× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اخبار بازی

1. Top | #1

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : کنسول و بازیهای کامپیوتری| نرم افزار
    شماره كاربري : 409239
    نام : Jasem
    سپاس ها : 42,009
    سپاس از شما 33,693 بار در 7,381 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض Epic Games: کمپانی Coalition به سری Gears of War جان تازه ای می دهد!

Epic Games: کمپانی Coalition به سری Gears of War جان تازه ای می دهد!

در نسل قبل، سری بازی Gears of War توسط کمپانی Epic Games به صورت انحصاری برای کنسول Xbox 360 ساخته میشد اما در نسل جدید، شرکت مایکروسافت این فرنچایز را از Epic Games خریداری کرده و توسعه آن را به کمپانی Coalition (که تا ماه پیش Black Tusk Studios خوانده میشد) واگزار کرد. حال جالب است نظر Epic Games را در رابطه با روند توسعه Gears of War زیر دست Coalition را بدانیم. تا ادامه مطلب همراه باشید.
    آقای Epic’s Ray Davis مدیر کل موتور Unreal Engine طی مصاحبه ای با وبسایت GamingBolt اظهار داشت که Coalition بیشتر از آنچه که فکر می کنید قادر به توسعه Gears of War است. وی همچنین در رابطه با خاطره کار با آقای Rod Fergusson (مدیر کمپانی Coalition) نیز گفت:
    "من و Rod در تاریخ بازی Gears of War با هم به جهنم رفتیم و برگشتیم! من می توانم بگویم که کاملا ایمان دارم که او در شرکت مایکروسافت، کار بزرگی با فرنچایز [Gears of War] انجام می دهد."
    او در مورد اینکه چگونه در استودیوی Black Tusk همه چیز به صورت منحصر به فرد برای توسعه این فرنچایز قرار گرفته اند، گفت:
    "Black Tusk ترکیب فوق العاده ای از جانبازان Gears of War و توسعه دهندگانی با استعداد از دیگر استودیو ها را گرد هم آورده است. بنابراین شکی نیست که آن ها نفس تازه ای به جان سری بازی Gears of War می دمند. من فقط منتظر این هستم که چیزی که مدت ها به سختی مشغول ساخت آن بوده اند را نشان دهند...."
    در هفته های آینده و شروع نمایشگاه E3 2015 اطلاعات بیشتری از Gears of War بعدی منتشر خواهد شد.

pardisgame

2. كاربران زير از شما *DRAGON* عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع