• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
    نمایش نتایج: از 51 به 57 از 57

iOS 8.x

1. Top | #51

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : بخش iOS
      شماره كاربري : 390878
      نام : ᏆᎳᎥᏁ
      سپاس ها : 5,071
      سپاس از شما 5,136 بار در 1,835 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_m_s
      سلام. من بعد از نصب کردن توییک iffound با مشکل boot loop مواجه شدم و متأسفانه یکبار هم خود آیپد به حالت safe mode رفت ولی من از فرصت استفاده نکردم که توییک رو پاک کنم چون داشت کار میکرد. و بعد از اینکه در حالت safe mode بدون انجام کاری آیپد رو ریستارت کردم دیگه نه لاک اسکرین بالا میاد و نه میتونم وارد safe mode بشم.
      حالا با توجه به اینکه ورژن ios دستگاه 8.1.2 بوده و برای جیلبریک خیلی مناسب بود و نمیخوام به ورژن 10 ریستور کنم. آیا راهی هست به جز گرفتن دکمه هوم و ولوم و... که بشه دستگاه رو برد روی safe mode یا حداقل روشی که همین ورژن ios حفظ بشه؟ اطلاعات زیاد برام اهمیت نداره بیشتر برام جیلبریک و ورژن ios اهمیت داره.

با تشکر فراوان از راهنمایی هاتون
      سلام و درود
      بازم تلاش کنید بمحض روشن کردن و دیدن لوگو
      پاور رها کنید و ولوم + رو بگیرید تا زمانی که بالا بیاد! توییک های سیدیا اریز یا openssh نصب دارید؟

2. 2 كاربر زير از شما i-Masoud عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #52

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 96377
      سپاس ها : 973
      سپاس از شما 56 بار در 40 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط i-Masoud
      سلام و درود
      بازم تلاش کنید بمحض روشن کردن و دیدن لوگو
      پاور رها کنید و ولوم + رو بگیرید تا زمانی که بالا بیاد! توییک های سیدیا اریز یا openssh نصب دارید؟
      روش اول که هیچ جوره نشد حتی با earpod هم جواب نداد. دستگاه اصلاً خاموش نمیشه کلاً. خاموشش که میکنم بعد یه مدت خودش روشن میشه و پی در پی بوت میشه.
      openssh رو بله. نصب شده
      ناچارم ریستور کنم به 10؟

5. Top | #53

جزئيات بيشتر

روش اول که هیچ جوره نشد حتی با earpod هم جواب نداد. دستگاه اصلاً خاموش نمیشه کلاً. خاموشش که میکنم بعد یه مدت خودش روشن میشه و پی در پی بوت میشه.
      openssh رو بله. نصب شده
      ناچارم ریستور کنم به 10؟
      یه روش عجیب دیگه هم داریم! وقتی روشن شد و ولوم + گرفتید با یه نور چراغ قوه یه موبایل رو سنسورای بالا کنار دوربین بگیرید تا بالا میاد!
      تست کنید ببینید جواب میده
      ویرایش توسط i-Masoud : 07-12-2016 در ساعت 19:06

6. 2 كاربر زير از شما i-Masoud عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #54

جزئيات بيشتر

یه روش عجیب دیگه هم داریم! وقتی روشن شد و ولوم + گرفتید با یه نور چراغ قوه یه موبایل رو سنسورای بالا کنار دوربین بگیرید تا بالا میاد!
      تست کنید ببینید جواب میده
      اینم ویدیوشو تو یوتیوب دیدم ولی دیوایس من آیپده. سنسور نور نداره فکر کنم. با این حال گرفتم چراغ قوه گرفتم روی دوربین فیس تایمش اما باز هم نشد.
      ممنون دوست خوبم از راهنماییتون
      یعنی الان باید برم برای ریستور دیگه؟
      اون openssh که فرمودید به درد نمیخوره؟ اگه ممکنه یه توضیحی بدید که تجربه بشه برای پیشگیری از بروز این مشکل در آینده چی کار باید بکنیم از قبلش ، هم برای خودم و هم دوستانی که این پرسشها رو دنبال میکنن

8. كاربران زير از شما sina_m_s عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #55

جزئيات بيشتر

اینم ویدیوشو تو یوتیوب دیدم ولی دیوایس من آیپده. سنسور نور نداره فکر کنم. با این حال گرفتم چراغ قوه گرفتم روی دوربین فیس تایمش اما باز هم نشد.
      ممنون دوست خوبم از راهنماییتون
      یعنی الان باید برم برای ریستور دیگه؟
      اون openssh که فرمودید به درد نمیخوره؟ اگه ممکنه یه توضیحی بدید که تجربه بشه برای پیشگیری از بروز این مشکل در آینده چی کار باید بکنیم از قبلش ، هم برای خودم و هم دوستانی که این پرسشها رو دنبال میکنن
      خواهش ميكنم، شما كدوم مدل ايپد داريد؟
      اون openssh نصب كرده باشيد از سيديا بدرد semirestore( ريستور به ورژن فعلي) ميخوره كه آموزش اون در امضاي من هست.
      واسه اينكه اين مشكلات پيش نياد خيلي بايد رو نصب توييك ها و ورژناي اونا دقت كنيد كه كامل سازگار باشه با ios و ديوايس شما..
      مثلا اين توييك iffound نميدونم كدوم نسخه از اونو نصب كرديد! ممكنه با ورژن ٨.١.٢ سازگار باشه اما اين تنها كافي نيست!
      احتمال خيلي خيلي زياد با ايپدها سازگاري نداشته!

10. 2 كاربر زير از شما i-Masoud عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #56

جزئيات بيشتر

خواهش ميكنم، شما كدوم مدل ايپد داريد؟
      اون openssh نصب كرده باشيد از سيديا بدرد semirestore( ريستور به ورژن فعلي) ميخوره كه آموزش اون در امضاي من هست.
      واسه اينكه اين مشكلات پيش نياد خيلي بايد رو نصب توييك ها و ورژناي اونا دقت كنيد كه كامل سازگار باشه با ios و ديوايس شما..
      مثلا اين توييك iffound نميدونم كدوم نسخه از اونو نصب كرديد! ممكنه با ورژن ٨.١.٢ سازگار باشه اما اين تنها كافي نيست!
      احتمال خيلي خيلي زياد با ايپدها سازگاري نداشته!
      air 2
      از کجا میشه متوجه شد که سازگاری نداره? چون توی صفحه توییک در سیدیا نوشته بود با 8 و 9 سازگاره و درباره عدم سازگاری با آیپد چیزی نگفته بود. مرجعی وجود داره؟
      فکر میکنم در این مواقع تا نصب نشه نمیشه متوجه شد
      در مورد semirestore هم متأسفانه کارساز نشد و همونطور که در تاپیک گفته بودید نمیتونه فایل های شکسته شده سیستمی رو ترمیم کنه انگار
      ویرایش توسط sina_m_s : 11-12-2016 در ساعت 14:10

12. Top | #57

جزئيات بيشتر

air 2
      از کجا میشه متوجه شد که سازگاری نداره? چون توی صفحه توییک در سیدیا نوشته بود با 8 و 9 سازگاره و درباره عدم سازگاری با آیپد چیزی نگفته بود. مرجعی وجود داره؟
      فکر میکنم در این مواقع تا نصب نشه نمیشه متوجه شد
      در مورد semirestore هم متأسفانه کارساز نشد و همونطور که در تاپیک گفته بودید نمیتونه فایل های شکسته شده سیستمی رو ترمیم کنه انگار
      معمولا در مورد سازگاری با ایپد چیزی نوشته نمیشه! اینا توییک که میدن بیرون واسه یکی دو مدل گوشی تست میکنن و بعضی هاش ممکنه رو پلاس یا ایپد تست نشده باشه! بعضی هاش رو دیدم که نوشته واسه پلاس یا ۶ تست نشده و یا نوشتن فقط رو فایو اس تست شده
      درسته باید تست بشه یا توییک هایی که خیلی شک دارید سرچ کنیدگوگل ببینید سازگاره با ایپد! ولی این اتفاق ها کم پیش میاد اونم رو جیل پایدار که بالا نیاد! همیشه سعی کنید توییک رو از خود بیگ باس یا سورسهای معروف نصب کنید

13. 3 كاربر زير از شما i-Masoud عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456

توضیحاتی درباره این موضوع