• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
    نمایش نتایج: از 21 به 26 از 26

مشاوره برای خرید گوشی

1. Top | #1

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 722425
      سپاس ها : 248
      سپاس از شما 235 بار در 139 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض y6 یا y6pro هوآوی؟!

سلام دوستان . من بودجم تقریبا به این گوشی میخوره اما از اون جا که y6 pro سنگین هست (160گرم) و من هم میخام تو جیب اذیتم نکنه تصمیم دارم y6 معمولی بگیرم . ولی بازم اون معمولی مشخصاتش یه خورده تو ذوق میزنه !

لطفا راهنمایی کنن دوستانی که این گوشی رو داشتن یا اطلاعات دارن ... تقریبا همین انتخابم هست هم با توجه به بودجم هم با توجه به شکل ظاهریش که بقیه مدل های هواوی رو اصلا نمی پسندم !

2. Top | #21

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : مشاوره برای خرید
      شماره كاربري : 695155
      نام : pooya
      سپاس ها : 4,419
      سپاس از شما 4,394 بار در 1,719 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Hassan3313
      داش از من میشنوی سمت گوشیای چینی مثه شیائومی و میزو و از این قبیل نری بهتره
      به چن دلیل:
      ۱:خریدار اول و آخر خودتونی ینی وقتی خریدیش دیگه کسی ازت نمیخره یا اگه بخره با قیمت خیلی خیلی کمتر
      ۲:گارانتی......گوشی خراب شد دیگه خراب شده...نه قطعش هست نه کسی که تعمیرش کنه
      ۳:مشکلات نرم افزاری که اگه با گوشیای سونی و سامسونگ کار کرده باشی خیلی راحت متوجهشون میشی و اذیتت میکنن
      ۴:کیفیت ساخت پایین که اینم بگم بعد از چن ماه خودشو نشون میده
      ۵:اون چیزی که رو کاغذه نیستن
      و در آخر یه جمله قدیمی هست که میگه هیچ ارزونی بی دلیل نیست
      هوآوی هم درسته چینیه ولی خب تو ایران نمایندگی داره و خوبم فروش میره
      با ۵۰۰ میتونی هوآوی GR3 هم بگیری و فک کنم P8 Lite
      اچ تی سی هم مدل دیزایر 530 چیز خوبیه هم جزو آخرین گوشیای میان ردشه هم دوربینش ۱۳ست و هم اندرویدش شیشه و البته 4G داره

Sent from My Galaxy
      تا اونجایی که من میدونم شیائومی یه نمایندگی داره که اونم فقط فروشه و خدمات پس از فروش نداره
      نمیدونم شاید من اشتباه میکنم (واقعیتش اونقد از این برندای چینی دیدم کسایی که پولشونو دادن پشیمون شدن که اخبارشونو پیگیری نمیکنم)
      من پسر داییم یه ردمی نوت ۳ یا یه چیزی تو همین مایه ها داشت ۸۰۰ خریدش بعد ۲ ماه با هزار بدبختی به آشنا دادش ۳۰۰ تمن.....میگفت دوربینش درسته ۱۳ ست ولی در حد ۵ سامسونگا هم نیست...رمش درسته ۳ گیگه ولی در حد ۱ سونی هم نیست
      گفتم؛برندای ایطوری اون چیزی که رو کاغذن به هیچ عنوان نیستن
      بهرحال خود دانی

Sent from My Galaxy
      عزیز تجربست
      تجربه
      توی همون جی اس ام و فون ایرنا هم شما اگه یه نگاه به نظرات (نه نقد خود سایت) بندازی متوجه میشی چخبره
      دوستمون پرسید گوشی چی بخرم یه سریا گفتن برو شیائومی بخر منم واسه اینکه رفیقمون پولشو دور نریزه گفتم تجربمو در اختیارش بزارم

سلام دوستان
      اول از همه بگم که خب سعی منید از موضوع اصلی که کمک به استارت برای انتخاب گوشی منسب هست ، خارج نشید و به حاشیه نرید
      پ ن : من با هیچ کدوم از گزینه های شما کاری ندارم و اینجا جاش نیست ، ولی خب یه سوال دارم ؟! الان شما گفتی ""رمش درسته ۳ گیگه ولی در حد ۱ سونی هم نیست"" یعنی چی الان ؟ اگه شما با ردمی 3اس کار کرده باشی ، ( حتی نیاز نیست با ردمی نوت 3 پرو یا می5 و مدل های بالاتر ) منظروم با یک میانرده متوسط شیئومی هست ، کار کرده باشی ، میبینی چقدر سریع هست و مولتی تسکینگ خوب و سرعت انجام بالایی داره . در ثانی بچه هاس همین بخش ، 3 تاشون شیائومی دارند و دارند استفاده میکنند. به نظرم بهتره که کمی منصفانه بخواییم رفتار کنیم
      راستش ما نگفتیم این گوشی در حد پرچمدار هست ، ولی در رنج قیمت خودش عالی هست

Sent from My Galaxy
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirtelecom
      به همین دلیل هم میگم بنده الان حدود یک سالی میشه ردمی نوت ۳ پرو دارم و MI5باید عرض کنم هر دو نسبت به قیمتشون فوق العاده اند.
      سابق براین لومیا ۵۲۰، ۹۲۵،۹۳۰ و ۸۳۰ ، الجی G4 و ماگنا و استایلوس , سامسونگ J7 و NOTE 5 و الان همسرم P9 هواوی دارد و باید بگم شیامی از همه این مدلهایی که شخصا استفاده کردم بهتر بوده است.
      خب راستش آقا امیر @amirtelecom خودش تو کار واردات هست و فروشنده ، میتونی بپرسی که گوشی های شیائومی چقدر طرفدار داره و جنساس حتی پیش فروش میشه !!
      دوست دارم از غمت سر به بیابان بزنم
      آن بیابان که مسیرش از نجف تا کربلاست...

حسین جان

"""أَلسَّلامُ عَلَى الْمَظْلُومِ بِلا ناصِر"""

کنار قدم های جابر ..... سوی نینوا رهسپاریم ..... ستون های این جاده را ما ..... به شوق حرم میشماریم

3. 4 كاربر زير از شما pooya_hekmati عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. کسب و کار

5. Top | #22

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 833213
      سپاس ها : 6
      سپاس از شما 6 بار در 5 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط amirtelecom
      به همین دلیل هم میگم بنده الان حدود یک سالی میشه ردمی نوت ۳ پرو دارم و MI5باید عرض کنم هر دو نسبت به قیمتشون فوق العاده اند.
      سابق براین لومیا ۵۲۰، ۹۲۵،۹۳۰ و ۸۳۰ ، الجی G4 و ماگنا و استایلوس , سامسونگ J7 و NOTE 5 و الان همسرم P9 هواوی دارد و باید بگم شیامی از همه این مدلهایی که شخصا استفاده کردم بهتر بوده است.
      جالبه
      شاید شما درست میگی
      من فکر میکنم ما توی دوتا دنیای مختلف هستیم چون تجربه های یکسانی داشتیم ولی نتیجه گیری متفاوت
      من بشخصه هیچ تعصبی به هیچ برندی ندارم
      بدمم نمیاد که "یه شرکتی بیاد یه گوشی با امکانات بالا ولی قیمت پایین" بزنه

البته واسه اینکه جمله ی بالا محقق بشه باید خیلی دنیامون قشنگ و بی نقص باشه....شاید شما دنیاتون قشنگه
      دنیای من که داره تو چاهی که خودش کنده غرق میشه (بازم میگم تو یه چنین دنیایی هیچ ارزونی بی دلیل نیست)
      قصد کل کل ندارم
      شما درست میگی

Sent from My Galaxy

6. 2 كاربر زير از شما Hassan3313 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #23

درجه : عضو ممتاز
      شماره كاربري : 409840
      نام : محسن
      سپاس ها : 10,950
      سپاس از شما 2,170 بار در 814 پست
      جزئيات بيشتر

همیشه خود مصرف کننده هم نقش بسزایی در کارایی گوشی دارد! مثلا یک مدل مشخص در دست 2تا آدم متفاوت, یکجور کار نمیکنه و همیشه بازخوردهای متفاوتی نشان میده چون نحوه کار کردن هرشخص با گوشی مشخص, متفاوت است.
      منم چند ماهی است mi5 خریدم و کاملا راضی هستم (هرچند که ضعفهای خودشو داره مثل بقیه).

8. 3 كاربر زير از شما m.naji عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #24

جزئيات بيشتر

این وای 6 پرو بهمن 94 معرفی شده - خیلی هم قدیمی نیستاااا

ممنون دوستان از معرفی ها اما با توجه به ضرری که کردم ترجیه میدم گوشی بدون گارانتی نگیرم چون وقت دنبال تعمیرکار و قطعه و ... رو ندارم

10. كاربران زير از شما saeed_ff عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #25

جزئيات بيشتر

مدیر جان میخام در مورد zte l2 سوال کنم . همین جا ادامه بدم یا تاپیک جدید ؟

(یک گوشی ارزان قیمت در محدوده 200 تا 300 میخام --- برای خودم نیست)

12. Top | #26

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : مشاوره برای خرید
      شماره كاربري : 695155
      نام : pooya
      سپاس ها : 4,419
      سپاس از شما 4,394 بار در 1,719 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_ff
      این وای 6 پرو بهمن 94 معرفی شده - خیلی هم قدیمی نیستاااا

ممنون دوستان از معرفی ها اما با توجه به ضرری که کردم ترجیه میدم گوشی بدون گارانتی نگیرم چون وقت دنبال تعمیرکار و قطعه و ... رو ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_ff
      مدیر جان میخام در مورد zte l2 سوال کنم . همین جا ادامه بدم یا تاپیک جدید ؟

(یک گوشی ارزان قیمت در محدوده 200 تا 300 میخام --- برای خودم نیست)
      خب راستش اینجا دقیقا بخش مشاوره هست و گاه سوالی در مورد گوشی خاصی دارید ، باید تو بخش مخصوص خودش بپرسید . البته فکر نمیکنم که این مدل مد نظر شما بخش خاص خودش رو داشته باشه . دوست عزیز در حالت کلی مواردی رو بهت بگم . در گوشی هایی ارزون قیمت که شما میخوای ، مطمئناً کندی و لگ هایی و حتی هنگ هم وجود خواهد داشت . پس سعی کن هر گوشی ای که میخوای بگیری ، رم 1 گیگ داشته باشه و البته حافظه داخلی هم زیاد باشه خیلی بهتره
      خب این l2 با توجه به قیمتش گزینه بدی نیست ، ولی دوربین ضعیف ، صفحه نمایش بی کیفیت و البته نسخه قدیمی اندروید داره
      دوست دارم از غمت سر به بیابان بزنم
      آن بیابان که مسیرش از نجف تا کربلاست...

حسین جان

"""أَلسَّلامُ عَلَى الْمَظْلُومِ بِلا ناصِر"""

کنار قدم های جابر ..... سوی نینوا رهسپاریم ..... ستون های این جاده را ما ..... به شوق حرم میشماریم

13. كاربران زير از شما pooya_hekmati عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

توضیحاتی درباره این موضوع