• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 286 از 346 نخستنخست ... 186236276284285286287288296336 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 2,851 به 2,860 از 3455

مقالات آموزشی | سوالات و مشکلات

1. Top | #2851

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 638354
      نام : ebi jvp
      سپاس ها : 7,705
      سپاس از شما 10,467 بار در 2,107 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط layenz
      سلام
      دوستان گوشی وقتی اندروید 5 بود بخاطر برنامه مزخرف ایکس مود روت کردم و با کلی بدبختی ایکس مود اجرا کردم آخرشم اکانت تاون ده فولم که منتظر کینگ بودم اونم مکس کنم برم یازده که بن دائم شدم
      حالا گور باوای کلش و ایکس مود .... باشه
      اون موقع خبر نداشتم روت کنم ناکس یک میشه و دهنم بوق میشه بخاطر همین یک شدن
      اندروید 6 فلش کردم شب تا صبح شارژ گوشی بالای 25 درصد کم میشد، هر کاری کردم فیکسر deep sleep ریختم درست نشد، کرنل SM-N920C--kernel-SkyHigh_MM_v5.8.1 ریختم درست نشد یعنی هیچ راهی نداره درست بشه بیشتر راه هایی که توی سایت خودمون و xda بود تست کردم درست نشد که نشد
      برگشتم اندروی 5 ، چرا توی اندروید 5 این ناکس یک شدن مشکلی با باطری نداره ولی اندروید 6 هیچ رقمه مصرف باطری شب تا صبح درست نشد
      بقیه دوستان چطور این مشکل حل کردن؟
      کل نت گشتم برای ریست کردن ناکس ولی راهی برای این گوشی انگار نیست یا من پیدا نکردم، واقغا هیچ راه نرم افزاری یا سخت افزاری براش نیست؟
      همه این مشکلات بعد از کتور انداختن ناکس پیش میاد که وقتی ناکس 0*1 شد
      فقط با روت میشه مصرف رو کنترل کرد
      و به هیچ وجه دیگه ناکس شما 0*0 نخواهد شد
      اما
      کار ساده ایه
      شما فول وایپ کامل کن با ریکاوری TWRP
      [emoji116] [emoji116] [emoji116] [emoji116] [emoji116] [emoji116] [emoji116] [emoji116] [emoji116] [emoji116] [emoji116] [emoji116] [emoji116]
      وایپ دیتا
      وایپ سیستم
      وایپ کش
      وایپ دالویک کش
      وایپ استوربج (حافظه داخلی)
      سپس یه رام رسمی 6 فلش بزن
      مجددا ریکاوری TWRP آخرین نسخه اش رو بزن
      و در نهایت با ورژن نهایی su 2.78 گوشیت رو روت کن
      تمام
      قطعا مشکل دیپ اسلیپ شما برطرف میشه
      یعنی همون مشکل همیشگی خیلیا که زمانی که از گوشی استفاده نمیکنید کلی درصد کم میشه

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

2. 3 كاربر زير از شما ebi.jvp عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #2852

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 241326
      سپاس ها : 18
      سپاس از شما 51 بار در 28 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi.jvp
      همه این مشکلات بعد از کتور انداختن ناکس پیش میاد که وقتی ناکس 0*1 شد
      فقط با روت میشه مصرف رو کنترل کرد
      و به هیچ وجه دیگه ناکس شما 0*0 نخواهد شد
      اما
      کار ساده ایه
      شما فول وایپ کامل کن با ریکاوری TWRP
      [emoji116] [emoji116] [emoji116] [emoji116] [emoji116] [emoji116] [emoji116] [emoji116] [emoji116] [emoji116] [emoji116] [emoji116] [emoji116]
      وایپ دیتا
      وایپ سیستم
      وایپ کش
      وایپ دالویک کش
      وایپ استوربج (حافظه داخلی)
      سپس یه رام رسمی 6 فلش بزن
      مجددا ریکاوری TWRP آخرین نسخه اش رو بزن
      و در نهایت با ورژن نهایی su 2.78 گوشیت رو روت کن
      تمام
      قطعا مشکل دیپ اسلیپ شما برطرف میشه
      یعنی همون مشکل همیشگی خیلیا که زمانی که از گوشی استفاده نمیکنید کلی درصد کم میشه

بازم سلام
      این کارایی که گفتی انجام دادم
      جدیدترین رام اندروید 6 که ماله تایلند بود دانلود کردم
      طبق فرمایشات شما کارها را انجام دادم
      فقط این وایپ ها را به همین ترتیبی که فرمودین دونه دونه انجام دادم، همشو یکجا تیک نزدم کارم درست بوده؟
      twrp-3.0.2-2-noblelte اینو نصب کردم فکر کنم آخرین ورژن بود
      SuperSU-v2.78-201609011115 اینو از یه سایت خارجی دانلود کردم
      خلاصه سرت درد نیارم کارایی که گفتی انجام دادم، بزار امشب تا صبح ببینم شارژ کم میکنه یا نه
      بازم ممنون.

5. كاربران زير از شما layenz عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #2853

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 167397
      سپاس ها : 30
      سپاس از شما 9 بار در 4 پست
      جزئيات بيشتر

سلام من یه نوت5دو سیم دارم اما مدتی auto rotateیا چرخش صفحه کار نمیکنه ودر قسمت تنظیمات هم گزینه ای نداره هارد ریست کردم و مجددا با ادین فلش کردم حتی رام استوک نصب کردم ولی مشکلم حل نشده دوستان لطفا راهنمایی کنن چکار کنم
      عدد x در سنسور 32748

7. Top | #2854

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 32502
      سپاس ها : 2,280
      سپاس از شما 1,664 بار در 454 پست
      جزئيات بيشتر

درووود.
      بجه ها من قدیما یه اکسپریا اس داشتم، از همون اول روت کردم بعد بوتلودر آنلاک کردم و رام کاستوم و...
      بعدها دیدم گوشیم دیگه سرعتش کم شده و کاهی گیر میکرد... که نهایتا رفتم آیفون ۶ خریدم!
      خب البته به علت عدم تمایل به iOS و علاقه زیاد به اندروید عزیز آیفونو رد کردم نوت ۵ خریدم.
      تا حالا نه روت کردم نه هیییچییی
      گوشیم خیلییی رووونه و خوبه خدا رو شکر
      حالا بعضی وقتا به سرم میزنه روت کنم گوشیو بیفتم به جونش (مرض دارم دیگه 😆)
      حالا موندم!
      یه وقتا فکر میکنم شاید اکسپریا اس به خاطر روت و بوتلودر آنلاک و... کند میشده! (شایدم گوشی ضعیف بوده خب)
      بخوام روت کنم دو دلم! این روت کردن و اینا باعث کندی گوشی نشه یه وقت؟
      اصلا ارزشش رو داره بچه ها؟

8. Top | #2855

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 638354
      نام : ebi jvp
      سپاس ها : 7,705
      سپاس از شما 10,467 بار در 2,107 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط im3HD
      درووود.
      بجه ها من قدیما یه اکسپریا اس داشتم، از همون اول روت کردم بعد بوتلودر آنلاک کردم و رام کاستوم و...
      بعدها دیدم گوشیم دیگه سرعتش کم شده و کاهی گیر میکرد... که نهایتا رفتم آیفون ۶ خریدم!
      خب البته به علت عدم تمایل به iOS و علاقه زیاد به اندروید عزیز آیفونو رد کردم نوت ۵ خریدم.
      تا حالا نه روت کردم نه هیییچییی
      گوشیم خیلییی رووونه و خوبه خدا رو شکر
      حالا بعضی وقتا به سرم میزنه روت کنم گوشیو بیفتم به جونش (مرض دارم دیگه 😆)
      حالا موندم!
      یه وقتا فکر میکنم شاید اکسپریا اس به خاطر روت و بوتلودر آنلاک و... کند میشده! (شایدم گوشی ضعیف بوده خب)
      بخوام روت کنم دو دلم! این روت کردن و اینا باعث کندی گوشی نشه یه وقت؟
      اصلا ارزشش رو داره بچه ها؟

به نظر من طبق تجربه خودم و مورد هایی که دیدم [emoji6]
      به هیچ وجه گوشیتون رو روت نکنید
      فقط کافیه ناکس 0*1 بشه تا بعد از اون همش دنبال حل مشکل دیپ اسلیپ
      کاستوم رام
      کرنل کاستوم
      و .....
      این موارد باشید
      پیشنهاد میدم از گوشیتون لذت ببرید بدون اینکه روت کنید
      اما
      اگر کاربر حرفه ای باشید و اهل کاستوم رام و این موارد هستید که موضوع فرق داره
      [emoji108] [emoji111]

9. 7 كاربر زير از شما ebi.jvp عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #2856

درجه : مدير بازنشسته
      گروه : پایگاه خبری
      شماره كاربري : 517331
      نام : رضــــــــا
      سپاس ها : 2,615
      سپاس از شما 12,372 بار در 1,671 پست
      جزئيات بيشتر

سلام بکس
      اقا چرا نوت5 رو نمایش رنگ سفید اینقدر بده تو ده تا گوشی امتحان کردم هر کدام یه رنگی بود کسی دلیلشو میدونه بعد از کجا تشخیص بدیم که گوشی رفرش نباشه

11. 2 كاربر زير از شما *r.E.Z.a* عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #2857

بخش : Nokia Lumia 920 & 925
      شماره كاربري : 354488
      نام : محمدرضا
      سپاس ها : 27,594
      سپاس از شما 43,888 بار در 6,705 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط *r.E.Z.a*
      سلام بکس
      اقا چرا نوت5 رو نمایش رنگ سفید اینقدر بده تو ده تا گوشی امتحان کردم هر کدام یه رنگی بود کسی دلیلشو میدونه بعد از کجا تشخیص بدیم که گوشی رفرش نباشه
      کلا صفحه نمایش سوپرامولد هست و رنگ سفید زردش😀😁کلا در نمایش رنگ سفید و قرمز سوپرامولد مشکل داره ولی خب از اونطرف مشکی رو عالی نشون میده

13. 3 كاربر زير از شما behzadshar عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #2858

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 43828
      سپاس ها : 191
      سپاس از شما 553 بار در 184 پست
      جزئيات بيشتر

سلام دوستان. من بعداز سه سال S4 داشتن، تازه Note 5 خریدم و از اونجایی که یه سری آپشن ها واسم خیلی مهم هستن، یکم پشیمون شدم از خریدم. من مشکلاتی که باهاش دارم رو بیان می کنم، ممنون میشم اونایی که خیلی وقته Note 5 دارن کمکم کنن.
      1- چرا توی هوم اسکرین و توی صفحه برنامه ها، صفحات به طور کامل اسکرول نمیشن؟ منظور اینه وقتی می رسم به صفحه آخر، دیگه رد نمی کنه و بر نمی گرده به صفحه اول! من می خوام چرخش داشته باشه. راه حلش چیه؟(بدون نصب لانچر!)
      2- چطوری میشه اپلیکیشن هارو Hide کرد از توی صفحه برنامه ها؟ گذینه Hide رو نمی بینم.
      3- توی S4 توی تب بالای گوشی یه آپشن بود به نام Reading Mode که میشد تا 20 برنامه رو انتخاب کرد که وقتی باز میشن حالت Reading Mode واسشون فعال بشه. حالت Reading Mode یک مقدار ناچیز صفحه رو زرد می کرد ولی در عوض چشم اصلا خسته نمیشد از خوندن مطالب صفحه. توی این گوشی من این آپشن رو نمی بینم! کجاس؟
      4- توی S4 می تونستی تنظیم کنی وقتی به کسی زنگ می زنی در لحظه برقراری تماس، گوشی یه ویبره کوچیک بکنه. توی Note 5 این رو ندیدم! داره این آپشن رو؟!
      5- و باز هم توی گوشی قبلی یک آپشن دیگه که وجود داشت این بود که وقتی می خواستی یه چیزی رو بازی کنی که امکان باز شدنش با چند برنامه مختلف بود، هربار می تونستی انتخاب کنی که با چه برنامه ایی باز شه. ولی توی این گوشی وقتی مثلا یه موزیک رو از توی پوشه اصلیش باز می کنم، نمی پرسه که با چه برنامه ایی می خوای اجراش کنی! و اون برنامه ایی رو که بار اول انتخاب کردم خودش به صورت دیفالت انتخاب می کنه! راه حلش چیه؟!
      6- چرا مسیج هایی که واسم توی تلگرام میاد بهم آلارم نمیده؟!(گوشی رو سایلنت نیست) و تنها وقتی که خودم تلگرام رو باز می کنم می تونم مسیج های جدید رو ببینم!! (چندتا برنامه مختلف تلگرام دارم و همه همین مشکل رو دارن)
      7- و در نهایت اینکه رام من 6.0.1 با بیلد نامبر N920CXXS2BPG6 هستش. آیا رام جدیدتری واسش اومده؟ (منظور بالاتر از 6.0.1 هست) اگر نیومده، ممنون میشم آسون ترین روش روت رام 6.0.1 رو بهم بگین.
      خیلی ممنون

15. كاربران زير از شما reza_17173 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #2859

بخش : Nokia Lumia 920 & 925
      شماره كاربري : 354488
      نام : محمدرضا
      سپاس ها : 27,594
      سپاس از شما 43,888 بار در 6,705 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_17173
      سلام دوستان. من بعداز سه سال S4 داشتن، تازه Note 5 خریدم و از اونجایی که یه سری آپشن ها واسم خیلی مهم هستن، یکم پشیمون شدم از خریدم. من مشکلاتی که باهاش دارم رو بیان می کنم، ممنون میشم اونایی که خیلی وقته Note 5 دارن کمکم کنن.
      1- چرا توی هوم اسکرین و توی صفحه برنامه ها، صفحات به طور کامل اسکرول نمیشن؟ منظور اینه وقتی می رسم به صفحه آخر، دیگه رد نمی کنه و بر نمی گرده به صفحه اول! من می خوام چرخش داشته باشه. راه حلش چیه؟(بدون نصب لانچر!)
      2- چطوری میشه اپلیکیشن هارو Hide کرد از توی صفحه برنامه ها؟ گذینه Hide رو نمی بینم.
      3- توی S4 توی تب بالای گوشی یه آپشن بود به نام Reading Mode که میشد تا 20 برنامه رو انتخاب کرد که وقتی باز میشن حالت Reading Mode واسشون فعال بشه. حالت Reading Mode یک مقدار ناچیز صفحه رو زرد می کرد ولی در عوض چشم اصلا خسته نمیشد از خوندن مطالب صفحه. توی این گوشی من این آپشن رو نمی بینم! کجاس؟
      4- توی S4 می تونستی تنظیم کنی وقتی به کسی زنگ می زنی در لحظه برقراری تماس، گوشی یه ویبره کوچیک بکنه. توی Note 5 این رو ندیدم! داره این آپشن رو؟!
      5- و باز هم توی گوشی قبلی یک آپشن دیگه که وجود داشت این بود که وقتی می خواستی یه چیزی رو بازی کنی که امکان باز شدنش با چند برنامه مختلف بود، هربار می تونستی انتخاب کنی که با چه برنامه ایی باز شه. ولی توی این گوشی وقتی مثلا یه موزیک رو از توی پوشه اصلیش باز می کنم، نمی پرسه که با چه برنامه ایی می خوای اجراش کنی! و اون برنامه ایی رو که بار اول انتخاب کردم خودش به صورت دیفالت انتخاب می کنه! راه حلش چیه؟!
      6- چرا مسیج هایی که واسم توی تلگرام میاد بهم آلارم نمیده؟!(گوشی رو سایلنت نیست) و تنها وقتی که خودم تلگرام رو باز می کنم می تونم مسیج های جدید رو ببینم!! (چندتا برنامه مختلف تلگرام دارم و همه همین مشکل رو دارن)
      7- و در نهایت اینکه رام من 6.0.1 با بیلد نامبر N920CXXS2BPG6 هستش. آیا رام جدیدتری واسش اومده؟ (منظور بالاتر از 6.0.1 هست) اگر نیومده، ممنون میشم آسون ترین روش روت رام 6.0.1 رو بهم بگین.
      خیلی ممنون
      مورد ۱ و ۲ و۳ نداره و حذف شده.
      مورد ۴نرم افزار شماره گیر رو اجرا کنید بعد بالا سمت راست more رو بزنید بعد setting بعد call alerts اونجا گذینه ویبره رو فعال کنید.
      مورد۵:متاسفانه رامهای جدید سامسونگ اینطورن و نمیشه کاریش کرد همه گوشیهاش هم اینطورن.تنها راه اینه که از طریق تنظیمات نرم افزاری که میخایید clear default کنید که بعدا دوباره یه بار دیگه سوال کنه.
      ۶.به اینترنت شما ربط داره و به گوشی مربوط نیست.
      ۷.پیشنهاد میکنم روت نکنید چون گوشیهای جدید سامسونگ سیستم امنیتی قوی دارن که در صورت روت مشکلاتی برای گوشی پیش میاد

17. 2 كاربر زير از شما behzadshar عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #2860

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 832851
      سپاس ها : 4
      سپاس از شما 24 بار در 17 پست
      جزئيات بيشتر

سلام من قبلا گوشیمو با کرنل sky high روت کردم ، یه رام رسمی روش فلش کردم واسه اینکه روت تباشه الان مشکلم اینه مصرف باتری خیلی زیاد شده ، مشکلش از چیه ؟ چطور میتونم بدون اینکه روت باشه درستش کنم ؟

19. كاربران زير از شما malakhaak عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع