جزئیات بسته الحاقی بعدی بازی مافیا 3 منتشر شد.
بسته الحاقی بعدی بازی مافیا 3 با نام Stones Unturned از شخصیت John Donovan که پیش از این یک مامور سازمان سی آی ای بوده و سابقه حضور در جنگ ویتنام را نیز دارد ، رونمایی خواهد کرد . داناوان به عنوان یک همکار ، در کنار لینکن در ماموریت شهر نیو بوردو به مبارزه می پردازد .
نویسنده ارشد این بازی می گوید : بسته توسعه جدید احساس یک فیلم اکشن واقعی را به کاربران می دهد .
" او به همراه شما در آن جا خواهد بود و به شما کمک می کند تا راز هایی را در شهر نیو بوردو آشکار سازید . همانطور که در کنار داناوان به مبارزه می پردازید از گذشته او نیز آگاه خواهید شد . گاهی شما در حال تیز اندازی از پشت کامیون هستید در حالی که او رانندگی می کند . "
حضور داناوان در کنار لینکن تنها ویژگی جدید و مهم این بسته توسعه نمی باشد و در ادامه برخی دیگر از ویژگی های این بسته الحاقی را مشاده می کنید .

  • مکان های جدید در محدوده شهر نیو بوردو: یک فروشگاه، رستوران و خانه امن و یک جزیره دور افتاده در سواحل نیو بوردو
  • گزینه پشتیبانی جدید : در صورت نیاز می تواننید با یک تک تیر انداز برای پشتیبانی تماس بگیرید .
  • وسایل نقلیه جدید
  • انواع ماموریت های جدید در کنار داناوان در شهر نیو بوردو
  • ماموریت Bounty Hunting در اطراف شهر نیو بوردو
  • سلاح جدید که می توان با آن دشمنان را از راه دور و در خفا از بین برد

در ماه مارس ، بسته الحاقی اول بازی مافیا 3 با نام Faster Baby منتشر که ماشین ها و سلاح های جدیدی را به بازی اضافه کرد . استودیو Hanger 13 همزمان با این بسته الحاقی نسخه دمویی از این بازی به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار دارد . بسته توسعه Stones Unturned در تاریخ 30 مه (9 خرداد) برای پلتفرم های پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد . احتمالا بسته الحاقی سوم این بازی نیز با نام Sign of the Times در ماه جولای در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت .
مجله سخت افزار