• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17

سوالات و مشکلات آیتونز (iTunes)

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 827461
      سپاس ها : 20
      سپاس از شما 19 بار در 13 پست
      جزئيات بيشتر

Quest محدودیت های اپل و ios در ایران

با سلام.
      از اساتید بزرگوار سایت میخوام که لطف کنن و محدودیت ها و کمبودهایی که اپل و ios نسبت به اندروید در ایران دارد رو ذکر بفرمایید.
      همانطور که میدونید عده ای از مردم بدون توجه به محدودیت ها و مشکلات اپل در ایران و حتی در دیگر کشور ها، گول ظاهر جذاب آن سیب گاز زده ی پشت محصولات اپل رو میخورن و فکر می کنند اپل هیـــــــــــچ مشکلی نداره و هزینه ی زیادی میکنن و این محصولات رو تهیه می کنند و بعد با مشکل مواجه میشن.
      هدف بنده از ایجاد این موضوع این است که مردم با چشم و گوش باز هزینه کنن و پولشون رو به هدر ندن.

2. كاربران زير از شما Sharifnia عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #2

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 212150
      نام : محمد
      سپاس ها : 2,353
      سپاس از شما 1,787 بار در 497 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Sharifnia
      با سلام.
      از اساتید بزرگوار سایت میخوام که لطف کنن و محدودیت ها و کمبودهایی که اپل و ios نسبت به اندروید در ایران دارد رو ذکر بفرمایید.
      همانطور که میدونید عده ای از مردم بدون توجه به محدودیت ها و مشکلات اپل در ایران و حتی در دیگر کشور ها، گول ظاهر جذاب آن سیب گاز زده ی پشت محصولات اپل رو میخورن و فکر می کنند اپل هیـــــــــــچ مشکلی نداره و هزینه ی زیادی میکنن و این محصولات رو تهیه می کنند و بعد با مشکل مواجه میشن.
      هدف بنده از ایجاد این موضوع این است که مردم با چشم و گوش باز هزینه کنن و پولشون رو به هدر ندن.

اولا که اپل تو ایران هیچ محدودیت خاصی نداره (البته اگه مشکلت بلوتوث نیست) همه برنامه ها و بازیا خیلی زودتر از اینکه واسه هر دیوایس اندروییدی بیاد واسه ios میاد.
      دقیقا منظورت رو از محدودیت بگو چیه مثلا اینکه نمیشه تو ایفون لانچر و هزار مدل تم نصب کرد میشه محدودیت تو ایران؟؟؟ یا منظورت بسته بودن اپستوره که اصلا اپستور بسته نیست کاملا باز و آزاده میتونی هرچی دوس داری دانلود کنی.
      این چیزی که بنظر خیلیا محدودیت حساب میشه خریدن برنامه ها بصورت قانونیه که فک نمیکنم روهم رفته برنامه های کاربردی بیشتر از 10 دلار بشه که با یه گیفت کارت مشکل حل میشه.
      جی پی اس و سرویس نقشه های اپل و هر چیزی دیگه ای که رو دیوایسای اپل هست به خوبی و کامل کار میکنن.
      در ضمن :
      اون چیزیایی که شما بهش میگین محدودیت تو دنیا به نام حق کپی رایت معروفه و تو نمیتونی برنامه یا آهنگی رو که رو گوشیت داری پخش کنی داستان اینه
      ویرایش توسط Mr_sh : 08-07-2015 در ساعت 02:32

5. 7 كاربر زير از شما Mr_sh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #3

شماره كاربري : 447031
      نام : رفیق
      سپاس ها : 2,004
      سپاس از شما 915 بار در 414 پست
      جزئيات بيشتر

با سلام.
      یک محدودیت دیگه هم داره ... یک سری نرم افزار هست که شما با نصب اون بر روی آیفون خودتون یا کلا گجت ios ی میتوانید یک سری ماشین خاص مثللا آئودی البته یک سری خاص مثل A8 را با گوشی کنترل کنید بفرض اگر تو پارکینگ باشه بهش دستور می دید که بیاد و اونم میاد ... این سیب گاز زده عجب شیطونی

7. Top | #4

شماره كاربري : 447031
      نام : رفیق
      سپاس ها : 2,004
      سپاس از شما 915 بار در 414 پست
      جزئيات بيشتر

با سلام.
      یک محدودیت دیگه هم داره ... یک سری نرم افزار هست که شما با نصب اون بر روی آیفون خودتون یا کلا گجت ios ی میتوانید یک سری ماشین خاص مثللا آئودی البته یک سری خاص مثل A8 را با گوشی کنترل کنید بفرض اگر تو پارکینگ باشه بهش دستور می دید که بیاد و اونم میاد ... این سیب گاز زده عجب شیطونی

8. Top | #5

جزئيات بيشتر

از دوستان عزیز خواهش می کنم احساسی نظر ندن و سازنده صحبت کنند.منظور من از محدودیت چیزهایی مثل اینکه نمیشه با اپل فارسی تایپ کرد،گوشی فارسی نمیشه،سرعت دانلود از اپ استور اپل پایینه،بلوتوث نداره،نمیتونی مثل گوشیای دیگه کابل بزنی به کامپیوتر و فایل رد و بدل کنی و اینجور چیزا.حالا اگر فهمیدید من چی میگم تعصب رو کنار بگذارید و این مسائلی از این قبیل رو مطرح کنید،بد نیست به آواتار بنده هم نگاهی بندازید.

9. كاربران زير از شما Sharifnia عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #6

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 80804
      نام : :. ارمیا - ErmiA .:
      سپاس ها : 6,472
      سپاس از شما 8,550 بار در 1,832 پست
      جزئيات بيشتر

از دوستان عزیز خواهش می کنم احساسی نظر ندن و سازنده صحبت کنند.منظور من از محدودیت چیزهایی مثل اینکه نمیشه با اپل فارسی تایپ کرد،گوشی فارسی نمیشه،سرعت دانلود از اپ استور اپل پایینه،بلوتوث نداره،نمیتونی مثل گوشیای دیگه کابل بزنی به کامپیوتر و فایل رد و بدل کنی و اینجور چیزا.حالا اگر فهمیدید من چی میگم تعصب رو کنار بگذارید و این مسائلی از این قبیل رو مطرح کنید،بد نیست به آواتار بنده هم نگاهی بندازید.
      ببینید دوست خوبم این مواردی که شما نام بردی اسمش محدودیت نیست!
      - کی گفته ایفون / ایپد قابلیت تایپ فارسی نداره؟ کیبورد عربی انتخاب کنید در ورای حروف ک ، ب ، ج ، ز حروف های گ ، پ ، چ ، ژ هستند. پس این مورد منتفی است
      - اینکه زبان فارسی برای منو نداره باز هم یک سیاست کاری اپله نه محدودیت! کسی که با تلفن هوشمند میخواد کار کنه پیش نیازش بلد بودن زبان انگلیسیه! تلفن هوشمند که یک سازه ی بومی ایران نیست که بگیم نه الا و بلا باید فارسی باشه تا بشه ازش استفاده کرد و چون نمیشه پس محدودیته!
      - سرعت دانلود از اپ استور یک زمانی پایین بود به دلیل ..... ایران از دانلود از اپ استور که مجبور بودیم ........ بزنیم و همین باعث میشه سرعت دانلود کمتر از سرعت اسمی اینترنت بدون فیلترشکنمون باشه. اما الان این مشکل نیست!
      - بلوتوث داره اما کاملا امنیتی تر و محافظه کارانه تر شده که اتفاقا یک تنه از این قابلیت دفاع میکنم. با توجه به گسترش تکنولوژی و متاسفانه گسترش همپای بدافزارهای مختلف ، خیلی پیش میاد شما یک فایل از موبایلت بلوتوث میکنی به موبایل دیگه ، بعد اون گوشی رو میزنی به کامپیوتر و ناخواسته یک بدافزار رو وارد سیستمت میکنی! و دردسرهای متعاقب منه... اپل اومد جلوی این هرج مرج بلوتوثی رو گرفت و متعاقبش اینکه کاری کرد راحت کابل نزنیم به گوشی تا اطلاعات یا بدافزارها در کسری از ثانیه منتقل بشند به کامپیوتر... این قابلیت خیال منی که به امنیت اطلاعات و کامپیوترم اهمیت میدم خیلی هم خوب و کارامده! از نظر من محدودیت نیست. ولی خب یک عده که مدام میخوان عکس و فیلم و موزیک رد و بدل کنند بله این جماعت میگن این چیزا محدودیته! درست منی که میگم اندروید بی در و پیکره و امنیت اطلاعات منو تضمین نمی کنه! پس شخصیه دوست خوبم! یک قاعده ی کلی نیست که بگیم محدودیته!! از دید یکی محدودیته از دید یکی دیگه نه...

من چند سال اندروید داشتم حتی در بخش گالکسی اس همین فروم به شدت مشغول بودم ؛ هم رام ، هم نرم افزار و هم گرافیکش... کسی که برای سیب گاز زده اپل میخره حتی نوکیا 1100 هم براش زیاده! چون نمی دونه محدودیت با قابلیت چه فرقی داره! کسی هم که از روی علم به این موارد اپل میخره مطمئن باشید متناسب با نیازش خریده و به دید محدودیت به این موارد نگاه نمی کنه. مثل خودم یا بقیه... ما داریم گوشی هوشمند خریداری میکنیم و خیلی مسخره است اگر انتخابمون هوشمند نباشه!!!!!! چطور می تونیم گوشی هوشمند بخرم ولی ندونیم چه چیزایی داره یا چه کارایی میکنه بعد که خوردیم به بن بست بگیم ای وای من چقدر محدودیت داشت!!!!! نه دوست خوبم! اینطوری باشه از فردا من و همفکران مثل من موجی راه میندازیم که اندروید بی در و پیکره و امثال این... اینا درست نیست! گوشی های اندرویدی یا ویندوزفون یک سری قابلیت ها دارند که برای یک قشر خاص مناسبه ، گوشی های اپل هم یک سری قابلیت ها دارند که برای یوزرهاش قابل قبول و قابل هضمه و مشکلی باهاش ندارند. من خندم میگیره که میگن محدودیت در ایران داره!! یعنی الان امریکا بودیم میشد از اپل به گالکسی اس 6 بلوتوث کرد؟؟ یا میشد با کابل بزنیمش به لپتاپ سونی و بدون ایتونز یا ایتولز از نرم افزارها یا موزیک ها بک اپ گرفت یا توش ریخت؟؟؟ پس اینا محدودیت های درون ایران یا کاستاریکا و گینه بیسائو نیست!! قابلیت ها و امکاناتی است که گوشی داره و یوزری که قراره این گوشی رو خریداری کنه باید این مسائل رو بدونه!

امیدوارم متهم به تعصب نشم!

11. 12 كاربر زير از شما E.R.M.I.A عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #7

جزئيات بيشتر

اما نظر من با شما تفاوت داره

13. كاربران زير از شما Sharifnia عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #8

شماره كاربري : 212150
      نام : محمد
      سپاس ها : 2,353
      سپاس از شما 1,787 بار در 497 پست
      جزئيات بيشتر

نظرتو قشنگ و واضح بنویس چرا فرق میکنه نظرت با ما!!!
      میخوای بگی اینایی که آیفون میخرن مغز ندارن و واسه کلاس میخرن؟؟؟؟
      تو تا حالا آیفون از نزدیک دیدی؟؟؟؟؟

اصلا همینطوره که تو میگی ما چون شرکت اپل مال پدرمونه میریم ایفون میخریم هیچیشم تو ایران کار نمیکنه نفری یه گوشی ساده داریم باهاش زنگ میزنیم!!!

تاحالا با آیفون کار کردی که میگی نظرت با ما فرق میکنه؟؟؟؟ تا وقتی گوشی دستت نیومده و باهاش کار نکردی نمیتونی راجع بهش نظر بدی من تاحالا اندرویید نداشتم نظری هم راجع بهش نمیدم.
      داداشمون کاملا واضح برات توضیح داد.من آبادانم اگه نزدیکی بیا تا گوشیمو بهت بدم یکم باهاش کار کن متوجه بشی داستان چیه.
      راستی تو که از آیفون بدت میاد چرا عکس اواتارت آیفونه؟؟؟؟؟ بخاطر اون سیب گاز زده اس؟؟؟؟

در ضمن خیلی راحت میشه فایل انتقال بدی رو گوشی !!! هر موقع آیفون دستت اومد بیا تو فروم بپرس تا بران صد تا روش رو توضیح بدن بچه ها.
      الان مدیر باید زحمت بکشه یا هدر تاپیک رو عوض کنه یا تاپیک رو ببره تو آرشیو اخه یعنی چی محدودیت اپل تو ایران؟؟؟؟

15. 2 كاربر زير از شما Mr_sh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #9

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 80804
      نام : :. ارمیا - ErmiA .:
      سپاس ها : 6,472
      سپاس از شما 8,550 بار در 1,832 پست
      جزئيات بيشتر

اینکه نظر شما با نظر ما متفاوت باشه کاملا طبیعی و قابل احترام و قابل قبوله. چون عرض کردم هر گوشی با هر سیستم عاملی برای یوزرهای خاص خودشون کارامد و قابل قبوله! خب این طبیعیه و اصلا اصراری نیست که بگیم اپل بهترینه! نه اپل بهترین نیست! کسی هم قصد ثابت کردن بهترین بودن رو نداره! اما اینکه بیایم بگیم گوشی های دیگه بهترن چون اپل اون محدودیت هارو داره ( که اصلا محدودیت نیست ) این قابل قبول نیست!
      من ، برادرم و یکی از دوستانم کاملا اپل برامون مناسبه پس هر سه مون باهم اپل خریدیم و خیلی هم راضی هستیم. در عوض خواهرم ، یکی از اقوام و یکی از دوستانم اصلا اپل براشون مناسب نبود چون دوست داشتند مدام عکس و فیلم و اهنگ رد و بدل کنند ( بنا به سلیقه شخصی یا نیاز کاری ) و برای این عزیزان اندروید پیشنهاد کردیم! گوشی های خیلی خوب مثل Z2 , G4 و یک گوشی از Huawei... خب این طبیعیه دوست خوبم! ما نمیایم به اونا بگیم گوشی های شما به درد نخوره و فقط اپل خوبه! در عوض کسی هم نباید بیاد خیلی سطحی نگرانه بگه اپل در ایران محدودیت داره و بیخوده!!
      مثل این می مونه که یکی بیاد بگه چرا مردم میرن سوزوکی گرند ویتارا میخرند؟؟؟ بیخوده اپشن نداره محدودیت داره ، جی پی اسش نداره یا فلانه ، بجاش برن سانتافه یا مورانو بخرند!! خب اینکه نمیشه! گوشی هوشمند هم علاوه بر قابلیت ها و امکانات ، انتخابش یک امر سلیقه ای و کاملا شخصیه که ببینیم چه کسی با چه نیازی باید چه گوشی ای تهیه کنه!

17. 5 كاربر زير از شما E.R.M.I.A عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #10

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_sh
      نظرتو قشنگ و واضح بنویس چرا فرق میکنه نظرت با ما!!!
      میخوای بگی اینایی که آیفون میخرن مغز ندارن و واسه کلاس میخرن؟؟؟؟
      تو تا حالا آیفون از نزدیک دیدی؟؟؟؟؟

اصلا همینطوره که تو میگی ما چون شرکت اپل مال پدرمونه میریم ایفون میخریم هیچیشم تو ایران کار نمیکنه نفری یه گوشی ساده داریم باهاش زنگ میزنیم!!!

تاحالا با آیفون کار کردی که میگی نظرت با ما فرق میکنه؟؟؟؟ تا وقتی گوشی دستت نیومده و باهاش کار نکردی نمیتونی راجع بهش نظر بدی من تاحالا اندرویید نداشتم نظری هم راجع بهش نمیدم.
      داداشمون کاملا واضح برات توضیح داد.من آبادانم اگه نزدیکی بیا تا گوشیمو بهت بدم یکم باهاش کار کن متوجه بشی داستان چیه.
      راستی تو که از آیفون بدت میاد چرا عکس اواتارت آیفونه؟؟؟؟؟ بخاطر اون سیب گاز زده اس؟؟؟؟

در ضمن خیلی راحت میشه فایل انتقال بدی رو گوشی !!! هر موقع آیفون دستت اومد بیا تو فروم بپرس تا بران صد تا روش رو توضیح بدن بچه ها.
      الان مدیر باید زحمت بکشه یا هدر تاپیک رو عوض کنه یا تاپیک رو ببره تو آرشیو اخه یعنی چی محدودیت اپل تو ایران؟؟؟؟
      اولا تو نه شما،دوما آروم باش اینقدر تند نرو با دوتا کلمه نباید اعصاب یک انسان اینقدر به هم بریزه و اختیار زبانشو از دست بده،چرا فکر میکنی فقط خودت با آیفون کار کردی و ما از پشت کوه اومدیم و آیفون ندیده ایم؟؟چرا میگی من از آیفون بدم میاد؟؟؟اصلا ولش کن در حدی نیستی وقت بزارم جوابتو بدم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع