• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 4 از 7 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 40 از 62

اخبار خارجی

1. Top | #31

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 362731
      سپاس ها : 14,313
      سپاس از شما 21,616 بار در 3,611 پست
      کمک مالي به سايت: 600000 ريال
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط pulp_152
      برادر جان، دوست من ! مگه 50 اپلیکیشن یکسان روشون تست شده که اون با 2 گیگ رم بهتر جواب داده ؟! یعنی شما معتقدی که یک اپلیکشن 80 کیلوبایتی برابر با یک اپلیکشن 50 مگابایتی هست که بر تعداد، نه حجم تمرکز کردی؟!

مسئله ی دوم ! ! شما که لینوکس بازی و اندروید دان و گوشی باز و حرفه ای ! میتونی بنده رو ارشاد کنی که چگونه اچ تی سی تونسته 3 گیگ حجم رو تو 2 گیگ فضا جا بده ؟! نکنه زیپ میکنه بعد میریزه توی مموریش؟! اره ؟

خوب اگر ساموسنگ با 3 گیگ فضای کمتر داره بدلیل اپ ها و فایل های سیستمی بیشتری هست( از لحاظ حجمی نه تعدادی) که به طور پیش فرض داره و از این بابت حجمش افزایش پیدا کرده ! وگرنه اچ تی سی معجزه نکرده که قوانین ثابت رو تغییر بده و شما هم کشفش کرده باشی و همینطور که عرض شد ! این قابلیت یعنی حذف کردن برنامه های اضافه بصورت هوشمند اگر گسترش پیدا کنه و به بلوغ برسه بنده شخصا باهاش موافقم در صورتی که قابلیت تنظیم هم براش گذاشته بشه .
      عزيزم برنامه هاي كاربردي بودن. بيشترشون يكسان بودن و آخرين ورژن نصب شده از گوگل پلي!
      من اونقدر بيكار نيستم كه بيام فقط براي اثبات حرفم كل برنامه هاي دو طرف رو پاك كنم و روي يكيشون اپ هاي سينگين بالاي ١٠٠ مگ بزنم و روي يكيشون برنامه چراغ قوه و تقويم ٨٠ كيلوبايتي!!! (مگه داريم؟! )

ضمنا گوشي كه همون ساعت اول خريد، توي Settings فضاي آزاد رم رو از 3 گيگ، 1 گيگ نشون ميده حساب كارش مشخصه!

حجمي!!! نه تعدادي!!!
      مشكل اينجاست كه تاچويز اس سيكس ديگه تاچويز زمان نوت3 و اس5 نيست! اون ٢-٣ صفحه برنامه نوت٣ كجاست؟! اون همه سنسور و gesture مختلف چي شد؟! اس سيكس جمعا ٢١ برنامه نصب شده روي خودش داره(بدون حساب كردن اپ هاي گوگول) و توي بخش gesture فقط 4 gesture داره!!! باقي امكانات و قابليت ها؟! ندارد! حذف شده!
      پس طبق حرف شما ميشه نتيجه گرفت كه برنامه dialer S6 حدود 100 مگ حجم داره. Messeging يه ٥٠٠ مگ و ماشين حساب(با قابليت uninstall!!! ) حدود 2 گيگ حجم داره! درسته؟!

تازه اين مشكل رمه فقط! اون deep sleep فاجعه(بلانسبت فاجعه!!) رو كجاي دلم بذارم؟! عايا اسمارتفون بايد يه شب تا صبح 10 درصد باتري كم كنه؟! به دليل فعاليت Android OS؟

پ.ن: دوتا شات كه ضميمه كردم وضعيت رم رو نشون ميده.
      اون برنامه TouchWIZ Home كه بيشترين مصرف رم رو داره(درحال حاضر) يه برنامه مخربه كه خودم براي خراب كردن وجهه سامسونگ نصب كردم! گفتم در جريان باشيد
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: image.jpg
مشاهده: 24
حجم: 298.9 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: image.jpg
مشاهده: 25
حجم: 344.6 کیلو بایت  

2. 3 كاربر زير از شما Kamy-R عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #32

شماره كاربري : 274200
      نام : محمد رضا
      سپاس ها : 4,136
      سپاس از شما 15,575 بار در 3,071 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط GenomeX
      عزیز شما گفتید اپلیکیشن 80 کیلوبایتی! گفتی اپی که 80 کیلوبایت رم مصرف کنه؟

گفته شما کامل واضح است نمیدونم چرا راحت زدید زیرش!!!

