× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.

بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

HUAWEI

1. Top | #1

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 834248
    سپاس ها : 2
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض اشکال در نصب اپلیکیشن

سلام. چند وقتیه که نمی‌تونم اپلیکیشن ها رو نصب کنم. ارور می‌ده که: مشکلی در تجزیه این بسته وجود داشت! نمی‌دونم باید چی کار کنم. ممنون می‌شم اگه کسی راهنمایی کنه. ضمنن مدل گوشی من Hol-u19 است که تو تالار نتونستم پیداش کنم.

2. کسب و کار

3. Top | #2

شماره كاربري : 827479
    سپاس ها : 60
    سپاس از شما 19 بار در 9 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط topman85
    سلام. چند وقتیه که نمی‌تونم اپلیکیشن ها رو نصب کنم. ارور می‌ده که: مشکلی در تجزیه این بسته وجود داشت! نمی‌دونم باید چی کار کنم. ممنون می‌شم اگه کسی راهنمایی کنه. ضمنن مدل گوشی من Hol-u19 است که تو تالار نتونستم پیداش کنم.
    سلام اندورید گوشی شما چنده؟بعضی از برنامها مانند مسنجرها دیگه از اندروید چهار به پایین پشتیبانی نمی‌شنود .اگر گوشی شما اندوریدی پایین‌تر از چهار است به فکر کاستوم رم یا گوشی جدید باشید

4. كاربران زير از شما meysam1930 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam1930
    سلام اندورید گوشی شما چنده؟بعضی از برنامها مانند مسنجرها دیگه از اندروید چهار به پایین پشتیبانی نمی‌شنود .اگر گوشی شما اندوریدی پایین‌تر از چهار است به فکر کاستوم رم یا گوشی جدید باشید
    اندروید من 4.4.2 است و می‌خواستم اپلیکیشن تپسی رو نصب کنم که نسخه‌ش 1.6.2 است.

6. Top | #4

شماره كاربري : 827479
    سپاس ها : 60
    سپاس از شما 19 بار در 9 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط topman85
    اندروید من 4.4.2 است و می‌خواستم اپلیکیشن تپسی رو نصب کنم که نسخه‌ش 1.6.2 است.
    اگر فقط در نصب این برنامه مشکل دارید .احتمالا مشکل از خوده برنامه است.ولی اگر با همه برنامها مشکل دارید گوشی رو ریست فاکتوری کنید

7. كاربران زير از شما meysam1930 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #5

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam1930
    اگر فقط در نصب این برنامه مشکل دارید .احتمالا مشکل از خوده برنامه است.ولی اگر با همه برنامها مشکل دارید گوشی رو ریست فاکتوری کنید
    کاری که گفتین رو انجام دادم و مشکل اپلیکیشنم رفع شده اما چند روزیه وقتی می‌خوام عکس بگیرم پیام میاد : « کارت SD فضای کافی ندارد. لطفا مقداری از حافظه را آزاد کرده یا دیسک پیش فرض را در تنظیمات تغییر دهید.» این در حالیه که فضای آزاد داره موبایل. نزدیک به 11 گیگ فضای آزاد دارم اما نمی‌تونم حتی عکس بگیرم. ممنون می‌شم راهنمایی کنین.

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع