• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 3 از 12 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 21 به 30 از 120

iPhone 7

1. Top | #21

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 223810
      سپاس ها : 255
      سپاس از شما 1,376 بار در 376 پست
      جزئيات بيشتر

سلام دوستان عزیز
      دوستان یک سوالی داشتم الان تو بازار و سایت های با گارانتی مدیا پردازش زیاد شده این گوشی و با توجه به قیمت دلار با گارانتی و بدون گارانتی تفاوت چندانی ندارن
      میخواستم ببینم مدیا پردازش الان موجودی بازارش و دیجی کالا سری free sim هست یا با iccid (دوستانی که از دیجی کالا خرید کردن چک بکنیناینجا بگید)چون سری اول گارانتی که اومد همه با icc id بودن الان با توجه به این که فروشش رفته بالا وی دیدم خیلی ها میخرن میخوساتم بدونم کسی اطلاع داره موجودی جدید مدیا پردازش free sim هست یا مثل سابق iccid دار هست
      ----------
      شاید یه سری از دوستان بیان بگن فرقی نداره فری سیم با ای سی سی ایدی دار ها کار میکنه آنتن میده (میدونم ولی خوب ترجیحا به شخصه ترجیح میدم فری سیم رو خریداری بکنم) توی خرید های اینترنتی هم متاسفانه جعبه جلو آدم نیست که چک کنه ببینه از کدوم نوع اینه خواسم یک سوالی کرده باشم دوستانی که اطلاع دارن لطف کنن بگن

2. کسب و کار

3. Top | #22

درجه : سرپرست بخش
      بخش : بخش iOS
      شماره كاربري : 390878
      سپاس ها : 5,076
      سپاس از شما 5,152 بار در 1,844 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ghamgin13
      سلام دوستان عزیز
      دوستان یک سوالی داشتم الان تو بازار و سایت های با گارانتی مدیا پردازش زیاد شده این گوشی و با توجه به قیمت دلار با گارانتی و بدون گارانتی تفاوت چندانی ندارن
      میخواستم ببینم مدیا پردازش الان موجودی بازارش و دیجی کالا سری free sim هست یا با iccid (دوستانی که از دیجی کالا خرید کردن چک بکنیناینجا بگید)چون سری اول گارانتی که اومد همه با icc id بودن الان با توجه به این که فروشش رفته بالا وی دیدم خیلی ها میخرن میخوساتم بدونم کسی اطلاع داره موجودی جدید مدیا پردازش free sim هست یا مثل سابق iccid دار هست
      ----------
      شاید یه سری از دوستان بیان بگن فرقی نداره فری سیم با ای سی سی ایدی دار ها کار میکنه آنتن میده (میدونم ولی خوب ترجیحا به شخصه ترجیح میدم فری سیم رو خریداری بکنم) توی خرید های اینترنتی هم متاسفانه جعبه جلو آدم نیست که چک کنه ببینه از کدوم نوع اینه خواسم یک سوالی کرده باشم دوستانی که اطلاع دارن لطف کنن بگن
      سلام اونایی که با iccid هستن یه سیمکارت رایگان هم داخل جعبه هست معمولا سری های اول اینج.ری میاد و اصلا جای نگرانی نیست چون اینایی که گارانتی میشن یا در ایران فروخته میشن ۹۰٪ همه اتلاک شدن و دیگه مهم نیست با iccid باشه یا نه..انلاک بودن ایفون مهمه دوست عزیز

4. 2 كاربر زير از شما i-Masoud عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #23

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ghamgin13
      سلام دوستان عزیز
      ----------
      سلام اونایی که با iccid هستن یه سیمکارت رایگان هم داخل جعبه هست معمولا سری های اول اینجوری میاد و اصلا جای نگرانی نیست چون اینایی که گارانتی میشن یا در ایران فروخته میشن ۹۰٪ همه انلاک شدن و دیگه مهم نیست با iccid باشه یا نه..انلاک بودن ایفون مهمه دوست عزیز

6. 2 كاربر زير از شما i-Masoud عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #24

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 686998
      نام : محمّد
      سپاس ها : 5,675
      سپاس از شما 2,518 بار در 591 پست
      جزئيات بيشتر

سلام دوستان دو تا آیفون 7black 128 از یه جا خریدیم یکیش آنلاک فکتوری بود یکیش آنلاک at&t جفتشم پلمپ و اکتیو نشده بود یکیش ios 10.0.1 روش بود یکیش ios 10.1.1 یکیش 13ثانیه طول میکشه روشن شه یکیش 26ثانیه به نظر شما مشکلی نداره؟البته این اختلاف ثانیه رو قبلا رو se هم دیده بودم

8. Top | #25

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 68845
      نام : ابوذر
      سپاس ها : 276
      سپاس از شما 204 بار در 99 پست
      جزئيات بيشتر

سلام من یه آیفون 7 دارم . سیم کارت یوسیم همراه اول گرفتم . تنظیمات رو هم گزاشتم رو 4جی . ولی وصل نمیشه . 2 تا دفتر امور مشترکین هم بردم نفهمیدن چرا. ممنون میشم راهنمایی کنید
      09123073235

9. Top | #26

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_karaj
      سلام دوستان دو تا آیفون 7black 128 از یه جا خریدیم یکیش آنلاک فکتوری بود یکیش آنلاک at&t جفتشم پلمپ و اکتیو نشده بود یکیش ios 10.0.1 روش بود یکیش ios 10.1.1 یکیش 13ثانیه طول میکشه روشن شه یکیش 26ثانیه به نظر شما مشکلی نداره؟البته این اختلاف ثانیه رو قبلا رو se هم دیده بودم
      این اختلاف بخاطر ورژن ios هست! ممکنه تو ورزن دیگه سرعت بوت بالاتر باشه
      نقل قول نوشته اصلی توسط Spitfire
      سلام من یه آیفون 7 دارم . سیم کارت یوسیم همراه اول گرفتم . تنظیمات رو هم گزاشتم رو 4جی . ولی وصل نمیشه . 2 تا دفتر امور مشترکین هم بردم نفهمیدن چرا. ممنون میشم راهنمایی کنید
      09123073235
      یکبار از بخش جنرال ریست نتورک انجام بدید

10. 2 كاربر زير از شما i-Masoud عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #27

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط i-Masoud
      این اختلاف بخاطر ورژن ios هست! ممکنه تو ورزن دیگه سرعت بوت بالاتر باشه

یکبار از بخش جنرال ریست نتورک انجام بدید
      اين كار رو هم انجام دادم. نشد متاسفانه [emoji17][emoji17][emoji17]

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. Top | #28

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 258034
      سپاس ها : 2,017
      سپاس از شما 2,201 بار در 789 پست
      جزئيات بيشتر

بنام خدا.دوستان من تصمیم گرفتم آیفون 7 بخرم.اما قبل از خرید گفتم نظرات شما رو هم جویا بشم که خرید خوبی داشته باشم.خواهش میکنم بدون تعصب راهنمایی کنید که این گوشی ارزش خرید داره؟ ایراد و اشکال خاصی داره؟ موقع خرید به چه چیزهایی باید توجه کنم؟با توجه به بودجه ام که حدود 2500 هستش میتونم 32 گیگ بگیرم.با 32 گیگ به مشکل میخورم؟ خواهشا هر چی میدونید بگید که بعد از خرید پشیمون نشم.موفق باشید

13. كاربران زير از شما ashkankhoshtip عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #29

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkankhoshtip
      بنام خدا.دوستان من تصمیم گرفتم آیفون 7 بخرم.اما قبل از خرید گفتم نظرات شما رو هم جویا بشم که خرید خوبی داشته باشم.خواهش میکنم بدون تعصب راهنمایی کنید که این گوشی ارزش خرید داره؟ ایراد و اشکال خاصی داره؟ موقع خرید به چه چیزهایی باید توجه کنم؟با توجه به بودجه ام که حدود 2500 هستش میتونم 32 گیگ بگیرم.با 32 گیگ به مشکل میخورم؟ خواهشا هر چی میدونید بگید که بعد از خرید پشیمون نشم.موفق باشید
      چون جواب سوالت طولانيه ، بيشترشو ميتوني تو نت سرچ كني. فقط اگه عكس و فيلم زياد نگه ميداري تو گوشيت ، ٣٢ گيگ كمه

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. 2 كاربر زير از شما Spitfire عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #30

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 258034
      سپاس ها : 2,017
      سپاس از شما 2,201 بار در 789 پست
      جزئيات بيشتر

بنام خدا.ممنون دوست عزیز از جوابت.عکس و فیلم زیاد نمیگیرم پس فکر کنم از نظر مقدار حافظه مشکلی نداشته باشم.اما اگه دوستان کمک کنن و جواب بقیه سؤالات رو هم بدن ممنون میشم.راستش به بچه های موبایلستان زیاد اطمینان دارم.وگرنه نت رو سرچ کردم.

صفحه 3 از 12 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع