• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 1 از 131 1231151101 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 1310

آرشیو

1. Top | #1

درجه : مدير بازنشسته
      شماره كاربري : 71159
      سپاس ها : 33,923
      سپاس از شما 60,833 بار در 11,422 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض تاپیک پرسش و پاسخ .: LG G4 :.

درود.
      میدونم ک مدیران محترم در حال بررسی و احداث بخش اختصاصی LG G4 هستند. تا اون تاریخ که امیدوارم به درازا نکشه، لطفا با وجود موقت این تاپیک موافقت بفرمایید ک مباحث دوستان در خصوص این گوشی متمرکز باشه.
      سپاس
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: LG-G4---M-1.jpg
مشاهده: 3939
حجم: 33.8 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: G4-Leather-M1.jpg
مشاهده: 3969
حجم: 28.6 کیلو بایت  

2. 7 كاربر زير از شما IMAN عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #2

جزئيات بيشتر

دوستان اولین سؤال برای خودم پیش آمده.
      بنده قبل از G4 یه دونه G2 داشتم. یادمه قسمتی رو توی تنظیماتش فعال کرده بودم که وقتی شخضی باهام تماس میگرفت اطلاعاتش نمایش داده نمیشد و باید روی صفحه Swipe میکردم تا اطلاعات رو بهم نشون بده. این قابلیت بسیار کاربردی بود. متأسفانه یا بنده دقت نمیکنم و یا نمیتونم توی G4 پیداش کنم. محبت میفرمایید اگه در این خصوص راهنمایی کنید.

5. 2 كاربر زير از شما IMAN عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #3

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 790767
      نام : Arvin
      سپاس ها : 350
      سپاس از شما 1,130 بار در 444 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط IMAN
      دوستان اولین سؤال برای خودم پیش آمده.
      بنده قبل از G4 یه دونه G2 داشتم. یادمه قسمتی رو توی تنظیماتش فعال کرده بودم که وقتی شخضی باهام تماس میگرفت اطلاعاتش نمایش داده نمیشد و باید روی صفحه Swipe میکردم تا اطلاعات رو بهم نشون بده. این قابلیت بسیار کاربردی بود. متأسفانه یا بنده دقت نمیکنم و یا نمیتونم توی G4 پیداش کنم. محبت میفرمایید اگه در این خصوص راهنمایی کنید.

ببخشید من جی۲ دارم میشه بفرمایید کدوم قسمت هست که اینکار میشه انجام بدی؟؟؟

درمورد جی۴ هم میشه اطلاعاتی بدید
      من که جی۲ دارم بیام جی۴ بخرم به نظرتون می ارزه؟
      یه مشکل خیلی بزرگ مث انتن دهی خیلی بد که توی جی۲ وجی۳ بود حل شده توی جی۴؟؟؟

چندساعت اسکرین میده باتریش؟

7. كاربران زير از شما Zeus 1 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #4

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Zeus 1
      ببخشید من جی۲ دارم میشه بفرمایید کدوم قسمت هست که اینکار میشه انجام بدی؟؟؟

درمورد جی۴ هم میشه اطلاعاتی بدید
      من که جی۲ دارم بیام جی۴ بخرم به نظرتون می ارزه؟
      یه مشکل خیلی بزرگ مث انتن دهی خیلی بد که توی جی۲ وجی۳ بود حل شده توی جی۴؟؟؟

چندساعت اسکرین میده باتریش؟
      Setting - call- privacy keeper

======

به نظر بنده ارزش خرید داره.
      نظر شخصیم رو توی دیجی کالا هم گفتم:

درود و عرض ادب.
      بنده چند صباحی هست که LG G4 32GB چرمی قهوه ای رنگ رو از دیجی کالا خریداری کردم و در حال استفاده و تست هستم. گوشی قبلیم هم LG G2 32Gb بود.
      نظر شخصیم رو در خصوص G4 رو بدون تعصب عرض میکنم.
      وقتی جعبه رو باز میکنید و گوشی رو برای اولین بار توی دستتون میگیرید قطعاً لبخنی حاکی از رضایت از طراحی این گوشی خواهید زد. علی الخصوص انحنای پشت گوشی و چرم مرغوبش شما رو در اولین نگاه مجذوب میکنه.
      صفحه نمایش بزرگ و با کیفیت بسیار عالی با نمایش رنگهای واقعی. بنده از G2 به خاطر رنگهای طبیعیش راضی بودم ولی نورش تندکی کم بود. صفحه نمایش G4 واقعا یه افتخار در تکنولوژی هست.
      صدای اسپیکر گوشی بسیار بلند و راضی کننده هست. من شخصاً به دلیل شرایط محیط کارم گوشی با صداهای بلند رو بیشتر نیاز دارم و در این زمینه هم G4 خوب عمل کرد.
      باطری گوشی نسبت به G2 شارژ کمتری نگه میداره ولی این هرگز به معنای ضعیف بودنش نیست چرا که نسبت به هم رده هاش از سایر برندها خوب عمل میکنه.
      و اما دوربین...
      بدونِ هیچ شک و تردیدی برترین دوربینی هستش که تا به حال توی گوشیهایی ک داشتین تجربه خواهید کرد. عکسهای با وضوح بالا. قدرت فوکوس زیاد خصوصا در حالت دستی. تنظیمات فراوون. نوردهی بسیار عالی.
      از نظر نرم افزاری هم جذابیتهای خاصی داره. مثل امکان تعریف چند کاربر (مثل ویندوز) که هیچکدوم به دیگری دسترسی ندارن.( گالری های جدا، پیامهای مستقل، دفترچه تلفنهای مستقل).. به گونه ای که حتا وقتی گوشی رو به رایانه وصل میکنید فقط اطلاعات اون یوزری ک باهاش لاگین شدین نمایش داده میشه و سایر فایلها رو نمیبینید.
      بصورت کلی خدمتتون عرض کنم، به نقدهای غیرمنصفانه توجه نکنید. از خرید این گوشی پشیمون نمیشین. این گوشی رو با هیچ گوشی دیگه ای مقایسه نمیکنم و با احترام به گوشیهای بسیار خوبی مثل Galaxy S6 و HTC M9، علاقه ی شخصیم به LG و تجربه ی خوبم با LG G2 متقاعدم کرد که G4 بخرم و کاملا ازش راضی هستم..

9. 7 كاربر زير از شما IMAN عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #5

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 669169
      سپاس ها : 158
      سپاس از شما 197 بار در 70 پست
      جزئيات بيشتر

Setting - call- privacy keeper

======

به نظر بنده ارزش خرید داره.
      نظر شخصیم رو توی دیجی کالا هم گفتم:

درود و عرض ادب.
      بنده چند صباحی هست که LG G4 32GB چرمی قهوه ای رنگ رو از دیجی کالا خریداری کردم و در حال استفاده و تست هستم. گوشی قبلیم هم LG G2 32Gb بود.
      نظر شخصیم رو در خصوص G4 رو بدون تعصب عرض میکنم.
      وقتی جعبه رو باز میکنید و گوشی رو برای اولین بار توی دستتون میگیرید قطعاً لبخنی حاکی از رضایت از طراحی این گوشی خواهید زد. علی الخصوص انحنای پشت گوشی و چرم مرغوبش شما رو در اولین نگاه مجذوب میکنه.
      صفحه نمایش بزرگ و با کیفیت بسیار عالی با نمایش رنگهای واقعی. بنده از G2 به خاطر رنگهای طبیعیش راضی بودم ولی نورش تندکی کم بود. صفحه نمایش G4 واقعا یه افتخار در تکنولوژی هست.
      صدای اسپیکر گوشی بسیار بلند و راضی کننده هست. من شخصاً به دلیل شرایط محیط کارم گوشی با صداهای بلند رو بیشتر نیاز دارم و در این زمینه هم G4 خوب عمل کرد.
      باطری گوشی نسبت به G2 شارژ کمتری نگه میداره ولی این هرگز به معنای ضعیف بودنش نیست چرا که نسبت به هم رده هاش از سایر برندها خوب عمل میکنه.
      و اما دوربین...
      بدونِ هیچ شک و تردیدی برترین دوربینی هستش که تا به حال توی گوشیهایی ک داشتین تجربه خواهید کرد. عکسهای با وضوح بالا. قدرت فوکوس زیاد خصوصا در حالت دستی. تنظیمات فراوون. نوردهی بسیار عالی.
      از نظر نرم افزاری هم جذابیتهای خاصی داره. مثل امکان تعریف چند کاربر (مثل ویندوز) که هیچکدوم به دیگری دسترسی ندارن.( گالری های جدا، پیامهای مستقل، دفترچه تلفنهای مستقل).. به گونه ای که حتا وقتی گوشی رو به رایانه وصل میکنید فقط اطلاعات اون یوزری ک باهاش لاگین شدین نمایش داده میشه و سایر فایلها رو نمیبینید.
      بصورت کلی خدمتتون عرض کنم، به نقدهای غیرمنصفانه توجه نکنید. از خرید این گوشی پشیمون نمیشین. این گوشی رو با هیچ گوشی دیگه ای مقایسه نمیکنم و با احترام به گوشیهای بسیار خوبی مثل Galaxy S6 و HTC M9، علاقه ی شخصیم به LG و تجربه ی خوبم با LG G2 متقاعدم کرد که G4 بخرم و کاملا ازش راضی هستم..
      سلام آقا ایمان. ضمن تبریک بابت خرید گوشی جدید، چنتا سوال داشتم
      بنده قصد خرید گوشی دارم و بین G4 و S6 موندم

آخرین سامسونگی ک داشتم S2 و اونم چند سال پیش بود! صفحه های سوپــر امولد سامسونگ همیشه رنگ های اشباع شده و یجورایی غیر واقعی رو نشون میدن ک همیشه مورد توجه خیلیا بوده و تقریأ ملاک برتری رو همین پر رنگی و البته برایتنس بالا میدونن
      حالا میخوام بدونم صفحه ی G4 در مقابل S6 چجوریه؟ بازهم از لحاظ غلظت رنگ عقب میمونه؟ ینی بازم بسنده کنیم به جمله ی : رنگ ها توی S6 غیر طبیعی و توی G4 طبیعیه !
      یا اینبار IPS بهتر از امولد عمل کرده؟!
      شده این دو گوشی رو کنار هم قرار بدین و صفحه هاشون رو مقایسه کنین؟
      .
      در مورد دوربین: درسته ک G4 تنظیمات بسیار زیادی رو در حالت منوال در اختیار کاربر قرار میده، اما خیلیا هستن فقط در حالت اتومات از دوربین استفاده میکنن. بازم توو این حالت برتری با دوربین G4 هست؟
      .
      اما مهمترین سوال من:
      S6 قابلیت ادیت ویدئوی اسلوموشن رو داره. یعنی میشه تنها یه تیکه از کلیپی ک 120fps ضبط شده رو اسلو کرد ( تا 8برابر) و بقیش با سرعت عادی پخش بشه ( مث 5S و 6 در اپل و تعدادی از مدلای htc )
      G2 ( با رام کاستوم ) و G3 اسلوموشن فیلم میگیرن منتها قابلیت ادیت ندارن. این مشکل توی G4 حل نشده؟

*توضیحات شما میتونه مشکل خیلیا رو حل کنه! پس دریغ نکنید!
      سپاس ...

ویرایش:
      دوستمون ب مشکلات آنتن دهیِ G2 و G3 اشاره کردن. من واقعا ب مشکل برخوردم با این آنتن دهیِ G2 ! این مشکل توی G4 حل شده؟
      ویرایش توسط Galaxy-S2 : 26-08-2015 در ساعت 22:16

11. 4 كاربر زير از شما Galaxy-S2 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #6

جزئيات بيشتر

درود و عرض ادب.
      سپاسگذارم. اتفاقا همکارم Galaxy S6 Edge داره و کاملا مقایسه کردیم.

1. در مورد رنگهای صفحه نمایش هنوزم سامسونگ رنگهاش اشباع هست. من رنگهای طبیعی G4 رو بیشتر میپسندم. ضمناً صفحه ی G4 خیلی روشن تر از G2 هستش و عالیه.

2. در حالت اتومات هم برتری کاملا با دوربین G4 هستش. البته S6 هم دوربین قوی داره ولی در رقابت با G4 حرف خاصی برای گفتن نداره.

3. Slow Motion گوشی g4 بنده رو ناامید کرد. قوی نیست. البته من ازش استفاده نمیکنم ها. ولی خوب عادلانه نظرم رو میگم.

4. آنتن دهی گوشی نسبت به G2 بهتر شده.

یه مورد هم خودم اضافه کنم. صدای اسپیکر فوق العاده بلند و با کیفیته. به تبلیغات منفی توجه نکنید. واقعا شگفت انگیزه.
      ضمنا دوربین گوشی کاملا هم سطح با بنده هستش. گوشی دوستم که S6 هست دوربینش بیرون بدنه هستش و واقعا آزارش میده.

در کل من از گوشی راضی هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Galaxy-S2
      سلام آقا ایمان. ضمن تبریک بابت خرید گوشی جدید، چنتا سوال داشتم
      بنده قصد خرید گوشی دارم و بین G4 و S6 موندم

آخرین سامسونگی ک داشتم S2 و اونم چند سال پیش بود! صفحه های سوپــر امولد سامسونگ همیشه رنگ های اشباع شده و یجورایی غیر واقعی رو نشون میدن ک همیشه مورد توجه خیلیا بوده و تقریأ ملاک برتری رو همین پر رنگی و البته برایتنس بالا میدونن
      حالا میخوام بدونم صفحه ی G4 در مقابل S6 چجوریه؟ بازهم از لحاظ غلظت رنگ عقب میمونه؟ ینی بازم بسنده کنیم به جمله ی : رنگ ها توی S6 غیر طبیعی و توی G4 طبیعیه !
      یا اینبار IPS بهتر از امولد عمل کرده؟!
      شده این دو گوشی رو کنار هم قرار بدین و صفحه هاشون رو مقایسه کنین؟
      .
      در مورد دوربین: درسته ک G4 تنظیمات بسیار زیادی رو در حالت منوال در اختیار کاربر قرار میده، اما خیلیا هستن فقط در حالت اتومات از دوربین استفاده میکنن. بازم توو این حالت برتری با دوربین G4 هست؟
      .
      اما مهمترین سوال من:
      S6 قابلیت ادیت ویدئوی اسلوموشن رو داره. یعنی میشه تنها یه تیکه از کلیپی ک 120fps ضبط شده رو اسلو کرد ( تا 8برابر) و بقیش با سرعت عادی پخش بشه ( مث 5S و 6 در اپل و تعدادی از مدلای htc )
      G2 ( با رام کاستوم ) و G3 اسلوموشن فیلم میگیرن منتها قابلیت ادیت ندارن. این مشکل توی G4 حل نشده؟

*توضیحات شما میتونه مشکل خیلیا رو حل کنه! پس دریغ نکنید!
      سپاس ...

ویرایش:
      دوستمون ب مشکلات آنتن دهیِ G2 و G3 اشاره کردن. من واقعا ب مشکل برخوردم با این آنتن دهیِ G2 ! این مشکل توی G4 حل شده؟

13. 5 كاربر زير از شما IMAN عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #7

جزئيات بيشتر

دوستان یه سؤال.
      توی تنظیمات قفل گوشی گزینه های اول چند روزی هست ک غیرفعال شده. دلیلش چیه و چطور میتونم مشکل رو برطرف کنم؟

;

15. 3 كاربر زير از شما IMAN عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #8

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 35880
      نام : مقداد
      سپاس ها : 1,361
      سپاس از شما 3,039 بار در 991 پست
      جزئيات بيشتر

سلام به همه
      منم امشب این گوشی زیبا رو خریدم
      اول از همه بگم که بخش لاک اسکرین گوشی من اینطور نیست . بازم می گردم اگه موردی بود عرض می کنم

Sent from my G4

17. 2 كاربر زير از شما negaheaval عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #9

درجه : عضو ممتاز
      شماره كاربري : 756468
      نام : علی
      سپاس ها : 2,936
      سپاس از شما 1,685 بار در 538 پست
      جزئيات بيشتر

دوستان یه سؤال.
      توی تنظیمات قفل گوشی گزینه های اول چند روزی هست ک غیرفعال شده. دلیلش چیه و چطور میتونم مشکل رو برطرف کنم؟

;
      احتمالا چیز پی ان ست کردید..که اگه اینطور باشه تا حذف نکنید اون تنظیمات قفل قابل استفاده نیستن

19. 2 كاربر زير از شما A.L.I عزيز، سپاسگزاری كرده اند

20. Top | #10

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 35880
      نام : مقداد
      سپاس ها : 1,361
      سپاس از شما 3,039 بار در 991 پست
      جزئيات بيشتر

دوستانی که گوشی رو دارن یه چک کنن این انگار smart stay نداره !

Sent from my G4

21. كاربران زير از شما negaheaval عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 131 1231151101 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع