• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 11 به 20 از 44

مشاوره برای خرید گوشی

1. Top | #1

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 735299
      سپاس ها : 451
      سپاس از شما 138 بار در 61 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض انتخاب کارامد

بودجه 800

1-اینترنت گردی و شبکه های اجتماعی
      2-باطری قوی
      3-اپدیت خوب حداقل دوسه تا اپدیت
      4-صفحه نمایش برای مطالعه
      5-گوشی جمع جور 5/5به بالاباشه
      6-هوواوی نباشه
      7-otgروساپرت کنه
      از بین این سه تا گوشی کدامش
      شائومی Redmi Note 3 (Qualcomm
      ال جی Stylus 2
      سامسونگ Galaxy J7 2016
      واگر شما پیشنهاد بهتری داریند بدهید

2. 3 كاربر زير از شما start12345 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #11

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 812229
      سپاس ها : 6,352
      سپاس از شما 3,147 بار در 1,251 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط start12345
      ممنون دوستان که شک وشبه ها را برطرف می کنید با این تفاسیر باید کمی صبر کرد تا اگر خدا جور کنه یک گوشی پرچمدار برداشت
      وستان نظرتون در مورد گوشی های کارکرده ولی پرچمدار تو این قیمت چی هست
      اگر بتونید صبر کنید و پرچمدار سابق و اسبق بردارید که غالیه
      شیا هم خریدش ریسک خودش رو داره حوصله سر به سر گذاشتن با گوشی رو ندارید بر ندارید
      البته با همین بودجه الان هم میتونید پرچمدار اسبق بردارید که البته چون توی انتظارات "آپدیت" رو قرار دادید کسی پیشنهاد نداد
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad0090
      سپاس بابت محبت و پست كاملتون.
      راستش من خريدم گوشي شيائومي رو ، ولي از بخت بد من مشكل داشت و از لحظه اول بدون هيچ كاري بي خود و بي جهت هنگ و ريستارت مي شد. حتي توي نصب يه نرم افزار ساده كيبورد. گوشي رو براي فروشنده فرستادم اونم رامش رو عوض كرد يه كم بهتر شد ولي باز مشكلش ادامه داشت. تا اينكه با 30-40 تومن ضرر پسش دادم. من هنوز هم دوستش دارم و براي خريد مجدد شك دارم. سري قبل حدود يكماه تحقيق كردم و مطالب سايتهاي مختلف از جمله انجمن شيائومي، موبايل ، شيائومي فارسي و ... رو خوندم. ميگم ويژگي هاي مثبتش رو ديدم مادون قرمزش عالي بود بر خلاف نظر دوستان mobile.ir از 4-5 متري هم جواب مي داد. حافظه 32 و اثر انگشتي كه به پاي گوشي هاي ديگه نمي رسيد!
      مشكلي كه داشتم رو با جستجو توي سايت يوتيوب چندين نفر ديگه هم داشتن كه با تعويض رام هم حل نشده بود (كلماتي مثل xiaomi reboot problem جستجو بشه مياد) .
      من اون گوشي رو كه با وجود تعويض رام مشكل داشت رو يك خرابي عادي مي دونم. هم مي خوام مشكلاتي كه داشتم شما اساتيد پاسخشون رو بديد هم اينكه دوستان با ديد باز انتخاب كنن كه متضرر نشن.
      اگه جسارتي شده يا مطلبي خلاف قوانين انجمن هست عذر خواهي مي كنم.
      ابتدا من هم عذرخواهی کنم اگه پست قبلیم تند به نظر اومد
      متاسف شدم بابت مشکلی که توی خرید برند شیا داشتید
      برند شیا علی رغم معروف بودنش به "اپل چین" هنوز جای کار زیاد داره که برای بهبود باید تجربه کسب کنه و راه درازی داره تا برسه به سامسونگ و HTC و سایر برندهای کهنه کار و فعلا از اپل چین بودن فقط نوآوری رو داره
      البته نسبت به سخت افزار خیلی خوش قیمت هست
      منظور من از پست طولانی این بود وقتی مزایا و معایب رو میگید با مقایسه بگید قیمت جنس رو هم در نظر بگیرید تا قیاس از تعصب به دور باشه
      و طبیعتا شخصا استقبال میکنم کسی مثل شما بیاد و تجربه خودش رو منتقل کنه
      من توی پست های دیگه هم تکرار کردم اینجا هم میگم مزایا و معایب شیا رو ولی همیشه تهش میگم خرید این برند در ایران ریسک بالایی داره دنبال خرید بی دردسر هستید برید سمت برندهای دیگه
      توی خود گروه شیا هم باشید کسایی که راضی هستند و کمترین مشکل رو دارند افرادی هستند که سرشون درد میکنه واسه نصب رام و ...
      متاسفانه به دلیل حضور غیر رسمی این برند اکثرا از بازار سیاه چین میاد که با زدن رام های گلوبال و کاستوم های مشکل در گوشی رو میپوکونند
      در مورد خرید هم نمیدونم از کی و کجا گرفتید! معمولا فروشنده توی مدت تست باید زیر بار مشکلات سخت افزاری قضیه بره
      در مورد خرید مجدد؟! چی بگم وسوسه داره ولی خب باگ ها وتزلزل شیا توی رام هاش باعث شده من خودم هم ترغیب به خریدش نشم(با استفاده ای که از گوشی من دارم)! پیشنهاد من اینه نماز شک دار نخونید یا از کسی خرید کنید و باهاش طی کنید زیر بار مشکلات احتمالی بره.
      نیاز داشتید برای خرید تاپیک بزنید دوستان کمک میکنند دیگه شیا پیشنهاد نمیدیم :دی
      امید دارم باز هم همراهی شما رو توی این بخش ببینم و از تجربیاتتون استفاده کنیم همگی به دور از تعصب
      شاد باشید و پر انرژی

4. 8 كاربر زير از شما viking_vp3 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. کسب و کار

6. Top | #12

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : مشاوره برای خرید
      شماره كاربري : 695155
      نام : pooya
      سپاس ها : 4,419
      سپاس از شما 4,394 بار در 1,719 پست
      جزئيات بيشتر

سپاس بابت محبت و پست كاملتون.
      راستش من خريدم گوشي شيائومي رو ، ولي از بخت بد من مشكل داشت و از لحظه اول بدون هيچ كاري بي خود و بي جهت هنگ و ريستارت مي شد. حتي توي نصب يه نرم افزار ساده كيبورد. گوشي رو براي فروشنده فرستادم اونم رامش رو عوض كرد يه كم بهتر شد ولي باز مشكلش ادامه داشت. تا اينكه با 30-40 تومن ضرر پسش دادم. من هنوز هم دوستش دارم و براي خريد مجدد شك دارم. سري قبل حدود يكماه تحقيق كردم و مطالب سايتهاي مختلف از جمله انجمن شيائومي، موبايل ، شيائومي فارسي و ... رو خوندم. ميگم ويژگي هاي مثبتش رو ديدم مادون قرمزش عالي بود بر خلاف نظر دوستان mobile.ir از 4-5 متري هم جواب مي داد. حافظه 32 و اثر انگشتي كه به پاي گوشي هاي ديگه نمي رسيد!
      مشكلي كه داشتم رو با جستجو توي سايت يوتيوب چندين نفر ديگه هم داشتن كه با تعويض رام هم حل نشده بود (كلماتي مثل xiaomi reboot problem جستجو بشه مياد) .
      من اون گوشي رو كه با وجود تعويض رام مشكل داشت رو يك خرابي عادي مي دونم. هم مي خوام مشكلاتي كه داشتم شما اساتيد پاسخشون رو بديد هم اينكه دوستان با ديد باز انتخاب كنن كه متضرر نشن.
      اگه جسارتي شده يا مطلبي خلاف قوانين انجمن هست عذر خواهي مي كنم.
      سلام دوست عزیز
      خب راستش پست اول شما انتقاد تندی نسبت به شیائومی بود ولی توی این پست گفتین که تین گوشی رو دوست دارین ؟؟!!

در مورد اون مشکل ریبوت شدن هم همونطور که خودتون هم فهمیدین ، مشکل از گوشی شما بود ، حالا یا سخت افزاری یا نرم افزاری ؟!! که قابل بررسی هست
      به نظرم اگه شما ار جای معتبر تهیه کنید ، احتمال این مشکلات کمتر میشه و ضریب اطمینان بالا میره که در صورت خرابی ، راحت تر ازتون پس بگیرن
      پ ن : خواخش میکنم در مورد یک گوشی اینقدر زود قضاوت نکنید . مثلا الان همه باید بگن که نوت7 خیلی بده و مشکلات انفجار و باتری داره ؟؟ ولی خب توی یه سری از تولیدات این مشکل پیش اومده و باتریرو تعویض میکنن
      پ ن : در مورد این که گفتین آیا کسی این گوشی رو داره ، بله یکی از مدیر های همینجا هم ردمی نوت 3 پرو داره و هم نسخه اس
      دوست دارم از غمت سر به بیابان بزنم
      آن بیابان که مسیرش از نجف تا کربلاست...

حسین جان

"""أَلسَّلامُ عَلَى الْمَظْلُومِ بِلا ناصِر"""

کنار قدم های جابر ..... سوی نینوا رهسپاریم ..... ستون های این جاده را ما ..... به شوق حرم میشماریم

7. 6 كاربر زير از شما pooya_hekmati عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #13

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 91506
      سپاس ها : 560
      سپاس از شما 876 بار در 316 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya_hekmati
      سلام دوست عزیز
      خب راستش پست اول شما انتقاد تندی نسبت به شیائومی بود ولی توی این پست گفتین که تین گوشی رو دوست دارین ؟؟!!

در مورد اون مشکل ریبوت شدن هم همونطور که خودتون هم فهمیدین ، مشکل از گوشی شما بود ، حالا یا سخت افزاری یا نرم افزاری ؟!! که قابل بررسی هست
      به نظرم اگه شما ار جای معتبر تهیه کنید ، احتمال این مشکلات کمتر میشه و ضریب اطمینان بالا میره که در صورت خرابی ، راحت تر ازتون پس بگیرن
      پ ن : خواخش میکنم در مورد یک گوشی اینقدر زود قضاوت نکنید . مثلا الان همه باید بگن که نوت7 خیلی بده و مشکلات انفجار و باتری داره ؟؟ ولی خب توی یه سری از تولیدات این مشکل پیش اومده و باتریرو تعویض میکنن
      پ ن : در مورد این که گفتین آیا کسی این گوشی رو داره ، بله یکی از مدیر های همینجا هم ردمی نوت 3 پرو داره و هم نسخه اس
      سلام عزيز.
      اگه رنجشي حاصل شده عذر مي خوام بذاريد به حساب اينكه اين چند روز هرچي اينجا رو زير و رو كردم هيچ همدردي پيدا نكردم! و همه از دونه برنج راضي بودن! من تقريبا از معتبرترين سايت خريدم اون پول هم صرف چند مرتبه رفت و برگشت كالا شد! يكي از مسائل اينه كه اغلب اينترنتي هستن و نميشه گوشي رو حضوري خريد.
      دوست داشتنم از سر اجباره! اوني كه پول داره مي ره نوت 7 مي گيره ما هايي كه بودجمون محدوده بايد امكانات بيشتري با پول كمتر بدست بياريم ، بقيه هم مثل من پولشون رو با هزار زحمت جمع مي كنن. من دوستم دارم حافظه گوشيم 32 باشه و بلاستر مادون قرمز داشته باشه با اين پول انتخابي هست؟!
      ته تمام اين بحثها به يه نفر كمك كنه كه اگه مي خواد از اين گوشي ها بخره تا جايي كه ممكنه حضوري بخره و گوشي رو تست كنه ، مهلت تست بگيره ، قسمت هاي پر مسئله مثل چرخش صفحه رو تست كنه و ...
      من اين رو مطرح مي كنم از دو حالت خارج نيست برام يا اينكه يه نفر كه استفاده كرده ميگه مشكلات رو نداره و من ترغيب ميشم دوباره بگيرم يا نه ميگه كلا اين برند با اين مشكلات هستش.
      كلام اخر همونطور كه فرموديد گوشي 700 تومني رو نبايد توقع پرچمدار ازش داشت ولي اصلا دوربين و اثرانگشت و ... به كنار ، در درجه اول خب بايد بشه باهاش كار كرد ، تماس گرفت ، پيام فرستاد شبكه هاي اجتماعي روش نصب كرد!

9. 7 كاربر زير از شما mohammad0090 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #14

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 812229
      سپاس ها : 6,352
      سپاس از شما 3,147 بار در 1,251 پست
      جزئيات بيشتر

سلام عزيز.
      اگه رنجشي حاصل شده عذر مي خوام بذاريد به حساب اينكه اين چند روز هرچي اينجا رو زير و رو كردم هيچ همدردي پيدا نكردم! و همه از دونه برنج راضي بودن! من تقريبا از معتبرترين سايت خريدم اون پول هم صرف چند مرتبه رفت و برگشت كالا شد! يكي از مسائل اينه كه اغلب اينترنتي هستن و نميشه گوشي رو حضوري خريد.
      دوست داشتنم از سر اجباره! اوني كه پول داره مي ره نوت 7 مي گيره ما هايي كه بودجمون محدوده بايد امكانات بيشتري با پول كمتر بدست بياريم ، بقيه هم مثل من پولشون رو با هزار زحمت جمع مي كنن. من دوستم دارم حافظه گوشيم 32 باشه و بلاستر مادون قرمز داشته باشه با اين پول انتخابي هست؟!
      ته تمام اين بحثها به يه نفر كمك كنه كه اگه مي خواد از اين گوشي ها بخره تا جايي كه ممكنه حضوري بخره و گوشي رو تست كنه ، مهلت تست بگيره ، قسمت هاي پر مسئله مثل چرخش صفحه رو تست كنه و ...
      من اين رو مطرح مي كنم از دو حالت خارج نيست برام يا اينكه يه نفر كه استفاده كرده ميگه مشكلات رو نداره و من ترغيب ميشم دوباره بگيرم يا نه ميگه كلا اين برند با اين مشكلات هستش.
      كلام اخر همونطور كه فرموديد گوشي 700 تومني رو نبايد توقع پرچمدار ازش داشت ولي اصلا دوربين و اثرانگشت و ... به كنار ، در درجه اول خب بايد بشه باهاش كار كرد ، تماس گرفت ، پيام فرستاد شبكه هاي اجتماعي روش نصب كرد!
      دقیقا حرف هاتون درسته و صحیح
      خیر کسی رنجشی نداره. اون فروشگاه هم در حق شما ظلم کرده
      تمام مواردی که شما گفتید همون "ریسک خرید این برند" هست که من بارها گفتم
      در مورد گزینه با اینفرارد و حافظه 32 نیم نگاهی به پرچمدار اسبق شرکت الجی بندازید یعنی جی 3 32 که من نزدیک یکسال خودم گوشی رو داشتم

11. 5 كاربر زير از شما viking_vp3 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #15

شماره كاربري : 734600
      سپاس ها : 764
      سپاس از شما 218 بار در 79 پست
      جزئيات بيشتر

با سلام

اگه بشه اوون دوستی که فرمودید گوشی ردمی نوت 3 پرو را داره یه بررسی کامل از گوشی داشته باشه ممنون میشم ، راستش منم مدتیه تاپیک ها را زیر نظر دارم و خب طبق گفته محمدجاان خیلی این گوشی پیشنهاد میشه و دلیل اینکه من تا این لحظه نخریدم برادر ارزشی و ورزشه خودم جابر بووده که نیورده ، لذا واقعا اگه بتونیم به یه جمع بندی در مورد این گوشی برسیم خیلی خیلی خوب میشه . محمد جان یه جا گفته بود که درسته انتظار یه دوربین خاص و یا صفحه فوق العاده نیست اما باید بشه با گوشی کارکرد زنگ زد پیام داد که خب این مورد حقیقتا جای فکر و بررسی داره

ممنون

13. 4 كاربر زير از شما miim_miim عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #16

جزئيات بيشتر

سلام عزيز.
      دوباره سلام
      خب راستش شما اصلا حرف ناراحت کننده ای نگفتید ، و البته شیائومی مال من نیست که بهم بر بخوره
      بازم گفتم ، شانس شما بدبوده و این مشکلات پیش میاد
      ان شااله در خرید بعدی ، این اتفاقات براتون پیش نیاد
      اگه مخوایین گوشی دیگه ای بگیرین ، میتونید تاپیک جداگانه بزنید تا بچه ها راهنمایی کنند
      مثلا تو این رنج قیمت پی9 لایت یا آنر5 ایکس و حتی جی8 گوشی های بدی نیستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط miim_miim
      با سلام

اگه بشه اوون دوستی که فرمودید گوشی ردمی نوت 3 پرو را داره یه بررسی کامل از گوشی داشته باشه ممنون میشم ، راستش منم مدتیه تاپیک ها را زیر نظر دارم و خب طبق گفته محمدجاان خیلی این گوشی پیشنهاد میشه و دلیل اینکه من تا این لحظه نخریدم برادر ارزشی و ورزشه خودم جابر بووده که نیورده ، لذا واقعا اگه بتونیم به یه جمع بندی در مورد این گوشی برسیم خیلی خیلی خوب میشه . محمد جان یه جا گفته بود که درسته انتظار یه دوربین خاص و یا صفحه فوق العاده نیست اما باید بشه با گوشی کارکرد زنگ زد پیام داد که خب این مورد حقیقتا جای فکر و بررسی داره

ممنون
      سلام دوست عزیز
      خب این برادر ارزشی و ورزشی شما منتظر هست تا بارش بیاد
      خیلی ها هم چشمشون به این بار هست
      ولی خب در مورد گوشی آقا محمد هم ، اگه پست های بالا رو دیده باشید ، متوجه میشید که گوشی ایشون مشکل داشته و پس داده و جای نگرانی خاصی نیست
      پ ن : @JABER جوابگو باش

حسین جان

کنار قدم های جابر ..... سوی نینوا رهسپاریم ..... ستون های این جاده را ما ..... به شوق حرم میشماریم

15. 4 كاربر زير از شما pooya_hekmati عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #17

شماره كاربري : 734600
      سپاس ها : 764
      سپاس از شما 218 بار در 79 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya_hekmati

سلام دوست عزیز
      خب این برادر ارزشی و ورزشی شما منتظر هست تا بارش بیاد
      خیلی ها هم چشمشون به این بار هست
      پ ن : @JABER جوابگو باش
      سلام
      عرض کنم خدمت شما ظاهرا بار مورد نظر کنسل شده و به لقاء الله پیوسته
      پس الکی چشمانمان را خسته نکنیم

17. 4 كاربر زير از شما miim_miim عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #18

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 361036
      سپاس ها : 199
      سپاس از شما 385 بار در 221 پست
      جزئيات بيشتر

نمونه کیفیت صفحه شیاوومی نوت 3 پرو گوشی خودم

19. 2 كاربر زير از شما kandooo عزيز، سپاسگزاری كرده اند

20. Top | #19

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط kandooo
      نمونه کیفیت صفحه شیاوومی نوت 3 پرو گوشی خودم
      سلام
      اونوقت این عکس یعنی چی ؟
      اسکرین شات گرفتی ؟؟

حسین جان

21. 3 كاربر زير از شما pooya_hekmati عزيز، سپاسگزاری كرده اند

22. Top | #20

شماره كاربري : 735299
      سپاس ها : 451
      سپاس از شما 138 بار در 61 پست
      جزئيات بيشتر

دوستان اگر بخوام از هواوی هم پیشنهاد بدهید و صفحه نمایش هم از5/2به بالاتر باشه چه پیشنهادی می دهید

23. 2 كاربر زير از شما start12345 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع