× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

اخبار خارجی

1. Top | #1

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : اخبار خارجی
    شماره كاربري : 544614
    نام : زانیار
    سپاس ها : 3,420
    سپاس از شما 24,588 بار در 2,657 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض آپدیت اندروید ۷ نوقا سرانجام برای دستگاه‌های نکسوس عرضه شد

در راستای شایعات از پیش درز کرده پیرامون موعد عرضه رسمی نسخه ۷ پلتقرم اندروید موسوم به نوقا، گوگل ساعاتی پیش سرانجام انتشار این به روز رسانی را برای اعضای جدیدتر سری نکسوس آغاز کرد.

هرچند تا پیش از این گمان می‌رفت که ال‌جی جی ۲۰ به عنوان اولین گجت قدرت گرفته از اندروید ۷ نوقا در اختیار کاربران قرار گیرد، با این حال گوگل امسال نیز سنت دیرینه خود را به جا آورد و سرانجام دقایقی پیش انتشار این آپدیت را برای دستگاه‌های نکسوسی آغاز کرد.

بر این اساس دارندگان نکسوس ۶، نکسوس ۹، نکسوس پلیر، نکسوس ۵X، نکسوس ۶P، تبلت پیکسل-سی و دستگاه‌های مبتنی بر پروژه اندروید وان از هم اکنون می‌توانند به منظور دریافت آپدیت اندروید ۷ اقدام کنند. البته ناگفته نماند که در وبلاگ اندروید تصریح شده روند دریافت این به‌روزرسانی ممکن است بسته به منطقه مکانی کاربران دارندگان دستگاه‌های مذکور میان چند روز تا چند هفته به طول انجام، از این رو اگر اکنون موفق به دریافت آن نشدید مأیوس نشوید.

علی ایحال گوگل وظیفه انتشار نسخه‌های جدید اندروید را تنها برای گوشی‌های سری نکسوس به عهده می‌گیرد و به این ترتیب سایر گوشی‌های اندرویدی باید برای دریافت اندروید ۷ نوقا با قابلیت‌هایی از قبیل مالتی تسکینگ جدید، نوتیفیکیشن های دسته بندی شده، پاسخگویی به نوتیفیکیشن ها بدون ورود به برنامه، امکان سوییچ بین اپلیکیشن ها با گزینه Overview، حالت ذخیره‌سازی انرژی جدید، حالت شب و چند ویژگی ریزودرشت دیگر منتظر اعلان برنامه زمان‌بندی شرکت‌های سازنده‌ گوشی باشند.

فارنت
    راهِ زیادی مونده تا خدایِ من...

2. 7 كاربر زير از شما zanyar_98 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

بخش : Symbian S60
    شماره كاربري : 96909
    سپاس ها : 34,014
    سپاس از شما 43,142 بار در 7,733 پست
    جزئيات بيشتر

نکسوس 5 تموم شد دوران ساپورت کردنش؟

4. كاربران زير از شما MoHaMaD عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

بخش : Nokia Lumia 920 & 925
    شماره كاربري : 354488
    نام : محمدرضا
    سپاس ها : 27,594
    سپاس از شما 43,888 بار در 6,705 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط MoHaMaD
    نکسوس 5 تموم شد دوران ساپورت کردنش؟
    به صورت رسمی بله

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

6. 3 كاربر زير از شما behzadshar عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 75111
    نام : YASER
    سپاس ها : 6,527
    سپاس از شما 4,846 بار در 1,048 پست
    جزئيات بيشتر

از دیروز اپدیت کردم به ۷ .
    سوای امکانات که ذکر شده . فضای بصری و چیدمان کلی فونت و تنضیمات گوشی به شکل شیک و یه دستی در اومده که کار کردن با گوشی رو لذت بخش تر کرده.
    یه تغییر دیگه که دیدم سرعت نصب برنامه ها خیلی سریع شده تو ۷

8. 4 كاربر زير از شما yaser00897 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #5

شماره كاربري : 755585
    سپاس ها : 1,122
    سپاس از شما 1,482 بار در 618 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط yaser00897
    از دیروز اپدیت کردم به ۷ .
    سوای امکانات که ذکر شده . فضای بصری و چیدمان کلی فونت و تنضیمات گوشی به شکل شیک و یه دستی در اومده که کار کردن با گوشی رو لذت بخش تر کرده.
    یه تغییر دیگه که دیدم سرعت نصب برنامه ها خیلی سریع شده تو ۷
    منم رو 5x نصب کردم
    اره سرعت نصب واقعا بالا رفته
    این علامت ضربدر بالای شبکه چیه !؟ وقتی که دیتای سیم کارت روشن نباشه بالاش یه ضربدر میزنه ! مال شما هم همینطوره ؟
    کیبورد هم به صورت دیفالت داری مرز شده یعنی مثل قبل دیگه یه دست نیست ( البته بهتره این جوری به نظرم )
    این ambient display به نظرم تو اندروید 7 تغییر کرده یعنی قبلا وقتی گوشی رو برمیداشتیم صفحه روشن میشد الان وقتی گوشی رو قفل هم میکنیم میزاریم رو میز خودش خودکار 3 بار روشن میشه ، برا شما هم همینطوره دیگه ؟

10. Top | #6

شماره كاربري : 75111
    نام : YASER
    سپاس ها : 6,527
    سپاس از شما 4,846 بار در 1,048 پست
    جزئيات بيشتر

مشکل دیسپلی رو من ندارم احتمالا اختلال با برنامه ای شاید باشه .
    علامت ضربدر هم کخ برای نبود نت میاد میشه برداری .
    اگه بصورت ota اپدیت کردی بهت توصیه میکنم برای یه دست شدن فایل ایمیج رو بگیری و فلش بزنی .
    همه چی پاک بشه یه دست بشه برای اپدیت های اصلی فلش با کابل بهتره بنظر من .
    کیبورد هم متوجه منظور شما نشدم . کیبورد همه جوره تغییر میکنه بنا به استفاده شما

11. كاربران زير از شما yaser00897 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #7

شماره كاربري : 755585
    سپاس ها : 1,122
    سپاس از شما 1,482 بار در 618 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط yaser00897
    مشکل دیسپلی رو من ندارم احتمالا اختلال با برنامه ای شاید باشه .
    علامت ضربدر هم کخ برای نبود نت میاد میشه برداری .
    اگه بصورت ota اپدیت کردی بهت توصیه میکنم برای یه دست شدن فایل ایمیج رو بگیری و فلش بزنی .
    همه چی پاک بشه یه دست بشه برای اپدیت های اصلی فلش با کابل بهتره بنظر من .
    کیبورد هم متوجه منظور شما نشدم . کیبورد همه جوره تغییر میکنه بنا به استفاده شما
    من فکتوری ایمیج رو فلش زدم و از این بابت مطمئنم که مشکلی نیست
    1 - والا ambient display رو که گفتم مشکلی نیست ، خودش جوری شده قبلا وقتی گوشی رو برمیداشتیم صفحه روشن میشد - الانم همون جوریه ، ولی وقتی گوشی رو یه جا هم بزاریم خودش 3 بار روشن میشه ! ( اختلال فکر نمیکنم باشه چون دقیقا همیشه سه بار با بازه زمانی مشخص روشن میشه ! ) احتمال داره به خاطر برنامه LED Blinker باشه ؟
    2 - علامت ضربدر رو چه جوری میشه برداشت ؟ چون من از دیتا سیم کارت استفاده ای ندارم و اینم هر وقت دیتا سیم روشن نباشه میاد
    3 - اره درسته کیبورد تغییر میکنه ولی سوال من یه چیز دیگه بود - سوال من این بود که تو این ورژن جدید کیبورد گوگل یه ویژگی بهش اضافه شده به اسم borders ( همون حالتی که حروف رو از هم جدا میکنه ) حالا میخواستم بدونم تو حالت دیفالت این ویژگی فعال بود یا من تغییرش دادم ؟ ( چون دیروز حواسم نوبد رفتم تو قسمت تم یادم نیست خودم تغییرش دادم یا از همون اول فعال بود )

13. Top | #8

شماره كاربري : 816992
    سپاس ها : 648
    سپاس از شما 1,369 بار در 583 پست
    جزئيات بيشتر

چرا برای Nexus 6P آپدیت نداده اخه؟؟؟
    حتی فکتوری ایمیج رو برای Nexus 5X داده ولی برای 6P هیچی نداده

توضیحاتی درباره این موضوع