• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

بسکتبال

1. Top | #1

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : انجمن گوناگون
      شماره كاربري : 35475
      نام : بهروز
      سپاس ها : 19,917
      سپاس از شما 12,973 بار در 4,710 پست
      جزئيات بيشتر

AumiJang 2004040 نتایج بسکتبال حرفه ای NBA

رقابتهای لیگ حرفه ای بسکتبال NBA صبح امروز چهارشنبه 95.1.18 ادامه پیدا کرد .در ادامه این دیدارها کلیولند کاوالیرز در سالن «هریس بردلی» شهر میلواکی، ‌میزبان خود میلواکی باکس را با اختلاف 29 امتیاز شکست داد. 18 پرتاب 3 امتیازی بازیکنان کلیولند در این بازی وارد سبد باکس شد و در نهایت لبران جیمز با 17 امتیاز، 5 ریباند و 9 پاس گل، موثرترین بازیکن تیمش بود.جی آر اسمیت نیز در این فصل 193 پرتاب 3 امتیازی خود را برای کاوز تبدیل به امتیاز کرده که از این لحاظ در تیم کلیولند یک رکورد به حساب می‌آید.تایرون لو، سرمربی کلیولند می‌گفت که لبران جیمز پیش از بازی به اسمیت گفته بود که در این دیدار، رکورد پرتاب 3 امتیازی را خواهد زد.جیمز در مورد پیروزی تیمش گفت: این شیوه بازی من است. من عاشق گردش توپ بین بازیکنان هستم و اهمیتی نمی‌دهم که چند شوت من وارد سبد می‌شود.تیم سان آنتونیو اسپرز در سالن «ویوینت اسمارت هوم» شهر سالت لیک سیتی موفق شد میهمان خود یوتا جز را شکست دهد. تیم دانکن با این نتیجه، رکورد پیروزی‌های خود را در لیگ به عدد 1000 رساند. او به همراه کریم عبدالجبار و رابرت پریش، تنها بازیکنان تاریخ NBA هستند که 1000 پیروزی در لیگ دارند. دانکن تمام پیروزی‌های خود را با اسپرز به دست آورده است.سالن استیپلز سنتر شهر لس آنجلس نیز شاهد رویارویی دو تیم همشهری در حضور 19537 تماشاگر این سالن بود. کلیپرز در این بازی با حساب 103 بر 81 برنده شد تا برای دهمین بار متوالی لیکرز را شکست داده باشد.

نتایج دیدارهای صبح امروز به شرح زیر است:

پورتلند 115 – ساکرامنتو 107
      لیکرز 81 – کلیپرز 103
      مینه‌سوتا 124 – گلدن استیت 117 (وقت اضافه نخست)
      سان آنتونیو 88 – یوتا 86
      اوکلاهماسیتی 124 – دنور 102
      دیترویت 89 – میامی 107
      کلیولند 109 – میلواکی 80
      فینیکس 90 – آتلانتا 103
      شیکاگو 92 – ممفیس 108
      نیواورلینز 93 – فیلادلفیا 107
      شارلوت 90- تورونتو 96

در پایان بازی‌های امروز، تیم‌های کلیولند، تورونتو و آتلانتا در صدر کنفرانس شرق و بروکلین و فیلادلفیا در قعر این کنفرانس قرار دارند. در کنفرانس غرب نیز تیم‌های گلدن استیت، سان آنتونیو و اوکلاهماسیتی در صدر هستند و فینیکس و لیکرز در انتهای جدول ایستاده‌اند.

منبع : خبرگزاری تسنیم

2. 2 كاربر زير از شما behroozer عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

توضیحاتی درباره این موضوع