جمله کامی:

جمله شما:

کاملاً واضح است که پاسخ شما تعداد اپ (توجه کنید اپ نصب شده نه مقدار اپی که در رم قرار گرفتند!) رو هدف گرفتید چون جواب شما اون جمله تعداد اپ نصبی رو هدف گرفت.
      و در بخش بعد هم کلمه اپ 80 کیلو بایتی رو به کار بردید و گفتید تعداد اپ (اپ نصب شده) مهم نیست حجم اپ مهمه!!!

کاملاً مشخصه شما حجم اپ مد نظرتون بوده اما با نرمش قهرمانانه زدید زیرش

در جواب کامنت قبلی شما بنده نه لینوکس بازم نه اندروید باز!!!
      من برنامه نویسی اندروید رو تمرین میکنم (Java+eclipse) و لینوکس کار میکنم! (وقت بازی با لینوکس ندارم!!!)
      شما یک نگاهی به تاریخ دریافت تگ Android Dev من بندازید تو انجمن: 24/2/91 مطمئن باشید اندروید باز نیستم (بخوان واقعیت اش رو بگم از اندروید متنفرم! ولی باز بهتر از دو تا سیستم عامل دیگه است)
      البته گروه منحل شد... من بودم، علیرضا بود، او یکی علیرضا بود ( علیرضا دیزایر فکر کنم)، شاهرخ بود، مازیار بود،ایلیا بود، و البته محمد جواد نظری (که متاسفانه لیدر هم بود و انجمن رو ترک کرد!) و سایر دوستان...

خخخ باشه تو بردی من همونی رو گفتم که شما میگی !! بحث کردن با ادمی که میخواد فقط خودشو نشون بده دردسره. حالا من بیام بگم اشاره ام به رم بود ! شما بیای بگی نه جمله اینجور استنباط میشه که حافظه بوده ! چه فرقی در اصل ماجرا داره ؟!

ایا باید بر تعداد تمرکز کرد یا بر حجم؟! که اسم 89 اپیلیکشن رو میاریم در مقابل 50 ؟!

در اصل مطلب و مفهوم مطلب تفاوتی شما میبینی؟ !

اها یادم نبود شما دنبال گشتن تفاوت ها در کلماتی ! مثلا مَهدی رو کسی نباید بگه مِهدی که معنیش تغییر میکنه ! ببخشید واقعا استاد ادبیات و لینوکس باز حرفه ای .

به قول شریعتی من دردم نه درد کسانی هست که هر روز به دنبال این هستند ببینید که مردم کجا َ را ِ تلفظ می کنند و بزرگترین مشکلشون رو تشکیل میده ، درد من هم با درد شما متفاوته شما دردت خود نماییه به نظر درد من اثبات یک مطلب .

5. كاربران زير از شما pulp_152 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #33

شماره كاربري : 523054
      نام : mr.GX
      سپاس ها : 4,791
      سپاس از شما 28,154 بار در 4,292 پست
      جزئيات بيشتر

خخخ باشه تو بردی من همونی رو گفتم که شما میگی !! بحث کردن با ادمی که میخواد فقط خودشو نشون بده دردسره. حالا من بیام بگم اشاره ام به رم بود ! شما بیای بگی نه جمله اینجور استنباط میشه که حافظه بوده ! چه فرقی در اصل ماجرا داره ؟!

ایا باید بر تعداد تمرکز کرد یا بر حجم؟! که اسم 89 اپیلیکشن رو میاریم در مقابل 50 ؟!

در اصل مطلب و مفهوم مطلب تفاوتی شما میبینی؟ !

اها یادم نبود شما دنبال گشتن تفاوت ها در کلماتی ! مثلا مَهدی رو کسی نباید بگه مِهدی که معنیش تغییر میکنه ! ببخشید واقعا استاد ادبیات و لینوکس باز حرفه ای .
      شما نمیتونی دلیل بیاری سفسطه نکن! مَهدی یا مِهدی هم مثال جدیده؟ مثل تشبیه اتومبیل تو اتوبان شما با رم هست؟ که با سرعت 100 کیلومتر میرونه؟
      (چندمین بحث ما هست که شما در آخرش یهو زدی زیر میز مذاکره و بحث تموم شد من یادم نمیاد؟)

کامی... ویدیو از آیفون 6 اش بذار و اون گلکسی اس 6 اگه میتونی شاید قبول کردند...

7. 5 كاربر زير از شما GenomeX عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #34

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 659776
      نام : مهدی
      سپاس ها : 1,530
      سپاس از شما 1,129 بار در 270 پست
      جزئيات بيشتر

یعنی معتقدی یک اپلیکشن نمیتونه 50 مگابایت از حجم رم رو اشغال کنه و اپلیکشن دیگه ای 80 کیلو بایت ؟! حتما باید اینترنال باشه !؟ خوبه صحبت از رم هست ! نه از حافظه . اگر اشاره ای به حافظه می کردم گفته ی شما درست بود ولی اشاره ای نشد . و اگر هم میشد خواننده هم باید کمی عاقل باشه و یک دو دو تا چهارتا ب خودش بکنه ببینه اصلا معنی داره چنین چیزی. ..

سلام
      من فکر میکنم الان روی قابلیت، ویژگی یا باگ بودن این چیزه الکی داره بحث میشه
      مهم نیست ما چه اسمی روش میذاریم مهم اینه که داره چه بازخوردی میده
      اگه فردا سامسونگ هوشمندانه و با فکر بیاد روی اس7 یه قابلیت!! بذاره که هر کس ده دقیقه دست به گوشیش نزد گوشی خودبخود خاموش بشه واسه مدیریت مصرف باتری و تجربه ی کاربری بهتر!!! بازم از دید شما اسمش قابلیته چون خود سامسونگ خواسته و این کارو کرده
      از دید ادیب هم باگ ه ، چون کار بیخودی هست و برعکس کاربر از این ویژگی شاکی میشه
      بعدشم سامسونگ میبینه قابلیتش بیشتر آزاردهنده ست تا مفید میاد و زحمت میکشه فیکسش میکنه...

من هنوز جواب سوالمو نگرفتم... اگه سامسونگ الان توی اون اپراتور خاص فیکسش کرده و دیگه اون گوشی هیچ مشکلی نداره (همون مشکلایی که سامسونگو به فکر استفاده از این قابلیت انداخته) چه دلیلی داشت بیاد و چنین قابلیتی روی پرچمدارش بذاره..الان که این قابلیت تو گوشیشون نیست چه مشکلی هست؟؟!!!
      اگرم الان کاربران اون اپراتور گوشیشون دچار مشکل شده بله کار سامسونگ اون موقع با اون قابلیت ، درست بوده.. درست که نه... نشون دهنده ی ضعفش بوده که نتونسته درست و حسابی رفع ایراد کنه و کاربرو اینجوری محدود کرده که اون ضعفش دیده نشه

9. كاربران زير از شما A N A M I S عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #35

شماره كاربري : 362731
      سپاس ها : 14,313
      سپاس از شما 21,616 بار در 3,611 پست
      کمک مالي به سايت: 600000 ريال
      جزئيات بيشتر

اتفاقا داشتم دنبالش ميگشتم

11. كاربران زير از شما Kamy-R عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #36

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط A N A M I S
      بعدشم سامسونگ میبینه قابلیتش بیشتر آزاردهنده ست تا مفید میاد و زحمت میکشه فیکسش میکنه...

من هنوز جواب سوالمو نگرفتم... اگه سامسونگ الان توی اون اپراتور خاص فیکسش کرده و دیگه اون گوشی هیچ مشکلی نداره (همون مشکلایی که سامسونگو به فکر استفاده از این قابلیت انداخته) چه دلیلی داشت بیاد و چنین قابلیتی روی پرچمدارش بذاره..الان که این قابلیت تو گوشیشون نیست چه مشکلی هست؟؟!!!
      اگرم الان کاربران اون اپراتور گوشیشون دچار مشکل شده بله کار سامسونگ اون موقع با اون قابلیت ، درست بوده.. درست که نه... نشون دهنده ی ضعفش بوده که نتونسته درست و حسابی رفع ایراد کنه و کاربرو اینجوری محدود کرده که اون ضعفش دیده نشه
      چرا میگم باگ هست؟
      چون هیچ ابزار هوشمندی (بهتره اصلاح کنم سیستم عاملی) مگر مجبور بشه اپ رو به اجبار نمی بنده!
      بله گوشیهای جاوا میبستند! (البته به جز critical tasks مثلاً تماس و آلارم و مسیجینگ و غیره).
      وقتی اندروید اپ رو باز نگه میداره، ios، ویندوزفون، BB OS و سیمبین و وب او اس و غیره... چرا سامسونگ به سرعت اپ رو میبنده؟ (مثلاً برگردید به کروم دوباره صفحه ریلود میشه در حالی که گوشی 300 دلاری 2012 من با همین نسخه اندروید تو فایرفاکسی که سنگینتر از کروم نباشه سبک تر هم نیست مگر در مواقع خیلی ناجور صفحه رو رفرش نمیکنه؟)

64 بیتی شدن باید آدرس دهی بهتری داشته باشه به رم اما چرا اس 6 نمیتونه؟ چند وظیفگی یکی از قابلیت ابزارهای هوشمنده...

ویرایش: ظاهراً LMK در حالت 64 بیتی مشکلی داره که مقادیر build.prop اون رو در حالت forced قرار میده! (علاوه بر سامسونگ بهتره یقه گوگل رو هم گرفت با این لالی پاپش)
      کد:
      ro.config.64bit_lmk_enable=true
      یا شاید مشکل از اندروید نباشه و مشکل از سامسونگ باشه کسی چیزی نمیدونه... باید بررسی بشه! کسی لینکی از سورس کدهای کرنل اس 6 داره؟ (به لطف لیسانس apache در اندروید متاسفانه تاچویز متن باز نیست!)

آپدیت: ظاهراً با فیکس تو xda هم هنوز اپها مشکل دارند قابل توجه دوستانی که میگن فقط با بازی مشکل دارند!!!
      The major addendum here seems to be that when using this build.prop apps like Chrome and and those calling webpages via Webview (Tinfoil for Facebook) still suck.

13. 4 كاربر زير از شما GenomeX عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #37

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط A N A M I S
      سلام
      من فکر میکنم الان روی قابلیت، ویژگی یا باگ بودن این چیزه الکی داره بحث میشه
      مهم نیست ما چه اسمی روش میذاریم مهم اینه که داره چه بازخوردی میده
      اگه فردا سامسونگ هوشمندانه و با فکر بیاد روی اس7 یه قابلیت!! بذاره که هر کس ده دقیقه دست به گوشیش نزد گوشی خودبخود خاموش بشه واسه مدیریت مصرف باتری و تجربه ی کاربری بهتر!!! بازم از دید شما اسمش قابلیته چون خود سامسونگ خواسته و این کارو کرده

مثل اینکه شما بهتر متوجه هستید و مطلب رو بهتر از دوستان کامپایل کُن تصویری و به قول خودشون لینوکس باز متوجهی، دقیقا منم همینو میگم به نکته ی خوبی اشاره کردید.

15. Top | #38

جزئيات بيشتر

شما نمیتونی دلیل بیاری سفسطه نکن! مَهدی یا مِهدی هم مثال جدیده؟ مثل تشبیه اتومبیل تو اتوبان شما با رم هست؟ که با سرعت 100 کیلومتر میرونه؟
      (چندمین بحث ما هست که شما در آخرش یهو زدی زیر میز مذاکره و بحث تموم شد من یادم نمیاد؟)

نه َ و ِ رو از " نرمش قهرمانانه " شما به عاریت گرفتم.

بابا شما قهرمان اندروید ! خدایا کجای دلم بزارم اینو !. کامپایل کردن چند تا کرنل اونم از روی آموزش تصویری که دیگه انقد خودنمایی نداره، حالا فرصت کردی رفتی چند تا اموزش خوندی ! bulid.pop میاری وسط جمله که چی بشه ؟

16. Top | #39

جزئيات بيشتر

نه َ و ِ رو از " نرمش قهرمانانه " شما به عاریه گرفتم.

بابا شما قهرمان اندروید ! خدایا کجای دلم بزارم اینو !. کامپایل کردن چند تا کرنل اونم از روی آموزش تصویری که دیگه انقد خودنمایی نداره، حالا فرصت کردی رفتی چند تا اموزش خوندی ! bulid.pop میاری وسط جمله که چی بشه ؟
      همین آموزش تصویری (اگه پیدا کردید لینک بذارید!) رو کسی انجام نداد من اولین نفر بودم!؟ هان؟
      مسئله چون حل شود آسان شود... الان بله همه کامپایل میکنند سال 90-91 برید کاربر ایرانی بیارید کرنل 2.65 کامپایل کرده باشه

هرچن هنوز هم آماتورم و یاد میگیرم یاد میگیرم و یاد میگیرم (تعداد دفعاتی که گوشی بریک کردم یادم نیست... چون اون موقع اندروید 2.2 و 2.3 بود و مثل الان آموزش فراوون نبود. xda university در کار نبود و غیره)

تاپیک به سمت بچه بازی داره پیش میره... مثل تاپیک های دیگه ای که کامنتهای شما باعث قفل شدن و آرشیو رفتنش شد!
      یاد شخص دوم مملکت سابق افتادم یهویی همینجوری

17. 2 كاربر زير از شما GenomeX عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #40

جزئيات بيشتر

همین آموزش تصویری (اگه پیدا کردید لینک بذارید!) رو کسی انجام نداد من اولین نفر بودم!؟ هان؟
      مسئله چون حل شود آسان شود... الان بله همه کامپایل میکنند سال 90-91 برید کاربر ایرانی بیارید کرنل 2.65 کامپایل کرده باشه
      اون موقعی که شما نبودی... سال 88 ! تو هندهلد یوزر که سایت تخصصی برنامه نویسی بود همه ی بچه هاش هر کسی یک کرنل می نوشت برای نکسوس وان ! برای گلکسی اس 1 . اموزشش هم میزاشتن . مشکل اینجاست که نبودی.

یک سرچ بکنی به زبان فارسی هم اموزش ساخت کاستوم رام رو نوشته هم ساخت کرنل ! ... زیادی بزرگش نکن ادیب جان.

بنویس : آموزش ساخت رام ،

بنویس : آموزش ساخت کرنل .

تاپیک به سمت بچه بازی داره پیش میره... مثل تاپیک های دیگه ای که کامنتهای شما باعث قفل شدن و آرشیو رفتنش شد!
      یاد شخص دوم مملکت سابق افتادم یهویی همینجوری
      مثل اینکه درگیر مذاکراتی! خخخ ... کمتر ایرادای بنی اسرائیلی بگیر کمتر بچه بازی کن و بقیه رو ... فرض کن تا بزرگمنشانه برخورد داشته باشیم..

19. كاربران زير از شما pulp_152 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 4 از 7 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع