• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 789
    نمایش نتایج: از 81 به 85 از 85

آموزش های جیلبریک

1. Top | #81

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 30282
      سپاس ها : 176
      سپاس از شما 82 بار در 60 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط i-Masoud
      اخرین جیلبریک پایدار واسه ورژن 9.1 بوده
      شما چیزشکن فعال کنید و تست کنید احتمالا مشکلتون حل مبشه و ببینید جیلبریک میشه! با ورژن 1.3.2
      یا اینکه ببینید در 30% چیز خاصی نوشته شده تو برنامه جیلبریک مثل انلاک گوشی یا باز کردن ایکون پانگو یا گذاشتن گوشی رو حالت هواپیما / قفل ایکلاود هم برداشته باشید
      نتیجه رو اعلام کنید
      چندين بار در حالت معمولي و با چيلتر سكن امتحان كردم. در اين ورژن بايد از همون اول گوشي رو روي هواپيما بزاري. قفل رو هم برداري و تاريخ رو هم تغيير بدي. و بعد عمليات شروع ميشه. تا ١٠درصد نوشته بكاپ. و بعد گوشي ريست ميشه. يك فايل روي گوشي مياد كه بازس نميكنه و كرش ميكنه. درصد هم روي ٣٠ ميمونه و فكر ميكنم نوشته شده اماده سازي محيط. و ديگه روي اين حالت ميمونه.

2. کسب و کار

3. Top | #82

درجه : مدير ارشد بخش
      بخش : بخش iOS
      شماره كاربري : 390878
      نام : ᏆᎳᎥᏁ
      سپاس ها : 5,071
      سپاس از شما 5,135 بار در 1,835 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط milad67a
      چندين بار در حالت معمولي و با چيلتر سكن امتحان كردم. در اين ورژن بايد از همون اول گوشي رو روي هواپيما بزاري. قفل رو هم برداري و تاريخ رو هم تغيير بدي. و بعد عمليات شروع ميشه. تا ١٠درصد نوشته بكاپ. و بعد گوشي ريست ميشه. يك فايل روي گوشي مياد كه بازس نميكنه و كرش ميكنه. درصد هم روي ٣٠ ميمونه و فكر ميكنم نوشته شده اماده سازي محيط. و ديگه روي اين حالت ميمونه.
      گوشيت رو يبار ريست فكتوري و اريز كن البته همه چيز حذف ميشه! بعد جيل كن دوباره
      اون سوالي كه پرسيديد در مورد جيلبريك ١٠ اخرين نسخه جيلبريك واسه ١٠.٢ بزودي منتشر ميشه! اينم خبر جديد
      در تاپيك اموزش حيلبريك ١٠ اعلام ميكنيم جزييات رو

4. 2 كاربر زير از شما i-Masoud عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #83

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 528
      سپاس ها : 6
      سپاس از شما 17 بار در 9 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      ببخشید من آیپد ٣ دارم که ورژن اون ٨.۴.١ هست میخوام هر طوری شده شده بیام رو ٩ الان فقط میتونم به ٩.٣.۵ آپدیت کنم یا میتونم بیام روی ٩.٠.٢ ؟؟ هر چی گشتم پانگو ظاهرا بعد از ٩.٠.٢ دیگه ورژنی برای دستگاه های ٣٢ بیتی جیلبریک منتشر نکرده و خواستم بپرسم ببینم Home Depot چیه جریانش؟ چون ظاهرا تا ٩.٣.۵ هم جیابریک میکنه درسته ؟؟؟

6. كاربران زير از شما HOSSEIN عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #84

بخش : تخصصی iOS
      شماره كاربري : 344471
      سپاس ها : 3,702
      سپاس از شما 2,280 بار در 927 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط HOSSEIN
      سلام
      ببخشید من آیپد ٣ دارم که ورژن اون ٨.۴.١ هست میخوام هر طوری شده شده بیام رو ٩ الان فقط میتونم به ٩.٣.۵ آپدیت کنم یا میتونم بیام روی ٩.٠.٢ ؟؟ هر چی گشتم پانگو ظاهرا بعد از ٩.٠.٢ دیگه ورژنی برای دستگاه های ٣٢ بیتی جیلبریک منتشر نکرده و خواستم بپرسم ببینم Home Depot چیه جریانش؟ چون ظاهرا تا ٩.٣.۵ هم جیابریک میکنه درسته ؟؟؟
      شما فقط به 9.3.5 میتونید برید و امکان جیلبرک ندارید متأسفانه.

رسالت سازمانی موسسه خیریه بهنام دهش پور

ارائه خدمات درمانی و حمایتی ، در سطح بین المللی ، به بیماران مبتلا به سرطان و خانواده آنان بدون محدودیت سنی ، ملیتی ، مذهبی ، جنسی ، نوع و مرحله بیماری سرطان و تجهیز بیمارستان های دانشگاهی

www.behnamcharity.org.ir

دستی که کمک می کند، از دستانی که برای دعا بالا می روند مقدس تر است

8. كاربران زير از شما siavashina عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #85

بخش : بخش iOS
      شماره كاربري : 390878
      نام : ᏆᎳᎥᏁ
      سپاس ها : 5,071
      سپاس از شما 5,135 بار در 1,835 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط HOSSEIN
      سلام
      سلام
      بله همانجور كه گفتن جيلبريكي نيست برا ٩.٣.٥ ، البته وعده هايي داده شده
      اين home deport ٩.١ تا ٩.٣.٤ ساپورت ميكنه! اگه امكانش هست همون ٨.٤.١ بمونيد! فكنم يه جيلبريكي برا ٨.٤.١ موجود باشه

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 789

توضیحاتی درباره این موضوع