می‌شم نتیجه رو اطلاع بدین که از تجربیات شمام یاد بگیریم.

@mrmostafa

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 6141516

توضیحاتی درباره این موضوع