× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

اخبار خارجی

1. Top | #1

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : اخبار خارجی
    شماره كاربري : 544614
    نام : زانیار
    سپاس ها : 3,420
    سپاس از شما 24,588 بار در 2,657 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض نکسوس 5X ال جی معرفی شد: صفحه‌ی نمایش 5.2 اینچی ضد لک و تراشه‌ی اسنپدراگون 808

همانطور که انتظار می‌رفت، نکسوس 5X ال‌جی دقایقی پیش طی مراسمی که توسط گوگل برگزار شده بود به همراه نکسوس 6P‌ هواوی معرفی شد. این برای سومین بار است که گوگل و ال‌جی برای ساخت گوشی هوشمند سری نکسوس با یکدیگر همکاری می‌کنند. با زومیت همراه باشید.

گوگل امسال گوشی هوشمند نکسوس خود را در دو نسخه روانه‌ی بازار خواهد کرد. دقایقی پیش این کمپانی نکسوس تولید شده توسط کمپانی ال‌جی را معرفی کرد که با عنوان نکسوس 5X شناخته می‌شود. این گوشی هوشمند پس از نکسوس ۵ که سال ۲۰۱۳ توسط ال‌جی تولید شد، سومین محصول از سری نکسوس است که پس از نکسوس ۴ و نکسوس ۵ توسط ال‌جی تولید شده است.

نکسوس ۵ ایکس در مقایسه با برادر چینی‌اش از جثه‌ی کوچک‌تری برخوردار است. ابعاد این گوشی هوشمند ۱۴۷ در ۷۲.۶ در ۷.۹ میلی‌متر و وزن این گوشی ۱۳۶ گرم است. از جمله‌ی مشخصات فنی این گوشی هوشمند باید به صفحه‌ی نمایش ۵.۲ اینچی با رزولوشن ۱۰۸۰p اشاره کرد که تراکم پیکسلی ۴۲۴ پیکسل در هر اینچ را به ارمغان آورده است. پوشش این صفحه‌ی نمایش گوریلا گلس ۳ است. یکی از مشخصه‌های اصلی این صفحه‌ی نمایش عدم ثبت اثر انگشت و لک روی آن است که شاید برای افرادی که به این موضوع حساسیت دارند، بسیار جالب توجه باشد.

ال‌جی همچون جی۴ در این گوشی نیز از تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۰۸ با فرکانس ۲.۰ گیگاهرتز به همراه پردازنده‌ی گرافیکی آدرنو ۴۱۸ استفاده کرده است. همچنین باید به حافظه‌ی رم ۲ گیگابایتی و حافظه‌ی داخلی ۱۶ یا ۳۲ گیگابایتی بدون قابلیت افزایش از طریق میکرو SD اشاره کرد.

سنسور مورد استفاده در دوربین پشتی ۱۲.۳ مگاپیکسل است، اما نباید تنها به رزولوشن دوربین مورد نظر اکتفا کرد. اندازه‌ی هر پیکسل ۱.۵۵ میکرومتر است که ثبت تصاویر با کیفیت در محیط‌های کم‌نور را نوید می‌دهد. با استفاده از این دوربین می‌توان ویدیوهای 4K را ثبت کرد. همچنین باید به فلاش دو گانه در کنار فوکوس خودکار لیزری اشاره کرد. در دوربین جلوی گوشی از یک سنسور ۵ مگاپیکسلی با دیافراگم f/۲.۲ استفاده شده است. به نظر می‌رسد ال‌جی و گوگل توجه ویژه‌ای را به دوربین این گوشی معطوف کرده‌اند، چراکه براساس اطلاعات ارائه شده توسط گوگل، کیفیت تصاویر ثبت شده با این گوشی در محیط‌های کم نور بسیار خوب است. از جمله‌ی قابلیت‌های دیگر دوربین نکسوس ۵ ایکس، امکان ثبت ویدیوهای اسلوموشن است.

از جمله‌ی قابلیت‌های دیگر این گوشی هوشمند باید به تعبیه‌ی سنسور اثر انگشت در پشت گوشی اشاره کرد. نکسوس ۵ ایکس به همراه اندروید ۶.۰ مارشمالو روانه‌ی بازار خواهد شد. همچنین باتری این گوشی هوشمند ۲۷۰۰ میلی آمپر ساعت ظرفیت دارد که بنابر ادعای گوگل می‌توان با یکبار شارژ گوشی را برای یک روز مورد استفاده قرار داد. همچنین باید به USB نوع C و قابلیت جدیدی با عنوان Nexus Imprint اشاره کرد که در نکسوس‌های جدید گوگل تعبیه شده است.

نکسوس ۵ ایکس ال‌جی در رنگ‌های سیاه کربنی، سفید و آبی یخی روانه بازار خواهد شد. نکسوس ۵ ایکس در سه رنگ آبی، مشکی و سفید به ترتیب برای نسخه‌های ۱۶ و ۳۲ گیگابایتی به قیمت ۳۷۹ و ۴۲۹ دلار روانه‌ی بازار خواهد شد.

زومیت
    راهِ زیادی مونده تا خدایِ من...

2. 9 كاربر زير از شما zanyar_98 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 90909
    نام : mohsen
    سپاس ها : 6,103
    سپاس از شما 8,983 بار در 1,801 پست
    جزئيات بيشتر

خیلی گوشی جذابی هست ، مخصوصا رنگ مشکیش
    ولی‌
    رم 2 یه خورده تو ذوق میزنه !
    همینطور دوربین 12، درسته تکنولوژی پیکسلش متفاوته ، ولی میترسم مثه التراپیکسل توی htc باشه و نتونه با دوربینای دیگه رقابت کنه .
    در کل یه گوشیه دوست داشتنی و بسیار خوشدسته ...

4. Top | #3

شماره كاربري : 543927
    نام : امیر
    سپاس ها : 6,482
    سپاس از شما 5,074 بار در 1,595 پست
    جزئيات بيشتر

فقط ب کیفیت صفحه (در مقایسه با 6p) و کیفیت ساخت گوشی دقت کنین
    من چیزی نمیگم خودتون قضاوت کنین
    فقط من نا امید شدم
    امیدوارم مثل نکسوس ۵ ترک نخوره

Sent from my HTC One M8 using Tapatalk
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: uploadfromtaptalk1443553862287.jpg
مشاهده: 88
حجم: 36.2 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: uploadfromtaptalk1443553871093.jpg
مشاهده: 96
حجم: 53.7 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: uploadfromtaptalk1443553881129.jpg
مشاهده: 101
حجم: 63.4 کیلو بایت  

5. كاربران زير از شما Psycho X عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #4

بخش : Sony
    شماره كاربري : 437248
    سپاس ها : 9,325
    سپاس از شما 23,285 بار در 5,928 پست
    جزئيات بيشتر

@Psycho X

اگر از غلظت رنگ پایین رنگ های صفحه نمایش 5X ناامید شدی خیلی راحت میشه با استفاده از KCAL مشکل رو حل کرد.( چیزی که من رو ناامید کرده نبود OIS ئه! )

سایز 5.2 اینچی 5X واقعا برای من مناسبه ، 100 درصد یک 5X تهیه می کنم.( فقط امیدوارم کیفیت ساخت سری اول اش مشکلی نداشته باشه. )
    Kyūkyoku no shinka

7. كاربران زير از شما GUYVER عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #5

بخش : Google Nexus
    شماره كاربري : 645336
    نام : بهمن
    سپاس ها : 2,274
    سپاس از شما 9,907 بار در 2,498 پست
    جزئيات بيشتر

به اسپیکر دقت کنین کامل مشخصه طراحی چیپی داره در حد یه گوشی پایین رده

به این نکسوس ها امیدی ندشتم هنوزم ندارم شاید باتری 3500 نکسوس 6پی جای فکر بذاره ولی اونم با رزولوشن مسخرش خودش تنهایی چیزی از باتری نمیذاره

یه زمانی بنا به پروژه اندروید سیلور بود اندروید وان اومد به نظر من اینم دنباله اندروید وانه تا نکسوس

ساندرا پیچای عزیز لطفا بیخیال گوگل شو

Sent from my LG-D958 using Tapatalk

9. 2 كاربر زير از شما Kaгo عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #6

شماره كاربري : 755563
    نام : مسعود
    سپاس ها : 2,245
    سپاس از شما 5,556 بار در 1,741 پست
    جزئيات بيشتر

کلی منتظر بودیم تا این نکسوس۵ بیاد و نیومد تا ما رفتیم گوشی خریدیم معرفی کردن😀

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

11. Top | #7

شماره كاربري : 197862
    سپاس ها : 9,752
    سپاس از شما 10,947 بار در 2,646 پست
    جزئيات بيشتر

واقعا گاگول چه فکری کرده این چه طراحی هستش وقتی میبنمش یاد Y600 میوفتم
    از طراحی پشت گوشی چیزی نگم بهتره
    ضخامت و حاشیه زیاد صفحه نمایش
    آه خدای من میخوام سرمو محکم بکوبم به دیوار

12. Top | #8

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 801955
    سپاس ها : 5,175
    سپاس از شما 2,630 بار در 609 پست
    جزئيات بيشتر

با توجه به قیمتش میان رده اس تقریبا , بنظر من گوشی بی نقصیه نسبت ب نکسوس های قبلی که یه مشکلی داشتن (اکثرا باتری یا جنس بدنه)

13. Top | #9

شماره كاربري : 645336
    نام : بهمن
    سپاس ها : 2,274
    سپاس از شما 9,907 بار در 2,498 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDAD.B
    با توجه به قیمتش میان رده اس تقریبا , بنظر من گوشی بی نقصیه نسبت ب نکسوس های قبلی که یه مشکلی داشتن (اکثرا باتری یا جنس بدنه)
    نکسوس ها (به جز نکسوس 6 )همیشه خوش قیمت بودن ولی میان رده حساب نمیشدن
    در مورد باتری و جنس بدنه هنوز زوده نظر داد فقط امیدوارم تو این دو مورد ارثی از پدرش نکسوس 5 نبرده باشه

نکسوس 4 نقطه عطف گوگل بود زمان خودش از همه نظر کمتر ایرادی میشد بهش گرفت (به جز دوربین که از نکسوس 5 و اپ جدید استارت کار خورد) بعد از اون هیچ کدوم از نکسوس ها چنگی به دل نمیزدن
    این دو تا نکسوسم هم که حرفی درموردش نزنیم بهتره
    هرچند اگه فیدبک خوبی از باتری 6پی بیاد شاید به خریدش فک کنم" مجبور باشی وسط دریا از درختم بالا میری"

امیدوارم(2) بعد از تبلت جدید گوگل اسمارت فون هم خودش تولید کنه

Sent from my LG-D958 using Tapatalk

14. كاربران زير از شما Kaгo عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #10

شماره كاربري : 197862
    سپاس ها : 9,752
    سپاس از شما 10,947 بار در 2,646 پست
    جزئيات بيشتر

چه مشکلی پیش میامد اگه مجددا موتورولا تولیدش میکرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
    ال جی در N4 یک طراحی خاص ارائه داد ولی N5 ...... بود حداقل میتونست طراحی نزدیکتری به گوشی G2 درونش قرار میداد
    در هر حال شاید دارم زود قضاوت میکنم ولی من با دیدن این ویدئو با یک طراحی کاملا نا امید کننده روبرو شدم (نظر شخصیمه)
    طراحی پشت گوشی الهام گرفته شده از....
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Ascend-Y600.jpg
مشاهده: 54
حجم: 50.4 کیلو بایت

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع