× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 2 از 8 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 80

iPhone 7Plus

1. Top | #11

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : تخصصی iOS
    شماره كاربري : 344471
    سپاس ها : 3,714
    سپاس از شما 2,280 بار در 927 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط dell9000
    دوستان من يك مشكل دارم اونم اين هست كه ورژن ios دستگاه من 10.1.1 هست اما وقتي به ايتونز وصل ميشم ميگم همين ورژن براي من موجود و ميره براي دانلود حالا مشكل من اين هست كه حجم زيادي هم داره 2.18 gig حالا به نظرتون دانلود كنم .دستگاه من ايپد پرو هست ،

Sent from my iPad using Tapatalk
    اگر‌دستگاهتون‌آپدیت‌هست دیگه‌نیازی‌به‌دانلودفر مورندارید،مگراینکه‌بخوای دریستورکنید.

رسالت سازمانی موسسه خیریه بهنام دهش پور

ارائه خدمات درمانی و حمایتی ، در سطح بین المللی ، به بیماران مبتلا به سرطان و خانواده آنان بدون محدودیت سنی ، ملیتی ، مذهبی ، جنسی ، نوع و مرحله بیماری سرطان و تجهیز بیمارستان های دانشگاهی

www.behnamcharity.org.ir

دستی که کمک می کند، از دستانی که برای دعا بالا می روند مقدس تر است

2. Top | #12

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 310776
    نام : *****
    سپاس ها : 723
    سپاس از شما 2,941 بار در 411 پست
    جزئيات بيشتر

دوستان الان قیمت یکم اومده پایین به نظرتون بازم وایسم ؟؟؟؟؟؟؟
    بعد رنگ جت بلک یعنی خیلی خش پذیره ؟؟؟؟؟؟ در حد مراقبت و استفاده عادیم خش میوفته ؟؟؟؟؟؟
    بعد خدایی ارزش داره 4 تومن بدم به نظرتون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3. Top | #13

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 287924
    سپاس ها : 21
    سپاس از شما 150 بار در 68 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mot@f@ker
    دوستان الان قیمت یکم اومده پایین به نظرتون بازم وایسم ؟؟؟؟؟؟؟
    بعد رنگ جت بلک یعنی خیلی خش پذیره ؟؟؟؟؟؟ در حد مراقبت و استفاده عادیم خش میوفته ؟؟؟؟؟؟
    بعد خدایی ارزش داره 4 تومن بدم به نظرتون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    فعلا دلار ثبات قیمت نداره و بالا پایین میشه .یک ماه صبر کنی قیمت اصلیش دستت میاد.
    رنگ جت بلک چون حالت آئینه ای هستش اگه با سوئیچ و وسایل تیز توی جیبت باشه خش میگیره .که اونم یه قاب بندازی مشکل حل میشه .
    محصولات اپل رو کلا نمیتونی با قیمت مقایسه کنی که این قیمت می ارزه و .... . همه محصولاتش عالین و ارزش پولی رو که میدی رو داره .ولی یکم صبر کنی قیمتش ثبات پیدا کنه خوب میشه.

4. 3 كاربر زير از شما kazimov عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #14

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 662706
    نام : سعید
    سپاس ها : 5,445
    سپاس از شما 6,204 بار در 1,496 پست
    جزئيات بيشتر

سلام
    يك سوال در مورداسكرول توي برنامه ها داشتم! موقع اسكرول توي ليست هاي طولاني مثل فيد اينستاگرام و يا گروه هاي تلگرامي، ليست ها روون اسكرول نميشن تيك ميزنن، اين مشكل توي ويندوز فون و حتي اندرويدي هاي پرچمدار حل شده بود، وجودش توي آي او اس طبيعيه؟

6. Top | #15

درجه : سرپرست انجمن ها
    بخش : عمومی | IOS | SYMBIAN | JAVA
    شماره كاربري : 722706
    نام : علیرضا
    سپاس ها : 27,365
    سپاس از شما 38,193 بار در 8,574 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Fantome
    سلام
    يك سوال در مورداسكرول توي برنامه ها داشتم! موقع اسكرول توي ليست هاي طولاني مثل فيد اينستاگرام و يا گروه هاي تلگرامي، ليست ها روون اسكرول نميشن تيك ميزنن، اين مشكل توي ويندوز فون و حتي اندرويدي هاي پرچمدار حل شده بود، وجودش توي آي او اس طبيعيه؟
    سلام
    اگر از قبل لود كرده باشه ديگه نبايد اين مشكلي كه الان شما ميگي بوجود بياد !
    Ididn't fall . I Attacked the Floor

7. كاربران زير از شما ALIREZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #16

جزئيات بيشتر

مشکل اینه که توی ستینگ یا حتی نمای سال تقویم هم تو اسکرول لگ داره، خیلی ها با این مشکل مواجه هستن مخصوصا در سون پلاس طوری که تاپیک انیمیشن لگ توی دیسکاشنز اپل هم ۱۶ صفحه شده!! حتی من توی بررسی ویدیویی سایت های ایرانی هم این لگ رو توی گوشی هایی که داشتن بررسی میکردن دیدم. حالا یا واقعا متوجه نیستن!! یا این که متوجه هستن و هیچی نمیگن نکنه براشون گرون تموم بشه!!! حتی توی آناندتک هم یه چند خطی در این مورد نوشته.
    تنها چیزی که عجیبه اینه که گریبانگیر همه نیست!!

9. Top | #17

جزئيات بيشتر

دوستان من گوشی رو از دیجی کالا خریدم تورو خدا کمک کنید در مورد باتریش من از ساعت 3 ظهر 99 درصد بود باهاش کار کردم به صورت تقریبا عادی ولی وای فای یه سر روشن بود سیمکارتم رو گوشی بود مسیج دادم تلگرام بیشتر بودم کلش بازی کردم عکس گرفتم و... اما میگم کار شدید نکردم از ساعت 3 ظهر 99 بود الان ساعت دوازدهو نیمه شده 36 درصد به نظرتون طبیعیه یا مشکلی داره ؟؟؟؟؟
    اینم بگم من ساعت حدودای 7 بود از ورژن 10.0.1 آپدیت کردم به 10.2.0 به نظرتون مشکل از ورژنه ؟؟؟ قبلی رو تست نکردم ببینم باتری تو اون چطوره

10. Top | #18

درجه : سرپرست انجمن ها
    بخش : عمومی | IOS | SYMBIAN | JAVA
    شماره كاربري : 722706
    نام : علیرضا
    سپاس ها : 27,365
    سپاس از شما 38,193 بار در 8,574 پست
    جزئيات بيشتر

دوستان من گوشی رو از دیجی کالا خریدم تورو خدا کمک کنید در مورد باتریش من از ساعت 3 ظهر 99 درصد بود باهاش کار کردم به صورت تقریبا عادی ولی وای فای یه سر روشن بود سیمکارتم رو گوشی بود مسیج دادم تلگرام بیشتر بودم کلش بازی کردم عکس گرفتم و... اما میگم کار شدید نکردم از ساعت 3 ظهر 99 بود الان ساعت دوازدهو نیمه شده 36 درصد به نظرتون طبیعیه یا مشکلی داره ؟؟؟؟؟
    اینم بگم من ساعت حدودای 7 بود از ورژن 10.0.1 آپدیت کردم به 10.2.0 به نظرتون مشکل از ورژنه ؟؟؟ قبلی رو تست نکردم ببینم باتری تو اون چطوره
    مبارکا باشه !
    ربطی نداره / اپل کلا زود باتری خالی میکنه ولی شما بدون استفاده از نت استفاده کن ببین باز هم به این شدت باتری مصرف میکنه !
    Ididn't fall . I Attacked the Floor

11. 3 كاربر زير از شما ALIREZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #19

جزئيات بيشتر

سلام مبارك باشه، به نظر غير طبيعي نمياد علي الخصوص كه گوشي نو هست و قطعا بيشتر بهش فشار آورديد. فقط يه سوال داشتم من تقريبا هر آيفون ٧ و ٧ پلاسي كه دم دستم بود رو امتحان كردم ببينم مثل مال من مشكل اسكرول دارن يا نه. شما هم يه چك بكن توي نماي سال تقويم گوشيت ببين اگر سريع اسكرول كني روون رد ميشه يا تيك ميزنه! ازونجايي كه از ديجي كالا خريدي احتمالا پارت نامبر گوشيت LLA و مدلش هم ١٦٦١ درسته؟؟

13. 2 كاربر زير از شما Fantome عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #20

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Fantome
    سلام مبارك باشه، به نظر غير طبيعي نمياد علي الخصوص كه گوشي نو هست و قطعا بيشتر بهش فشار آورديد. فقط يه سوال داشتم من تقريبا هر آيفون ٧ و ٧ پلاسي كه دم دستم بود رو امتحان كردم ببينم مثل مال من مشكل اسكرول دارن يا نه. شما هم يه چك بكن توي نماي سال تقويم گوشيت ببين اگر سريع اسكرول كني روون رد ميشه يا تيك ميزنه! ازونجايي كه از ديجي كالا خريدي احتمالا پارت نامبر گوشيت LLA و مدلش هم ١٦٦١ درسته؟؟
    سلام ممنون اره مدل 1661 هست و lla رفتم تو تقویم اون قسمتی رو میگی که سال ها رو رد میکنی مثلا 2017-2018-2019 و الی اخر ؟؟؟ اگه اینجا رو میگی مثلا با یه اسکرول سریع میرم تا 2026 و تیک حس نکردم تو خود تقویمم که همون لحظه بازش میکنی خیلی روونه حالا کجا رو میگی عکس بده برم تست کنم اونجارو . مهمه حالا تقویم ؟ خخخ من تا شما نگفتی نرفتم و نمیگفتیم ممکن بود تا وقتی میفروشم گوشیو نرم اون قسمت خخخخخ ولی حس میکنم تو 10.2 مصرف بیشتر شده نمیدونم شاید اشتباه میکنم
    بعد اینکه من از 20 درصد بزنم شارژ گوشیمو تا 100 یا 80 ؟؟؟

صفحه 2 از 8 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع