• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 21 به 30 از 34

اخبار خارجی

1. Top | #21

درجه : مدير بازنشسته
      بخش : HTC One Family
      شماره كاربري : 769896
      نام : حسین
      سپاس ها : 3,690
      سپاس از شما 4,188 بار در 1,326 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط * honex *

وقتی سامسونگ با اون عظمتش!(از نظر طرفداراش) دور گوشی رو کپی برابر اصل میزنه دیگه جای بحثی نمیمونه ! چون طراحی aero (که هنوز قطعی نیست) با زبان طراحی ایفون تفاوت داره
      جای دوربین مثل همیشه وسط هست -لبه های گوشی هنوز حالت خودش رو حفظ کرده-جای میکروفون و فلش جدا-احتمالا اگه از طراحی قدیمی استفاده کرده باشه یه قوسی هم پشت گوشی هست.اینا رو هر آدمی (هر) میتونه تشخیص بده
      اگر دسته ی anti htc این حرف رو میزنه که بحثش جداس-ولی باز هم من شباهت خاصی بین این دو نمیبینم!-یعنی شباهت که به طور ناچیزی وجود داره ولی در حد کپی برداری اس6 یا گوشی x از برند yنیست!

این جمله رو میگم شاید خارج از بحث باشه-طرفدار هر برندی هستم جز برندی که گوشیاش دست هر شخصی دیده میشه و کیفیتش در عمل با چیزی که گفته میشه زمین تا زیر زمین فرقشه!
      دقیقا حسین جان
      بیشترین شباهتش همون دوتا خط هست که روی گوشی خودم M7 که سال 2013 تولید شده همین دو خط هست ، حالا کی از کی کپی کرده ؟
      اما مطمئنم این طرح نیست گوشی جدید ، HTC به یک تفاوت جدید نیاز داره.
      یکی از دلایلی که HTC رو برند خوب میدونم همین طراحی و تفاوتش هست ، هیچموقع تکراری نبوده ، امیدوارم اینبار بازم یکی از گوشی های زیبا با طراحی خاصی تولید کنه

2. 2 كاربر زير از شما homman1 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #22

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 659776
      نام : مهدی
      سپاس ها : 1,530
      سپاس از شما 1,129 بار در 270 پست
      جزئيات بيشتر

[QUOTE=* honex *;4661482]
      نقل قول نوشته اصلی توسط A N A M I S

وقتی سامسونگ با اون عظمتش!(از نظر طرفداراش) دور گوشی رو کپی برابر اصل میزنه دیگه جای بحثی نمیمونه ! چون طراحی aero (که هنوز قطعی نیست) با زبان طراحی ایفون تفاوت داره
      جای دوربین مثل همیشه وسط هست -لبه های گوشی هنوز حالت خودش رو حفظ کرده-جای میکروفون و فلش جدا-احتمالا اگه از طراحی قدیمی استفاده کرده باشه یه قوسی هم پشت گوشی هست.اینا رو هر آدمی (هر) میتونه تشخیص بده
      اگر دسته ی anti htc این حرف رو میزنه که بحثش جداس-ولی باز هم من شباهت خاصی بین این دو نمیبینم!-یعنی شباهت که به طور ناچیزی وجود داره ولی در حد کپی برداری اس6 یا گوشی x از برند yنیست!

این جمله رو میگم شاید خارج از بحث باشه-طرفدار هر برندی هستم جز برندی که گوشیاش دست هر شخصی دیده میشه و کیفیتش در عمل با چیزی که گفته میشه زمین تا زیر زمین فرقشه!
      سلام
      نمیدونم چرا دوستان اصلا پست های طرف مقابل رو درست نمیخونن و جواب میدن!!
      الان انگار من طرفدار سامسونگم و شما با کنایه دارین بهش تیکه هم میندازین!
      واسه من اصلا مهم نیست چه برندی گوشی میزنه . اهل گوشی بازی هم نیستم اگه بودم هنوز که هنوزه اس ۲ دستم نبود. اینم رو حساب این دارم که روزی که خریدم بنظرم بهترین انتخاب بوده نه اینکه چون سامسونگ یاشه بگیرمش.
      پس برعکس شما که علاقه دارین روی برندها بحث کنید و مثال بزنید (چه به کنایه چه واضح) من برو چیزی که دارم میبینم نظرمو میگم. . . میگین طرح نهایی نیست ؟! خب اینو که همین پست بالایی گفتم که اگه نباشه خبر دروغه و نظرات همه اعتبارشونو از دست میدن. دیگه بحث نداره . اینهمه گفتیم اگه واقعی باشه.. اگه همین باشه... واسه ی همینه دیگه‌.. ! اما شما به این بخش حرفای من توجهی نداری...!!!
      زیر اس ۶ رو هم که خودم مثال زدم. اصلا ببینید اولین کسی که تو این تاپیک بی ربط به سامسونگ به این کپی کاری سامسونگ اشاره کرد کی بود؟! در مورد خطهای پشت آیفون هم گفتم کاملا موافقم . حتی کپی های برند هواوی از اچ تی سی رو هم عنوان کردم!!
      پس بدونید من سعیم بر اینه که عادلانه حرف بزنم و به سمتی غش نکنم
      اینم عرض کردم که اگر از اچ تی سی ایراد میگیرم چون از اچ تی سی بعیده این کار و اگر اگر اگر واقعی باشه واقعا ایراد بزرگیه و افته براش..
      دوربین بله وسطه . اما واقعا خیلی شبیهه. ناخودآگاه یاد آیفون میفتی ... نمیدونم چه چیز عجیبی تو حرف منه!! حکایت لبه ی زیری گوشی هر چقدر هم عینا کپی باشه واقعا با این چیزی که تو طرح اچ تی سی میبینیم زمین تا آسمون فرق داره . تاثیرش خیلی بیشتره . از دور هم ببینید آیفون بنظر میاد. فقط بقول شما دوربینش وسطه . اونم که گفتم فکر کنید چینی ها طرح گوشیشون رو شبیه آیفون بزنن دوربینم وسط باشه بازم میگین از آیفون کپی شده...
      اصلا طراحی اچ تی سی با قوس پشت گوشیه که شناخته شده .اون قوسه نیست که شده آیفون. دوربین وسط دردی رو دوا نمیکنه
      دوستمونم که میگن از ام 8 الهام گرفته نه آیفون باید توجه داشته باشن که بحث سر همین تخت بودن گوشیه و شباهتش به آیفون. شما بگو بیشتر آیفونه یا ام 8...
      ضمنا جوری میگین چرا اون وقت نمیگفتین آیفون از ام 8 خطوط رو کپی کرده انگار که بنده جایی گفتم کپی نکرده؟! یا شبیه نشده. اتفافا اون وقت هم همه میگفتن پشتش از روی اچ تی سی الهام گرفته!!!
      شما پستای منو خوندین اون زمان که چنین حرفی میزنید یا روی هوا یه تهمتی میزنید تا بچسبه !!!
      فکر کنم بحث الکی شده . و بی فایده
      موفق باشید

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

5. 2 كاربر زير از شما A N A M I S عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #23

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 507217
      سپاس ها : 225
      سپاس از شما 156 بار در 70 پست
      جزئيات بيشتر

بدون شرح ....
      قبل:

بعد:

پ.ن: فقط لوگوی اپلو گذاشتم جای htc و دوربینشو بردم چپ

7. 3 كاربر زير از شما x.saeid00 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #24

درجه : عضو طلایی
      گروه : مشاوره
      شماره كاربري : 663559
      نام : عادل
      سپاس ها : 32,418
      سپاس از شما 7,167 بار در 1,899 پست
      جزئيات بيشتر

وقتی سایز گوشی بزرگ میشه، نمیشه مثل m8 پشتش رو اونقدر قوس داد، چون در مرکزش قطرش خیلی خیلی زیاد میشه
      این کاملا طبیعی هست که با توجه به سایز گوشی،قوس پشتش رو کم کنن و نیازی به کپی برداری از هیچ شرکتی نیست در این زمینه

9. كاربران زير از شما superb boy عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #25

شماره كاربري : 612736
      نام : مهرداد
      سپاس ها : 2,154
      سپاس از شما 7,334 بار در 2,276 پست
      جزئيات بيشتر

یک مشکل HTC همین لوگو هست که یه حاشیه بی مصرف براش ایجاد میکنه ولی در one m7 این حاشیه جای دکمه های خازنی بود . کلا خطوط پشت گوشی رو HTC ساخت ولی دلیل نمیشه که دیگران برای انتن های گوشی طرح جدیدی ایجاد کنن !!! مثلا خودتون قضاوت کنید آنتن ها در بدنه فلزی رو کجا قرار بدن اگر این خطوط نباشه . ضربه اساسی رو امسال کوالکام به صنعت موبایل زد اونم با چیپ 810 و حالا چون این چیپ مشکل داره HTC به ناچار رفته ساز پردازنده های مدیاتک استفاده میکند . به نظر من نیازی نبود برای تولید این گوشی حداقل اصالت دوربین ها با سنسور درشت در پشت را باید حفظ میکرد در مورد m9 من بیش از 50_60 طرح کانسپ دیدم مه در آخر طراحی m8 را تکمیل کرد .
      در شبیه بودن این گوشی به ایفون شکین نیست واقعا حیف بدنه های با کیفت فلزی HTC نیست که بیاد از هلو x20 استفاده بکند .
      و اینکه با بمعرفی آیفون جدید و نکسوس جدید موفقیتی برای این گوشی نمیبینم .
      اون از سامسونگ که کپی کرد و نوت 5 همون S6 هست با صفحه بزرگتر .
      بعد از m9 و افت قشدید سهامش باید چند میان رده تولید میکرد و به سراغ طراحی پرچندار جدیدش میرفت برای 2016 او اینکه HTC به راحتی میتواند اسپیکر ها را به لبه های بالا و پایین ببرد مثل سونی z3 پلاس و اون لوگو را محل قرلر گیری سنسور سنس آیدی بکتد و در کنارش از دکنه های خازنی استفاده کند مثل m7 نه دو طبقه بزنه مث نسخه پلاس m9 .
      واقعا در سال 2015 محصول جالبی وارد بازار نشد از سامسونگ الجی HTC سونی و ....
      فقط امیدم به پرچمدار سال بعدش هست با پردازنده اسناپ 820 و دوربین بهبود یافته و طررحی جذید و بی نظیر مثل زمان معرفی m7 . حداقل زبان طراحی دیزایر 826 را در پنل جلویی بکار ببرد دوربین سلفی در وسط اسپیکرها منتقل بشن به حاشیه بالا و پایین مثل سونی و دوباره مث بنی بشر از سنسور سونی با النز با کیفیت استفاده کند نه دوربین 20 مگاپیکسلیش که روی هر گوشی که امسال معرفی کرد نصب نمود .
      فاین گوشی هر چقدر طراحی و دوربین و پنلش عالی باشد از نظر پردازنده لنگ میزنه .
      انشالله شاهد محصولاتی مثل m7 . M8 اولین باترفلای . دیزایر HD . Hd2 و هیرو و اینکریدیبلز باشیم و دوباره به روزهای اوج برگردد .
      راستشو بگم به این گوشی امیدوار بودم خیلی ولی بهارین محصول معرفی شده جهان بشه این گوشی با پردازنده helox20 تو ذوغم خورد .

11. Top | #26

شماره كاربري : 523054
      نام : mr.GX
      سپاس ها : 4,791
      سپاس از شما 28,154 بار در 4,292 پست
      جزئيات بيشتر

اتفاقاً Helio x20 چیپ خیلی خوبی هست ... تعجب میکنم میگید تو ذوقم خورده این چیپ رو دیدم.
      در مورد 810 هم بله اشتباه بزرگ کوالکام بود هر چند الجی G4 (که از ترس مجبور شد 808 استفاده کنه) و M9 و Z3plus فنا شدند اما سرانجام این چیپ وقتی بهینه شد که این شرکتها عملاً بازی رو باختند! در حال حاضر با ضبط چند دقیقه ویدیو 4K هم گوشی xperia Z5 داغ نمیکنه... باید گفت کوالکام جان نوشدارو پس از مرگ سهراب؟؟؟ متاسفانه کوالکام هیچ اصراری هم به معرفی زود هنگام 820 نکرد تا عملاً گوشی های باقی مونده معرفی نشده سال 2015 (جز آیفون) هم آپشن با ترس و لرزی برای خرید باشند!!!

در مورد قوس پشت گوشی و اینکه تو این سایز نمیشه خیلی قوس داد مثال نقض رو همه میشناسند! Nexus 6 با 6 اینچ صفحه نمایش و پشت کاملاً قوس دار، Moto X Style و Play هم با سایز 5.7 اینچ هم قوس داره... پس طراحی اگر قرار باشه منحصر به فرد باشه هرچیزی امکان داره.

در مورد شباهت این گوشی به آیفون باید بگم با شرایط فعلی اچ تی سی فکر کنم ریسک طرح جدید رو انجام ندادند و از طرح موفق و جواب داده الگو گرفتند. البته کمپانی X هم سر فروش پرچمدار سال 2014 که بدترین افت سهام رو تجربه کرد تو 2015 شروع از الگو برداری از طراحی موفق و جواب پس داده کرد!!! البته هم htc و هم برند X دیگه طرحشون از الگوبرداری گذشته... منصف باشیم باید اسم کپی روشون بذاریم!!!

12. 2 كاربر زير از شما GenomeX عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #27

جزئيات بيشتر

بحث سر کپی برداری بود
      کسی هم نگفت گوشی فب با پشت قوس دار وجود نداره، بله استايل هست با 11.1 میلی متر ضخامت!!!
      نکته اول در مورد خطوط هست که همه ما میدونیم ابتدا از کجا اومدن و امضای چه شرکتی هست،
      نکته بعد خود شرکت htc نشون داده در محصولات فبلت گذشتش مثل one e9 و one e9 plus مایل به گذاشتن اون قوس در فبلت هاش نیست

اگه نخواد اون قوس رو بزاره گوشی میشه چیزی مثل میت7 یا میت s،
      اما نکته جالبه ماجرا اینجاست ما بیایم بگیم نگاه کنید htc از هوواوی کپی زده،بعد دو عکس بزاریم از این شباهت!!!
      طرح بالا، طرح خود شرکت htc هست که دو دوربین در پشت داشتند،و الان انگار دوربین اصلی رو برداشتند و طبیعتا فلش رو بردن بغلش گذاشتند.پشتش هم دوس نداشته قوس بده که 11 میلیمتری شه(البته نمیگم 11 میلی متری ها هم بدن چون انتخاب اول خودم بعنوان گوشی بعدیم استايل pure هست)

بنظرم بهتره تموم کنیم این مباحث کپی از سیب گاززده رو، چون طراحی که خود اپل کپی زده الان داریم به اسم خودش ثبتش میکنیم!!!

14. 2 كاربر زير از شما superb boy عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #28

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 659776
      نام : مهدی
      سپاس ها : 1,530
      سپاس از شما 1,129 بار در 270 پست
      جزئيات بيشتر

در مورد طرح فکر میکنم همین دو تا عکسی که دوستمون ادیت کرد و گذاشت خودش گویای همه چیز هست... و بحث راجبش کافیه
      از طرح اپل چهار تا خطش مال اچ تی سی بوده که واقعنم هست
      از طرح این گوشی چی؟!
      عکس نشون داد چی مال خودش بوده...
      یه شرکتی که مدعی و پیشگامه تو زمینه ی طراحی قاعدتا وقتی داره میبینه طرحش (اصلا طرح خودش) چنین شباهتی رو بوجود اورده حتما فکری به حالش میکنه که اینطور بنظر نیاد . حتی اگه این خطها مال خودش باشه!!!
      مگر اینکه بخواد از این شبیه بودن نونی براش در بیاد (که اونو تو کارای سامسونگ و چینی ها فراوون میبینیم)
      همه میدونیم خطهایی که اپل پشت ایفون گذاشت با اینکه کپی بود ولی انصافا نه گوشیو خوشگل کرده نه براش اعتبار و مشتری آورده.... اما این طرح میتونه چنین برداشتی رو القا کنه... اینا از این شبیه شدن بدشون که نیومده هیچ استقبالم کردن...!!

میت ۷ و میت اس خودش کپی تمام و کمال از پشت اچ تی سیه ... کپی تمام و کمال یعنی از دور ببینی فکر کنی مثلا وان مکس دیدی .بله تفاوتهایی دارن ولی همه میدونن از چی کپی شده . تو پستای بالاترم گفتم .
      پس اگه اچ تی سی بقول شما پشتش رو قوس کمی هم میداد (نه اندازه ۱۱ میل) هیچکس نمیگفت شبیه یا کپی هواوی شده...!
      کاری که هواوی از روی اچ تی سی کرده با کاری که آیفون از اچ تی سی کرده خیلی فرق داره .
      ایفون آیفونه و ام 8 ام8 .حتی اگه خطوط یکسانی پشتشون باشه. اما در مورد این گوشی نمیشه چنین نظری داشت . و در واقع دوربین وسط و آرم اچ تی سی دردی رو دوا نکرده
      ...

16. Top | #29

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 396698
      سپاس ها : 756
      سپاس از شما 2,677 بار در 518 پست
      جزئيات بيشتر

یک موقع هست یک شرکت همه طرح هاش رو از روی دیگران کپی میگیره اون داستانش فرق داره شرکتی که همه از روی طرح هاش اسکی میرن اینقدر بهش برچسب نزنید
      تازه هنوز معلوم نیست طرح نهایی چیه !
      سال 2012
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 9u3w_htc-windows-phone-8x-flagship-blue-high-res-logo_[iphone].png
مشاهده: 121
حجم: 175.6 کیلو بایت  

17. Top | #30

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط A N A M I S
      در مورد طرح فکر میکنم همین دو تا عکسی که دوستمون ادیت کرد و گذاشت خودش گویای همه چیز هست... و بحث راجبش کافیه
      از طرح اپل چهار تا خطش مال اچ تی سی بوده که واقعنم هست
      از طرح این گوشی چی؟!
      عکس نشون داد چی مال خودش بوده...
      یه شرکتی که مدعی و پیشگامه تو زمینه ی طراحی قاعدتا وقتی داره میبینه طرحش (اصلا طرح خودش) چنین شباهتی رو بوجود اورده حتما فکری به حالش میکنه که اینطور بنظر نیاد . حتی اگه این خطها مال خودش باشه!!!
      مگر اینکه بخواد از این شبیه بودن نونی براش در بیاد (که اونو تو کارای سامسونگ و چینی ها فراوون میبینیم)
      همه میدونیم خطهایی که اپل پشت ایفون گذاشت با اینکه کپی بود ولی انصافا نه گوشیو خوشگل کرده نه براش اعتبار و مشتری آورده.... اما این طرح میتونه چنین برداشتی رو القا کنه... اینا از این شبیه شدن بدشون که نیومده هیچ استقبالم کردن...!!

میت ۷ و میت اس خودش کپی تمام و کمال از پشت اچ تی سیه ... کپی تمام و کمال یعنی از دور ببینی فکر کنی مثلا وان مکس دیدی .بله تفاوتهایی دارن ولی همه میدونن از چی کپی شده . تو پستای بالاترم گفتم .
      پس اگه اچ تی سی بقول شما پشتش رو قوس کمی هم میداد (نه اندازه ۱۱ میل) هیچکس نمیگفت شبیه یا کپی هواوی شده...!
      کاری که هواوی از روی اچ تی سی کرده با کاری که آیفون از اچ تی سی کرده خیلی فرق داره .
      ایفون آیفونه و ام 8 ام8 .حتی اگه خطوط یکسانی پشتشون باشه. اما در مورد این گوشی نمیشه چنین نظری داشت . و در واقع دوربین وسط و آرم اچ تی سی دردی رو دوا نکرده
      ...

پست قبل کامل و واضح توضیح دادم و نیاز نمیبینم تکرار مکررات کنم
      اینکه شما چه چیزی در تصویر میبینید چندان اهمیت نداره، واقعیت ماجرا مهمه، اینکه دیگه کسی گوشی مستطیلی نزنه،اینکه دیگه کسی خطوط پشت گوشی استفاده نکنه،اینکه همه بیان پشت گوشیشونو قوس بدن،کسی حق نداره دوربین رو بالاتر از حد معمول ببره چون کپی از آیفون میشه،
      کسی نمیتونه دور گوشیشو فلز با کمی قوس بزنه چون کپی از آیفون 6 میشه!!! جالبه بدونید همین قوس بغل رو آیفون 6 از لومیا 925 الهام گرفته، اما دوستان غیور پتنتش رو تمام و کمال بنام اپل ثبت کردن!
      اپلی که منتظر کوچکترین بهانه هست که فروش سری گلکسی رو در آمریکا ممنوع کنه،چرا دادگاهی برای کپی برابر اصل بغل اس6 راه نینداخته؟!

بازم میگم اینکه چشم شما چی میبینه و ذهنتون چطور یه ماجرایی رو تحلیل میکنه مهم نیست، مهم اصل و واقعیت ماجراست

18. كاربران زير از شما superb boy عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع