• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 4 از 12 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 40 از 119

iPhone 7

1. Top | #31

درجه : سرپرست انجمن ها
      بخش : عمومی | IOS | SYMBIAN | JAVA
      شماره كاربري : 722706
      نام : علیرضا
      سپاس ها : 27,359
      سپاس از شما 38,193 بار در 8,574 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkankhoshtip
      بنام خدا.ممنون دوست عزیز از جوابت.عکس و فیلم زیاد نمیگیرم پس فکر کنم از نظر مقدار حافظه مشکلی نداشته باشم.اما اگه دوستان کمک کنن و جواب بقیه سؤالات رو هم بدن ممنون میشم.راستش به بچه های موبایلستان زیاد اطمینان دارم.وگرنه نت رو سرچ کردم.
      سلام
      با اجازه از دوست عزیزمون ؛ قشنگ راهنمایی کردند .
      در رابطه با موضوع گوشی عرض کنم که باید ببینی با ios میتونی کنار بیایی یا نه ! اول در مورد محدودیت های این سیستم عامل باید اطلاعات جمع آوری کنی ؛ بعد میتونی بگی که میتونی باهاش کنار بیایی یا نه ! جیلبریک فعلا براش نیست . حرفی هم از آینده نمیتونم بزنم که میاد براش یا نه ولی به احتمال زیاد میاد . محدودیت دانلود به علاوه محدودیت جابجایی اطلاعات که به لطف نرم افزار های زاپیا و یا شیر ایت این کار انجام شده ولی باز با محدودیت میشه با اون نرم افزار ها کار کرد . شما ۲۵۰۰ داری پول میدی ولی بدون برای لذت بردن بیشتر از ios باید حتما گوشی اندرویدی در کنارش داشته باشی چرا که ممکنه محدودیت هایی رو در سیستم عامل شما مشاهده کنی . خیلی دیگه هست بخوام بگم ولی اول در مورد محدودیت هاش بخون !

Send from my Samsung Galaxy S7
      Ididn't fall . I Attacked the Floor

2. كاربران زير از شما ALIREZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #32

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 258034
      سپاس ها : 2,017
      سپاس از شما 2,201 بار در 789 پست
      جزئيات بيشتر

بنام خدا.در مورد محدودیتهای اپل میدونم.چون تا حالا مدلهای مختلفی از آیفون و آیپد رو داشتم.فقط چیزهایی که در مورد آیفون 7 ذهنم رو مشغول کرده یکی اینکه در موقع خرید به چه چیزهایی باید توجه کنم و یکی هم اینکه آیا این مدل با قیمت فعلی ارزش خرید داره یا یه گزینه هایی مثل 6اس یا 6اس پلاس هم فکر بکنم؟ بازم ممنون از راهنمایی شما

5. Top | #33

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkankhoshtip
      بنام خدا.در مورد محدودیتهای اپل میدونم.چون تا حالا مدلهای مختلفی از آیفون و آیپد رو داشتم.فقط چیزهایی که در مورد آیفون 7 ذهنم رو مشغول کرده یکی اینکه در موقع خرید به چه چیزهایی باید توجه کنم و یکی هم اینکه آیا این مدل با قیمت فعلی ارزش خرید داره یا یه گزینه هایی مثل 6اس یا 6اس پلاس هم فکر بکنم؟ بازم ممنون از راهنمایی شما
      پس شما با سیستم عامل ios آشنایی دارید پس مشکلی نیست . رکورد انتوتو ۱۷۸۰۰۰ و قدرت سخت افزار بسیار بالای دستگاه و همچنین دوربین خوب پس از 6s و 6s plus و ... خیلی بهتر خواهد بود .

6. 2 كاربر زير از شما ALIREZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #34

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 376844
      سپاس ها : 4
      سپاس از شما 36 بار در 20 پست
      جزئيات بيشتر

سلام خدمت دوستان
      من حدود دو ماه هست که این گوشیو خریدم هیچ مشکلی نداشتم باهاش تا اینکه از دوروز پیش دیگه به 3G و LTE وصل نمیشه و فقط به صورت E متصل میشه
      ریست نتورک هم انجام دادم خاموش روشن هم کردم سیم کارتو تو یه گوشی دیگه تست کردم( ایفون 6 )توی اون 3G وصل میشد اماتو گوشی من نه
      ریست سخت افزاری هم کردم( دکمه پاور و ولوم پایین) اماحل نشده.مشکل چیه به نظرتون؟امکانش هست که سخت افزاری اسیب دیده باشه؟

8. Top | #35

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط karimi.tcom
      سلام خدمت دوستان
      من حدود دو ماه هست که این گوشیو خریدم هیچ مشکلی نداشتم باهاش تا اینکه از دوروز پیش دیگه به 3G و LTE وصل نمیشه و فقط به صورت E متصل میشه
      ریست نتورک هم انجام دادم خاموش روشن هم کردم سیم کارتو تو یه گوشی دیگه تست کردم( ایفون 6 )توی اون 3G وصل میشد اماتو گوشی من نه
      ریست سخت افزاری هم کردم( دکمه پاور و ولوم پایین) اماحل نشده.مشکل چیه به نظرتون؟امکانش هست که سخت افزاری اسیب دیده باشه؟
      این همه کار نیاز نبود گهگاهی نتورک قاطی میکنه که نیاز به زمان داره برای سوییچ کردن .
      شما گوشی رو بزار روی حالت lte بعد یه بار رکمه پاور هوم رو نگه دار تا ریستارت بشه. انجام که شد و بالا اومد صبر کن تا اتوماتیک به lte وصل بشه .

9. Top | #36

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 68845
      نام : ابوذر
      سپاس ها : 276
      سپاس از شما 204 بار در 99 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ALIREZA
      این همه کار نیاز نبود گهگاهی نتورک قاطی میکنه که نیاز به زمان داره برای سوییچ کردن .
      شما گوشی رو بزار روی حالت lte بعد یه بار رکمه پاور هوم رو نگه دار تا ریستارت بشه. انجام که شد و بالا اومد صبر کن تا اتوماتیک به lte وصل بشه .
      سلام . مرسي از جوابتون. برعمسش براي من پيش اومده. مشكل من اينه كه به lte وصل نميشه. اصلا

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. كاربران زير از شما Spitfire عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #37

جزئيات بيشتر

اصلا روی حالت 2G نمیذارمش
      هم رو حالت 3G هم رو حالت LTE ده بار خاموش روشن کردم فایده ای نداشت

12. Top | #38

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط karimi.tcom
      اصلا روی حالت 2G نمیذارمش
      هم رو حالت 3G هم رو حالت LTE ده بار خاموش روشن کردم فایده ای نداشت
      یه بک اپ از کل اطلاعات درون بگیر و بعد ریستور کن . اگر ریست نتورک کردید و جواب نداده پس ریستور میمونه فقط .
      راه دیگه اینه که سیم کارت lte از یه دستگاه دیگه که مطمئن هستید که کار میکنه درون گوشی خودتون بزارید . بیینید جواب میده یا نه . در صورت مشکل ریستور کن .

13. Top | #39

جزئيات بيشتر

یه بک اپ از کل اطلاعات درون بگیر و بعد ریستور کن . اگر ریست نتورک کردید و جواب نداده پس ریستور میمونه فقط .
      راه دیگه اینه که سیم کارت lte از یه دستگاه دیگه که مطمئن هستید که کار میکنه درون گوشی خودتون بزارید . بیینید جواب میده یا نه . در صورت مشکل ریستور کن .
      اگه با ریستور هم مشکل حل نشد سخت افزاریه؟

14. Top | #40

جزئيات بيشتر

ریستور هم کردم مشکل حل نشد
      چه کار کنم دیگه؟

صفحه 4 از 12 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع