× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.

بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 78910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 94

G series

1. Top | #81

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 409605
    نام : بهروز
    سپاس ها : 142
    سپاس از شما 137 بار در 60 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط memit
    کسی این روش روت رو تست کرده؟
    http://rootkhp.pro/how-to-root-lg-g5-h860/
    مشخصه برای چه اندرویدی هست؟ چون من‌خوندم چیزی ننوشته بود در مورد ورژن اندرویدش ، خیلی روش راحتی هستش اگه روشی مطمئنی بود احتمالا تو xda میذاشتنش

Sent from my LG-H860 using Tapatalk

2. Top | #82

شماره كاربري : 409605
    نام : بهروز
    سپاس ها : 142
    سپاس از شما 137 بار در 60 پست
    جزئيات بيشتر

دوستان شما از چه کارت حافظه ای استفاده میکنید؟
    من با لکسار خیلی مشکل داشتم اصلا سازگار نبود

Sent from my LG-H860 using Tapatalk

3. Top | #83

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 16825
    سپاس ها : 30
    سپاس از شما 21 بار در 15 پست
    جزئيات بيشتر

سلام دوستان
    من یک مشکلی برخوردم با گوشی برای استفاده از فلاش دوربین به نظرم غیر عادی باشه
    وقتی من چه تو مود دستی چه اتومات فلاش دوربین رو on میزارم برای عکاسی با لنز معمعولی و لنز 135 گوشی فلاش دوربین به هیچ عنوان روشن نمیشه مگر اینکه مثلا جسمی حداکثر فاصله تا دو متری دستگاه باشه
    تو تنظمات hdr. خاموشه
    مثلا اگه تو اتاق وایسادم و اتاق تاریک هست و من بخوام از اتاق عکس بگیرم مثل دوربینا موبایلا دیگه فلاش روشن نمیشه مگر اینکه نزدیک دوربین به فاصله حداکثر 2 متری مثلا دیواری یا ادم وجود داشته باشه جلو دورببن وگرنه فلاش نمیزنه و عکس تاریک میده
    مشکل وقتی بدتره که تو فضای باز تو شب بخوام عکس بندازم اونطوری دیگه اصلا به راحتی فلاش روشن نمیشه
    مشکل با هر دو دوربینه پشته
    تو گوشی lg g6. دوستم چک کردن این مشکل نبود ولی گوشی g5. دگیه ندارم مقایسه کنم
    حالت hdr. رو خاموش کردم فلاش روon میزارم
    گوشی رو هم فرمت کردم باز مشکل عست
    با اپ های دیگم باز مشکل وجود داره
    نمیدونم مشکل از گوشیه یا کلا g5. همینه

4. Top | #84

شماره كاربري : 192078
    نام : محمد
    سپاس ها : 795
    سپاس از شما 305 بار در 128 پست
    جزئيات بيشتر

دوستان سلام
    خيلي عذر ميخوام مزاحم شدم،
    ما يه ال جى g5 كه پشتش نوشته H830 داريم كه البته تك سيمكارت هست و انتن نداره اصلا ، ميگن لاك هست و وقتى گوشى
    رو روشن ميكنى اولش T-Mobile مينويسه ، اما وقتى سيم كارت ميزارم داخلش ميكه the simcard has been inserted و هيچ كد شبكه و اينجور چيزا نميخواد
    البته بايد بگم قبلا كار ميكرد بدون مشكل، گوشى از دستم افتاد تو آب و لمسيش كار نكرد، داديم بيرون درس كردن و از اون موقع اينطورى شده، يارو گفت بايد از ال جى ايميل بزنن و اين جور صحبتا و ٣٠٠ هزار هزينش ميشه.
    ميشه بگين چيكار بايد كرد ؟

5. Top | #85

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 831693
    سپاس ها : 5
    سپاس از شما 13 بار در 7 پست
    جزئيات بيشتر

تا اونجا که من می دونم این یعنی گوشی الان آنلاک نیست و فقط از سیم کارت های اپراتور t mobile پشتیبانی می کنه اگه قبلا گوشیتون آنلاک بوده قاعدتا نباید این اتفاق براش بیافته برید ببینید تعمیرکار چی کارش کرده اگه قبلا لاک بوده و آنلاکش کردید و دوباره این طوری شده باید ببرید نمایندگی t mobile تا دوباره آنلاکش کنند البته شاید نمایندگی ال جی هم این کار رو بکنه (البته شاید)

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

6. Top | #86

شماره كاربري : 749913
    سپاس ها : 11
    سپاس از شما 13 بار در 9 پست
    جزئيات بيشتر

بنام خدا
    باسلام خدمت همه اساتید و دوستان بزرگوار
    بنده یه گوشی ال جی ج۵ مدل h845 دارم و یهو گوشی خاموش شد و دیگه اصلا روشن نمیشه و هیچی تو صفحه نشون نمیده
    حتی تمامی کلیدهای ترکیبی ولوم بالا با پاور و یا ولوم پایین با پاور هم گرفتم و حتی باطری هم برا هربار درمیوردم باز جواب نداد و صفحه نمایش و چراغ هیچ تغییری نکرد انگار که کلا مرده
    وقتی به کامپیوتر میزنیش کامپیوتر یه صدای اتصال یو اس بی میزنه ولی تو صفحه درایوا چیزی نمیاد ولی تو قسمت دیوایس منیجر کامپیوتر که میری یه اسم عجیب میاد که با اتصال و دراوردن کابل این میاد و میره
    چون تو شهر ما دو سه تا تعمیرکار هستن و زیاد اطلاع خوبی ندارن خواستم خواهش کنم یه راهنمایی کنید اگه راهی هست...؟

7. Top | #87

شماره كاربري : 192078
    نام : محمد
    سپاس ها : 795
    سپاس از شما 305 بار در 128 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط esmizz
    تا اونجا که من می دونم این یعنی گوشی الان آنلاک نیست و فقط از سیم کارت های اپراتور t mobile پشتیبانی می کنه اگه قبلا گوشیتون آنلاک بوده قاعدتا نباید این اتفاق براش بیافته برید ببینید تعمیرکار چی کارش کرده اگه قبلا لاک بوده و آنلاکش کردید و دوباره این طوری شده باید ببرید نمایندگی t mobile تا دوباره آنلاکش کنند البته شاید نمایندگی ال جی هم این کار رو بکنه (البته شاید)

مرسى دوست عزيز از كمكتون، گوشى رو وقتى با كد هاى مخفي ميزنم مثلا اوپراتور ايرانسل (وقتى سيم ايرانسل ميزارم) نشون ميده كه مثلا سيم ايرانسل داخل گوشى هست، اما آنتن نداره،
    بعدش هم اگه لاك بود چرا وقتى اول كه خريده بودم آنتن داشت و سه ماهى استفاده كردم و بعد اون اتفاق اينطورى شده

8. Top | #88

شماره كاربري : 749913
    سپاس ها : 11
    سپاس از شما 13 بار در 9 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط iman4545
    بنام خدا
    بنده یه گوشی ال جی ج۵ مدل h845 دارم و یهو گوشی خاموش شد و دیگه اصلا روشن نمیشه و هیچی تو صفحه نشون نمیده
    حتی تمامی کلیدهای ترکیبی ولوم بالا با پاور و یا ولوم پایین با پاور هم گرفتم و حتی باطری هم برا هربار درمیوردم باز جواب نداد و صفحه نمایش و چراغ هیچ تغییری نکرد انگار که کلا مرده
    وقتی به کامپیوتر میزنیش کامپیوتر یه صدای اتصال یو اس بی میزنه ولی تو صفحه درایوا چیزی نمیاد ولی تو قسمت دیوایس منیجر کامپیوتر که میری یه اسم عجیب میاد که با اتصال و دراوردن کابل این میاد و میره
    چون تو شهر ما دو سه تا تعمیرکار هستن و زیاد اطلاع خوبی ندارن خواستم خواهش کنم یه راهنمایی کنید اگه راهی هست...؟

9. Top | #89

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 16825
    سپاس ها : 30
    سپاس از شما 21 بار در 15 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mpeg
    سلام دوستان
    من یک مشکلی برخوردم با گوشی برای استفاده از فلاش دوربین به نظرم غیر عادی باشه
    وقتی من چه تو مود دستی چه اتومات فلاش دوربین رو on میزارم برای عکاسی با لنز معمعولی و لنز 135 گوشی فلاش دوربین به هیچ عنوان روشن نمیشه مگر اینکه مثلا جسمی حداکثر فاصله تا دو متری دستگاه باشه
    تو تنظمات hdr. خاموشه
    مثلا اگه تو اتاق وایسادم و اتاق تاریک هست و من بخوام از اتاق عکس بگیرم مثل دوربینا موبایلا دیگه فلاش روشن نمیشه مگر اینکه نزدیک دوربین به فاصله حداکثر 2 متری مثلا دیواری یا ادم وجود داشته باشه جلو دورببن وگرنه فلاش نمیزنه و عکس تاریک میده
    مشکل وقتی بدتره که تو فضای باز تو شب بخوام عکس بندازم اونطوری دیگه اصلا به راحتی فلاش روشن نمیشه
    مشکل با هر دو دوربینه پشته
    تو گوشی lg g6. دوستم چک کردن این مشکل نبود ولی گوشی g5. دگیه ندارم مقایسه کنم
    حالت hdr. رو خاموش کردم فلاش روon میزارم
    گوشی رو هم فرمت کردم باز مشکل عست
    با اپ های دیگم باز مشکل وجود داره
    نمیدونم مشکل از گوشیه یا کلا g5. همینه
    دوستان کسی جواب سوال من رو نمیده؟ من گارانتی گوشیم در حال تمام شدن هست. میشه من رو راهنمایی کنید نمیدونم مشکل از چیه که حتما باید یک جسمی نزدیک گوشی باشه تا فلاش روشن شه در غغیر اینصورت فلاش روشن نمیش

10. Top | #90

شماره كاربري : 831693
    سپاس ها : 5
    سپاس از شما 13 بار در 7 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط iman4545
    بنام خدا
    شما اول گوشی رو فلش کن بعد اگه درست نشه دیگه احتمال های زیادی برای خرابی هست هم ممکنه آی سی شارژ باشه هم برد هم صفحه نمایش و... البته بعد از فلش آی سی شارژ باشه ارزون تر در می یاد

صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 78910 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع