• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• داشتن 3 مشکل با ایفون 5سی 1 .رمز دادن به گوشی چطور رمزو پاک کنم2 .انلاک فکتوریه گوشی3 .نحوهی جیل بریک

داشتن 3 مشکل با ایفون 5سی 1 .رمز دادن به گوشی چطور رمزو پاک کنم2 .انلاک فکتوریه گوشی3 .نحوهی جیل بریک داشتن 3 مشکل با ایفون 5سی 1 .رمز دادن به گوشی چطور رمزو پاک کنم2 .انلاک فکتوریه گوشی3 .نحوهی جیل بریک
    صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

iPhone 5C

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 227848
      سپاس ها : 38
      سپاس از شما 10 بار در 6 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض داشتن 3 مشکل با ایفون 5سی 1 .رمز دادن به گوشی چطور رمزو پاک کنم2 .انلاک فکتوریه گوشی3 .نحوهی جیل بریک

با سلام دوستان گل خواهش میکنم از راهنماییهاتون دریغ نکنید من برای برطرف کردن 1 .رمز دادن به گوشی چطور رمزو پاک کنم2 .انلاک فکتوریه گوشی3 .نحوهی جیل بریکاین 3 مشکل باید چکار کنم لطفا بگید یا لینک تاپیکهاشو بزارید بینهایت سپاس دوستان گل

2. کسب و کار

3. Top | #2

درجه : مدير بازنشسته
      بخش : عمومی و تخصصی iOS
      شماره كاربري : 644554
      سپاس ها : 827
      سپاس از شما 3,257 بار در 1,361 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط kanelair
      با سلام دوستان گل خواهش میکنم از راهنماییهاتون دریغ نکنید من برای برطرف کردن 1 .رمز دادن به گوشی چطور رمزو پاک کنم2 .انلاک فکتوریه گوشی3 .نحوهی جیل بریکاین 3 مشکل باید چکار کنم لطفا بگید یا لینک تاپیکهاشو بزارید بینهایت سپاس دوستان گل
      سلام
      1. به قسمت settings > touch id and passcode توی این قسمت هم میتونید پاک کنید
      2. منظورتون از انلاک فکتوری چی هست ؟ اگه میخواید بدونید گوشیتون انلاکه باید imei رو بفرستید و ببینید در چه ورژنی هستی و انتن دارید یا نه
      3. برا جیلبریک به بخش جیلبریک برید جواب سوالاتون رو اونجا میتونید ببینید
      ازفکرگناه پاک بودن عشق است
      ازهجرتوسینه چاک بودن عشق است
      آن لحظه که راه می روی آقاجان
      زیرقدم تو خاک بودن عشق است

دوستان گلم در موقع خرید محصولات دست دوم اپل حتما ایکلود رو چک کنید که خاموش باشد

4. 2 كاربر زير از شما saeeid24 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط saeeid24
      سلام
      1. به قسمت settings > touch id and passcode توی این قسمت هم میتونید پاک کنید
      2. منظورتون از انلاک فکتوری چی هست ؟ اگه میخواید بدونید گوشیتون انلاکه باید imei رو بفرستید و ببینید در چه ورژنی هستی و انتن دارید یا نه
      3. برا جیلبریک به بخش جیلبریک برید جواب سوالاتون رو اونجا میتونید ببینید
      مرسی داداش خواهرم رو گوشی قفل گذاشته رمزشم یادش رفته این قفلو چطوری باز کنم من ورژن 6 هستم گوشی از امریکا اوردن پس صد در صد انلاک فکتوری نیست دمت گرم جواب دادی

6. Top | #4

جزئيات بيشتر

مرسی داداش خواهرم رو گوشی قفل گذاشته رمزشم یادش رفته این قفلو چطوری باز کنم من ورژن 6 هستم گوشی از امریکا اوردن پس صد در صد انلاک فکتوری نیست دمت گرم جواب دادی
      پس شما مجبورید که کاستوم فریمور بسازید و در حالت dfu ریستور کنید که پیشنهاد میدم پیش یک متخصص ببرید
      اگر مطمعا هستید که انلاک هست اخرین فریمور رو در قسمت فریمور دانلود کنید و در حالت dfu ریستور کنید

دوستان گلم در موقع خرید محصولات دست دوم اپل حتما ایکلود رو چک کنید که خاموش باشد

7. 2 كاربر زير از شما saeeid24 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #5

جزئيات بيشتر

جناب گوشی رو دادم دست یک تعمیر کار گفت گوشی 4 ساعت طول میکشه انلاک فکتوری بشه و چون خواهرم این گوشیو از امریکا اورده اپل ایدیشم یادش نیست و تعمییر کاره گفت بخاطر اپل ایدی فلش نه میشه کرد گوشیرو نه اپدیت چون شبکه ی بلکبری میفهمه یعنی الان سیستم هاملم 6 باید باشه چون اپدیتش نمیشه کرد و فقط همین ایا راست گفته؟خواهش میکنم جواب بدید

9. Top | #6

جزئيات بيشتر

جناب گوشی رو دادم دست یک تعمیر کار گفت گوشی 4 ساعت طول میکشه انلاک فکتوری بشه و چون خواهرم این گوشیو از امریکا اورده اپل ایدیشم یادش نیست و تعمییر کاره گفت بخاطر اپل ایدی فلش نه میشه کرد گوشیرو نه اپدیت چون شبکه ی بلکبری میفهمه یعنی الان سیستم هاملم 6 باید باشه چون اپدیتش نمیشه کرد و فقط همین ایا راست گفته؟خواهش میکنم جواب بدید
      سلام احتمالا گوشی شما انلاک فکتوری بوده ایا روی گوشی شما برنامه ای به نام cydia هم بوده ؟
      چون انلاک کردن به صورت قانونی بین 3تا 20 روز طول میکشه و در عرض 4 ساعت نمیشه
      و در مورد اپل ایدی باید بگم که ایا ایکلود گوشی رو فعال کرده بوده یا نه اگه ایکلود فعال بوده با هزینه بین 500 تا 700 درست میشه اما اگه اپل ایدیش روی اکلود گوشی نبوده و فقط باهاش برنامه دانلود میکرده و روی استور بوده با دانلود فریمورش در عرض 15 دقیقه میتونید درستش کنید

10. 2 كاربر زير از شما saeeid24 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #7

جزئيات بيشتر

سلام احتمالا گوشی شما انلاک فکتوری بوده ایا روی گوشی شما برنامه ای به نام cydia هم بوده ؟
      چون انلاک کردن به صورت قانونی بین 3تا 20 روز طول میکشه و در عرض 4 ساعت نمیشه
      و در مورد اپل ایدی باید بگم که ایا ایکلود گوشی رو فعال کرده بوده یا نه اگه ایکلود فعال بوده با هزینه بین 500 تا 700 درست میشه اما اگه اپل ایدیش روی اکلود گوشی نبوده و فقط باهاش برنامه دانلود میکرده و روی استور بوده با دانلود فریمورش در عرض 15 دقیقه میتونید درستش کنید
      گوشی فعلا پیش تعمیرکاره از کجا میتونم بفهمم گوشیش با ایکلود یکی شده سپاس

12. Top | #8

جزئيات بيشتر

گوشی فعلا پیش تعمیرکاره از کجا میتونم بفهمم گوشیش با ایکلود یکی شده سپاس
      موقعی که ریستور میکنید وقتی که اکتیو میخوادبهتون میگه ایکلود رو فعال کنید اگه ایراد گرفت یعنی فعال بوده اگه نگرفت یعنی فعال نبوده

13. 2 كاربر زير از شما saeeid24 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #9

جزئيات بيشتر

موقعی که ریستور میکنید وقتی که اکتیو میخوادبهتون میگه ایکلود رو فعال کنید اگه ایراد گرفت یعنی فعال بوده اگه نگرفت یعنی فعال نبوده
      سعید عزیز و دوست داشتنی سپاس از اینهمه محبتت اونم تو زمانهای کم جوابمو میدی واقعا وجودت نیازه و باعثه ارامش.
      سعید جان چطوری این ریستور رو وازکجا میشه انجام داد تا گوشی ازم ایکلود بخواد در ضمن سعید جان من هر یوزر پسوردی که واسه اپل ایدیش میزارم اولش قبول میکنه سبز رنگ هم میشه ولی بعد تو اپل استور میخوام چیزیو اینستال کنم بعد از طول کشیدن بسیار میگه اکانت شما دیزیبل هست بعضی وقتا هم نمیگه در صورتی که سالمه از طریق خود سایت وریفای کردم ایا باید با چیلتر ش ک ن دانلود کنم یا ترفنی چیزی داره در ضمن سیستم عاملش 8.1 هست

در مورد سوال قبلیتون خیر در گوشی نرم افزاری با اسم cydia وجود نداره سعید جان

با سپاس از جوابهای شما

15. Top | #10

جزئيات بيشتر

سعید عزیز و دوست داشتنی سپاس از اینهمه محبتت اونم تو زمانهای کم جوابمو میدی واقعا وجودت نیازه و باعثه ارامش.
      سعید جان چطوری این ریستور رو وازکجا میشه انجام داد تا گوشی ازم ایکلود بخواد در ضمن سعید جان من هر یوزر پسوردی که واسه اپل ایدیش میزارم اولش قبول میکنه سبز رنگ هم میشه ولی بعد تو اپل استور میخوام چیزیو اینستال کنم بعد از طول کشیدن بسیار میگه اکانت شما دیزیبل هست بعضی وقتا هم نمیگه در صورتی که سالمه از طریق خود سایت وریفای کردم ایا باید با چیلتر ش ک ن دانلود کنم یا ترفنی چیزی داره در ضمن سیستم عاملش 8.1 هست

در مورد سوال قبلیتون خیر در گوشی نرم افزاری با اسم cydia وجود نداره سعید جان

با سپاس از جوابهای شما
      1. گوشی شما انلاک هست و هیچ هزینه ای نداره
      2. اموزش ریستور هم به این تاپیک برید
      http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=73093
      نکته :
      ایتونز ورژن 12.3
      http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=360758
      فریمور گوشیتون در بخش فریمور ورژن 9.0.2 دانلود کنید
      http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=360926
      3. با قند شکن امتحان کنید

پیشنهاد : برنامه ایتونز رو روی کامپیوترتون نصب کنید ببینید از طریق ایتونز کامپیوتر باز هم اپل ایدیتون ارور میده یا نه

16. كاربران زير از شما saeeid24 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع