× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

اخبار خارجی

1. Top | #1

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : اخبار خارجی
    شماره كاربري : 544614
    نام : زانیار
    سپاس ها : 3,420
    سپاس از شما 24,588 بار در 2,657 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض گلکسی نوت 7 معرفی شد؛ نمایشگر خمیده 5.7 اینچی با رزولوشن QHD، اسکنر عنبیه‌ چشم و 4 گیگابایت حافظه رم

دقایقی پیش سامسونگ طی مراسمی اختصاصی برای رونمایی از گلکسی نوت ۷ در نیویورک برگزار کرده بود، این گوشی هوشمند را رونمایی کرد. گلکسی نوت ۷ با ویژگی‌های جدیدی نظیر حسگر عنبیه چشم و همچنین نمایشگری که طرفین آن همچون گلکسی اس ۷ خمیده است، همراه شده است. با ما همراه باشید.

سامسونگ دقایقی پیش نسل جدید فبلت خود را که گلکسی نوت ۷ نام دارد، رونمایی کرد. این گوشی هوشمند برای هماهنگی با پرچمداران سری گلکسی اس سامسونگ که با کد ۷ راهی بازار شده‌اند، گلکسی نوت ۷ نام گرفته است.

گلکسی نوت ۷ از وجود یک نمایشگر ۵.۷ اینچی سوپر امولد با رزولوشن ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل با لبه‌های خمیده در طرفین بهره می‌برد. این نمایشگر با استفاده از گوریلا گلس ۵ محافظت می‌شود. سامسونگ این گوشی هوشمند را نیز در دو نسخه راهی بازار کرده که یکی به تراشه‌ی اکسینوس ۸۸۹۰ و دیگری به تراشه اسنپدراگون ۸۲۰ مجهز شده است. تراشه اکسینوس ۸۸۹۰ همان تراشه‌ای است که در گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج نیز مورد استفاده قرار گرفته است. از جمله‌ی سایر ویژگی‌های این گوشی هوشمند باید به بهره‌گیری از ۴ گیگابایت حافظه‌ی رم و ۶۴ گیگابایت حافظه‌ی داخلی اشاره کرد که البته می‌توان ظرفیت آن را با استفاده از حافظه‌ی میکرو SD افزایش داد. در دل این گوشی هوشمند یک باتری با ظرفیت ۳۵۰۰ میلی آمپر ساعت وظیفه تامین انرژی را بر عهده دارد. همچنین گلکسی نوت ۷ سامسونگ با بهره‌گیری از گواهی IP68 قادر است در برابر نفوذ اب و گردو غبار مقاومت کند.

سامسونگ در دوربین اصلی این گوشی هوشمند از سنسور ۱۲ مگاپیکسلی Dual Pixel با قابلیت ثبت ویدیوهای 4K بهره گرفته است. در جلو نیز از یک سنسور ۵ مگاپیکسلی برای دوربین خود گرفت بهره گرفته شده است. از ویژگی‌های جدید اضافه شده به گلکسی نوت ۷ باید به بهره‌گیری از درگاه USB نوع C در کنار سنسور عنبیه سنج اشاره کرد.

بارزترین ویژگی این فبلت را باید قلم S Pen این محصول خواند که همواره در نسل‌های جدیدتر با قابلیت‌های بیشتری و کاربردی‌تری همراه شده است. در گلکسی نوت ۷ نیز قلم S Pen بهبود یافته و قابلیت‌هایی نظیر Glance، Translate و Magnify‌ اضافه شده است. قلم گلکسی نوت ۷ از نظر ظاهری تفاوتی با نسل پیشین ندارد، حال آنکه این قلم همچون نسل جدید فبلت سامسونگ ضد اب شده و حتی می‌توان زیر اب نیز از آن استفاده کرد و به یادداشت برداری پرداخت. از جمله‌ی تغییرات قلم S Pen در گلکسی نوت ۷ می‌توان به بهبود تجربه‌ی کاربری و به واقع نوشتن در آن اشاره کرد که به واسطه‌ی کاهش پهنای نوک قلم به ۰.۷ میلی متر اشاره کرد. از جمله‌ی قابلیت‌های جدید اضافه شده به S Pen، امکان ترجمه‌ی کلمات هایلایت شده توسط S Pen را به کاربر می‌دهد. سامسونگ برای سرویس ترجمه از Google Translate استفاده کرده است. همچنین با استفاده از S Pen می‌توان بخش‌های از نمایشگر را انتخاب کرده و محتوای انتخاب شده را در قالب تصویر GIF ذخیره کرد.

سامسونگ برای بهبود عمر باتری، تدابیر ویژه‌ای را اندیشیده است که از جمله‌ی آن می‌توان به کاهش رزولوشن نمایشگر QHD‌ گلکسی نوت ۷ به رزولوشن اچ‌دی اشاره کرد.

همانطور که اشاره کردیم از جمله‌ی ویژگی‌های جدید گلکسی نوت ۷ باید به تعبیه سنسور عنبیه سنج در این گوشی هوشمند اشاره کرد که در کمتر از یک دقیقه کاربر را شناسایی می‌کند، حتی اگر کاربران از وجود عینک‌های طبی نیز استفاده کنند، خللی در عملکرد این سنسور ایجاد نمی‌شود. سامسونگ همچنین قابلیتی را با نام Secure folder به گلکسی نوت ۷ اضافه کرده که با استفاده از آن می‌توان فایل‌ها و حتی اپلیکیشن‌هایی را که کاربر تمایل دارد تا آن‌ها را مخفی نگه دارد، می‌توان در این مجموعه قرار دهد. تاچ ویز یا همان رابط کاربری گوشی‌های هوشمند سامسونگ در گلکسی نوت ۷ بسیار ساده‌تر شده است.

زومیت
    راهِ زیادی مونده تا خدایِ من...

2. 11 كاربر زير از شما zanyar_98 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 254935
    نام : farzad
    سپاس ها : 3,804
    سپاس از شما 2,318 بار در 644 پست
    جزئيات بيشتر

کاش رم 6 گيگ داشت

هنوزم کسی جواب من رو از سری note5 نداد در مورد حذف اينفرارد بعد از s6 به بعد
    چرا اين کار رو سامسونگ انجام داد رو گوشی هاش

4. كاربران زير از شما sabzefosfori عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 830833
    سپاس ها : 366
    سپاس از شما 135 بار در 113 پست
    جزئيات بيشتر

منم همین سوال دارم و این نوت هم اینفرار نداره

6. Top | #4

بخش : Symbian S60
    شماره كاربري : 96909
    سپاس ها : 34,014
    سپاس از شما 43,142 بار در 7,733 پست
    جزئيات بيشتر

واقعا فوق العادس این گوشی ... طراحیش واقعا جذابه
    من من آخرش نفهمیدم صفحش QHD هست همون HD

7. Top | #5

بخش : مشاوره برای خرید گوشی و تبلت
    شماره كاربري : 743953
    نام : EMAD
    سپاس ها : 24,642
    سپاس از شما 22,497 بار در 4,445 پست
    جزئيات بيشتر

یه پرچمدار که انتظار بیشتری ازش میرفت
    سال دیگه سامسونگ در طراحی سری اس یا نوت گوشیاش چالش سختی پیش و رو داره بشدت طراحی گوشیش تکراری شده و همینطور پیش بره بلای سونی سرش میاد کما اینکه تا زمان اس 6 که پلاستیک تحویل ملت میداد تو افت شدیدی رف
    ت

Follow Me In Instagram:emadhtc

8. 3 كاربر زير از شما emadhTc عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #6

بخش : Sony
    شماره كاربري : 437248
    سپاس ها : 9,325
    سپاس از شما 23,285 بار در 5,928 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط MoHaMaD
    واقعا فوق العادس این گوشی ... طراحیش واقعا جذابه
    من من آخرش نفهمیدم صفحش QHD هست همون HD
    2K هست و ماکزیمم روشنایی اش هم 600 نیت ئه.( البته این 600 نیت رو فقط برای مدت کوتاهی میشه استفاده کرد. ( با کمی دستکاری میشه به صورت دائم ازش استفاده کرد. ) )

* N7 از حالت HDR پشتیبانی می کنه البته این حالت رو فقط میشه روی یک سری نرم افزار های خاص مثل : Amazon’s Prime استفاده کرد. باید API استفاده کرد که اجازه ی دسترسی به این حالت رو روی تمامی نرم افزارهای پخش ویدئو مثل : MX player رو بده. *
    Kyūkyoku no shinka

10. 6 كاربر زير از شما GUYVER عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #7

جزئيات بيشتر

New

نقل قول نوشته اصلی توسط farzaneh-sh
    منم همین سوال دارم و این نوت هم اینفرار نداره
    متأسفانه تا الان نه جايی ديدم نه کسی اطلاع داره علت اين کار چی بوده حتی علت اين کار چی ممکنه بوده باشه هم جواب نداشته

12. كاربران زير از شما sabzefosfori عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #8

درجه : عضو طلایی
    بخش : مشاوره برای خرید
    شماره كاربري : 820519
    سپاس ها : 299
    سپاس از شما 2,765 بار در 1,362 پست
    جزئيات بيشتر

ولی بازم به این گوشی. نوت۵ که واقعا ناامید کننده بود.البته لبه خم این گوشی هر چند کاربرد فراوانی داره که خودم روی نوت۴ دارم ازش استفاده میکنم ولی حس خوشایندی نسبت به امنیت این لبه ندارم.
    اینفراردش هم حذف بشه یا نشه زیاد مهم نیست. چون اون اینفرارد ال جیه که واقعا کاربردیه. ولی بودنش بهتر از نبودنشه.
    گواهی آی پی۶۸ تو سری نوت دیگه واقعا محشره.

فرستاده شده از SM-N920Cِ من با Tapatalk

14. كاربران زير از شما mohsenghohrood عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #9

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenghohrood
    ولی بازم به این گوشی. نوت۵ که واقعا ناامید کننده بود.البته لبه خم این گوشی هر چند کاربرد فراوانی داره که خودم روی نوت۴ دارم ازش استفاده میکنم ولی حس خوشایندی نسبت به امنیت این لبه ندارم.
    اینفراردش هم حذف بشه یا نشه زیاد مهم نیست. چون اون اینفرارد ال جیه که واقعا کاربردیه. ولی بودنش بهتر از نبودنشه.
    گواهی آی پی۶۸ تو سری نوت دیگه واقعا محشره.

به نظر من اينفرارد خيلی کاربردی هستش حالا چرا بعد از گوشی s6 حذف شد خدا داند و بس

ميشه بگين چرا اينفرارد lg خوبه چه فرقی مگه وجود داره دوست من بين اينفرارد سامسونگ و lg

16. كاربران زير از شما sabzefosfori عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #10

درجه : عضو طلایی
    بخش : مشاوره برای خرید
    شماره كاربري : 820519
    سپاس ها : 299
    سپاس از شما 2,765 بار در 1,362 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sabzefosfori
    به نظر من اينفرارد خيلی کاربردی هستش حالا چرا بعد از گوشی s6 حذف شد خدا داند و بس

ميشه بگين چرا اينفرارد lg خوبه چه فرقی مگه وجود داره دوست من بين اينفرارد سامسونگ و lg
    داستان اینفرارد ال جی برمیگرده به وجود برنامه خاص ال جی به کوئیک ریموت که به لطف این برنامه شما میتونید تمام کنترل های منزل خودتون رو برای این برنامه تعریف کنید و ذخیره اش کنید. یعنی انگار شما تو خونه تون دوتا کنترل دارید.
    ولی تا جایی که من گشتم برای سامسونگ همچین برنامه ای پیدا نکردم. البته شاید باشه ولی من پیداش نکردم.
    الان هم که به قولی دنیا پیشرفت کرده و همه چیز بر اساس شبکه وای فای برنامه ریزی شده و واسه همین میشه گفت که اینفرارد هم دوباره حذف شده. ولی خب،باید یه گوشی یه عیب کوچیک هم که شده داشته باشه که مشتریهای یه شرکت همیشه بمونند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع