× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 42

اخبار خارجی

1. Top | #1

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : اخبار خارجی
    شماره كاربري : 544614
    نام : زانیار
    سپاس ها : 3,420
    سپاس از شما 24,588 بار در 2,657 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض گلکسی اس 7 معرفی شد: پردازنده اسنپدراگون 820، نمایشگر 5.1 اینچی QHD، دوربین ۱۲ مگاپیکسل

پس از مدت‌ها انتظار، بالاخره و پس از یک سال، نسل جدیدی از گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار سامسونگ در دو نسخه مختلف معرفی شد. گلکسی اس 7 نسخه‌ی عادی پرچم‌دار سامسونگ است که دقایقی پیش در مراسم مخصوص سامسونگ در کنگره جهانی موبایل 2016 معرفی شد.

طراحی

طراحی و ظاهر گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج در نسل قبل نسبت به باقی دستگاه‌های سری S شرکت سامسونگ، یک تحول بزرگ بود. در نسل قبل، سامسونگ پس از مدت‌ها تصمیم گرفت به جای پلاستیک از ترکیب فلز و شیشه در گوشی‌های هوشمند خود استفاده کند. جنس بدنه‌ی مقاوم و زیباتر توانست دل بسیاری از طرفداران سامسونگ را با خود همراه کند و فروش بالایی را برای کمپانی کره‌ای به ثبت برساند.

ظاهرا سامسونگ حالا از طراحی پرچم‌داران خود راضی است و دوست دارد تا با بهبود‌های جزئی در طراحی، گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج را روانه بازار‌ها کند. البته تفاوت‌هایی هم قابل مشاهده است که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، سامسونگ سعی کرده تا ضخامت کناری دستگاه را کمتر کند و این مورد زمانی که شما گلکسی اس ۷ را با نسل قبل مقایسه می‌کنید، قابل مشاهده است. همچنین دکمه‌ی Home در گوشی‌های جدید از جهاتی طراحی متفاوتی دارد و همینطور برآمدگی دوربین در پشت دستگاه نیز بسیار کمتر شده است.

سال گذشته بسیاری از دوست‌داران سامسونگ از نبودن امکان ارتقا کارت حافظه و همچنین ضد آب نبودن این دو دستگاه بسیار گله‌مند بودند اما سامسونگ به این دو خواسته توجه کرده و حالا در طراحی جدید گلکسی اس 7 شاهد پشتیبانی از کارت‌های میکرو SD تا حداکثر ظرفیت 200 گیگابایت و اخذ گواهینمامه IP68 که به معنی ضد آب و گرد و غبار بودن این دستگاه است، هستیم.

نمایشگر

سامسونگ از نمایشگری Super AMOLED که توانایی نمایش ۱۶ میلیون رنگ مختلف را داراست در یک نمایشگر ۵.۱ اینچی استفاده کرده است. مقدار رزولوشن دستگاه در همان مقدار ۱۴۴۰ در ۲۵۶۰ پیکسل باقی مانده تا بدین ترتیب شاهد تراکم پیکسلی بالای ۵۷۶ عددی باشیم.

سامسونگ با اینکه از نمایشگری به اندازه ۵.۱ اینچ در گلکسی اس 7 استفاده کرده اما اندازه این نمایشگر در گلکسی اس 7 اج را به ۵.۵ اینچ ارتقا داده است. این نمایشگر بزرگتر از برخی ویژگی‌های خاص مانند لانچر اج Tasks برخوردار است که می‌توان سریع‌تر به برنامه‌ها، خبر‌ها و عملکرد‌های دستگاه دسترسی پیدا کرد.

نمایشگر باکیفیت گلکسی اس 7 از محافظ بسیار مقاوم گوریلا گلس 5 استفاده می‌کند؛ اما نکته‌ی خاص درباره نمایشگر این دستگاه قابلیت حساس به فشار است که اکنون راه ارتباطی جدیدی را برای کاربر تعریف می‌کند.

سامسونگ همچنین شبیه به جی 5 ال جی از نمایشگر همیشه روشن در پرچم‌دار خود استفاده کرده که باعث می‌شود دستگاه همیشه در حال نشان دادن مهم‌ترین اطلاعات همچون زمان و نوتیفیکیشن‌ها باشد.

سخت افزار

سامسونگ از دو پردازنده‌ی مختلف اسنپدراگون 820 MSM8996 و اکسینوس 8890 هشت هسته‌ای استفاده خواهد کرد که هر کدام از این دو پردازنده به ترتیب با پردازنده‌ی گرافیکی Adreno 530 و Mail-T880 MP12 همراه خواهند بود.

همانطور که می‌دانید گلکسی اس 7 طبق روال هرساله گوشی‌های پرچم‌دار سامسونگ قرار است با دو پردازنده‌ی متفاوت در سطح جهان عرضه شود.
    که نسخه‌ی مجهز به پردازنده‌ی اکسینوس همان نسخه‌‌ی بین المللی خواهد بود. نتایج جدید از تست بنچمارک AnTuTu نشان می‌دهند پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۲۰ تا ۲۰ درصد امتیاز بیشتری نسبت به اکسینوس ۸۸۹۰ گلکسی اس ۷ بدست آورده است.

پردازنده‌ی اکسینوس ۸۸۹۰، پردازنده‌ی بین‌المللی گلکسی اس ۷ در آزمایش بنچمارک AnTuTu امتیاز ۱۰۵٫۰۰۰ را برجای گذاشته است که به خودی خود بیشتر از همه نتایجی است که تاکنون ثبت شده. اما حالا گلکسی اس ۷ به همراه پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۲۰ نیز در آزمون بنچمارک AnTuTu شرکت کرده و امتیاز فوق‌العاده ۱۲۵٫۲۸۸ را بدست آورده است.

چیپ پردازش گرافیکی این دو نوع پردازنده مرکزی آنقدر قوی هستند که مطمئنا هیچ بازی در پلی استور وجود ندارد که بتواند این دو چیپ پردازش گرافیکی را با چالشی جدی مواجه کند.

نرم افزار

سامسونگ از اندروید نسخه ۶ مارشمالو در دو پرچم‌دار خود استفاده کرده و لباس تاچ ویز را بر روی آن پوشانده است تا با قابلیت‌هایی که این دستگاه قرار است ارائه کند، آن را همگام کند.

شرکت‌های سازنده گوشی‌های اندرویدی همیشه تلاش می‌کنند تا با تغییرات اساسی، رابط کاربری اندروید گوشی‌های خود را، متفاوت از دیگر شرکت‌ها طراحی و ارائه کنند. رابط کاربری TouchWiz در نسل قبل گوشی‌های پرچم‌دار سامسونگ بیشتر از همیشه سبک و روان شد تا کاربران تجربه‌ی بهتری از استفاده این رابط نرم‌افزاری داشته باشند.

سامسونگ در رابط کاربری گلکسی اس ۷، تنها برنامه‌های ضروری دوربین، مدیریت فایل، گالری، ضبط صدا و پخش موسیقی را گنجانده و خبری از برنامه‌های پیش‌فرض سامسونگ یا برنامه‌های اضافی نخواهد بود. به علاوه، سامسونگ در رابط کاربری گوشی گلکسی اس 7 از بسیاری از امکانات اندروید ۶.۰ مارشمالو استفاده خواهد کرد. امکاناتی نظیر Doze که گفته می‌شود برای بهبود مصرف باتری در اندروید ۶.۰ تعبیه شده است.

سامسونگ همچنین با اندروید مارشمالو توانسته رابط اج را گسترش دهد و اکنون لانچر کناری اج را به صورت دو ستونه و همراه با بخش بندی‌های مهمی همراه کند.

دوربین

سامسونگ از دوربینی ۱۲ مگاپیکسلی در گوشی خود استفاده کرده که دارای تثبیت‌گر تصاویر نوری، فلش دوگانه و فوکوس خودکار است. این دوربین از ویژگی‌هایی مانند پاناروما، HDR خودکار، تشخیص چهره، فوکوس لمسی و تگ‌های جغرافیایی نیز پشتیبانی می‌کند.

دوربین این دستگاه می‌تواند ویدیو‌هایی با کیفیت 2160 پیکسل با سرعت ۳۰ فریم بر ثانیه، کیفیت 1080p با سرعت ۶۰ فریم بر ثانیه و کیفیت 720p با ۱۲۰ فریم بر ثانیه ضبط کند.

دوربین جلوی این دستگاه نیز ۵ مگاپیکسلی است و از HDR خودکار و تماس‌های ویدیویی دوگانه نیز پشتیبانی می‌کند.
    سنسور دوربین "۱/۲.۵ با رزولوشن ۱۲ مگاپیکسلی اشاره کرد که برای یک گوشی‌هوشمند کمی بزرگ به نظر می‌رسد.

با محاسبه‌ای کوتاه می‌توان نتیجه گرفت که این سنسور ۵.۷۶ میلی‌متر عرض و ۴.۲۹ میلی متر طول دارد و ۱۲ میلیون پیکسل بر روی آن قرار گرفته تا نور را جذب کنند. همانطور که اشاره کردیم اندازه‌ی هر پیکسل قریب به ۱.۴ میکرون است. اندازه‌ی هر پیکسل در دوربین گلکسی اس ۷ تقریبا برابر آیفون ۶ اپل است؛ با این تفاوت که رزولوشن دوربین گلکسی اس ۷ تقریبا ۵۰ درصد بیشتر از محصول سال گذشته‌ی اپل است.

باتری

هر دو دستگاه گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج از باتری‌هایی با ظرفیت بیشتر برخوردارند که کمک می‌کند کاربران از عمر باتری بیشتری برخوردار باشند. ظرفیت باتری گلکسی اس 7 از مقدار 2550 میلی آمپر ساعت به ۳۰۰۰ رسیده که عدد بسیار بهتری است و در نسخه اج نیز سامسونگ ظرفیت باتری را از ۲۶۰۰ میلی آمپر ساعت به ۳۶۰۰ رسانده است.

ظرفیت بیشتری باتری در این دو دستگاه باعث شده که گلکسی اس 7 نسبت به نسل قبل خود ۱.۱ میلی‌متر ظخیم‌تر و ۱۴ گرم سنگین‌تر باشد. این پرچم‌دار حالا دارای ۷.۹ میلی‌متر ضخامت و ۱۵۲ گرم وزن است. این تفاوت در نسخه اج بسیار بیشتر حس می‌شود چرا که گلکسی اس 7 اج ۲۰ درصد سنگین‌تر از گلکسی اس 6 اج با وزن ۱۵۷ گرم شده است.

مشخصات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری گلکسی اس ۷:

• نمایشگر ۵.۱ اینچی، AMOLED با رزولوشن QHD
    • دو نسخه پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۲۰ و اکسینوس ۸۸۹۰
    • پردازنده‌ی گرافیکی Adreno 530/ Mail-T880 MP12
    • ۴ گیگابایت حافظه‌ی رم
    • دوربین ۱۲ مگاپیکسل با سنسور BRITECELL در پشت
    • دوربین ۸ مگاپیکسل و Auto HDR
    • اندروید ۶.۰.۱ مارشملو با تاچ‌ویز سبک و روان شده
    • پشتیبانی از مجوز IP67 برای ضد آب و گرد و غبار بودن
    • باتری با ظرفیت ۳۰۰۰ میلی آمپر ساعت.

زومیت
    راهِ زیادی مونده تا خدایِ من...

2. Top | #2

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 325658
    نام : vahid
    سپاس ها : 2,090
    سپاس از شما 1,883 بار در 476 پست
    جزئيات بيشتر

سلام
    من خودم طرفدار سامسونگ نیستم اما واقعا نمیشه عیبی روش گذاشت ، بخصوص تمام کمبودهای s6 رو برطرف کرده
    طراحی عالی
    صفحه نمایش عالی
    سخت افزار عالی
    ضد اب
    حافظه جانبی
    باتری بسیار خوب
    دوربین هم یقینا" بهتر از نسل قبلی نباشه بدتر نیست
    ...
    یه گوشیه کامل و تمام عیار

3. 6 كاربر زير از شما vahidnajafi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. Top | #3

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 815539
    سپاس ها : 23
    سپاس از شما 20 بار در 11 پست
    جزئيات بيشتر

من واقعاً سامسونگ رو تحسین می کنم بابت همچین دیوایسی
    امکان ارتقای حافظه یکی از بزرگ ترین امتیاز ها نسبت به محصولات اپل هست، اپل واقعاً اشتباه کرد که حداقل ظرفیت 32 رو جایگزین 16 نکرد
    با این ویژگی ها قشنگ از اپل جلو میزنه در فروش

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. 3 كاربر زير از شما Nima9672 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #4

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 411336
    سپاس ها : 588
    سپاس از شما 1,904 بار در 567 پست
    جزئيات بيشتر

کلا امسال ساله بهینه سازی هست اون از جی 5 این هم از اس 7

اما اس 7 واقعا خوب شده سامسونگ پارسال کل توانش رو گذاشت رو طراحی و جنس بده و پرادازش اما امسال با وجود داشتن اینها رفت سراغ بهینه سازی و از نظر من واقعا خوب این کار رو انجام داد .

7. Top | #5

درجه : عضو طلایی
    بخش : Google Nexus
    شماره كاربري : 645336
    نام : بهمن
    سپاس ها : 2,274
    سپاس از شما 9,907 بار در 2,498 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط moh2733

اما اس 7 واقعا خوب شده سامسونگ پارسال کل توانش رو گذاشت رو طراحی و جنس بده و پرادازش اما امسال با وجود داشتن اینها رفت سراغ بهینه سازی و از نظر من واقعا خوب این کار رو انجام داد .
    حرفت درست ولی بی ایراد نیست همه میدونیم اندروید با ساپورت دولوپری لذت داره وقتی شنیدم اسنپ فقط امریکا فروش میشه و اکسینوس نسخه ی بین المللی شده یه کم تو ذوقم خورد
    هرچند اسنپ قاچاقی ایران هم میاد ولی اروپا که قاچاق نداره عملا مثل پرچم دارهای سال قبلش ساپورت aosp ها از سامسونگ حذف میشه

سامسونگ خوب عالی ولی امیدوارم یه روز دست از این لج بازی هاش برداره

Sent from my LG-D958 using Tapatalk

8. 2 كاربر زير از شما Kaгo عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #6

شماره كاربري : 207464
    سپاس ها : 1,589
    سپاس از شما 3,434 بار در 1,449 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaгo
    حرفت درست ولی بی ایراد نیست همه میدونیم اندروید با ساپورت دولوپری لذت داره وقتی شنیدم اسنپ فقط امریکا فروش میشه و اکسینوس نسخه ی بین المللی شده یه کم تو ذوقم خورد
    هرچند اسنپ قاچاقی ایران هم میاد ولی اروپا که قاچاق نداره عملا مثل پرچم دارهای سال قبلش ساپورت aosp ها از سامسونگ حذف میشه

سامسونگ خوب عالی ولی امیدوارم یه روز دست از این لج بازی هاش برداره

اصلا علتش چیه که دوباره به دونوع پردازنده برگشت! زمانیکه اولین بار شروع به چنین کاری کرد در اس۴ و سپس اس۵ تصور بر این بود که داره پردازنده ساخت خوش رو آزمون خطا میکنه و بعد که در سال گذشته در اس۶ فقط از پردازنده خودش استفاده کرد گفتیم دیگه به تکامل رسیده و از این ببعد روال همین خواهد بود اما در کمال تعجب امسال دوباره به دو سال پیش برگشت! البته در بنچمارک ها واقعا اسنپ820 غوغا کرده و اگزینوس رو تو جیبش گذاشته.

10. Top | #7

شماره كاربري : 274200
    نام : محمد رضا
    سپاس ها : 4,136
    سپاس از شما 15,575 بار در 3,071 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط arsinnn
    اصلا علتش چیه که دوباره به دونوع پردازنده برگشت! زمانیکه اولین بار شروع به چنین کاری کرد در اس۴ و سپس اس۵ تصور بر این بود که داره پردازنده ساخت خوش رو آزمون خطا میکنه و بعد که در سال گذشته در اس۶ فقط از پردازنده خودش استفاده کرد گفتیم دیگه به تکامل رسیده و از این ببعد روال همین خواهد بود اما در کمال تعجب امسال دوباره به دو سال پیش برگشت! البته در بنچمارک ها واقعا اسنپ820 غوغا کرده و اگزینوس رو تو جیبش گذاشته.

lآدم چه چیزایی میبینه !

مثلا در کدوم تست معتبر تو جیبش گذاشته؟!

انتوتو تست معتبریه ایا اون هم با دو ورژن مختلف ؟!

مهم geek bench هست که قدرت cpu رو نشون میده که تا 30 الی 40 درصد اکسینوس قویتره !

در گرافیک 10 تا 15 درصد قویتره !

این تست هایی هم که داره میاد بیرون، همگی بدلیل اینکه هم گوشی نسخه ی جدیدی هست هم اینکه اکسینوس در بخش پردازش ویدئو از چیپ گرافیکی ضعیفتر و جدا استفاده میکنه دچار خطاست.

با آمدن نسخه های اصلی گوشی ها این گفته ها بهتر مشخص میشه.

11. 2 كاربر زير از شما pulp_152 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #8

بخش : Google Nexus
    شماره كاربري : 645336
    نام : بهمن
    سپاس ها : 2,274
    سپاس از شما 9,907 بار در 2,498 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط arsinnn
    من میگم علتشو هم سود بیشتر هم حاشیه امنیت مثل اتفاقی سال قبل واسه اسنپ 810 افتاد
    حتی بعید نیست بعده ها پرچم دار با دوتا os معرفی کنه یه کاری مشابه وان پلاس

ولی لج بازیش اینجاست که انتخابو به کاربر نمیده :حرف زور, همینی که هست هرچی من میگم!

13. كاربران زير از شما Kaгo عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #9

شماره كاربري : 207464
    سپاس ها : 1,589
    سپاس از شما 3,434 بار در 1,449 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط moh2733

سامسونگ بله کاملا موافقم اما اسم کاری که الجی کرده رو نمیشه بهینه سازی گذاشت. الجی واقعا نو آوری و تحول نسبت به پارسالش داشته دوربین جفتی طراحی پازلی بدنه فلزی و حتی تغییر محل دکمه ها...سال پیش زمانیکه که ما نبود درگاه کارت حافظه رو بعنوان کمبود و نکته منفی سامسونگ ذکر میگردیم بودند کسانیکه حذف حافظه جانبی را خلاقیت و هوشمندی! سامسونگ در جهت افزایش سرعت گوشی و اینکه مموری های کند به پای سرعت خار ق العاده حافظه استفاده شده در اس۶ نمیرسد و دوره استفاده از مموری کارت در گوشیهای هوشمندی به پایان رسیده و این حرفها عنوان میکردند. دوست دارم بدانم امسال چه حرفی برای گفتن دارند!

15. كاربران زير از شما arsinnn عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #10

شماره كاربري : 523054
    نام : mr.GX
    سپاس ها : 4,791
    سپاس از شما 28,154 بار در 4,292 پست
    جزئيات بيشتر

@pulp_152
    عزیزم شما geekbench رو قبول داری؟
    تست تک هسته ای 820 اگزنوس رو رسماً در جیبش میذاره و میره پشت پردازنده A9 اپل!
    تو چند هسته ای هم که خوب انتظار نداری 4 هسته ای به 8 هسته ای برسه؟ (که البته تو اون هم غوغا کرده!)

در مورد قدرت چیپ گرافی هم هم اس6 و هم اس7 فیلمبرداری 720p با نرخ 120fps میگیرند اما آدرنو 430 میتونه بدون مشکل همین رزولوشن و 240fps بگیره! (دیگه آدرنو 530 رو نمیگم. البته شما میگی 10-15 درصد ضعیفتره!)
    اگزنوس توانایی استریم رزولوشن 4k آنلاین رو نداره! 810 میتونه همزمان روی دو نمایشگر 4k ویدیو استریم کنه! (820 الان همین کار رو با دوربین 23 مگاپیکسلی و رزولوشن 4k با نرخ 60 فریم بر ثانیه انجام میده)
    اگزنوس نمیتونه بیش از 5 دقیقه فیلمبرداری 4k انجام بده. آدرنو430 پارسال بدون وقفه این کار رو میکنه چه برسه به 820!

اسنپ فقط یک اشتباه داشت اون هم 810 بود! جالبه نکسوس 6 پی با 810 روونتر از اس6 هست با بهترین پردازنده سامسونگ تا کنون! (خیلی جالبتر اینکه نکسوس 4 هم کار کردن باهاش لذت بخش تر بود! من همزمان موقع خرید نکسوس 5 ایکس 32 هم تو دستم بود فقط به خاطر صفحه نمایش بهتر اس6 و البته وارد نشدن 6 پی - که همون نمایشگر نوت5 هست دقیقاً - 6 اس رو برداشتم)

راستی محمد رضا یادت رفت تبریک بگی که گلکسی اس6 خریدم!!!
    و تعجب داره چنین سخت افزاری به لطف تاچویز چقدر خوب لگ میزنه!
    درباره اگزنوس هم باید بگم say goodbye to development option
    عملاً جز رامهای کوک شده تاچ ویز چیز دیگه ای ندارم. چند کرنل ابتدایی و معمولی که اصلاً قابل قیاس با کرنلهای موتورولا و نکسوس نیستند. (فقط یک نمونه کرنل نکسوس4 جایی از گوشی رو بدون تغییر باقی نمیذاشت!)

از حسگر اثر انگشتش بگم که کف میکنند! امیدوارم تو اس7 در حالت صفحه خاموش حداقل حسگر کار کنه چون الان برندهای چینی هم حسگر همیشه اکتیو دارند! شارژ دهی باتریش 10-15 درصد بهتر از نکسوس6 پی هست اما به همون مقدار درصد ضعیفتر از نکسوس 5 ایکس.

این وضعیت رم گوشی (هرچند باز تاکید میکنم این میزان واقعی رم مصرفی نیست!) من هست الان هم cold reboot کردم! تازه من رزولوشن گوشی رو FHD کردم تا به Mali T760 که میگفتی خدا هست بار اضافه وارد نشه! آخه بنده خدا از پس رندر رابط کاربری هم برنمیاد!

نام: Screenshot_2016-02-22-13-04-33.png نمایش: 204 اندازه: 86.5 کیلو بایت

نمیتونم از فاجعه Knox و فلش زدن با odin و فایل HIDDEN.img بگم یا اینکه الان 5 ماهه اندروید مارشملو اومده هنوز خبری از آپدیت نیست!
    از تعداد bloatware بگم که تو بوت بین 100 تا 120 پروسه فعال هست (این رقم به گواه xda برای 6پی فقط 40 پروسه هست... روت بکنید به زیر 20 تا هم میتونید برسونید!)

من فقط منتظرم نکسوس 2016 رو یک شرکت درست درمون با اسنپ دراگون 820 وارد کنه تا این اس6 رو بفروشم بره! (نه هواوی ملعون! که آشغالهاش رو فله ای وارد کرد اما تا دید یک گوشیش تو ایالات متحده محبوبه واسه ما چشم و ابرو نشون میده!)
    یا اگه سامسونگ و من خیلی خوش شانس باشیم من بتونم نسخه ایالات متحده این گوشی رو پیدا کنم و از ولکان با آدرنو 530 و سنفونی پردازش 820 لذت ببرم! اگزنوس هم بر تعداد هسته و کلاک و ماژول رم بیافزاید بلکه بعضی ها فریب بخورند!

این هم ویدیو لگهاش!!!
    http://www.aparat.com/v/WOdUH

بعد سه سال به سامسونگ اعتماد کردم و البته نتیجه اش شد این!!! کاربر معمولی از گلکسی خوشش میاد. به شدت به دوستان حرفه ای خصوصاً برنامه نویس توصیه میکنم سراغ گلکسی نیان چون Knox تو را میخواند!

اما انصاف رو رعایت کنیم مولتی مدیاش حرف نداره!!! و مطمئنم اس7 هم به همون خوبی عکس میگیره، ویدیو پخش میکنه و البته صدای خروجی هدفون اش خوبه! (صدای اسپیکرش هم خوبه اما خوب mono هست. امیدوارم سامسونگ هم به اسپیکرهای دوگانه استریو یک نظری بندازه!)
    ویرایش توسط GenomeX : 22-02-2016 در ساعت 13:23

17. 14 كاربر زير از شما GenomeX عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع