× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اخبار سخت افزار

1. Top | #1

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : كامپيوتر(سخت افزار،نرم افزار، اخبار)
    شماره كاربري : 661032
    نام : مرتضی
    سپاس ها : 39,287
    سپاس از شما 21,508 بار در 7,270 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض در پی موجودی محدود کارت‌های گرافیک AMD Vega به همه نمی‌رسد.

در پی موجودی محدود کارت‌های گرافیک AMD Vega به همه نمی‌رسد.

طبق یک شایعه جدید، کارت های گرافیک AMD Radeon Vega ابتدا در تعداد بسیار محدود عرضه می شوند و ممکن است به همه خریداران نرسد. این در حالی است که انتظار می رود کارت های Vega طی چند هفته پیش رو روانه بازار شوند.

گفته شده محدودیت در تولید کارت های Vega از موجودی تراشه های حافظه HBM2 ناشی می شود که دست کم در ابتدای کار می توان موجودی این کارت ها را با مشکل مواجه کند. شایعات حاکی از کارایی نزدیک به کارت GTX 1070 انویدیا است که البته آن هم صرفاً شایعه است و در حقیقت هیچ گونه اطلاعات موثقی از کارایی Vega در دست نیست. به نظر می رسد AMD دست کم سه کارت از سری Vega عرضه کند که با قیمت و کارایی متفاوت، کاربران مختلف را هدف می گیرند. طبق آنچه که می دانیم این کارت ها هر سه به 8 گیگابایت حافظه HBM2 مجهز هستند. شایعه اخیر پیرامون عرضه کارت های Vega در تعداد محدود تنها توسط یک رسانه نقل شده و هنوز اطلاعات رسمی در دست نیست.

شهر سخت افزار

2. کسب و کار

3. Top | #2

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 834007
    سپاس ها : 1
    تعداد 1 تشكر در 1 پست
    جزئيات بيشتر

Amd داره عالی کار میکنه کارتشم داره عرضه میشه ولی هنوز رایزان پنج تو ایران نیومد من که خیلی منتظرم بیاد هر روز به سایت لیون نگاه میکنم😳😳😳😳

فرستاده شده از SM-G531Hِ من با Tapatalk

4. كاربران زير از شما hakimhoseiny364 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع