• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 23

بخش عمومی

1. Top | #1

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 672987
      نام : Ali Note4
      سپاس ها : 433
      سپاس از شما 274 بار در 160 پست
      جزئيات بيشتر

Good مشاوره :: از اندروید بیام IOS ایفون 7 بگیرم

سلام

نوت 4 دارم و سالها اندروید داشتم . حقیقتا خسته شدم و میخام سوییچ کنم رو ایفون 7 ایشالله پول ها رو جمع کنم بگیرم.

سوال :

سریع میرم سر اصل مطلب :

با رفتن از اندروید به IOS 10 و ایفون 7 . چ چیزهایی رو از دست میدم و وارد محدودیت نرم افزاری و ... میشم ؟

حرکت رو + میدونید یا - ؟

هر چی اطلاعات دارین بگین .. من IOS کار نکردم تا حالا . زبان انگلیسیمم عالیه!!!

2. كاربران زير از شما iceboy_love عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #2

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 756123
      سپاس ها : 33
      سپاس از شما 132 بار در 39 پست
      جزئيات بيشتر

چیزی از دست نمیدی بلکه یه چیزهایی هم بدست میاری مثل گرفتن آپدیت منظم نرم افزاری و پشتیبانی سخت افزاری تا 5 سال ، سرعت بالا در رابط کاربری و اجرای سریع اپلیکیشنها ،پایداری و پشتیبانی عالی ، اپ استور غنی تر، همراه با اپلیکیشنهای اختصاصی، اجرای بهتر گیم با 60 فریم ،قابلیتهای اختصاصی محصولات اپل ، مولتی تسکینگ و مدیریت رم عالی ،عدم نیاز به نصب برنامه های پاک کردن حافظه و رم مثل کلین مستر و... نیازی به بستن برنامه های باز مولتی تسکینگ ندارید. تا حداقل 3 سال نیاز به تعویض گوشی یا iDevice جدید ندارید.
      برنامه های پیشفرض اپل بخاطر قانون کپی رایت محدودیتهایی دارند مثل فقدان دانلودر و عدم ارسال آیتم های خریداری شده از آیتونز مثل موزیک و فیلم و... ولی با اپلیکیشنهای دیگر این محدودیتها برطرف میشود .با AirDrop به هر دیوایس یا کامپیوتر اپلی میتوانید هر گونه فایلی را ارسال یا دریافت کنید بصورت وایرلس میتوانید هرگونه فایلی را به دیوایس خود انتقال دهید بدون آیتونز و اتصال کابل .تقریبا" محدودیتی وجود ندارد ولی قوانین کپی رایت در محصولات اپل مخصوصا"iDevice ها سفت و سخت اعمال میشود. مثلا" اپلیکیشن کرک شده را نمیتوانید به همین راحتی نصب کنید یا آیتم های خریداری شده از آیتونز را Share کنید مگر برنامه ها و سایتهای دیگر که زیاد توصیه نمیشه یا جیلبریک که فعلا"برای ios10 منتشر نشده با تقریبا" 30 دلار یا کمتر اکثر برنامه های کاربردی را میتوانید از اپ استور خریداری کنید و آپدیت دائمی داشته باشید همینطور با freeMyApps با کمی فعالیت و دانلود اپلیکیشن میتوانید گیفت کارت هدیه بگیرید (اگر نمیخواهید برای گیفت کارت هزینه کنید).

5. 4 كاربر زير از شما MXRX33 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #3

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط MXRX33
      برنامه های پیشفرض اپل بخاطر قانون کپی رایت محدودیتهایی دارند مثل فقدان دانلودر و عدم ارسال آیتم های خریداری شده از آیتونز مثل موزیک و فیلم و... ولی با اپلیکیشنهای دیگر این محدودیتها برطرف میشود .با AirDrop به هر دیوایس یا کامپیوتر اپلی میتوانید هر گونه فایلی را ارسال یا دریافت کنید بصورت وایرلس میتوانید هرگونه فایلی را به دیوایس خود انتقال دهید بدون آیتونز و اتصال کابل .تقریبا" محدودیتی وجود ندارد ولی قوانین کپی رایت در محصولات اپل مخصوصا"iDevice ها سفت و سخت اعمال میشود. مثلا" اپلیکیشن کرک شده را نمیتوانید به همین راحتی نصب کنید یا آیتم های خریداری شده از آیتونز را Share کنید مگر برنامه ها و سایتهای دیگر که زیاد توصیه نمیشه یا جیلبریک که فعلا"برای ios10 منتشر نشده با تقریبا" 30 دلار یا کمتر اکثر برنامه های کاربردی را میتوانید از اپ استور خریداری کنید و آپدیت دائمی داشته باشید همینطور با freeMyApps با کمی فعالیت و دانلود اپلیکیشن میتوانید گیفت کارت هدیه بگیرید (اگر نمیخواهید برای گیفت کارت هزینه کنید).
      در مورد بازی .. میتونم مثلا بازی NFS و بازی هایی که دارن رایگان تو اندروید میزارن .. تو ایفونم بگیرم ؟ بازی های HD مثلا مدرن کامبت چیزی اینا

و در مورد برنامه ها .. من اهل برنامه هستم ولی نه اونقدر زیاد... یه پلیر فیلم و موزیک یا ADM همون دانلود منیجیر ... اینا که رایگان هست درسته

قضیه برنامه ها خیلی حاد هست ؟ همه چیز پولیه یا اینکه جایگزین خوب پیدا میشه ؟ ؟

اخه من دیدم دوستم همش اپ استور میره و سایت و جا دیگه ای نمیشناسه . جلبریک هم نمیخام بکنم

7. كاربران زير از شما iceboy_love عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #4

درجه : سرپرست انجمن ها
      بخش : عمومی | IOS | SYMBIAN | JAVA
      شماره كاربري : 722706
      نام : علیرضا
      سپاس ها : 27,332
      سپاس از شما 38,164 بار در 8,557 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط iceboy_love
      در مورد بازی .. میتونم مثلا بازی NFS و بازی هایی که دارن رایگان تو اندروید میزارن .. تو ایفونم بگیرم ؟ بازی های HD مثلا مدرن کامبت چیزی اینا

و در مورد برنامه ها .. من اهل برنامه هستم ولی نه اونقدر زیاد... یه پلیر فیلم و موزیک یا ADM همون دانلود منیجیر ... اینا که رایگان هست درسته

اخه من دیدم دوستم همش اپ استور میره و سایت و جا دیگه ای نمیشناسه . جلبریک هم نمیخام بکنم
      با اجازه دوست عزيزمون كه زحمت راهنمايي رو كشيدن
      شما نرم افزار پولي هم بخري
      نميتوني موزيك و ويديو دانلود كني !
      بله بيشتر نرم افزار هاي ios پولي هست .
      Ididn't fall . I Attacked the Floor

9. 3 كاربر زير از شما ALIREZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #5

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط iceboy_love

بله اپلیکیشنهای که اشاره کردی پولی هستند البته بعضی موقعها اپلیکیشنها برای مدت محدودی توسط سازنده آنها free میشوند و رایگان میتوانید آنها را نصب نمایید.
      برای دانلود Downloader، player)Documents،موزیک پلیر، فایل منجر و....)
      nplayerپلیر همه کاره در دو نسخه رایگان و پولی
      و بسیاری اپلیکیشنهای دیگر که در اپ استور موجود است. فقط کافیه عبارت و اپلیکیشن مورد نظر را در اپ استور جستجو کنید .
      بله تنها مرجع معتبر و رسمی iDevice ها و محصولات اپل برای دانلود اپلیکیشنها و موزیک ،کرایه سریال و فیلم و ... اپ استور اپل است .
      اون اپلیکیشنهای اندرویدی که در سایتها می بینی در اصل رایگان نیستند بلکه کرک شده هستند برای iDevice ها هم همچین سایتهایی وجود دارد ولی دردسرهای خاص خودشون را دارند مگر آنکه جیلبریک کنید و بتوانید براحتی اپلیکیشن کرک شده نصب کنید.

11. 3 كاربر زير از شما MXRX33 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #6

جزئيات بيشتر

بله اپلیکیشنهای که اشاره کردی پولی هستند البته بعضی موقعها اپلیکیشنها برای مدت محدودی توسط سازنده آنها free میشوند و رایگان میتوانید آنها را نصب نمایید.
      و بسیاری اپلیکیشنهای دیگر که در اپ استور موجود است. فقط کافیه عبارت و اپلیکیشن مورد نظر را در اپ استور جستجو کنید .
      بله تنها مرجع معتبر و رسمی iDevice ها و محصولات اپل برای دانلود اپلیکیشنها و موزیک ،کرایه سریال و فیلم و ... اپ استور اپل است .
      اون اپلیکیشنهای اندرویدی که در سایتها می بینی در اصل رایگان نیستند بلکه کرک شده هستند برای iDevice ها هم همچین سایتهایی وجود دارد ولی دردسرهای خاص خودشون را دارند مگر آنکه جیلبریک کنید و بتوانید براحتی اپلیکیشن کرک شده نصب کنید.

پس نتیجتا خیلی نباید مشکل خاصی باشه که اذییت کننده باشه درسته ؟

در کل بدون هیچ گونه داوری ... شما سوییچ کردن رو مناسب میدونید یا نه ؟

که برم ایفون 7 هزینه کنم بگیرم ؟؟

مثلا دانلود منیجر نیس که بتونه موزیک یا موزیک ویدئو از سایت های ایرونی لینک مستقیم دانلود کنه ؟ مث اندروید

13. كاربران زير از شما iceboy_love عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #7

جزئيات بيشتر

من خودم همه کارها را با آیفون راحت انجام میدم و کاری نبوده که نتوانم انجام بدم دیگه به خودتون بستگی داره.ممکنه اولش برای شما یه مقدار سخت باشه ولی وقتی کار کردن با آن را یاد بگیرید که اتفاقا" خیلی هم ساده است دیگه کمبودی حس نمیکند . آیفون7 , 7Plus قویترین و سریعترین گوشی بازار هستند و از لحاظ سرعت و قدرت سخت افزاری و مدیریت رم هیچ دیوایسی به پای آن نمیرسد .و چندین سال نیاز به تعویض آن ندارید .
      در خود iDevice ها اپلیکیشن پیشفرض زیادی نصب نیست شما از اپ استور میتوانید هر برنامه ای که نیاز دارید دانلود و نصب نمایید .خیلی از اپلیکیشنها نسخه free هم دارند...
      یک سری اپلیکیشن شبیه این قابلیت را دارند ولی راحتترین کار کپی لینک در اپلیکیشن دانلودر است .(بدون محدودیت با قابلیت resume )

برای نمایش یا مخفی کردن متن زیر، اینجا را کلیک کنید

15. 2 كاربر زير از شما MXRX33 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #8

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 160237
      سپاس ها : 777
      سپاس از شما 608 بار در 193 پست
      جزئيات بيشتر

منم دقیقا نوت 3 دارم یکم تنوع میخام آیفون سون پلاس بنظرم بد نیست
      ولی نرم افزار و بازی کرک شده برام مهمه جیلبریک هم مهم نیست برام بکنم یا نه توصیه دوستان اگه اینه انجام بدیم مخالفتی ندارم
      1. یه چیزی مثل بازار داره ؟ بشه با خوده گوشی نصب کرد ؟
      2. نرم افزار های ایرانی چی ؟
      3. موبایل بانک ها و حسابدار ها مثل نیوو ؟
      4. انتقال فایلها چطوره ؟ مثلا تلگدام تو اندروید تو پوشه خودش بتفکیک فیلم و عکس هست آیا میشه براحتی تو سیستم ریخت یا شیرش کرد ؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

17. Top | #9

جزئيات بيشتر

اگر جیلبریک کنید سایتهای زیادی در این رابطه وجود داره مثل appCake با یکسری روشها هم میشه اپلیکیشنهای کرک شده را بدون جیلبریک در iDevice ها نصب کرد . کافیه کمی جستجو کنید. appforall سایتهای چینی ، vshare و...
      اپلیکیشن ایرانی هم زیاده. اپلیکیشن موبایل بانک هم با پروفایل نصب میشه.
      شما در iDevice ها بدون جیلبریک دسترسی به فایلهای سیستمی ندارید سیستم ios با اندروید بسیار متفاوته و نیازی به دسترسی به فایلهای سیستمی ندارید . در بعضی اپلیکیشنها دسترسی به فایلها ندارید (فقط از طریق خود اپلیکیشن یا open in کردن با اپلیکیشنهای فایل منجر دار ) و یک سری اپلیکیشنها در پوشه Document قابل استخراجه
      برای تلگرام میتوان عکس و ویدیو را در گالری iDevice ذخیره کرد و برای ذخیره موزیک آن را توسط اپلیکیشن فایل منجر مثل Documentsء open in کرد و از طریق پوشه document و اتصال به آیتونز و iFunbox و ... موزیک و فایلها را استخراج کرد.
      یا بصورت وایرلس با اپلیکیشن زاپیا یا shareit ءopen in و به سیستم بفرستید .
      شما میتوانید بصورت وایرلس هم به محتویات سیستم خود دسترسی پیدا کنید (مثلا" با قابلیتهای اپلیکیشن nplayer )و هر گونه فایلی را به iDevice خود بفرستید.AirDrop هم بدون نیاز به شبکه مشترک و اینترنت با سرعت بسیار بالا برای رد و بدل اطلاعات بدون محدودیت در محصولات اپلی وجود دارد.(مک و آیفون و آیپد و...)
      موزیک و عکس را هم میتوان با آیتونز سینک کرد .هم میتوانید مثلا" موزیک و عکس و ویدیو و هر گونه فایلی را به اپلیکیشن فایل منجر انتقال داد و از آنجا اجرا یا توسط اپلیکیشنهای دیگر open in کرد.
      --------------------------------------------
      مرحله اول ساخت AppleID شما از طریق این ID میتوانیدiDevice حود را اکتیو و از اپ استور اپلیکیشن را دانلود یا هر آیتمی را از اپ استور خریداری کنید (با گیفت کارت)
      در قدم بعدی برای اتصال iDevice به سیستم حتما" باید iTunes را نصب کنید ولی بعدش نیازی به استفاده از آیتونز ندارید میتوانید با برنامه های دیگر فایلها را به iDevice انتقال دهید .در ضمن بنا به دلایل امنیتی شما بصورت مستقیم با کابل usb نمیتوانید فایلی را به iDevice انتقال دهید فقط پوشه عکسها و ویدیو های گرفته شده با iDevice در سیستم قابل کپی شدن یا پاک کردن هستند. برای انتقال فایل باید از آیتونز یا برنامه های دیگر استفاده کنید مثل iTools، iFunBox و ..یا از روش وایرلس

18. 4 كاربر زير از شما MXRX33 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

19. Top | #10

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : تخصصی iOS
      شماره كاربري : 344471
      سپاس ها : 3,708
      سپاس از شما 2,280 بار در 927 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط vtv004
      منم دقیقا نوت 3 دارم یکم تنوع میخام آیفون سون پلاس بنظرم بد نیست
      ولی نرم افزار و بازی کرک شده برام مهمه جیلبریک هم مهم نیست برام بکنم یا نه توصیه دوستان اگه اینه انجام بدیم مخالفتی ندارم
      1. یه چیزی مثل بازار داره ؟ بشه با خوده گوشی نصب کرد ؟
      2. نرم افزار های ایرانی چی ؟
      3. موبایل بانک ها و حسابدار ها مثل نیوو ؟
      4. انتقال فایلها چطوره ؟ مثلا تلگدام تو اندروید تو پوشه خودش بتفکیک فیلم و عکس هست آیا میشه براحتی تو سیستم ریخت یا شیرش کرد ؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk
      با سلام،
      برای نصب نرم افزار کرک شده باید جیلبرک باشید.
      1. خود اپل استور هست و میتونید برنامه و بازی رو دانلود کنید.
      2. همه جور برنامه ای داره هم ایرانی هم خارجی.
      3. موبایل بانک ها اکثرا تو خود سایت بانک ها هستن و میتونید دانلود کنید از همونجا از طریق گوشی.
      4. فیلم و عکس رو میتونید تو گوشی سیو کنید و هر کدوم روخواستید انتقال بدید به PC.

رسالت سازمانی موسسه خیریه بهنام دهش پور

ارائه خدمات درمانی و حمایتی ، در سطح بین المللی ، به بیماران مبتلا به سرطان و خانواده آنان بدون محدودیت سنی ، ملیتی ، مذهبی ، جنسی ، نوع و مرحله بیماری سرطان و تجهیز بیمارستان های دانشگاهی

www.behnamcharity.org.ir

دستی که کمک می کند، از دستانی که برای دعا بالا می روند مقدس تر است

20. 3 كاربر زير از شما siavashina عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع